Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ez a panni "korlátlan"net szappanopera egyre gusztustalanabb.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2452) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Ezek milyen nyomorultak a Pannon ügyfélszolgálaton... Mindig tudtak válaszolni 1-2 nap alatt minden kérdésre, erre írtam hétfőn egy felmondó mailt az ÁSZF változásra hivatkozva és még semmi választ nem kaptam rá, még csak annyit sem, hogy megvizsgálják, vagy kaptak mailt, stb.

Ezért elküldtem ma fax-on is, nehogy le tudják tagadni, hogy bármit is írtam nekik... Kíváncsi vagyok, mit válaszolnak majd (tudom, hogy 30 napon belül kell válaszolniuk - de eddig mindig elég volt az 1-2 nap).

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#2453) pcguru1 válasza Norbi.Sz (#2452) üzenetére


pcguru1
őstag

Nehéz megszabadulni tölük :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2454) Norbi.Sz válasza pcguru1 (#2453) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Azt megfogadtam, hogy amint lejár a hűségidőm, az összes Pannon előfizetésem elviszem tőlük... Nem szórakozok tovább velük. Kb. 12-14 éve vagyok állandó ügyfelük (kártyás, számlás, majd mobilnet előfizetéssel is), de már unom őket...

Szerintem megyek át a T-hez...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#2455) pcguru1 válasza Norbi.Sz (#2454) üzenetére


pcguru1
őstag

Nekem csak egy hónapom van hátra a hüségböl,aztán én is t-re váltok.Eddig a mobilom is panis volt,de azt már lecseréltem szintén t-re :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2456) Norbi.Sz válasza pcguru1 (#2455) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Meg vagy elégedve velük?

Percdíjak jók? Néha használom külföldön is, a kinti percdíjak elfogadhatók?

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#2457) pcguru1 válasza Norbi.Sz (#2456) üzenetére


pcguru1
őstag

Igen a t-nek a lefedetsége is jobb nálunk mint a paninak,netre és mobilra egyaránt,az itthoni percdijakal is elvagyok a külföldit sajnos nem tudom mert csak itthon használom :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2458) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Ma kaptam választ a Pannon egyedi igénykezelési csoporttól :)

Írtam nekik egy fax-ot az ÁSZF módosítással kapcsolatban, indokokkal, törvényi hivatkozásokkal együtt, amelyre a válaszuk az volt, hogy elnézést kérnek a kellemetlenségért, így felajánlják a kötbér nélkül felmondás lehetőségét :)

Megszabadultam a Pannontól :C

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#2459) pcguru1 válasza Norbi.Sz (#2458) üzenetére


pcguru1
őstag

Gratula,és akkor most melyik szolgáltatót választod

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2460) Norbi.Sz válasza pcguru1 (#2459) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Egyenlőre egyiket sem, mert most nem égetően fontos, hogy legyen mobilnetem.

Ha lesz, akkor T.

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#2461) kozlo


kozlo
tag

Én is úgy döntöttem,hogy 2007 augusztus óta meglévő internet előfűzetést felmondom,fél éve lejárt a hűségszerződés.
A következő számlazárás március 11-én van,részemről a 8 napos felmondási idővel kell-e számolnom,ha azt akarom,hogy márc 11-ig megszünjön ez a "remek" szolgáltatás?

(#2462) club1 válasza kozlo (#2461) üzenetére


club1
veterán

Hűség nélkül bármikor fel lehet mondani az előfizetést, kifizettetik veled az utolsó hónapot, majd akkor szüntetik meg ténylegesen (előfizetési hónapon belül) ami napot e célra megjelölsz... Ez pedig lehet az előfizetési hónap utolsó napja is.

(#2463) kozlo válasza club1 (#2462) üzenetére


kozlo
tag

Köszönöm a választ!

(#2464) Csemica válasza Norbi.Sz (#2458) üzenetére


Csemica
csendes tag

Szia!
Segítségedet szeretném kérni.
Látom,h sikerrel jártál a pannonnál a kemondással kapcsolatban.
Te pontosan mit írtál nekik?
Tudnál 1-2 tippet adni nekem?
Várom válaszod és köszi.

