Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2504) 109HA1107 válasza megyeri (#2503) üzenetére


109HA1107
csendes tag

Üdv. Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Megkérdeztem hogy az olyan letöltés pl ami egy webszerverről van, (linka weboldalon és direkt letöltés) szoval olyan letöltés, amit nem lassítanak az mehet, nem tulzásba de mehet. Mondom naki ha 5 giga akkor 5 giga erre ő igen... De figyelj: "Amennyiben az Előfizető adatforgalma az alábbi egyéb, valamint a nem támogatott forgalomtípusok összességét tekintve..." Ez nem egyébb mert az egyébb az a netrádió, internet video (pl. YouTube, Videa), voice és video chat; multimédiás alkalmazások használata; online játékok használata; egyéb, a kiemelt és nem támogatott forgalomtípusokba nem sorolható forgalomtípus. A nem támogatott az a P2P (BitTorrent, eDonkey,…), FTP, OCH (RapidShare), stb.. A teljes számlázási ciklus ideje alatt a fel- és letöltési sebesség: 32/32 kbps. Én egyiket sem használtam. Ugye a támogaottt a levelezés pl, Miért ne küldhetne nekem valaki 2 gigás csatolmányt? Akor korlátol ha veszélyezteted a hálózatukat. Én nem veszélyeztetem mert van mikor egy órára megállítom hogy az adó elfelejtse.A mostani adatforgalémam a hónapban 12 Giga, de nem szóltak még...
Üdv: Rádiós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.