Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49601) Ares_lovag válasza Ares_lovag (#49600) üzenetére


Ares_lovag
tag

Javíttás az előzőhöz: http://www.moviehunter.hu/index.php?MovieId=2cfc357d-6e1e-11de-bfc6-001d0fc2587f itt megtaláltama választ. A hiba más ok miatt volt. :)

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#49602) BBéci válasza Ares_lovag (#49598) üzenetére


BBéci
titán

42 colnak a háromszorosa nem 1,7 méter, legalábbis a matematika mai állása szerint. :DD
Bár nem biztos, hogy a csillag szorzást jelent, mert azt x-szel szokás jelölni. :DD

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#49603) zack válasza BBéci (#49602) üzenetére


zack
nagyúr

;] ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49604) lettyke


lettyke
tag

Sziasztok!
lcd tv vásárlása elött állok és nincs semmi tapasztalat ilyen téren!
Media Markt-ban nézelödöm és ott venném a tv-t!
Nekem a samu 32b6000,32c6000 nagyon tetszik de mi a különbség a kettö között?

Használnám bluray filmek lejátszására,xbox,laptopot hdmi-vel összekötni!

Szóval egy korrekt tv kellene ebben kérem a segitségeteket!!!

Max ár 200,250e között

Előre is köszönöm!

(#49605) Seb3s válasza lettyke (#49604) üzenetére


Seb3s
tag

ennyiért kb 50"os plazmát vehetnél.. Én is pont erre használom (bd gépről+xbox akár 8órát folyamatosan). 18"x2,51= 45 centi plusz átmérő megfontolandó szvsz.

[ Szerkesztve ]

Tough ain't enough.

(#49606) lettyke


lettyke
tag

Sziasztok!
lcd tv vásárlása elött állok és nincs semmi tapasztalat ilyen téren!
Media Markt-ban nézelödöm és ott venném a tv-t!
Nekem a samu 32b6000,32c6000 nagyon tetszik de mi a különbség a kettö között?

Használnám bluray filmek lejátszására,xbox,laptopot hdmi-vel összekötni!

Szóval egy korrekt tv kellene ebben kérem a segitségeteket!!!

Max ár 200,250e között

Előre is köszönöm!

(#49607) rígel válasza lettyke (#49606) üzenetére


rígel
őstag

A b6000 2009-es modell, a c6000 pedig 2010-es.

(#49608) rígel válasza lettyke (#49604) üzenetére


rígel
őstag

200-205 között miért 32"-osat nézel? Ennyi pénzért már rendes tv-t is kapsz :)

(#49609) hcs57 válasza zack (#49599) üzenetére


hcs57
őstag

Az anorexiások rá fognak bukni.. :DDD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#49610) lettyke válasza rígel (#49608) üzenetére


lettyke
tag

Szted ezek a Samu LED tv-k megérik az árukat,vagy vegyek egy nagyobb LCD tv-t?

de milyet? :D

:R

Szia!

(#49611) foppa


foppa
tag

Nem csak koreai érdekel! Kinéztem még a V20-as Pana plazmát is ebben az árban, csak nem tudom, hogy az lejátszik-e mkv-t! Mert dts-t igen meh THX-es is, szóval biztos jó vétel!

(#49612) Ares_lovag válasza lettyke (#49610) üzenetére


Ares_lovag
tag

42PFL5605H kapsz már enyniért. MKV van. Tavajinál gyorsabb az elektronika. FUL LED. 100Hz. Szerintem inkább megéri. :) 240kHUF körül van.

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#49613) Ares_lovag válasza BBéci (#49602) üzenetére


Ares_lovag
tag

2 féle ajánlást különböző jelre vonatkozóan.. :P 1. a használti szerinti TV-zéshez a képátló x3(ha jobban tetszik bár ez lehet a replusz művelet jele) a másik meg FUL HD esetén. a linkelt oldal ajánlása.

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#49614) hcs57 válasza Ares_lovag (#49612) üzenetére


hcs57
őstag

Hogyan? A Philips 42PFL5605H már lejátsza az MKV-t? és még 100Hz-es is?
:R

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#49615) rígel válasza lettyke (#49610) üzenetére


rígel
őstag

Ha engem kérdezel egyelőre nem (másnak lehet más a véleménye), de szerintem ebben az évben még jelentős áresés lesz, és akkor már változhat a helyzet.
Ha csak a pénz határozza meg hogy mit vegyél, akkor én a méretet fontosabbnak tartom, mint a háttérvilágítás tipusát.
200-250-ből már nagyon jó 40-42"-os tv-ket kapsz. Innentől igény és márkahűség kérdése, hogy milyet veszel.
A LED is LCD!

