Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Jetbrowse válasza humax (#550) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Van benne DVD író, de ha jól emlékszem, a DVD-RAM formátumot nem írja.

Jet

(#552) humax válasza Jetbrowse (#551) üzenetére


humax
senior tag

de vdv + -,dvd rw+,- csak irja a winorol?
te hogy vagy vele?tetszik a kis masina?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#553) humax válasza Jetbrowse (#551) üzenetére


humax
senior tag

milyan amikor tvre csatlokozol?
milyan a hangja tv keresztol?
ugy halodtam nincs jo hangja

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#554) zfarkas válasza Lenovo (#540) üzenetére


zfarkas
senior tag

Hmm (:D), nem tudsz véletlenül valami hasonlót T41-ről is?

Raw Dark Pure

(#555) Shadowfax válasza zfarkas (#554) üzenetére


Shadowfax
addikt

T41-hez: [link]

Amúgy az összes Thinkpadhez letölthető a HMM a hivatalos oldalról: [link]
Innen meg a Lenovo 3000-es sorozathoz: [link] (V100 is benne van.)

(#556) zfarkas válasza Shadowfax (#555) üzenetére


zfarkas
senior tag

Köszi, lekaptam!

Raw Dark Pure

(#557) humax


humax
senior tag

akinek ilyana van leci segitsseg
Lenovo 3000 N100

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#558) humax


humax
senior tag

a lenevo laptopom amit rendelni szeretnek van bene wn xp home magyar,tudok maid friisiteni,xp pro ra is angol valtozasra?
olyan masolt cd xp vel gondoltam
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#559) Jetbrowse válasza humax (#558) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Most is arról írok. Csendes, és sportosan elegáns.:))
Sem angolra, sem pro-ra nem tudsz frissíteni. Azt a verziót meg kell venned, és fel kell raknod a gépre, ha azt szeretnéd használni. De minek is neked a prof verzió?

A DVD író minden formátumot kezel az az egyt kivéve.

''olyan masolt cd xp vel gondoltam'' - ezt a részt nem értem... :F

(#560) humax válasza Jetbrowse (#559) üzenetére


humax
senior tag

akkor igy mondom ,hogy,lehete ra rakni egy angol nyelv windo xp ?
honan szerzem a drivereket?
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#561) Petibaba


Petibaba
csendes tag

Valaki az omnipass ujjlenyomatérzékelő szoftvert elküldené nekem msnen vagy mailben? msn: petibaba46@hotmail.com, mail: petibaba46@freemail.hu

(#562) wolffy


wolffy
aktív tag

Sziasztok!
Most vettem egy Lenovo 3000 C200-as notit Core2Duo procival USAnotebooknál. Elég tanácstalan vagyok, ezért kérem, hogy segítsetek. Az a probléma vele, hogy ha rádudom a hálózati töltőjét vagy egy S-Video kábelt, akkor a tapipad egyszerűen meghal. Vagy egyáltalán nincs egérkurzor vagy ha van, nagyon akadozik, nem megy semerre.
Légyszi segítsetek mi lehet a probléma.
Köszi szépen előre is.

(#563) Jetbrowse válasza humax (#560) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Persze, hogy tudsz rá rakni, csak előbb a gépen lévő windowst, és drivereket, programokat mentsd le Rescue, and Recovery-vel. Ezután akár formatálhatod is a vinyót. Saját XP felrak -> drivereket letölt a Lenovo honlapjáról (downloads, auto detect my system...)

Ebben az esetben az ujjlenyomat leolvasóról le kell mondanod, mert azt a gépen lévő szoftver kezeli, és azt ugyebár leszeded a gépen lévő windowsal. Ezt nem tudod beszerezni, csak venni. (Kivéve, ha valaki talál megoldást, hogy hogyan tudja leszedni a rescue lemezről.)

Ennyire fontos neked az angol XP? Fordított esetben, én nem szedném le az angolt, hogy felrakhassam a magyart.

Jet

(#564) Jetbrowse válasza wolffy (#562) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Tapipad frissítéssel próbálkoztál már? Nekem, nem volt ilyen problémám, de frissítettem, a drivert. (Lenovo Care, Update My System, recommended downloads)

(#565) csepigee válasza wunderhirsch (#545) üzenetére


csepigee
csendes tag

Szevasztok megnéztem a video kari memoriáját nekem is csak 32 mb,viszont nem tudom sehogy beállitani sem bios sem lenovocare tud valaki segiteni?nézzétek meg a gépeiteken hogy.hogy müködik nállatok.és nem is telepitettem fel semmilyen teszt programot simán jobb egér,grafikus tulajdonságok,informáciok;)hysical Memory: 1014 MB
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 32 MB
Graphics Memory in Use: 8 MB

csepigee

(#566) Trianrta válasza csepigee (#565) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Nálam így van:
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 128 MB
Graphics Memory in Use: 9 MB

A video memóriát nem tudod állítani sehol, automatikusan van szabályozva a mérete.

