Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4200) geprombolo válasza hdsentinel (#4188) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát, a winyó használt volt, bár a SMART szerint csak valami harmincegynéhány napos. A kilenc meg tényleg a küszöbérték volt, így már messze nem 90% körüli volt az érték. Én javasoltam a srácnak, hogy vigye vissza, mert a 3 napos felajánlott garin kívül semmilyen más jótállást nem kapott rá, mivel használt volt a cucc. Sikerült is neki, igaz, nem volt könnyű dolga. Tudom, hogy a határérték alatti hibás szektormennyiség még nem ad okot a garis cserére, de engem megijesztett az 50% alatti érték, meg a magyarázatokat olvasgatva sehol nem találtam, hogy ilyen mennyiségű hibával is előfordulhat új winyó. Azt írtad a progi oldalán, hogy előfordulhat 1-2 hiba a gyártási technológia tökéletlenségéből kifolyólag, de hat az már sok! :Y Na jó, lerágott csont.
Azt azért mégsem értem, hogy miért kellett az eladó lepocskondiázza a progit. Nekem tetszik, használom és minden magára valamit is adó júzernek ajánlani fogom.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.