(#49616) neverless válasza dh66e (#49594) üzenetére


neverless
tag

dh66e és zack:

Még valami, amit elfelejtettem írni.
A TV hez hamarosan csatlakoztatva lesz egy második számítógép is HDMI-HDMI kábellel, logikusan, és esztétikusan a 2es számú HDMI TV bemenetre. (Ugye az 1esre az első számítógép van rákötve).
Namármost adja magát a kérdés... hogy ha az első gépnél a TV a 3as source-ot erőlteti, akkor a második gép képe melyik bemenetre kerül...?
Most így ettől totál össze vagyok konfjúzálódva :F

(#49617) lettyke


lettyke
tag

Köszönöm mindenkinek a segitségét és tanácsát!

sztem ő lessz:LE40B620R3W

180.000HUF!!

(#49618) dh66e válasza neverless (#49616) üzenetére


dh66e
veterán

hmmmm na most erre mit mondjak?Próbáld ki azt esetleg hogy nevezd el PC-nek a hdmi portot amelyikre dugod,gondolom ezt engedi a samu.

(#49619) Imrelee


Imrelee
csendes tag

Hello!
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek tapasztalata Sharp LC40LE600EV-el?

(#49620) nightshadow válasza Imrelee (#49619) üzenetére


nightshadow
veterán

#46954

(#49621) neverless válasza dh66e (#49618) üzenetére


neverless
tag

Hát, annó ezzel kezdtem : elneveztem PC nek a 3as hdmi portot. De hát ez csak annyi, hogy oda kapcsolva a bal felső sarokba mit írjon ki. Elneveztem most az 1es és 2es bemenetet is "PC" nek. illetve átdugtam a TV hátulján a kábelt az 1es ből a 2esbe.
A TV konkrétan szarik az arcomba :(((

Csak kezd aggasztani, hogy majd csak az egyik gépet tudom a TV re kötni...
Meg az is aggaszt hogy erre hogyan reagálnék...
De hamarosan kiderül... útban van ide a második gép..

(#49622) need


need
addikt

Üdv..

aki holnap Samu tévét akar venni..
[link]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#49623) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Hát láttam ott már csodát pont 1-2 hete volt 1 tv és amit ők akcióztak az máshol 40-50k-val volt olcsóbb.No comment. :U :DD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#49624) dh66e válasza neverless (#49621) üzenetére


dh66e
veterán

Nincs más hátra mint előre.Amennyiben nem működik akkor eladod és veszel másikat(persze mondani könnyű) vagy marad az egy gépes változat.Majd megírod hogy mire jutottál.

(#49625) Imrelee válasza nightshadow (#49620) üzenetére


Imrelee
csendes tag

Köszönöm! Ezek alapján sportra nem túlzottan ajánlott, pedig az egyik fő bevetési terület ez volna. Bár a magyar tesztben nincs ilyesmi megemlítve. Ezen kívül csak nem LED-es tévéket nézegettem. Igazából ez a sharp azért került a képbe, mert szerintem egész jó ára van (770 euro). Ilyen árban esetleg milyen alternatíva jöhetne szóba?
Igények: sport, hírek, néha film (soxor PC-ről hajtva)

(#49626) nightshadow válasza Imrelee (#49625) üzenetére


nightshadow
veterán

Ár/érték arányban a Samsung LE-40B650 a legjobb jelenleg. A probléma csak az, hogy kifutó típus, s emiatt egyre kevesebb helyen lehet kapni. Az utód az LE-40C650. Ez viszont drágább, mert új típus. Érdemes lehet még megnézni a Sony KDL-40EX500-at. Erről itt egy magyarnyelvű teszt: [link]

(#49627) Imrelee válasza nightshadow (#49626) üzenetére


Imrelee
csendes tag

Köszönöm a gyors tanácsot. LG 42LH7000 néztem mostanában, ami szintén megvolna 750 ojró körül. A szolgáltatásai jók, de a képét nem tudtam sehol megnézni, pedig az volna a legfontosabb.

(#49628) nightshadow válasza Imrelee (#49627) üzenetére


nightshadow
veterán

Az LG-vel az a gond, hogy több helyen is olvastam, illetve eladóktól hallottam, hogy minőségben a Samsung mögött van. Itt a fórumon is sokan panaszkodnak az LG gyenge feketéjére. Az más kérdés, hogy nekem alapból nem szimpatikus a márka, de ez az én problémám.