(#2465) Norbi.Sz válasza Csemica (#2464) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Nem tudom, hogyan tudod megszüntetni az előfizetésed hűségidő alatt. Ehhez szerintem találsz tippeket, ha visszaolvasgatsz. Nekem azért fogadták el, mert ÁSZF módosítás történt, ami március 1-én lép életbe - viszont január 29-én tették közzé.

Ez neked már nem jó (az általam írt tartalommal), mert az csak az ÁSZF módosítás közzétételét követő 15 napig ad lehetőséget a felmondásra (hűségidő alatt, hátrányos módosítás miatt)...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#2466) Párnanaci Úr


Párnanaci Úr
csendes tag

Ezek szerint 6 gigás lett a netem, annak ellenére hogy korlátlan? Ez pofátlanság! vagyis inkább undorító! Lekéstem a 15 napot...

Most felhívtam az ügyfélszolgálatot, rizsáztak, blabla. arra hivatkoztam hogy gyakorlatilag 6 gigás a netem, és ha bekorlátoznak onnantól a böngésző az egyszerű oldalakat sem képes megjeleníteni. Azt mondta a csávóka, hogy aláírtam az "egyoldalú szerződést"
Még van fél évem! Nem fizetem ki a minimálbér jelentős hányadékát egy hulladékra!!! Minden nap felhívom őket 1* vagy 2*. Előbb utóbb csak megunják!
Ez amúgy a mai világ szégyene! A szerződésnek hála azt adnak a pénzemért, amit csak akarnak csak a marha parasztja ne kövesse az ÁSZF változásokat (van egyáltalán ilyen?)
Mi bajom lehet belőle ha úgy döntök nem fizetek? Jönnek a behajtókák?

(#2467) bagiferenc válasza gyozozo (#2403) üzenetére


bagiferenc
csendes tag

Hát irígyellek nekem még van fél évem,életem nagy tévedése volt mikor Pannon netre szavaztam . Kaptam egy gagyi net hozzáférést meg lassan idegbajt .Csak tanácsolni tudom ne a Pannonnal kezdjen aki komolyabb netet akar ez egy rakás sz..r. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#2468) club1 válasza Párnanaci Úr (#2466) üzenetére


club1
veterán

Több minden történhet. Egy darabig várnak, majd kiszámlázzák egyben a kötbért. A tartozásod aztán eladják egy követeléskezelőnek, ahol az már simán elérheti a BAR listára kerülés összegét. Közben a Pannon távközlési feketelistára tesz, azaz nem fogsz néhány évig akciós telefont/előfizetést venni egyik szolgáltatónál sem. A BAR lista miatt pedig nem tudsz majd normális THM-ű hitelhez jutni. És persze végrehajtásra is kerülhet az összeg, amit majd a fizetéseden, ösztöndíjadon, lakásodon, vagy bármilyen ingóságodon végrehajtanak. Összefoglalva: Sokszorosan ki fogod még majd fizetni a nem fizetéseddel megspórolt összeget.

(#2469) bagiferenc válasza gyozozo (#2403) üzenetére


bagiferenc
csendes tag

Neked már jó Nekem még fél év és egy csomó ideg,úgy átvertek ahogy kell .Valami rettenetes ,lassú ha egyáltalán megy.Ha lejár a hűség még a telefonos előfizetésem is vissza mondom.
Csak jó tanács aki normálisan akar netezni annak annak NO PANNON,visítva szaladjatok ki azüzlethelyiségből. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#2470) dedike válasza bagiferenc (#2469) üzenetére


dedike
addikt

Próbáld esetleg kevesebb szmájlival, hidd el mindenki jobban jár! ;)

Jó szerencsét!

(#2471) bagiferenc válasza dedike (#2470) üzenetére


bagiferenc
csendes tag

Hidd el nekem így tetszik és ezzel próbáltam érzékeltetni mennyire átverve érzem magam.Ne mindegy úgy látom ez Neked így sok volt?!
Meg csak úgy mondom mindig rüheltem mikor meg akarták mondani mit hogyan csináljak és ezt nem fogom "kinőni" szerintem.
Szép estét és sikert a moderátorok táborában.

