Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49851) kp78 válasza dh66e (#49832) üzenetére


kp78
addikt

Ezen a Demo world-ön lévő videókat csak PS3, vagy PC tudja lejátszani semmi egyéb? :F

(#49852) szaszapi


szaszapi
őstag

Engem meg az érdekelne hogy a Demo World oldalán a full blu ray hanganyagot hogy lehet letölteni?Mert ezeket nem tudom.

(#49853) BBéci válasza kp78 (#49851) üzenetére


BBéci
titán

Próbáld ki! Szerintem médialejátszókkal is menni fog.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#49854) kp78 válasza BBéci (#49853) üzenetére


kp78
addikt

Dvd-re kiírtam, de a lejátszó "kiköpi", SD kártyán szintén nem eszi a tv egyiket sem. :F
(már azt a párat, amit leszedtem)

[ Szerkesztve ]

(#49855) foppa


foppa
tag

Sziasztok!
A Sharp új Quad Pixel tévéit mennyire éri meg megvenni? Kinéztem a 46-os E810-es modellt, amibek az ára 428k! Ez a 4 elsődleges szín tényleg annyit jelentene?
Tud-e annyival többet, hogy megérje a 100k-s felárat a többi idei modellhez képest? A Sharp LCD tévék milyen minőséget képviselnek a többi gyártóhoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#49856) fury71 válasza foppa (#49855) üzenetére


fury71
aktív tag

Az új Sharp tv-ket nem láttam még, de a korábbi LED-es modellek elég jónak tűnnek, viszont állítólag nem túl jó az input lag-juk. Szerintem a többi gyártó TV-i sem jobbak vagy rosszabbak mint a sharpé. Én korábban az LE700-t néztem ki, de végül nem az lett.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#49857) anrab válasza Gaben360 (#49841) üzenetére


anrab
addikt

bocs, most jöttem.
sajnos ebben nem tudok segíteni. gondolom ugyanúgy tükröződik mint a tavalyi. nekem nem tetszenek hosszabb távon azok a tükör színek. első ránézésre hd anyaggal gyönyörű de nem tudom milyen lehet a tv adás rajta, főleg ebben a méretben.
ambi nélkül én már nem vennék tv-t.

(#49858) looser válasza BBéci (#49835) üzenetére


looser
addikt

Nekem a Media Marktos eladó mondta, egy ellenérvként a 650-es Samsunggal szemben, mármint hogy annak 1-2 videomegosztóra van korlátozva az internet-lehetősége. Viszont amaz lejátszik mindenféle formátumot. Valami médialejétszóra mindenképpen szükségem lesz (tudjon flac, ape, wavpack audiot), de a tv még mindig kérdéses. A Philips olyan szép (ez mondjuk női indoknak éppen megfelelő :D )

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#49859) anrab válasza looser (#49844) üzenetére


anrab
addikt

nagyon sokan tévedésben élnek az ambival kapcsolatban.
itt nem a falra vetített szinekről szól az egész. ezt csak eleinte látod /mert új és érdekes/ de később már észre se veszed. összességében más a tv-zés.
ha valamiért kikapcsoltam, és este /délután/ tv-zek, csak azt veszem észre hogy valami nagyon nem stimmel a tv-zéssel mire észbe kapok hogy tegnap kikapcsoltam.
2 év gari van rá. a digital-ko-nál vettem.
egyébként a samukra is 1 év a teljes körű gari ha jól tudom. a többinél csak a munkadíjat nem kell kifizetni. vagy valami ilyesmi.
ha tévednék akkor javítsatok ki, de erre emlékszem.

(#49860) anrab válasza TayRol (#49845) üzenetére


anrab
addikt

na akkor most lehet hogy újat mondok.
kapcsold ki a tv-t és csak az ambi light gombot nyomd meg és élvezd.