(#49629) kubazax


kubazax
csendes tag

Hali
Most vettem meg első LCD tévémet, így még nekem új ez a terület. 40C650 + USB-s wifi adapterrel akarok filmeket nézni. A kapcsolattal nincs gond, most próbálgatom a különböző file formátumokat. Avit gond nélkül játszik. Van arra lehetőség, hogy iso-t, vagy dvd könyvtárat le tudjak játszani? DVD könyvtárban látja a vob-ot, de nem tudok nyelvet váltani. Van lehetőség film közben rendesen tekerni? a jobbra, balra nyíllal elég béna. nem folyamatosan teker csak ugrál egy-egy részt.

(#49630) Ares_lovag válasza hcs57 (#49614) üzenetére


Ares_lovag
tag

Nem forog a talpán. Viszont van HD natural motion és Pixel+.. meg 1T winyók kezelése működik.

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#49631) Scoobyka válasza kubazax (#49629) üzenetére


Scoobyka
addikt

miért nem csinálod azt,hogy valami olcsobb wifi router....az kábellel tvvel összekötve és onnantol kedve lehet kábelesen is elérni a tv-t dlna-n...meg wifin keresztül is lehet kapcsolodni a tvhez...én igy használom a 40b650esemet és az 1080as videk sem okoznak gondot wifin sem.

(#49632) kubazax válasza Scoobyka (#49631) üzenetére


kubazax
csendes tag

teljesen más helyiségben van az asztali gép és a tv. sajnos nem tudom kábellel összekötni őket.

(#49633) fury71 válasza need (#49622) üzenetére


fury71
aktív tag

Nagy parasztvakítás. :W
Mondjuk nem rossz ár, de én kevesebbre számítottam.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#49634) Scoobyka válasza kubazax (#49632) üzenetére


Scoobyka
addikt

ugy látom nem érted...veszel egy wifi routert azt kábelel ráköttöd a tv dlnajara...konektor csak van ott vagy két dugasz....egy a tvnek egy a routernek...

és onnantol kezdve a másik szobában lévő gép wifin is eléri a tv-t...és lehet ráküldeni a filmeket...nincs kábelezés meg semmi.....

nálam ez igy nézz ki...d-link 524(lehet ettől olcsobb is) abbbol egy 1mes kábel megy a tv dlna részbe...és egy notirol wifin megosztok filmeket....tv lejátsza a mediaplayeren keresztül amit notin megosztottam....1080asokat is...kicsit lassabban tölt be mint kábelen,de lejátsz gyorsan.

(#49635) Ares_lovag válasza foppa (#49611) üzenetére


Ares_lovag
tag

v20 jó kis tévé ajánlom fiygelemdbe. g20-at volt szerencsém egy jobb demón is látni mint amivel a panások járatják. valahoyg a teszvideókhoz egyáltalán nem értenek. g20 on a 30fps-es adás oylan volt mintha kinéznél az ablakon. Gyors svenkelé se ártott neki. Ellenben x20.. na nesze neked 400Hz :) Rosszabb volt mint a 100Hz-es LCD.

"Szép nap ez a halálra." -Az ész korszaka végetért, ez már a bírkák kora. beee-

(#49636) BBéci válasza Ares_lovag (#49635) üzenetére


BBéci
titán

Melyik videó 30 fps-es és honnan lehet tudni, látni, ellenőrizni ezt?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#49637) need


need
addikt

Üdv..

Elég régóta olvasom ezt a totyikot az hogy milyen tévét akarok venni majd a nyárra az nagyban befolyásolt az itt leírtak ha lesz még B650 de ha nem akkor C650! olyan 85% ;]

De én most nem erre akarok kitérni
Azért a tévé adást is bámulni szoktam és azért nagyon kiváncsi vagyok hogy akinek pl. ilyen tévéje van főleg ugye még B650 és történetesen Pesten lakik és tudja fogni az analóg és a digitális adást elmesélné nekem mennyire élvezhetőek az adások?

Jó tudom van a diginek is totyikja ott is faggatózom de engem a TI véleményetek is érdekel :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#49638) Imrelee


Imrelee
csendes tag

Még egy kérdés ha szabad (na jó kető :) mi a különbség a Samu b650 és b550 közt? csak a DLNA, vagy a panel is más? Az USB mire képes az 550-esen?

(#49639) dh66e válasza BBéci (#49636) üzenetére


dh66e
veterán

Gondolom 25FPS akart az lenni.

