Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18501) flash-


flash-
veterán

van olyan tv ami úgy jelenít meg 3d-s tartalmakat hogy nem kell hozzá szemüveg?
ha van olyan akkor az mennyire jó minőségben teszi ezt?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#18502) Watt25 válasza flash- (#18501) üzenetére


Watt25
veterán

Természetesen van.
Valószínűleg nemsokára néhány millió forintért már meg is veheted...
Viszont nem hiszem, hogy ennyiért a minőséggel gond lenne! :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#18503) idegen lény válasza spammer (#17663) üzenetére


idegen lény
őstag

"... kellene valami olcsóbb LCD. Méretben elég a 82 cm-es, Full HD, és ha esetleg USB-ről való lejátszást ha tudna, az nem lenne hátrány. A fenti kritériumoknak megfelelő TV-t lehet találni olyan max. 60-70 k-ig?" Ebben az alacsony árkategóriában sem lehetetlen jó tévét venni. Alapvetően két lehetőség közül választhatsz. Vagy használtat veszel - én ebbe hozzáértő ismerős nélkül nem mernék belevágni -, vagy pedig körülnézel a csomagolássérült, illetve kis esztétikai hibás készülékeket árusító boltokban. Legalábbis én inkább vennék egy jó tévét pici, alig észrevehető karcolással, mint egy gyenge képminőségűt karcmentesen. 16:9-es tévéknél én nem mennék 82 cm alá. Amiket én találtam:

http://www.elektrooutlet.eu

LG 32LD450 LCD, Képátló: 82 cm, Felbontás: 1920×1080, 69 990 Ft

LG 42PQ2000 PLAZMA, Képátló: 107cm, Felbontás: 1024 x 768, 79 990 Ft

http://szepseghibas.com/index.php?orderby=product_price&DescOrderBy=ASC&Itemid=63&option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=68&manufacturer_id=0&keyword=&keyword1=&keyword2=

Orion LCD PT 32 S, 64 990 Ft, 32" (81 cm) LCD TV, HD READY, USB bemenet

http://www.grx.hu/shop/televizio/lcd-tv?

https://www.muszakidepo.hu/szorakoztatas/3d_televizio-m171.html:

ORION PIF32-D3D LCD 3D-s! 98 900 Ft, 32" (81cm), Kontrasztarány, 100000:1, Felbontás, 1920x1080 pixel, Full HD, MPEG-4, Euro-SCART, HDMI, USB, DVB-T/C (kábel TV és földi sugárzáshoz) Ez csak akciós, de hibátlan.

Ha karcnélkülit akarsz, akkor csak ma, június 24-én 70 ezerért OK OLC321 B D4 82 CM-ES FULL HD LCD, USB-ről film- és zenelejátszás a MM-ban: http://www.mediamarkt.hu/mcs/special/napibomba,19801,.html

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#18504) BBéci válasza Watt25 (#18502) üzenetére


BBéci
titán

Tavaly az IFA-n is bemutatták, én nem láttam, de kollégáim igen, szerintük kritikán aluli a képminősége. Ráadásul csak szemből egy szűk területen belülről nézve van 3D hatás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18505) dudi


dudi
senior tag

sziasztok,

olvasgattam a topikokat (plazma és lcd egyaránt). Szeretném a segítségeteket kérni. A tv-re szánt keret kb.150 ezer. Nappaliba kell, filmnézéshez sötétítünk, stb. :)
42" körülit tervezünk, 3m távból. Plazma és lcd sincs kizárva, de ahogy nézegetem, baromi nagy a kínálat (csak itthon nem lehet kapni...).
Mit ajánlotok?
Amikkel eddig szemeztem (szívesen bővítem a listát):
LG 42LV4500, 150e,- (vagy a sima tesója, 530-as)
Panasonic TX-P42C3E (2év gari) 100e,-
(2év) 148e,-
(L:http://www.argep.hu/product_1897649.html)Samsung PS43E450[/L), legalább olcsó, 109e,-
(L:http://www.argep.hu/product_1535960.html)Panasonic TX-P50U30E[/L), 175e,- (keretből kicsit kilóg)
(L:http://www.argep.hu/product_1502040.html)Panasonic TX-P50C3E[/L), 148e,-
(L:http://www.argep.hu/product_1707489.html)Panasonic TX-P42UT30E[/L), 170k (ez csak a 3D-ség miatt ennyi? Mert az nem kell).