(#49861) Scoobyka


Scoobyka
addikt

46c7000es teszt : [link]

(#49862) TayRol válasza anrab (#49860) üzenetére


TayRol
veterán

aranyos. kis fenyjatek. de ha megy a tv, akkor jobb.:)

(#49863) anrab válasza Gaben360 (#49846) üzenetére


anrab
addikt

ebben az esetben valahogy nézz utána az input lag-nak mert nagyon változó, méghozzá mérettől és tipustól függően is. /egy pár philit már én is belinkeltem valahol/
a másik dolog ebben az esetben az hogy melyik kép jön be neked. a túlszinezett tükrös, vagy pedig a természetesebb szinek, amik ugyan olyan szépek de mégis más. írod analóg a kábel tv-d. arra mindenképpen phili ha nem nézed akkor is mert azért csak odakapcsolsz néha. :)

(#49864) anrab válasza TayRol (#49862) üzenetére


anrab
addikt

persze mivel olyankor más célt szolgál.

(#49865) need


need
addikt

Üdv..

Nézegettem az LH5000 lcd-ket..

pitaszkája a fantáziámat hogy mennyire jó ezeknek a tunerje...?

ja és föleg hogy boldogul a Digi tv kábeles digitális adásával...?

más kérdés..

kategoriájában azonos a B650 televizióval?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#49866) dh66e válasza kp78 (#49851) üzenetére


dh66e
veterán

Ahogy BBéci írta média lejátszó,de pont a panának van egy demója amivel a WD G2 is szenvedett.Milyen lejátszóval próbáltad?

(#49867) anrab válasza need (#49865) üzenetére


anrab
addikt

régebben valamelyik tesztben írták hogy jó képet produkál a tv adása. még az is lehet hogy ugyan az a tuner van benne mint a philips-ben.
azt is írta itt valamelyik fórumozó hogy elég lett volna a 4000-es is. már nem emlékszem hogy miért. próbálj rákeresni.

[ Szerkesztve ]

(#49868) dh66e válasza szaszapi (#49852) üzenetére


dh66e
veterán

Melyikre gondolsz?

(#49869) rígel válasza anrab (#49859) üzenetére


rígel
őstag

2+1 év, 2 év teljeskörű(+2 hónap), és egy év ingyenes javítás a fő alkatrészekre.

(#49870) anrab válasza rígel (#49869) üzenetére


anrab
addikt

ok, köszi a helyesbítést.

(#49871) kp78 válasza dh66e (#49866) üzenetére


kp78
addikt

Egy Philips dvd lejátszóm van, kb. 2 éves, nem vmi extra. :U

(#49872) dh66e válasza foppa (#49855) üzenetére


dh66e
veterán

A minőségével nem voltak problémák általában- itt a fórumon egy emberke vitte vissza és cserélte b650 samura- a szolgáltatásai na meg a magasabb árfekvés ijeszti el általában az embereket,az meg hogy ez megéri e ezt az összeget ahhoz látni kéne egy másik modell mellett.Vedd figyelembe hogy én elfogult vagyok mert sharpot használok.

(#49873) dh66e válasza kp78 (#49871) üzenetére


dh66e
veterán

Azzal nehezen fogsz hd anyagot lejátszani,esetleg sehogy.Rajtad vagy egy erős PC vagy egy médialejátszó segíthet.A tv megérdemli hogy megfelelő eszközzel hajtsad!

(#49874) kp78 válasza dh66e (#49873) üzenetére


kp78
addikt

Gondoltam, hogy a hiba a bennem van :DDD
Lassan egész elfogadható áron lesznek a Blu-ray lejátszók, majd beruházok egyre. :U
Köszi a helpet, és bocsi a sok láma kérdésért.

(#49875) nightshadow válasza kp78 (#49874) üzenetére


nightshadow
veterán

Nem a Blu-Ray lejátszó árával van a gond, hanem a filmekével. Olyan filmet még nem forgattak, ami nekem megérne 6-7 ezer forintot.

