Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) direwolf válasza Stauffenberg (#63449) üzenetére


direwolf
őstag

Az a helyzet, hogy már 5 éve is pont ezt játszották a gyártók. Konkrétan akkor egy Samsungot vettem fiamnak, és utólag tudtam meg, hogy hatalmas mázlim volt vele, mert azt a szerencsétlen típust 3-4 féle panellel is árulták (nem más méretben, ugyanazt!) És nekem a szerencsekerék a legjobbat (AUO A-MVA) gurította. :U

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#63452) Stauffenberg válasza direwolf (#63451) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A kódja alapján az enyémben is AUO A-MVA van.

(#63453) blakey válasza direwolf (#63451) üzenetére


blakey
titán

És nekem a szerencsekerék a legjobbat (AUO A-MVA) gurította. :U
Akkor milyen lehetett a többi? :) Nem az AUO a legjobb VA panel, de ez most mindegy, lehet, hogy abban a típusban az volt a legjobb lehetőség.

Samsung előszeretettel játszotta ezt, LG nem nagyon a többi márkánál meg tudni lehetett, hogy milyen paneleket használnak, legalábbis én tudtam, de mások is, ahogy akkor olvasgattam.

(#63452) Stauffenberg
Csak, hogy érezd, a mostani LF650 egy 9 éves erősen középkategóriás sony helyére került amiben AUO panel volt, nos az LG hozza az akkori AUO szintet, sőt talán egy picit jobb, szóval nem tudom, hogy a tiédben milyen a VA panel, de ebből kiindulva jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63454) vigyori78 válasza blakey (#63444) üzenetére


vigyori78
őstag

Ezekről mindig az ehhez hasonló képek ugranak be ...

(#63455) blakey válasza vigyori78 (#63454) üzenetére


blakey
titán

TN panel? Jó régi kép ez is, meg nem is az igazi, azóta azért már mindegyik fejlődött. TN nem, de az nem is baj.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63456) direwolf válasza blakey (#63453) üzenetére


direwolf
őstag

Hogy milyen?
Pl.: "For instance, panels SQ01 and SQ02 are both PVA panels with an extended gamut (92% of the NTSC colour space) and 10 bit colour, while panels SS03 and SS04 have a standard gamut (72% of NTSC) and 8 bits."
Azért ez nem kicsit pofátlanság úgy gondolom...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#63457) blakey válasza direwolf (#63456) üzenetére


blakey
titán

Az, teljesen pofátlanság, de a mai világban ez a "trendi", jól becsapjuk a vásárlókat, gondolom nem kell felhoznom a mostani "témát", mondjuk csodák nincsenek.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63458) Robertó79


Robertó79
tag

Lehet hülye kérdés, de adott egy szimpla 2015ös model (se wifi se smart se net) az lenne a kérdés, hogy a csatornalistát hogy tudom rendezni?

(#63459) Beni2360 válasza blakey (#63457) üzenetére


Beni2360
félisten

Mindenki megkövetek. :R
Egy kicsi félreértés volt a nevezett TV adásban és a 3 nap csak hibás készülékeknél él.
Csere vagy elállás. Remélem ebbe már nem tévedek. :F
Ha így vissza gondolok akkor annál a Tv-nél is volt valami, gyenge volt kontraszt, vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63460) olasz69 válasza Beni2360 (#63459) üzenetére


olasz69
senior tag

Semmi gond... :DD

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63461) huncutka1029 válasza Robertó79 (#63458) üzenetére


huncutka1029
addikt

hotel mode,
vagyWEB OS nál a csatorna menüben van csatornalista mentés USB-re.
DE csak akkor látod /aktív, ha a biztonság ki van kapcsolva (csatornazár, jelszavas védelem, pin kód, szülői zár)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#63462) Robertó79 válasza huncutka1029 (#63461) üzenetére


Robertó79
tag

Kösz!!!
Tehát pcn nem tudom megcsinálni nem webos-os tvvel

(#63463) olasz69 válasza Robertó79 (#63462) üzenetére


olasz69
senior tag

Lemented (pendrive-ra) ,rendezed (PC-n) chansortés visszatöltöd ! :F

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63464) huncutka1029 válasza Robertó79 (#63462) üzenetére


huncutka1029
addikt

dehogy nem!

Hotel mode-ot kell előhozni, keress rá a fórumon! vagy olvasd el az összefoglalóban!