Ja és csak filmnézésre, reklámnézésre kell :P
Szóval nem játszom rajta, nem kell 3D, smart, stb. De ha van, az se gond, elfér.

:R,
dudi

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#18506) dudi válasza dudi (#18505) üzenetére


dudi
senior tag

szóval most rendes linkekkel... :W

sziasztok,

olvasgattam a topikokat (plazma és lcd egyaránt). Szeretném a segítségeteket kérni. A tv-re szánt keret kb.150 ezer. Nappaliba kell, filmnézéshez sötétítünk, stb. :)
42" körülit tervezünk, 3m távból. Plazma és lcd sincs kizárva, de ahogy nézegetem, baromi nagy a kínálat (csak itthon nem lehet kapni...).
Mit ajánlotok?
Amikkel eddig szemeztem (szívesen bővítem a listát):
LG 42LV4500, 150e,- (vagy a sima tesója, 530-as)
Panasonic TX-P42C3E (2év gari) 100e,-
Samsung PS43E450, legalább olcsó, 109e,-
Panasonic TX-P50U30E, 175e,- (keretből kicsit kilóg)
Panasonic TX-P50C3E, 148e,-
Panasonic TX-P42UT30E, 170k (ez csak a 3D-ség miatt ennyi? Mert az nem kell).

Ja és csak filmnézésre, reklámnézésre kell :P
Szóval nem játszom rajta, nem kell 3D, smart, stb. De ha van, az se gond, elfér.

:R,
dudi

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#18507) BBéci válasza dudi (#18506) üzenetére


BBéci
titán

Mivel Te említetted, inkább plazmát ajánlok, mint LCD-t.
A linkeltek közül a Pana 30-asai, mivel tavalyi modellek, már szinte mindenhol elfogytak, esetleg bemutató példányokat kapni. A C3 és az E450 csak 1024x768 felbontású, amit csak akkor válassz, ha nem nézel full HD adást és filmeket.
Mindenképpen 50 colost ajánlok, 3 méteres nézési távolsághoz nem szabad kisebbet venni!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18508) #03969024 válasza dudi (#18506) üzenetére


#03969024
törölt tag

U30-as Panákat most szórta ki a TESCO, elég jó áron, hátha akad még valahol... Sima HD-t szerintem se vegyél, bizonyos képtartalomnál siralmas.

(#18509) Milan24


Milan24
aktív tag

Erről vélemények? Elég jónak tűnik leírás és ár szerint is.

(#18510) dudi válasza BBéci (#18507) üzenetére


dudi
senior tag

köszönöm mindkettőtöknek a választ!
az lgről valami? vagy vadásszak inkább tescoban?:)

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#18511) dh66e válasza Jégtörő (#18500) üzenetére


dh66e
veterán

A hagyományos ccfl lcd tévéiben ASV , az idei ledesekben pedig a tovább fejlesztett Xgen panelek ha jól rémlik.Sőt már a tavalyi ledesekben is az volt a 6-os szériától felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#18512) Jégtörő válasza dh66e (#18511) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Köszi, olyan kár hogy a sony csak a felső kategóriás tv ibe tesz sharp panelt, régen olyan jó volt, hogy többibe is tett pl ex 700, bár most nem tudom mert még nem írta egyik oldal sem melyikben mi van csak 20100 es adatokat tudok

samsung:[link]

sony [link]

(#18513) dh66e válasza Jégtörő (#18512) üzenetére


dh66e
veterán

Nemcsak a Sony hanem a Philips is.Ezek nem olcsó panelek szerintem a tv árának a felét a panel adja ezekben így nem csoda ha csak középkategóriától felfelé tudják bele pakolni.

(#18514) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

E-bay-en vásárolnék TV-t. Egy Toshiba 40TL868G lenne, 2 db ajándék szemüveggel. 130k az ára. Magyarországon elvileg 200k. Főleg SD tartalmakat néznék, ha filmeznék, akkor viszont csak full hd és 3d.

Mi a véleményetek róla?

Köszi előre is!

(#18515) BBéci válasza HeavyToys (#18514) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem a "futottak még" kategóriába tartozik, de attól még megérhet 130 pénzt és reménykedhetsz, hogy sosem romlik el.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18516) HeavyToys válasza BBéci (#18515) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Vaterom miatt nem gond, 3 év garit adnak rá, viszonylag nagy , bolttal is rendelkező cég németországban. Mivel ő hetente jár ki, így nem gond az sem, ha elromlik.

