Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Lenovo A820 MTK6589 quad-core telefon (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) gps76 válasza Crouger (#100) üzenetére


gps76
őstag

mennyi az az idő?

(#102) Crouger válasza gps76 (#101) üzenetére


Crouger
csendes tag

kb 10 perc

(#103) vegyszer válasza Crouger (#100) üzenetére


vegyszer
addikt

Más játékok, hasonló terhelés következtében is előjön?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#104) Crouger válasza vegyszer (#103) üzenetére


Crouger
csendes tag

Nem tudom, csak ez az egy van fent egyelőre, nem igazán szoktam rajta játszani, de majd tesztelem.

(#105) gps76 válasza Crouger (#102) üzenetére


gps76
őstag

én most kipróbáltam nem jött elő semmi,multilanguage v1 rom van rajta

(#106) DJGABI válasza Bagira01 (#98) üzenetére


DJGABI
addikt

Én tőlük vettem, van rátéve alapból egy fólia. Szerencsére egész normálisan rakták rá, nem buborékos, ellenben már sikeresen összekarcolgattam.... :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#107) Bagira01 válasza DJGABI (#106) üzenetére


Bagira01
veterán

Csak azért kérdeztem, mert a a minideal-nél 2$-al drágább, de van hozzá külön fólia. Mondjuk annyira nem lényeg, mert vennék hozzá nillkin kemény tokot.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#108) gps76 válasza Pcm (#84) üzenetére


gps76
őstag

Próbáltam felrakni az oroszt,de bootloopba ragad.
A TWRP recovery se jön be csak a logója,de nem nyílik szét.
Felraktam a 6.0.3.2 recoveryt,csináltam wipe-okat,de ugyanaz a bootloop.

(#109) Pcm válasza gps76 (#108) üzenetére


Pcm
tag

Nem értem, nekem simán felment, minden gond nélkül. Vedd ki az akkut pár percre, utána kezdd előlről.

(#110) gps76 válasza Pcm (#109) üzenetére


gps76
őstag

Hiaba veszem ki ugyanaz,pedig meg azt lehet mondani,hogy valamit kihagytam,mert flashtoollal kell feltenni.
Most az S139-et probalgatom,fape recoveryjevel, mivel rootolni kell,meg gapps hozza.

(#111) gps76 válasza gps76 (#110) üzenetére


gps76
őstag

Azt tudja valaki,hogy pl. a multilanguage v1 romnál miért nem érkeznek meg mindig az email-ek? A gapps csomag fel van téve,viszont az az érdekes,hogy a beállításoknál ahol be van pipálva a szinkron nem változik az idöpont.

(#112) csibe1 válasza vegyszer (#26) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi,nagyon jó írás lett. :)
Javasoltam volna,hogy tedd ki mégiscsak logoutra; de látom már, hogy közben oda is felkerült.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#113) cappa72


cappa72
nagyúr

Más fórumokat is olvasgatva újabb CWM recovery-k és más 6589-es telefonok esetén is előjön az, hogy a CWM restore után a belső SD-t sérültnek látja a telefon, tehát formázni kell.
Ez nem jó hír, de legalább "konzekvensen" rossz...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#114) Pcm válasza vegyszer (#99) üzenetére


Pcm
tag

Igo Primo 9.6.22.297071 percek alatt holdakat fog és navigál. Belvárosi ablakban kipróbálva.

(#115) fape válasza cappa72 (#113) üzenetére


fape
senior tag

Köszi az infót, de nem jó ezt hallani/olvasni.
Bíztam benne, hogy valami config gond lesz csak :S

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#116) cappa72 válasza fape (#115) üzenetére


cappa72
nagyúr

Így van :(
Viszont a legjobb workaround az átparticionálás. Ráadásul épp mókolok egy CWM-ből telepíthető szkriptet, ami megcsinálja az átparticionálást (dd-vel beküldve a /dev-be).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#117) BaginZe válasza Pcm (#114) üzenetére


BaginZe
tag

Megnéznéd nekem, hogy dumál-e? Nem tudok rájönni, hogy az enyémnek miért nincs hangja :(

(#118) vegyszer válasza Pcm (#114) üzenetére


vegyszer
addikt

Én sport tracker alkalmazásokra mondtam...
Bemérni mind tud, de a sebesség infó rossz. :O