(#2472) dedike válasza bagiferenc (#2471) üzenetére


dedike
addikt

Én csak próbáltam finoman felhívni a figyelmed, addig amíg nem egy moderátor teszi. Hidd el nem járnál jobban! :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2473) Brutális eb válasza bagiferenc (#2471) üzenetére


Brutális eb
addikt

Egy esetleg két darab is tökéletessen érzékelteti a dühödet amit megértek de nem ez a megoldás arra hogy neked jobb legyen.HA végigolvasod a topikot láthatod az emberek 90% elégedetlen mégsem szemetelik szét a hozzászólásukat.Köszönöm megértésed.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2474) bagiferenc válasza Brutális eb (#2473) üzenetére


bagiferenc
csendes tag

Brutális ez a amit írtál ,tudod régen még azt is megmondták mekkora lehet a hajad hogyan öltözködhetsz.Milyen zenét hallgathatsz és nem sorolnám tovább.Szerencsére ennek a világnak vége bár úgy látom vannak még "vadhajtások".Van a családban hivatásos moderátor az egyik legnépszerűbb ifjúsági oldalon meg mutattam neki miket irkálgattok.Hát a kommentet inkább nem írom le érzékeny lelketek nem hiszem,hogy elbírná.
Részemről ennyi pályafutásom során még ilyen korlátolt társasággal nem találkoztam,de legalább már ez is megtörtént velem.

(#2475) club1 válasza bagiferenc (#2474) üzenetére


club1
veterán

Tudod, rólad az jutott eszembe, hogy a liberalizmus szülőföldjének tekinthető országban ma is bevett gyakorlat, hogyha a diák beszól a tanárának, minden probléma nélkül kap egy pofont. Nálunk ez nem megengedett, ezért is kerülhetnek ki az oktatási rendszerünkből olyan, hozzád hasonló emberek, akik úgy gondolják, hogy az önmegvalósítás sokkal fontosabb, mint a közösségi érdekek. Amit művelsz az környezetszennyezés, és ha tetszik, ha nem, ez sokaknak nem tetszhet. Ja, és a hozzászólás OK gombja mellett az off topic nem véletlenül van ott.

(#2476) remixboy


remixboy
tag

mikor lesz feloldás :F nemlehet igaz...már rég fel kellet volna oldaniuk...

szégyeld magad,miattad halt meg az egerem(pannon) :O

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#2477) club1 válasza remixboy (#2476) üzenetére


club1
veterán

Számlazárás plusz 72 óra (3 nap) van rá a saját elmondásuk szerint. Nekem volt számlazárás plusz 4 nap tapasztalatom is.

(#2478) csibor


csibor
őstag

(#2479) Brutális eb válasza bagiferenc (#2474) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Van a családban hivatásos moderátor az egyik legnépszerűbb ifjúsági oldalon(melyiken a buci-maci.com-on?) meg mutattam neki miket irkálgattok.Hát a kommentet inkább nem írom le érzékeny lelketek nem hiszem,hogy elbírná."
Szerintem itt senkit nem is érdekel ,hogy a hivatásos(sicc)moderátor miket mondott de ha esetleg ettől megnő az e-péniszed meghallgatom privátban.Írd meg.Befejeztem a neked írogatást

csibor!Hahahah kemény :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2480) kozlo válasza remixboy (#2476) üzenetére


kozlo
tag

Illesztőprogramot most keressél hozzá,mert március 1-től jön szélsebes 32kbps!

(#2481) csibor


csibor
őstag

Komolyra fordítva a szót,napi 4 óra internetes rádióhallgatás is hozhat korlátot?

(#2482) club1 válasza csibor (#2481) üzenetére


club1
veterán

Persze, ha eléred vele együtt összesítve a heti 1.5 GB-ot, mert a netrádió a Pannon szerint eddig tolerálható a 'korlátlan' csomagban.

(#2483) zoo8800 válasza csibor (#2481) üzenetére


zoo8800
veterán

Hááát, Pannonnál minden lehetséges. Most mondhatni jók a feltételek, aztán ki tudja, mi lesz 1-2 hónap múlva. A 45 gigás csoamg elvileg simám elbírja a napi 4 óra online rádiózást, az kb. 200MB/nap.