De gondolom nem rosszabb mint már 3d-s tv-k, 160-170 ezres kategóriában.

(#18517) BBéci válasza HeavyToys (#18516) üzenetére


BBéci
titán

Alaposan meg kell nézni, összehasonlítani más gyártmányokkal!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18518) HeavyToys válasza BBéci (#18517) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Hát sajna az a baj, itthon nem igazán van ilyen. Illetve 1 webshopban 200k-ért, rendelésre. Papíron nem lenne rossz. Külföldi tesztekben, amit olvastam, ott jó képminőséget írtak, gyenge hangzással, de ez engem nem érintene, mivel úgyis 5.1-van rajta.

Szerintem belevágok, annyira gáz nem lehet, mármint itthoni 130k-s tv-ktől rosszabb tuti nem! :)

Köszi a segítséget!

(#18519) HajmasiL


HajmasiL
csendes tag

Sziasztok!

Problémám lenne egy Samsung LE40B530P7W típusú tv-vel és úgy látom vagytok itt páran akik nagyon vágjátok ezt a témát. Tehát a hiba: bármelyik HDMI bemenetre kötök eszközt, amint megjelenik a kép, az egésznek picit pirosas beütése lesz. De csak a HDMI-s bemeneteknél van ez és csak a vetített kép rossz, ha belépek menübe ott pl a fekete az fekete és ha másik bemenetet használok (PC, scart...) ott teljesen jó minden.
Mit tudnék kezdeni a dologgal? Szerviz kell hozzá vagy elég egy I/O vagy valamilyen modult kicserélni a cuccban? Esetleg software-sen korrigálható a dolog service menüben?
Előre is köszönöm!

(#18520) csasaKKP válasza HajmasiL (#18519) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Mindenek előtt próbáld ki másik HDMI kábellel is. Lehet hibás a kábel is.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#18521) ztibor válasza BBéci (#18507) üzenetére


ztibor
senior tag

"Mindenképpen 50 colost ajánlok, 3 méteres nézési távolsághoz nem szabad kisebbet venni!"

És az kijön az ő által belőtt 150k-ból? :)

(#18522) erbon válasza idegen lény (#18503) üzenetére


erbon
csendes tag

Sziasztok,

Tudna valaki véleményt mondani erről a tv-ről: ORION PIF32-D3D LCD ?

Köszönettel, Erbon

(#18523) nightshadow válasza ztibor (#18521) üzenetére


nightshadow
veterán

50"-es HD-Ready plazma kijön 150k-ból.

erbon: Itt találsz vásárlói véleményeket erről az Orionról: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18524) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Panasonic 32pfl3517h 120k környékén jó vétel, megéri az árát, jó masina?
valakinek van jó vagy rossz véleménye róla?

esetleg más javaslat 120 környékén? (lehet plazma is!)
a lényeg: szép, minőségi kép, hosszútávra tervezem, szal ne dögöljen meg 1 év után :D
usb is kellene, és hogy vigye pendriveról az mkv-t... és esetleg LAN, és fullHD ofc :U

[ Szerkesztve ]

(#18525) tom_77


tom_77
tag

Sziasztok,
Elképzelhető hogy ha én lecserélek egy HDMI 1.3-as kábelt 1.4-re a TV és a set top box között, akkor utána se kép se hang? A TV-m nem 3D és nem tudja az 1.4-et. A set top box meg fogalmam sincs, de valszeg az sem 1.4. A HDMI 1.4 nem kompatibilis lefele?? Miért nincs se kép se hang? Sajnos a kábelt nem tudom máshol kiprobálni, de vadi uj, csak nem hibás.

Köszi előre is.

(#18526) HajmasiL válasza csasaKKP (#18520) üzenetére


HajmasiL
csendes tag

Az volt az első, hogy kipróbáltam másik kábellel, másik géppel meg a többi HDMI bemenetet is. De a probléma megoldódot! Beléptem a szervizmenübe próba szerencse alapon és ott találtam színbeállítást. A HDMI bemenethez tartozó zöld és kék 113-as értékkel volt, a piros 149-cel. Átállítottam azt is 113-ra és jó lett a kép. Már csak azt nem tudom miért állítódott el, mert semmi különleges esemény nem történt és eddig ezt a menüt nem is tudtam, hogy létezik. De a lényeg hogy JÓÓ :DD

(#18527) csasaKKP válasza HajmasiL (#18526) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szia! Nem tudtam, hogy több HDMI kábelt is próbáltál. Örülök, hogy jó lett. :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#18528) BBéci válasza nightshadow (#18523) üzenetére


BBéci
titán

Az U30 kivezető ára is annyi volt.