(#49876) anrab válasza kp78 (#49874) üzenetére


anrab
addikt

sz. gép miért nem jó?
most nézem meg az avatart, 45.4 GB. MPCHC
rá ér még az a blu ray lejátszó.
a philinek már van blu ray házi mozija, na azt már inkább, ha elérhető árban lenne.
de hogy most még a házimozira rátegyek egy blu ray lejátszót... maradok a gépnél. megnézem és mehet a lecsóba és nem dobtam ki a lóvét az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#49877) dh66e válasza anrab (#49876) üzenetére


dh66e
veterán

Ütős mi?

(#49878) anrab válasza dh66e (#49877) üzenetére


anrab
addikt

még csak belenézegettem olyan 1.20 m-ről a 42"oson, hát nagyon ott van.
ez így is 3D érzést kelt, és nem úgy mint mikor penről nézek filmet /vagy néha még egy-egy tv film is/ és az a homorú tükör szerű háttér mozgás érződik 3D-nek. jó, nem is olyan mint szemcsivel természetesen de olyan szerű.

[ Szerkesztve ]

(#49879) dh66e válasza anrab (#49878) üzenetére


dh66e
veterán

2 napja néztem meg a WDTV segítségével hát komolyságos igaz csak 37" a tv de ott van nagyon.Egy 60" kéne nagyon ilyenkor,csak hát ugye.....a lé a levesbe.

(#49880) anrab válasza dh66e (#49879) üzenetére


anrab
addikt

na igen. már az előtte lévő 42"-nál tudtam hogy lehetne nagyobb de ennyit is elég volt kiadni érte. :)

(#49881) kp78 válasza anrab (#49876) üzenetére


kp78
addikt

Bocsi az újabb kérdésért, de nem nagyon vagyok otthon a "gépet kössünk a tv-hez" témában.
Ilyen csatlakozók vannak a laptopomon.
Jól gondolom, hogy egy dvi-hdmi kábellel lenne a legjobb összekötni a tv-t és gépet?
:R

(#49882) lukxy1


lukxy1
csendes tag

A mostani Samu B550-eseknél még működik a divx/mkv lejátszás? Be lehet még állítani a service menüben ezt, vagy a Samsungnál is rájöttek erre trükkre és esetleg megakadályozták az újabbaknál?

(#49883) #25954560 válasza kp78 (#49881) üzenetére


#25954560
törölt tag

igen

(#49884) anrab válasza kp78 (#49881) üzenetére


anrab
addikt

tökéletes de valószínű a hangnak kell még egy 3.5-es jack.

(#49885) szaszapi válasza lukxy1 (#49882) üzenetére


szaszapi
őstag

működik,de ha neked összejön a samygo firmware felrakása akkor szólj mert nekem nagyon nem jött össze.Pont ez lenne a lényege hogy ne kelljen a szervízmenüben állítgatni hanem hogy alapból tudja.

(#49886) lukxy1 válasza szaszapi (#49885) üzenetére


lukxy1
csendes tag

Azért kérdezem, mert akkor a b530 helyett egy b550-est vennék. És ez a Samygo firm miért lenne jobb???

(#49887) szaszapi válasza lukxy1 (#49886) üzenetére


szaszapi
őstag

mert akkor nem kell többet állogatnod a szervízmenübe.Alapból játszaná a filmeket.

(#49888) foppa


foppa
tag

Szerintetek ez az új Sharp Quad Pixel tecnológia tényleg drámaian javítja az LCD tévék színvisszaadását, vagy itt is csak jó marketing az egész? Azért érdekel, mert kinéztem egy LE810-es modellt, ami már ilyen panellel van szerelve. Egy teszt már van róla, és ott elég jókat írnak!

(#49889) dh66e válasza foppa (#49888) üzenetére


dh66e
veterán

Belinkelnéd nekem azt a tesztet?

(#49890) foppa válasza dh66e (#49889) üzenetére


foppa
tag

[link]
Ez a 821-es készülék tesztje, de ahogy néztem ez csak abban különbözik 810/811-től, hogy van benne merevlemez és DLNA funkció!