(#567) Trianrta


Trianrta
aktív tag

C100-asho van fent új BIOS, én most frissítettem.

(#568) wolffy válasza Jetbrowse (#564) üzenetére


wolffy
aktív tag

Próbáltam de semmi változás. Szerdán viszem vissza a notit az üzletbe. Tököm ki van vele, hogy mindig ki tudom fogni az ezerből egy legszarabbat. Gondolom most egy hónapot szenved majd a gyártónál a cucc addig én gép nélkül, de nem mintha utána bármikor is tökéletes lenne.

(#569) szabi0101 válasza Trianrta (#566) üzenetére


szabi0101
csendes tag

Hello!

Nálam is így van! Lenovo c200. Egyébként most vettem usanotinál és nagyon meg vagyok vele elégedve :) Szép, gyors (Core 2 duo), és minden jól megy rajta. :R Csak ajánlani tudom mindenkinek!

(#570) Petibaba válasza wolffy (#568) üzenetére


Petibaba
csendes tag

wolffy remélem neked a legjobbakat, átérzem a szerencsétlenséget. Hátha adnak valamit addig is míg hekkelik a tiéd! Yipp Yipp!

(#571) humax válasza szabi0101 (#569) üzenetére


humax
senior tag

van valakinek core 2 dou n100 valtazata?
kivancsi vagyok hogy milyan a kijelzoje?nagyon fenjes?nagyon tukrozik?
koszi

[Szerkesztve]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#572) Jank válasza humax (#571) üzenetére


Jank
tag

Nekem a fényes kijelzős változat van.Minden fényviszony között használtam. Nem zavaró a tükröződés. Féltem tőle én is de két hete használom és nyugodtan lehet vele dolgozni. Lényegesen zavaróbb számomra a hangerő hiányossága és minősége.
Ami kiemelendő , nagyon jó a wlan antenna érzékenysége.

(#573) humax válasza Jank (#572) üzenetére


humax
senior tag

azert be jonn a fényes kijelzős mert az a tipus nem annyira,tukrozik?mert en latam par notit,l toshiba az tiszta tukor volt.
az is anyyira tukrozik?
(hangerő hiányossága és minősége.)
de hang a fulese meg a a tv re vagy hangszoro ra kivezeted csak jo?
minosseg,pintossan mire gondolsz?
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#574) GodHeart válasza Jank (#572) üzenetére


GodHeart
senior tag

melyik wlan drivert használod? :U

engem egyetemen folyton ledob a wlan, mondjuk lehet azért mert valami linuxos drivert használok windows alatt.. de működik, csak még másoknak semmi baja, engem van hogy 30 másodpercenként ledob ezzel meglehetetlenítve a netezést... :U

(#575) MaTT válasza csepigee (#565) üzenetére


MaTT
aktív tag

hali!
wunderhirschnek se azért lett 32megás mert felraktuk a 3dmarkot, csak akkor tünt fel hogy 32megás, mert kiírta hogy ''out of video memory''. és akkor lecsokkoltuk, jobb gomb, grafikus tulajdonságok és ott is.
aztán BIOS frissítés megoldotta, bár kalandos volt. :)

üdv!
Matt

Keep the rubber side down!!

(#576) Locn@ válasza GodHeart (#574) üzenetére


Locn@
csendes tag

Na szia!

Figyi lenne egy kis gondom!
Van a családban egy Lenovo 3000 n100 0768, amit újra húztunk, de a hang az sehogy nem megy fel, máér csináltuk az általad leírtakat is, már nem dob ki olyan hibával a telepítő, hogy nem látja az audió hardvert, de még mindíg nincs hang, plusz az eszközkezelőben a pci csatik mellett ott a felkiáltójel, gondolom ez a hiba. Csak ahhoz meg nemtalálok semmit.
Ha tudsz nekem segíteni az marhafasza lenne! Köszi!

(#577) Locn@ válasza Locn@ (#576) üzenetére


Locn@
csendes tag

Bocsi de közben sikerült megoldani!