Settings gomb hsszan nyomva míg a menü el nem tűnik
utána bepötyögöd a 1105 +OK
a felugró menüből a tv link loadert kiválasztod, és a send to usb opcióval :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#63465) vargalex válasza Robertó79 (#63462) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ugyan nem tudom, hogy konkrétan milyen TV-ről van szó, de itt nézz körül.

Alex

(#63466) mrx1212 válasza blakey (#63436) üzenetére


mrx1212
tag

Hát szerintem 0,2mm től több!
Holnap megnézem jobban!

Amúgy nem veszek észre a képen semmi extrát,fekete hátér alat egy kis felhősödés (bevilágítás van) de ez egy másik Lg tévémen is így volt. (Régebbi típus)

Másoknak esetleg nincs ilyen gondja,nem ilyen?

Köszönöm.

(#63467) olasz69 válasza mrx1212 (#63466) üzenetére


olasz69
senior tag

2mm akart lenni,mert a 2 tized az nagyon kicsi!
Remélem, csak sajtó hiba Szerintem.

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63468) Beni2360


Beni2360
félisten

na eddig tartott a szuper 1.6 v 2500 mA elem az MR-ben :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63469) yvsmad válasza Beni2360 (#63468) üzenetére


yvsmad
őstag

Néha tölteni is kell. :K
Ez milyen akku, MeH vagy Li-ion?

(#63470) blakey válasza Beni2360 (#63468) üzenetére


blakey
titán

Szívás, nekem 5 hete működik billentyűzetben és trackpadben, napi 8-9 óra használattal.

yvsmad
NiZn

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63471) Beni2360 válasza yvsmad (#63469) üzenetére


Beni2360
félisten

HQ 1.6V Ni-ZN
Igaz rátöltés nélkül kivéve a töltőből.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63472) TRob1 válasza blakey (#63470) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor neked lehet hogy szerencséd van, mert 10-ből kb 9-en mindig szidják ezeket az akkukat. Még a nemrég linkelt oldalon lévő hsz-ek nagyrésze is a xarozásról szól. :U

¤ R'n'R ¤

(#63473) cidalain válasza Beni2360 (#63468) üzenetére


cidalain
veterán

Miota tartott eddig? :)
Februar ota volt a gyari elem az MR-ben es szept kozepen csereltem. Igaz 1 honapig hasznaltam ugy hogy nyafogott hogy csereljem, de addig hasznaltam, amig ki nem mult vele az MR. Most valami hiperextra energizer elemet vettem bele remenyeim szerint talan 1 evig is el fog menni.
Nekem valahogy nem jottek be az akkuk a taviranyitokban korabban, inkabb az elem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63474) blakey válasza TRob1 (#63472) üzenetére


blakey
titán

Lehet, nem tudom, de én feltöltőttem és úgy használom, egyelőre tökéletesen működnek. amiket ott írnak azt inkább nem mimősítem, van aki más töltővel töltőtte, rosszul töltőtte, stb. De meglátjuk, hogy mi lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63475) yvsmad válasza Beni2360 (#63471) üzenetére


yvsmad
őstag

Akkor itt az ideje nulláról teljesen feltölteni.
Mondjuk ha tévét vagy filmet nézek, nekem nincs a kezemben állandóan a MR.

[ Szerkesztve ]

(#63476) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hogy könnyen megtalálja más is, ezt kell tenni ha a PC-hez használt LG TV-n a fekete betűk piros vagy kék színekbe mennek át:
A hdmi bemenet típusát PC-re kell állítani.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#63477) olasz69 válasza Beni2360 (#63471) üzenetére


olasz69
senior tag

Lehet mégis szerencsém volt,hogy Neked küldték el helyettem? :F
Utolsó darab,nem befolyásol semmit,kifogtad a.......?
2 év garancia van,ha mégse lenne jó!
14nap, webes vásárlás.........!
Lehet feltöltöd és jó lesz!?

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63478) Beni2360 válasza olasz69 (#63477) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a 2 éves gari nem az elemekre szó, hanem a töltőre. :Y
Igen most feltöltöm aztán meglátom meddig bírják. Vissza nem küldöm az biztos.
-----------------------------
cidalain (#63473)- Nekem az eredeti elem 3 hónapig bírta a gyűrődést, volt eleget használva, aztán egy energizer csak 10 napi , ez az aksi meg talán egy hétig de érdekes módon kiírta, hogy gyenge és öt perc múlva totál kikapcsolt még a bekapcsoló gomb sem világított gombnyomásra.Nálam sokat fogyaszt, :F habár ezen a héten fél napokat otthon sem vagyok mint eddig. :Y
----------------------------------------
blakey? A te töltőd, hogyan jelzi ha kész a töltés?
Nekem van olyan hagyományos ami kikapcsol és van amelyik folyamatosan ég.
--------------------------------------
yvsmad- és akkor még nálam nagyobb részt külső bokszról megy a TV. mert T.Home és Digi is van a lakásba.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63479) direwolf válasza Beni2360 (#63478) üzenetére