(#49640) ati888 válasza need (#49637) üzenetére


ati888
senior tag

Nem biztos, hogy segít neked, mert nem pesti vagyok és csak kipróbáltam egy kölcsön fullHD 32lg5600-al az itthoni tányéros digimet, mielőtt még beleugrottam volna a 40C650 vagy 40EX500-ba. és hát arra jutottam, hogy valószínűleg még elhalasztom a tv vásárlást annyira rossz képe van a tányéros diginek. Laptopra kötve sima DSUB-bal viszont nagyon meggyőző volt 1080p és a 720p is szép volt. Kipróbáltam még egy régi dvd lejátszóval SCART-on pár avit is (656 x 368) és azok is meglepően nézhetőek voltak.

Most azon agyalok, hogy fizessek-e elő UPC digitalra. Vajon mennyivel jobb annak a tv képe??? Csak a digisport nagyon hiányozna.

ati

(#49641) szaszapi válasza Imrelee (#49638) üzenetére


szaszapi
őstag

panel ugyanaz szerintem.b550 fotót és zenét játszik le,de ha átállítod b650re a szervízmenübe akkor viszi a videókat mkv-ét is.Illetve még aktiválódik pip,bd wise meg játék mód.

(#49642) kerlas


kerlas
tag

Üdv!

Elég régóta tipródtam, hogy milyen TV-t vegyek, míg végül leszűkítettem a kört egy Sony KDL-40EX500-ra, és egy Samsung LE-40C650-re, aztán tegnapelőtt landolt az e-mail fiókomba egy sonycenteres hírlevél, amiben most 5 év teljes körű garanciát ad a Sony, és
ez el is döntötte a dolgot, az ára se volt vészesen több, mint amennyiért online boltokban be lehet szerezni (230k).
Sok időm nem volt foglalkozni vele, csak pár alapbeállítást végeztem el, meg még be kell szereznem pár HDMI kábelt, hogy mindenn eszközömmel ki tudjam rendesen próbálni, majd írok tapasztalatokat.

(#49643) Imrelee válasza szaszapi (#49641) üzenetére


Imrelee
csendes tag

Köszönöm a segítséget! A szerviz menübe hogyan lehet belépni? Azt hiszem az 550, és 650 közül fogok választani.

(#49644) VGYke


VGYke
addikt

SAMU TV, DVB-C tunerrel fogott digitális adások.
Normális az, ha beprogramozom az EPG-t, majd kikapcsolom a TV-t majd bekapcsolom, az időzített adások törlődnek és "nulláról" indul az EPG (mint ha nem programoztam volna be)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#49645) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Falikonzol témában kérném a segitségeteket. Mit ajánlotok 46B6000-hez? Minél közelebb legyen a falhoz.. Az eredeti samus cuccot drágállom, valami olcsóbb érdeklne, még ha nem is annyira slim.

Más. Nem tudjátok a PIP funkciót be lehet kapcsolni valahogy?
Szivesen fogadok mindenféle felokositásos eljárást. De most leginkább a falitartó érdekelne.
Köszi

(#49646) szaszapi válasza Imrelee (#49643) üzenetére


szaszapi
őstag

szervízmenü:

kikapcsolt állapotban a következő gombokat nyomd meg egymás után:infó menü mute és power gomb.Ekkor bejön a menü.A modellt állítsd át b650re,mást nem állíts.

(#49647) zee81


zee81
csendes tag

aki esetleg tv-t akar venni

[link]

és még egy kis akció is van,ha esetleg vmi tv nem szerepel a listán,csak 1 email nekik és megmondják h be tudják-e szerezni vagy nem ! a legolcsóbbik boltok egyike!

Zee

(#49648) chriszo


chriszo
csendes tag

Sziasztok,

kis segítségre lenne szükségem. Ha jól tudom DVB-T, DVB-C tunerrel rendelkező TV-ben (konkrétan Samsung LE40C530) lehet minden szolgáltató, antenna, stb nélkül beállítani néhány tv csatornát (pl. Duna, M1, RTL Klub).

Oda-vissza átforgattam már a felhasználói kézikönyvet, de nem jött össze. :(
Tudnátok segíteni benne hogyan kell? Antennánál "légi" és "kábel" a két beállítási lehetőség, azon belül pedig analóg és digitális. Bármelyikre állítom + automata keresésre, nem hoz eredményt :(

Köszi előre is a segítséget mindenkinek!

Chriszo

(#49649) dh66e válasza chriszo (#49648) üzenetére


dh66e
veterán

Légi:
A földi digitálist tudod venni jó esetben egy szobaantennával.
Kábel:
Az olyan digitális csatornákat tudod beprogramozni amelyik nincs kódolva,ilyen pl.a digikábel digitális adása.

(#49650) chriszo válasza dh66e (#49649) üzenetére


chriszo
csendes tag

Ergó, szobaantenna, vagy szolgáltató nélkül nem fogok tvzni vele, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.