(#578) Blaise


Blaise
veterán

Igazából nemigen értem, hogy sokan miért húzzák újra a teljesen előretelepített gépet, amin már minden szükséges dolog megvan, aztán utána csodálkoznak, hogy nem megy minden úgy mint előtte :U

(#579) Sipi válasza Blaise (#578) üzenetére


Sipi
addikt

Régebben és sem értettem, de több szakértő, illetve a témával 50-100 éve foglalkozó zseni elmagyarázta, hogy legtöbb esetben csak a semmire sem használható XP Home van a gépen, s azt azonnal ki kell cserélni XP Pro-ra, ha használni akarod. A Home egyáltalán nem használható semmire, a hálózatot is rosszul kezeli.
A Pro meg a zorrodat is tisztíccsa.
Ja, meg a recovery rejtett rész is kibaszás, a becsületes jómunkásember vinyójából kérdés nélkül levesznek több gigát. :( Még szép, hogy kérdés nélkül törölni kell, csak a helyet fogja!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#580) Blaise válasza Sipi (#579) üzenetére


Blaise
veterán

Hmm...erre nem is gondoltam. Én speciel amióta XP van mindig Prof-ot használtam, Home-ot nem nagyon ismerem... :(
Hát én speciel belemennék 1-2 gigába helyfoglalásba, ha kapnék egy rendeses, frankón műköső recovery rendszert, és még linuxot is tudnék rakni a gépre... :U

(#581) Sipi válasza Blaise (#580) üzenetére


Sipi
addikt

Ööö, irónia akart lenni... A Home tökéletes otthoni, kisebb irodai használatra. Az említett illetők természetesen a törött/lopott profot akarják hamis indokok alapján feltenni. Azzal a felkiáltással, hogy ha már van jogtiszta oprencerük, akkor úgyis mindegy, mi van rajta.

A Home ''hátrányait'' szinte kizárólag doménes, vállalati környezetben veszed észre, otthoni felhasználásnál ugyanolyan, mint egy Prof.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#582) Blaise válasza Sipi (#581) üzenetére


Blaise
veterán

jaja, hát mondjuk elég kevés embernek van eredeti Prof-ja (nekem szerencsére van, Campusos ;] )

De én előre örülnék, hogyha nem kéne egy cuccal vesződni több órát, hogy újratelepítsem, aztán rávarázsoljak minden drivert és egyéb hülyeségeket, amik közül ráadásul nem mindegyik elérhető külön..na mindegy :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#583) wolffy válasza Petibaba (#570) üzenetére


wolffy
aktív tag

Köszi!Majd beirom ide a forumba a tapasztalatokat a bolttal és a szervizzel.Persze annak örülnék a legjobban ha adnának egy másik gépet a polcrol,de a gyártonak nyilván a szar cuccot is érdeke lesz rámtukmálni némi pofozgatás után. :(

(#584) humax válasza Locn@ (#577) üzenetére


humax
senior tag

milyan a noti hangja?
tv keresztol?alaplapon?meg ha egy hangszoroval csatlokoznal?
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#585) Jank válasza GodHeart (#574) üzenetére


Jank
tag

Az előtelepített wlan drivert használom (10.5.1.68 vers./2006.09.27 ) , eddig nem találkoztam hibával.
Az viszont nem bíztató, hogy mások nem észlelnek hibát azzal a driverrel sem ami használatakor a Te kapcsolatod szakadozik. :((

(#586) Jank válasza humax (#584) üzenetére


Jank
tag

Pontosítanám azt amit a N100 hangjávalkapcsolatosan leírtam. Amivel elégedetlen vagyok az a beépített hangszórók hangereje, és minősége. A minőségi kifogásnál a mélyhangok teljes hiányára gondolok.
Fülhallgatóval már más a véleményem. :)

[Szerkesztve]

(#587) humax válasza Jank (#586) üzenetére


humax
senior tag

neked pontosan milyan tipusod van?
is ha tvre csatlokozol,vagy a pl egy hngszorovel?pl nekem genius 5+1 van.
csak a ha csatlokozol ilyan tipuso hangszorokal milyan a hang?

ugy ot milyan a hang?

nem lehet egy hang kartjaval megoldalni a hangot?
neked sima,vagy fenjes kijelzod van?
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#588) Jank válasza humax (#587) üzenetére


Jank
tag

0768-B9G ez a tipusszám, fényes kijelzővel szerelt változat.
Nem az integrált hangkártyával van a gond, hanem a beépített hangszórók hangminőségével a konkurens készülékekhez képest.
Ez személyes véleményem, lehet más eltérőleg gondolja. :)

(#589) humax válasza Jank (#588) üzenetére


humax
senior tag


Lenovo 3000 N100, Intel Core 2 Duo T5500 re gondolsz,?
de most ha egy filmet akarsz nezni,ey csendes helyen akkor nem halaszik rendesen?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#590) Jank válasza humax (#589) üzenetére


Jank
tag

Ha elég csendes....akkor igen :)

(#591) Ear válasza Jank (#586) üzenetére


Ear
csendes tag

Ilyen kicsi hangszórótól mély hangot nem szabad várni, azt hiszem. Se hangerőt - ha nem akarjuk széthajtani a két pici membránt. Inkább csak információközlés célját szolgálják ezek, (géphangok, szöveg, stb. de semmi esetre se zenei élmény szerzését). :(

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#592) Petibaba válasza Ear (#591) üzenetére


Petibaba
csendes tag

egyetértek. Mellesleg ha az ember otthon van dugjon rá hangfalat, ha meg nem otthon akkor úgyis füles kell.
Valaki az omnipass ujlenyomatérzékelő szoftverét(+driver) elküldené nekem msnen? petibaba46@hotmail.com

(#593) csepigee válasza Petibaba (#592) üzenetére


csepigee
csendes tag

[link] probáld letölteni nekem müködik a piros here a tuti

[Szerkesztve]

csepigee

(#594) cbdkroa válasza humax (#589) üzenetére


cbdkroa
csendes tag


Üdv.