(#18525) tom_77
Nem létezik 1.4-es HDMI kábel, csak interfész. [link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18529) tom_77 válasza BBéci (#18528) üzenetére


tom_77
tag

Akkor mi lehet a baj? Akkor lehet hogy a kábel rossz?

(#18530) BBéci válasza tom_77 (#18529) üzenetére


BBéci
titán

Igen, elképzelhető, hogy selejtes a kábel. Gondolom nem valamelyik neves gyártó terméke.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18531) Rosep


Rosep
senior tag

Én már a 2. plazmámat nyúzom, de a szüleimnek úgy néz ki TV-t kell venniük. TV nézési szokásaikat figyelembe véve inkább az LCD-t javaslom nekik.

Kérdésem az: létezik-e 37-40"-os LED háttérvilágítású LCD TV, amivel lehet felvenni TV adást (DVB-C is) pendrive-ra, SD kártyára, külső HDD-re. És mindezt 100-130e Ft között! Input lag, frissítés meg ilyesmik nem különösebben érdekelnek. Várom a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#18532) dh66e válasza Rosep (#18531) üzenetére


dh66e
veterán

Ezzel nem lőnek mellé, de árban a plafonod felett van egy tízessel. .

[ Szerkesztve ]

(#18533) leslien


leslien
nagyúr

üdv,kérdésem lenne: Samsung ue40d5000 -es tv-n hogy lehet bekapcsolni a pip-et? mert nem enged rá kat. tovább lép :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18534) CoolBoy323 válasza leslien (#18533) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem minden módban lehetséges

(#18535) BBéci válasza leslien (#18533) üzenetére


BBéci
titán

A kezelési könyve pontosan leírja.
Az a lényeg, hogy a főkép valami külső (HDMI, Scart) forrás, akkor választható másodlagosnak (piciként a jobb alsó sarokban) valamelyik beépített tuner (analóg, DVB-T/C) képe.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18536) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok!
Van egy pár éves LG42LC51-es TV-m. Nemrég béreltem a szolgáltatótól egy HD Boxot. (Digi). Gyönyörűen bejön minden csatorna, nagyon szép a HD is!
A napokban, kiokosodva itt a fórumon, vettem a gyereknek egy LG32LK450-et. Gyönyörű a full HD kép rajta, de!!!, most nézni akarta a F1 edzést, és csak SD-ben jön be! Meg van minden HD adás, de az m1 és m2 csak SD-ben! A Duna is jön HD-ben. Nem értem??? Átváltjuk Kábeltévé üzemmódba, ott vannak az mtv és a többi csatorna SD-ben, Kábeltévé DTV-ben pedig jön minden más...
A TV beállításánál, Magyarországot választottuk, a felajánlott U betűvel kezdődő szolgáltató helyett, a más kábeles szolgáltatót, majd az automata hangolást!
Valaki hozzáértő adjon már tanácsot, mit tegyünk, hogy a gyerkőc is nézhesse ezeket is HD-ben?
Köszönöm!

(#18537) foxi69 válasza herrká (#18536) üzenetére


foxi69
tag

m1 HD-t nem találta meg hangoláskor a TV??? Hol laksz? Próbáld meg kézi hangolással a 121,50-es frekin.

[ Szerkesztve ]

(#18538) herrká válasza foxi69 (#18537) üzenetére


herrká
senior tag

Így van! Heves megye, Gyöngyös.

MOD: kösz, megpróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#18539) herrká válasza foxi69 (#18537) üzenetére


herrká
senior tag

Sikerült!!! Köszönöm!

(#18540) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Sziasztok!

Ma TV nézés közben a képen látható módon adta meg magát a TV-m. Képbeállítások a amit a TV magának állít be alapértelmezetten.

Samsung LE32A431T2

Valami ötlet van mi lehet vele, hogyan lehet orvosolni?

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#18541) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Az normális, hogy a digitális kábeltv adások körülbelül 1 m távolságból nézve homályosak?
A hd adások természetesen tűélesek, de elég zavaró, hogy az összes többi adás, éltelen homályos.

Távolról nézve nem zavaró.