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#119) Pcm válasza BaginZe (#117) üzenetére


Pcm
tag

Valami nő dumál :DDD

(#120) cappa72


cappa72
nagyúr

Esetleg van valakinek egz 139-es boot.img-je?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#121) vegyszer válasza cappa72 (#120) üzenetére


vegyszer
addikt

Azt a rom melyik részében lehet meglelni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#122) DJGABI


DJGABI
addikt

[link] Töltöttem fel akku teszt eredményt, nem épp a legjobb. Bár mióta beköltöztem mintha jobban húzná valami, lehet majd újrarakom...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#123) cappa72 válasza vegyszer (#121) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az a boot.img-ben van a kernel, amit így lehet lementeni, pl. flashtool-lal.

(vagy, ha root-olt a telefont, akkor terminálban is le lehet menteni)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#124) vegyszer válasza DJGABI (#122) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez érdekes. Nekem tegnap este futott. És 743 lett CP4.2-v1 mellett. Viszont az értesítési terület kifagyott, és a teszt is csak ennyit tudott. Az idők, és százalékos kijelezés üres maradt. Így futtathatom újra. :W :W

Csak 4 újraindítás segített. Egy normál (vagyis gyors), egy rendes, egy kikapcsolt, és egy akku kitevős. Nem tudom ez mitől lehetett.

Olyan fagyás van, ami reboot után is elkiser?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#125) cappa72


cappa72
nagyúr

Tesztelőket keresek. Persze saját felelősségre. ;) Nekem most ez van fent.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#126) DJGABI válasza vegyszer (#124) üzenetére


DJGABI
addikt

ja, annyi lenne kb a normális, ha nagyon ráérek utána nézek mi húzza ennyire. de nálam így is kibír egy napot, többre nem is számítok...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#127) Pcm válasza cappa72 (#120) üzenetére


Pcm
tag

(#128) cappa72 válasza Pcm (#127) üzenetére


cappa72
nagyúr

:R

szerk: jelentezek az eredménnyel.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#129) Pcm válasza cappa72 (#128) üzenetére


Pcm
tag

:C

(#130) Pcm válasza cappa72 (#128) üzenetére


Pcm
tag

(#131) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Véletlenül letöröltem az ideafriends.apk-t, fel tudná dobni nekem valaki? Ha van esetleg magyarra fordított az még jobb lenne. :)

(#132) osztraksajt válasza krisi047 (#131) üzenetére


osztraksajt
őstag

Tessék. Magyar.

(#133) Pcm válasza osztraksajt (#132) üzenetére


Pcm
tag

MI van akkor, ha csak a boot.img-t cserélem ki egy másik romban, és úgy flashelem?

[ Szerkesztve ]

(#134) anzo


anzo
senior tag

osztraksajt kolléga romjához készítettem egy kis optikai tuningot.

[ Szerkesztve ]

(#135) vegyszer válasza anzo (#134) üzenetére


vegyszer
addikt

Témázgatunk, témázgatunk? ;]

Látványos, de én még a CP4.1-v1 + kernel csere körül tartok... Talán jövő héten lesz érkezésem tesztelni mindkettőt. :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#136) Gege94 válasza anzo (#134) üzenetére


Gege94
tag

Látom jó kezekbe került :)

(#137) anzo válasza Gege94 (#136) üzenetére


anzo
senior tag

:B :K

(#138) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Az itt-ott fellelhető tesztek alapján megtetszett ez a telefon. Átböngésztem ezt a topicot is, de nem emlékszem hogy linkelt volna valaki képet, ami a telefonnal készült. Megtenné nekem valaki, hogy lő pár képet és feltölti ide?
A másik, azt látom, hogy alapból nincs magyar nyelv, meg google cuccok, de bizonyos helyről rendelve, elvileg ez is megoldott.
A kérdésem, hogy egy ilyen készülék, alap rommal produkál-e visszatérő hibákat, bugos az alap szoftvere?
Jellemző hibákat tudnátok írni? Ha nincs annak örülnék a legjobban?
Nem nagyon akarok romolgatni, max root szóval jó lenne ha jó lenne..:)

Köszi! :R

(#139) vegyszer válasza ben11 (#138) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Én elfogult vagyok irányába. Hibája a gyári minideal oldalán vásárolt készüléknek igazából nincs, vagy legalábbis előttem nem mutatta meg. A képeket majd Google Picasa albumba rakom, a hétvégén vagy százat lőttem vele.