Kb. egy 3 hete vettem egy TY0BLHL-t, nagyon megvagyok vele elégedve. A beépített hangfalak valóban óvatosabbak, de mondjuk minél..vagy fülest vagy otthon egy 2.1-et triguet hasznalok, azzal mar nagyon kellemes.
Mivel zabagép, így nem bír nagyon sokat a röfi nélkül, de azért arra elég amire kell.
Csak ajánlani tudom.;)
K

(#595) Ear válasza cbdkroa (#594) üzenetére


Ear
csendes tag

kellemes szerkezet. Van benne minden, ami jó. Sok örömed lesz benne. :C

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#596) kisorosz


kisorosz
tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segitség :( Nekem egy N100 (TY06VHL) van, lassan 1 hónapos lesz...és az a gond, hogy a hangfalak elszálltak :( jack dugóval még mennek a fülesek, de ott megtorzit, de a Főhangerőre nem reagál a windows Hanerőszabályozójában, csak a Hanghullámra és a Fejhallgatóra...és angyon torzitja, de még akor is ha kimeneti jel nem a maximumon van :S ezek valmikor akkor jelentkeztek, amikor a bátyámnak telepiteni kellet a motorola telefonját a laptopon, és a bluetooth-hoz is hozzá nyúltunk, és megjelent olyan, hogy Bluetooth Audio és Blutooth High Audio is... és szerintem ez miatt történt, csak nem tudom hogyan kell visszaállitani :( (azért alapozom erre, mert az MSN-ben a Hang és videó beállitások...-nál, a lejátszáshoz és felvételhet a Bluetooth Audiot rakta be, de a Control Panel-ben az Audio beállitáoknál a HD audio van beállitva, ezért nem értem az egészet :( megprobálkoztam rendszer visszaállitással, de semmi, vagy csak nem mentem vissza eléggé :( ha lenne még kéréds, vagy valmi homályos, leírom, csak segitsetek kérlek :( már újra raktam a drivert, minden beállitást átnéztem, amit tudtam ( én kicsiny tudásomból ez annyit tesz, hogy WMP-nél, Control panleben az Audio beállitások, MSN :) )
Bármi fajta segitség érdekelne :)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#597) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Nálam meg most olyan gond van, hogy nem akar visszamenni a CPU szorzó, tehát terheletlen állapotban sem esik vissza a CPU órajel...
Korábban működött, viszont mostanában nem csökken az órajel.

(#598) Ear válasza kisorosz (#596) üzenetére


Ear
csendes tag

hasonló velem is történt, amikor a skype-telefont fölraktam. Összeakadtak a hangerő tolókák, csúnya, csörömpölő vödör hangzás szólt a fülesen, stb. Sokat segített ez a link:
http://www.von-phone.com/audio-settings-USB-Phone.php
Mióta így állítottam be, nincs semmi gond. Biztos neked is hasonló - persze nem skype - gondod van. :W Ne add fel, menni fog!

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#599) Ear válasza kisorosz (#596) üzenetére


Ear
csendes tag

Még valami:
'' a Control Panel-ben az Audio beállitáoknál a HD audio van beállitva, ezért nem értem az egészet'' - OK, de mi van beállítva a Voice-nál? (Hang) Oda kell a bluetooth hangot baállítani. És az új drivert (dec. elejei kibocsátású) töltsd fel - nálam az állította vissza a rendet, majd amikor az kezdett újra elmászni, akkor az előző hsz-emben megadott link szerint beállítottam mindent - és azóta jó. :DD

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#600) kisorosz válasza Ear (#598) üzenetére


kisorosz
tag

Nekem nem skypenál mászott el... de pontosan nem tudom hogy mi miatt :( beállitottam, amit azon a lapon tallátam, de semmi, még egy nyöszörgés sem :( :) Beállitottam Hanghoz, azt amit írtál, de semmi :( dec eleji audio driver nincs, csak egy ami októberi ( a Lenovo honlapján) ...de a System Update v2 állandoan egy MS Windows XP SP2 High Defintion Audio Driver Package-et akar telepiteni, de az Installation historyban már benne van, hogy telepitve :S

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.