Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sirus86 válasza fattyu (#50) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog

Van egy 16Gb Air M1-em, HP Zbook Sutdio G8 es HP Zbook Fury G10 meg par mas HP elitbook meg random gepek otthon. Egyetlen gep, ami nem volt hangos es nem is nagyon megy ventije, az egy HP mt46 Windows11-ere atrakva. Ott AMD Ryzen 3-PRO 4450U proci van. Nejem hasznalja, eddig egyszer kapcsolt be a ventije, pedig asszony rendesen izzasztja a bongeszoket. Egyebkent meg az Air-t nem tudja megszorngatni felhasznaloi elmenyre. A workstationok meg egy kazan eszkozok, nyaron pl a Studio G8-t nem tudom hasznalni, mert thorthlingol erosen. A macbook meg nem. Mas a felhasznalasi terulet, de az Air M1 egy csuda jo gep, toltom neha sima 5V-os toltorol is, meg powerbankrol kempingezes kozben. Ezt tedd meg egy sima x64 cpu-val ellatott geppel. Utoirat: Nem vagyok MAC manias,de elismerem a folenyet as platformnak es szeretem is.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#152) hapakj válasza Sirus86 (#151) üzenetére


hapakj
aktív tag

Awwhhhhh, milyen szép objektív vélemény. Igen azt már én is észrevettem, ha már elismered az Apple platformjának meg ökoszisztémájának előnyeit (aminek persze hátrányai is van bőven) akkor már egy elvakult fan vagy :D

(#153) Sirus86 válasza hapakj (#152) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog

Heti egyszer ha hasznalom az Air-t, Certifikacio miatt kaptam a cegtol. Nem vagyoik manias Apple fan, nem ismerem a lelket, mint a Windowsnak, de user experiencre ketsegtelen nagyon jo. Cserebe meg is szivat sok mindenben, amint tartalomfogyasztasrol kikerulsz es valamit nagyon forgeolni kell. Szerintem Apple, Unix, Windows egyre megy, a felhasznalasi cel a lenyeg.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#154) fattyu


fattyu
veterán

na meg is jött átköltöztem.
16/512
nem mondom érzek bármi difit az m2es elődjéhez képest :D
szerintem m2ről egyértelműen nincs miért váltani.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#155) arn válasza fattyu (#154) üzenetére


arn
félisten

Prociban meg a ketgeneracios ugras sem tunik tul nagynak.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#156) hapakj válasza fattyu (#154) üzenetére


hapakj
aktív tag

Próbáld meg a ray tracinget :D

Lényegében M3-ban nagyrészt GPU-ban volt előrelépés és nagyrészt ray tracingben

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.