Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71453) Pendragon911 válasza Dreddy32 (#71442) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Tegnap vettük a TV-t, a 3 napban így még benne vagyunk, kérdés, hogy vajon érdemes-e foglalkozni a Tesco-val ilyen téren, hogy cseréljék ki, elég macerás volt a vásárlás így is. Ha ma nem is, de hétfőn valószínűleg teszek egy próbát az LG-nél, most bátrabb vagyok szervizhez fordulni, mint korábban, ugyanis ezelőtt LG problémával egy szerelőhöz kellett menni, aki a környékünkön sok márkának szakszervize volt, viszont igencsak csapnivaló és a rossz munkájáról hírhedt volt. Én is kíváncsi leszek, hogy mit mondanak, lehet először ők is azt javasolják, hogy cseréltessem ki, bár attól azért is tartok, nehogy az legyen, hogy nem adnak egyszerűen egy másik készüléket, hanem megnézetik ezt és napokig nem lesz tv-nk. Egyébként foci esetén más zavaró jelenséggel nem találkoztunk még, viszont ha fekete háttér van, akkor a fenti sarokban látszik a fehér bevilágítás, gondolom ott már tényleg a csavarok túlhúzása a ludas, de én nem nyúlok hozzá, isten ments, hogy elvesszen a garancia. Miután beszéltem az LG-vel, mindenképp beszámolok a fejleményekről nektek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.