Az 5500 Ft-os cucc mindenképp felejtős. Inkább a T Relaxnet L 7GB, 6200-ért.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2484) gyozozo válasza bagiferenc (#2471) üzenetére


gyozozo
csendes tag

csak azt tudom mondani hogy bird ki azt a hat hónapot oszt :)) :C megkönnyebülés és arra váltasz amire akarsz.

ez az élet!

(#2485) gyozozo válasza club1 (#2482) üzenetére


gyozozo
csendes tag

a pannon útjai kifürkészhetetlenek akár csak az istené. :Y

ez az élet!

(#2486) gyozozo válasza zoo8800 (#2483) üzenetére


gyozozo
csendes tag

az az. :K

ez az élet!

(#2487) pcguru1


pcguru1
őstag

Végre megszabadultam a pannon-tól vissza adtam a modemet de hogy ne menjen simán a dolog még kértek 2470ft-ot,mosolyogtam egyett kifizetem és mondtam hogy viszlát.Egyébként a t már folyamatban :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#2488) sarahmonk válasza Párnanaci Úr (#2466) üzenetére


sarahmonk
csendes tag

szia! nem tetszett amit a pannon mobil netről mondtál, mert én is telefonos üf szolgálatos voltam de otthagytam mert ebből a szempontból meg az üf-ek szemetek... de mer én is megutáltam a pannont csak annyi írok, h ha fel akarod mondani kötbérmentesen v havidíj jóváírást akarsz, akkor ha már telefonon hivogatod a szerencsétlen üf szolgálatot legalább tudd h mit mondasz: NHH-t említs meg a sajtót akkor azonnal egyeztetnek majd vezetővel és kapsz jóváírást! légyszi! csak ne a dolgozókat cseszegesd, ők is emberek és kötve vannak a szabályokhoz! behajtókák pedig nem jönnek, hanem a kamatok életed végéig, plusz sehol nem fogsz tudni előfizetést vásárolni! szal csak annyi h mindent meg lehet oldani kultúráltan, a dolgozók baszogatása nélkül! ha bunkó az üf akkor persze h nem segítenek neki!

(#2489) modd3r


modd3r
őstag

Szevasztok!

Meg tudná mondani vki, hogy mi a Pannon-os mobilnet SMTP szervere?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2490) Micky79 válasza modd3r (#2489) üzenetére


Micky79
csendes tag

Itt le van írva.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2491) modd3r válasza Micky79 (#2490) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi, de az ott leírtak nem működnek...

(#2492) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

uff!

kaptam egy éjjelnappal előfizetéses netet valakitől, ami elméletileg korlátlan...
eddig használtam böngészésre, minden rendben volt, azt leszámítva, hogy néha 5percenként elszáll a net és csak az xpress kártya kivételével majd újbóli bedugásával tudok visszacsatlakozni, ha jól figyeltem ezt akkor csinálja mikor ingadozik a lefedettség és hsdpa<->3g közt váltogat. ez másnál is van így?
másik, hogy egyik hétvégén kb 1gb drivert töltöttem le asus _hivatalos weblapjáról_, nem a p2p rendszeréből. pár napra rá jött sms, hogy bizony korlátoztak ászfben foglaltak alapján, nem írták miért meddig mennyire. első hszben írták, hogy 15gb forgalom után jön a limit, de böngészésből meg az 1gb driverből ez nem jöhetett össze. ma megint kaptam ilyen szűkszavú korlátozó smst, csak sejtem hogy a szerda esti 3 órás video chat miatt, de az se lehetett ekkora nagy forgalom, nem hd webcam van a laptopomba építve...
ha valaki be tudna linkelni egy hozzá tartozó ászfet azt nagyon megköszönném, csak a kártyát kaptam meg és a tanácsot hogy no torrent, a többi cucc nem nálam van. érdekelne, hogy lehet-e ezt a sz*rt valamire (pl !normális! netezésre?) használni, azon kívül hogy semmire... :W
sajnos az élőhelyem jellege csak mobilnetet tesz lehetővé. :U
fogyasztóvédelem vagy bármi más esélyes lehet, hogy ne szemétkedjenek?
átnézek a többi szolgáltató totyikjába is, bár gondolom mind egykutya. :(((