[ Szerkesztve ]

(#49891) anrab válasza foppa (#49888) üzenetére


anrab
addikt

gondolod marketing céllal fejlesztették volna ki a négy pixellel járó más panel és elektronikai gyártással járó gyártósorokat?
ez nem csak egy plusz pixelről szól. az hogy az működjön mindennek meg kell változnia, belül is.

(#49892) foppa


foppa
tag

Ebben nyilván igazad van, de én igazából arra gondoltam, hogy maga ez az RGBY megoldás mennyit jelent majd az LCD-k színvisszaadás terén! A reklámok szerint ugye minden megoldás forradalminak van feltüntetve, csak ebből mennyit érzékel az ember azt nem tudom. Azért érdeklődöm, mert szeretnék venni egy 46"-os 811-est, és hogy megéri-e kifizetni érte azt az összeget amibe kerül!

(#49893) dh66e válasza foppa (#49890) üzenetére


dh66e
veterán

Koszi.
Az a baj hogy nekem ez már az übermagas árkategória,így rábeszélni nem foglak,de impozáns a teszt az biztos.Nem tudom mi történt a sharpnál hogy most az él megvilágítással jöttek ki,de kíváncsian várom az itthoni megjelenését a modellnek.

(#49894) foppa válasza dh66e (#49893) üzenetére


foppa
tag

Már pár helyen lehet rendelni a 40-est 330k-ért a 46-ost pedig 430k-ért és az mondták, hogy május közepére várható az érkezésük! Addig azért van még időm dönteni a kérdésben.

(#49895) dh66e válasza foppa (#49894) üzenetére


dh66e
veterán

Vakon semmit sem szabad venni.Nézd meg hogy valóban megéri e neked biztos nem rossz tv,de az élmegvilágítás miatt kíváncsi lennék a felhősödésre meg a fekete szintre.Multimédiában is kezd felzárkózni a vetélytársakhoz,mondjuk itt volt már az ideje.

(#49896) VGYke


VGYke
addikt

Samsung Internet@TV: Elérhetőek szervízmenü buher nélkül új widgetek, (kék gomb)... index, stb. :C
Ha már érdemes belépni a @TV-be, kérdezném, hogy a YouTube hogyan működik?
Pl. ha ezt akarom megkeresni a TV-n, azt hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#49897) Viceroy1


Viceroy1
csendes tag

Sziasztok!
PS3hoz keresnék pénztárcámhoz (max 150 e HUF) megfelelő LCD televíziót, lehetőleg legyen FULL HD (leginkább a blu ray miatt) és a képfrissítése is legyen 100hertz. (Bár ez játéknál annyira nem fontos tudtommal)

Tudtok-e ajánlani párat?

Előre is köszönöm!

Thus quoth the raven: nevermore!

(#49898) anrab válasza foppa (#49892) üzenetére


anrab
addikt

szerintem egetverő külömbség nem lesz érzékelhető.
sőt ha csak azt a tv-t nézed és nem lesz mellette viszonyítási alap akkor szerintem természetes lesz hogy annak olyan színűnek kell lennie. kb. olyasmi lehet mint a 100Hz vs. 50Hz közti külömbség. ha külön nézed akkor csak legyintesz hogy az olyan és kész.
viszont egy új technológia kezdete.
de én se láttam még ezért csak így gondolom.

(#49899) anrab válasza Viceroy1 (#49897) üzenetére


anrab
addikt

(#49900) anrab


anrab
addikt

ma megint nyomkodtam egy kicsit a c 7000-et. egy fos a távirányítója.
nézni kell hogy nehogy mellé nyomjon az ember.
a tv szép a táv majdnem, mert még mindig hatalmas. legalább két-három támpontot kikellett volna emelni. csak annyira hogy mikor megfogja az ember a sötétben tudja hogy merre nyúljon tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.