direwolf
őstag

Az az igazság, hogy a fizikát nehéz megb...ni :) Az 1500mAh ugye nem 2500...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#63480) blakey válasza Beni2360 (#63478) üzenetére


blakey
titán

Töltővel együtt vettem, csak azzal használható. Nem emlékszem, hogy kikapcsol-e vagy zöldre vált, annyit tudok, hogy volt jelzés, de legközelebb megnézem.
Ezek után nem értem a kérdést, te mivel töltenéd? NiMH töltőkkel ne próbálkozz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63481) blakey válasza direwolf (#63479) üzenetére


blakey
titán

Mindenképp jobb teljesítményre képes mint a NiMH akkuk, 5 hete használom napi 8 órában és még mindig 100%-on van. De a jövő mindenre választ ad.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63482) Watt25 válasza Beni2360 (#63468) üzenetére


Watt25
veterán

2500 mA elem
Helyesen: 2500mWh-s akku, ahhogy azt az általad linkel oldalon is írják... (1,6V-on 1562mAh.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#63483) olasz69 válasza Beni2360 (#63478) üzenetére


olasz69
senior tag

Ha gyári hibás az akku akkor azt be kell nyelned?
Nem hinném!

Sok minden függvénye,elég komplex dolog ez!

Persze a 2 év az más!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63484) direwolf válasza blakey (#63481) üzenetére


direwolf
őstag

Erre már egyszer írtam, hogy ha az adott eszköz feszültségszintjét szűkre szabják, akkor nyilván megadja magát egy 1,5V helyett 1,2V névleges feszültségű akku. De ez nem azt jelenti, hogy lemerül! Csak annyit, hogy szarul van megépítve a fogyasztó ( ;] ). Viszont ennak az 1,6V-os akkunak a kapacitása jóval gyengébb, mint akár egy átlagos alacsony önkisülésű NiMH akkué. Én ezeket favorizálom, gyakorlatilag már csak Sanyo Eneloopjaim vannak. Minden normális fogyasztóban hozzák a szárazelemek kapacitását.
Egyébként bonyolult dolog ez, nem elég csak a kapacitásban gondolkodni. Pl. egy nagy áramfelvételű fogyasztóban a szárazelemek sokkal gyengébben teljesítenek, mint az akkuk, és fordítva is igaz, alacsony áramfelvételnél a szárazelem van előnyben.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#63485) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Az aksi témára. eneloop aksit vegyetek. Nekem a fehér 2000mAh aksival megy több hónapot az MR500. Ezek a legjobb akuk a piacon, nekem nagyon beváltak.

Pixel 8 Hazel

(#63486) blakey válasza direwolf (#63484) üzenetére


blakey
titán

Van eneloopom is, meg egyéb más is, ezek az 1,6-os akkuk jobbnak bizonyulnak, ennél többre nincs szükségem, 1,2V-os akkuk nem hozzák a szárazelemek szintjét, és itt minőségi akkukról és elemekről beszélek.

Nekem itt vannak, használom őket, ha tönkremegy akkor megírom.

Az apple billentyűzet, trackpad is minőségi és takarékos, 1,6-os akkukat egyelőre nagyon szeretik. A hagyományos akkukal gyorsabban merülnek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63487) direwolf válasza blakey (#63486) üzenetére


direwolf
őstag

Hát akkor megint egy téma, amiben a Te tapasztalataid nagyban eltérnek a többségétől ;) De no offense! :R

@TaylorPro: +1

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#63488) Sugar Snekov


Sugar Snekov
csendes tag

Sziasztok!

Tulajdonosa lettem egy lg 652v készüléknek és most dual play szemüveget szeretnék vásárolni hozzá.
Az egyetlen bajom, hogy sehol sem találok... Minden oldalon (media markt, extreme digital. stb.) már nem rendelhető. Kérdésem az lenne, hogy közületek esetleg nem tud-e valaki eladó példányokat?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#63489) blakey válasza direwolf (#63487) üzenetére


blakey
titán

Ettől még lehet hibás, de egyelőre tökéletesen működnek.