A videó minősége engem lehengerelt. Azóta büszkén fotózok vele, akár videót is. Pironkodás nélkül merem mutogatni. Egyszerűen bevált. NEKEM

A nevem alatti blogot ajánlom figyelmedbe

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#140) csibe1 válasza ben11 (#138) üzenetére


csibe1
addikt

harmadik hsz,esti kép

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#141) gps76 válasza ben11 (#138) üzenetére


gps76
őstag

A820 Délután csináltam egy közeli képet.Ugyanez ThlW100-al W100.
Ez megint A820,ez meg W100.Látszik a különbség,hogy mennyivel szebb rajzolata van a 820-nak,a W100-al sok életlen képet lehet lőni,pedig ZSD(zero shutter delay) is bekapcsolható benne. Viszont érdekes,mert a W100-nak a videója jobb,mert nem közelít annyira felvételkor,meg gyengébb fényerőnél változtatja az érzékenységét,viszont az A820 hangosabban rögzít hangot,tisztábban szól.

(#142) vegyszer


vegyszer
addikt

Az imént olyan jót sikerült nevetnem:
[link]
A tipikus "keresd a hibát jellegű kép. :DDD :DD

A gyári (szállítási) fólia nekem még kitart, 3 hét alatt nem látszik semmi, de jó lenne valami minőségi alternatívát keresni.
Anno a blédemen olyan fólia volt, hogy simán kiszolgált majd 8-9 hónapot. (silikon tok mellé kaptam kettőt, és gyakorlatilag a két évből 15-16 hónapot ez volt rajta. Kristálytiszta, ujjlenyomatgyűjtős fajta volt. A matt, de nem ujjlenyomatgyűjtősnek még az érintése sem tetszett, hiába nem karcolódott.(hallani lehetett a súrlódást, brrr :W )
Valami hasonlót szeretnék.
(valaki a gyárit ajándékot felrakta már, vagy vett másikat?)

Vagy flippes tokot használ valaki hozzá? pl ezt, vagy hasonlót

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#143) vegyszer válasza vegyszer (#142) üzenetére


vegyszer
addikt

Szervusztok!
Újabb keserédes kérdés adatott nekem. Megjött a 32 GB-os új mikroSD kártya. A kérdésem az lenne, hogy hogyan kell a meglévőről az adatokat úgy leszedni, hogy a működő, jól belakott rendszert ne akassza meg a váltás.

Az elég a conrtolcé-controlvé, és kész?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#144) Pcm válasza vegyszer (#143) üzenetére


Pcm
tag

Szerintem simán másold át úgy, hogy az új legyen a telefonban, a régit meg dugd kártyaolvasóba. Én így csináltam, jó lett.

(#145) Crouger válasza vegyszer (#143) üzenetére


Crouger
csendes tag

Szerintem simán.

(#146) ben11 válasza gps76 (#141) üzenetére


ben11
őstag

Köszi a képeket, valóban vállalhatóak.

vegyszer
Neked is köszi a választ, a képeket persze majd megnézem..:)

Honnan érdemes rendelni szerintetek?

(#147) barnam_ válasza ben11 (#146) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én tmallbox.com-ról rendeltem, 159$ volt szállítással meg 4% paypal "adóval". Elvileg már úton van a telefon, szóval nagyon kíváncsi vagyok :)

(#148) vegyszer válasza barnam_ (#147) üzenetére


vegyszer
addikt

Most már csak 149$ a tmallboxnál. Jó ajánlat. (plusz 3$ az ingyenes posta, és erre jön a 4% PayPal-lalvaló jutalék)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#149) barnam_ válasza vegyszer (#148) üzenetére


barnam_
nagyúr

Affene, kb. 228 Ft-ot buktam... :DDD

(#150) vegyszer válasza barnam_ (#149) üzenetére


vegyszer
addikt

Majd ha 150$ PayPal ár alatt lesz, engem csak akkor fog a dolog kicsit zavarni. Addig nem.

De az assonykának nagyon nézegetem, hogy mi van 100$ alatt, és egyenlőre a ZTE Blade III MTK Verziót néztem ki neki, bár a Lenovo A800 is játszik fehérben. :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Lenovo A820 MTK6589 quad-core telefon (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.