(#18542) Jared00


Jared00
csendes tag

Szerintetek mikor várható ár esés? Esetleg az olimpia előtt?

[ Szerkesztve ]

(#18543) csasaKKP válasza Sz.Miki (#18541) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Természetesen az SD adások egy HD TV-n mindig életlenek.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#18544) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

150-180k körül milyen best buy LCD TV-k vannak/ajánlanátok? (40"-42")
(Mint ahogy monitornál ha azonnal kéne mondani valamit, akkor gondolkodás nélkül Dell U2311h)

Néztem sokat, de nincsenek tesztek, normális tulajdonság-leírásokat is alig találni, a lényeges specifikációkat eltitkolják vagy komoly kutatómunka szükséges hozzá hogy rátalálj....

3D, SMART nem hiszem hogy belefér ebbe az ár kategóriába megfelelő képminőség mellett, de ha még is az se baj. (Ha 3D aktív akkor fáj a fejed/szemed 50k/szemüveg. A Passzív kritikán aluli minőség. Fele képsor elveszik, 5°-os látószög, használhatatlan semmivel nem kompatibilis szabvány...stb. Szóval 3D nem kell.)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#18545) Jégtörő válasza Jazz (#18544) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Menj fel a Sharp és a Sony oldalára smart tv is kapsz ennyiért , sőt 3-d is ha nem szereted akkor nem kell 3 d ben nézned.
Én ezt a 2 márkát javaslom nem fogsz bennük csalódni.

(#18546) nightshadow válasza Jazz (#18544) üzenetére


nightshadow
veterán

[link] + LG 42LM620 [link] árak: [link]

(#18547) Jazz válasza nightshadow (#18546) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi!

Azt kifelejtettem hogy 100Hz sem kell, mert semmi értelme. Az utánhúzás csökkentésére találták ki, de mivel a mai TV-k 5ms alattiak, az már több mint tökéletes, nagyítóval se látsz semmit, így nincs is értelme a 100Hz-nek.

A 100Hz meg csak annyit csinál, hogy interpolálja a képeket és beszúr két kép kocka közé egy harmadikat, de az a képkocka ugye hamis, emiatt elmosódott, szellemképes, rossz lesz a képminőség....ez is egy kritikán aluli értelmetlen feature. Csak jól hangzik hogy 100Hz. Ez az egy értelme van.:(

free your mind

(#18548) nightshadow válasza Jazz (#18547) üzenetére


nightshadow
veterán

Ne haragudj, de ez tévedés, érdemes elolvasni ezt a cikket: [link]. Egy 50Hz-es tévé mozgóképfelbontása 300 sor, egy 100Hz-sé pedig 600+ sor, arról nem beszélve, hogy a 100Hz-sekben jobb panel, jobb elektronika, s így jobb az általános képminőség is. Érdemes megnézned egy 5-ös és egy 6-os sorozatú Samsungot egymás mellett. Én biztos nem vennék 50Hz-es tévét.

[ Szerkesztve ]

(#18549) Jazz válasza nightshadow (#18548) üzenetére


Jazz
veterán

Ez a leírás pont engem igazol. :U Olvasd el figyelmesen, főleg az interpolációs részt.
A sor annyi, amilyenben jön a TV adás, annyi információt hordoz. Honnan lenne dupla sor, azért mert "100Hz"? Ilyet honnan veszel?
A 100Hz is csak marketing fogás. Beszúr egy interpolált mosott hamis képkockát. Ettől még nem "100Hz"-es a "TV".
A képminőség miért lenne jobb? A fekete képkockás "hamis technológiánál" csak 2x olyan erős fényforrás kell, mert fele ideig villan fel a valódi képkocka, de csak ennyi.
Én a Philips-en is kikapcsoltam a 100Hz-es interpolált "mosást" mert egyszerűen borzalmasak ezek az ál-képminőségjavító megoldások.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#18550) Jazz válasza Jazz (#18549) üzenetére


Jazz
veterán

"A történet így azonban még nem kerek, a 100 Hz-es megoldásnak hátránya is van. Legyen bármilyen gyors és okos az elektronika, tökéletes köztes képkockát nem tud kiszámolni. Többek között azt sem tudja kitalálni, hogy mi van a mozgó tárgyak mögött, s emiatt az élek mellett vékony sávban a mozgás sebességétől függően csökkenhet a részletgazdagság. Egy rosszul megoldott interpoláció ezen kívül a mozgóképfelbontást is csökkentheti."

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.