Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6838) inf3rno válasza CPT.Pirk (#6835) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem a Raptor a kedvencem, azzal szoktam mészárolni az előző részekben is. Közepes távra elvisz relatív erős modokkal és lehet sorozni vele. Épp most nyírtam ki egy seeking plasma + shield disruptor augmentelt változattal egy destroyert lvl10-es karakterrel. Hát közelről nem ment volna, így is rámstartolt, de nem ért utol. Baromi jó szintetikusok ellen ez a fegyver, az egyedüli, amit meg kell szokni, hogy ívben lövi a cuccot, úgyhogy nem mindig találom el elsőre az enemy-t, viszont ennek előnye is van, mert fedezék mögé is be tudok lőni vele.

Nektek EOS-on sikerült megtalálni az összes hullát? Nekem 1 vagy 2 hiányzik, és tippem sincs, hogy hol lehetnek. Esetleg lehet, hogy később, ha nagyobb területet be tudok járni előkerülnek?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.