(#2493) kali válasza Louloudaki (#2492) üzenetére


kali
legenda

azért nem minden szolgálgató ennyire allergiás arra, ha veszélyeztetve van a hálózata... :U
amúgy itt lehet bogarászni; link

(#2494) zoo8800 válasza Louloudaki (#2492) üzenetére


zoo8800
veterán

az éjjelnappal csomagból ha jól tudo van pár féle, attól függ mikor fizettél elő.
a legutóbbi előfizetéssel, korlátozás nélkül 1,5GB/7 nap forgalmat lehet generálni, ez kb. 200 MB/nap.
már kaptak a korábbi, 2008 őszén bevezetett csomag korlátozása miatt egy nevetséges 15 milliós bírságot, persze fellebbeztek. Ergo a fogyaszóvédelem szart sem ér.
abszolút nem egykutya, a másik két szolgáltató (de inkább csak a T-Mobile) akár ajánlható is. De a Pannon, mint internet szolgáltató felejtős.

3 órás video chat...webcam sex rulez ;] :P

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2495) Louloudaki válasza zoo8800 (#2494) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

hát ez úgy indult, hogy volt 1gb csomag, majd mikor lejárt a 2 év hűség, akkor lett 5gb, olyan július környéke, majd mikor megjelent a korlátlan lehetőség akkor az lett, kb augusztus.
vodának van feltöltős netje, az szimpibb mint a havi fix előfizetés 2 év hűséggel, nem akarok olyan sokáig benne ragadni, hátha jön jobb, más.

vicces vótá, nem sex chat volt, egy évek óta nem látott ismerősömmel beszélgettem

kali köszi a linket

[ Szerkesztve ]

(#2496) zoo8800 válasza Louloudaki (#2495) üzenetére


zoo8800
veterán

én hűségidő alatt kötbér nélkül lemondtam.
elegem volt már belőlük, átmentem a T-hez, egyszer se korlátoztak le pedig volt ám adatforgalmam.

bocsi :)

rip and tear, until it is done

(#2497) remixboy


remixboy
tag

hali!

segítségre lenne szükségem. Aszt csinálja a drágaság hogy minden áldott percbe megszakad...kérdezném,hol tudnák letölteni huawei e189 hez frissitést?
néztem a pannon oldalán,de ott nem találtam semmit.
a segítségeteket megköszönném...

[ Szerkesztve ]

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#2498) osandorboni


osandorboni
csendes tag

Hali,ma lett elegem a Telenorból sem letölteni,sem videót nézni nem tok,mert nem engedi a mobilnet,ráadásul olyan lassú mint a reumás csiga lassított felvételbe.Mostderült ki,hogy valójában is ilyen a kütyü csak aszerződéskötéskor felejtettek el szólni.ráadásul még 21000Ft-al le is akarnak húzni. :W

(#2499) club1 válasza osandorboni (#2498) üzenetére


club1
veterán

Gondolom te sem olvastad el szerződéskötés előtt az ÁSZF rád vonatkozó részeit. Meg ide sem néztél be. Most aztán lekorlátoztak 32 kbps-ra, amivel aztán tényleg nem sok minden működik. De mi ez a 21e Ft? Kötbér?

(#2500) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hali egyelőre T-s vagyok csak kicsit gondolkodok a Telenoron is.
Internet Prémium akció!
Havidíjba foglalt forgalmi keret->15 GB2 7.00-24.00 óra között + 30 GB2 24.00-7.00 óra között.
Túlforgalmazási díj 0 Ft
Ezt én valahogy úgy fogtam fel napközbe 1hónapig 15Gb ha túlléped 120/40 kbps.
Éjszakaiba pedig 30Gb és korlát. Éjszaka is járatni a gépet :Y :F
Valaki aki tapasztalt ebbe írjon. Viszont a 8990 Ft nem teszik illetve 2évre se venném meg inkább 1év és kifizetem a modemet.
Mert most én abban a cibőben járok a T-jóvoltából,hogy 7Gb 6200ft-ért igaz szakadás mentesen (le 5-6MBit felfele 1,5MBit) ez általában 10.-ig lemegy és jön a 10kb/s (oldalbetöltés 1perc). :F
Én se tudom mihez kezdjek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.