Amúgy a Pana eneloop-ok milyenek? Nekem még Sanyo van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63490) huncutka1029 válasza Sugar Snekov (#63488) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem kell venni, csinálhatsz is.

Cinema cityben megnézel egy 3D filmet valakivel, 200 ért megveszed a szemüveget.
otthon szétpattintod, és az egyikből kiveszed a bal, a másikból a jobb lencsét.
Majd egy kicsit körül vágod, és anélkül hogy átfordítanád, a kivett bal lencsét átteszed a másik szemcsibe, amiből a jobb oldali lencsét kivetted.
Értelem szerűen a másikba meg a párját teszed, és kész s van a 2 db dualplay szemüveg.
Ha nem akarsz moziba menni, az ebayen is lehet párszáz ft-ért rendelni szemüveget. pl ilyeneket ;)

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#63491) direwolf válasza blakey (#63489) üzenetére


direwolf
őstag

Nekem is Sanyok még. De gondolom ua. csak Pana megvette.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#63492) olasz69 válasza direwolf (#63491) üzenetére


olasz69
senior tag

Üdv!

eneloop

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63493) TRob1 válasza huncutka1029 (#63490) üzenetére


TRob1
veterán

Mégcsak filmet se kell nézni hozzá. Múltkor odamentem, és vettem simán, mozizás nélkül a kölköknek 2 db
gyerekszemcsit.

¤ R'n'R ¤

(#63494) huncutka1029 válasza TRob1 (#63493) üzenetére


huncutka1029
addikt

na ez egy jó hír. ;) eddig úgy tudtam, hogy csak mozijegy mellé adják.... :N

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#63495) olasz69 válasza huncutka1029 (#63494) üzenetére


olasz69
senior tag

Simán vettem 4-et egy féléve ,a cinema city pénztárában.

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63496) Stauffenberg válasza olasz69 (#63495) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezek azok a nagy darab, ormótlan, kényelmetlen szemüvegek, amiket az Arena IMAX-ben is adnak?

Mert amit alapból csomagoltak az LF652V-hez, azok klasszikus napszemüveg formát kaptak és pillekönnyűek, nekem azok jobban bejönnek.

(#63497) Beni2360 válasza blakey (#63480) üzenetére


Beni2360
félisten

Természetesen a linken látható garnitúrát vettem és a saját töltőjével töltöm. :DD
A kérdés arra irányult, hogy maga a hozzá adott töltő milyen funkcióval rendelkezik.
Piros vált-zöldre?
Piros vált kikapcsolt állapotra?
Mert nekem van több töltőm, az egyik zöldről vált és ha kész elalszik, a másik pirosról nem vált sehova állandóan ég.Van egy nagy dobozom rengeteg töltési lehetőséggel az sem kapcsol ki csak állandóan ég és az elem melegségéből lehet következtetni, hogy kész a töltés.
---------------------------------
Watt25 2500 mA elem
Helyesen: 2500mWh-s akku, ahhogy azt az általad linkel oldalon is írják... (1,6V-on 1562mAh.)
Ezt értettem már.
------------------------------
#63484) direwolf - értem amit leírtál csak egyenlőre mást mutat a gyakorlat, de majd elválik ha a teljesen feltöltött aksit beteszem az MR-be. Szerintem nagyon zabálja az aksit.Csak azt nem értem, hogy vásárláskor hozzá kapott elemek miért bírták 3 hónapig?
Az 1,2 aksival is kipurcant egy hét alatt. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63498) Beni2360 válasza olasz69 (#63492) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is vannak de 1 hét alatt leszívta az MR. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63499) TRob1 válasza Stauffenberg (#63496) üzenetére


TRob1
veterán

Én ilyet vettem a gyerekeknek: szemcsi

Amúgy azért jó még pár olcsóság ha mondjuk jönnek a haverok, vagy vmi gyerekzsúr van...stb, nem a tbv-hez kapott szemcsit vágják taccsra, hanem csak egy ilyen olcsóbb, bármikor vehető darabot. :D

¤ R'n'R ¤

(#63500) Stauffenberg válasza TRob1 (#63499) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja, én is gondoltam, hogy rendelek Ebayről úgy kb 8 darabot. Ha már van 200 Ft-ért is, akkor miért ne. :D De ha azt mondod, hogy ilyet lehet kapni a mozi pénztárban is ennyiért, akkor inkább ott, legalább nem kell várnom a szállításra.

Nálam a 3D mozi egyet jelent az IMAX-el és ott ilyen bumfordi ocsmányságot adnak (ez nem elvihető). De ezt nem szeretem.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.