Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19801) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Szeretnék kérni egy pirosat Tomax89 kollégának ezért az üzletért.:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#19802) ed019


ed019
tag

Kérek egy piros pontot kovesli nek korrekt megbízható vásárló, előreutalás után vásárolt tőlem ezek közül. Köszönöm!

(#19803) K.Tamas89 válasza K1LLMy53Lf (#19801) üzenetére


K.Tamas89
aktív tag

Én is szeretnék egy pirosat kérni K1LLMy53Lf kollégának ezért az üzletért. :)

(#19804) n.szuhanszki


n.szuhanszki
csendes tag

Kérnék egy piros pontot kiosztani deamon2 kollégának,a sikeres üzlet lebonyolításáért!

Köszönöm :R :R

Őrzünk és védünk,akik rászorulnak,jaj a csalóknak !! 06202508009

(#19805) mikike16


mikike16
újonc

Halmosi00 -nak szeretnék kérni egy piros pontot, a következő terméke miatt: [Russel pulcsi] . Átutalással fizettem, és gyorsan postázta a terméket, végig korrekt kommunikációval! :)

(#19806) audiovox


audiovox
csendes tag

mehet a piros vissza. jó a cucc :)

(#19807) Thunderzolee

Eddig frissítve

Ha hiányzik a pontod, nyugodtan jelentkezz Privátban!

Ami kell:
-Mennyi pontod hiányzik
-Az összes pontod linkelve (Ha van archívumba, akkor onnan is)
-Link a hiányzó pont(ok)hoz
-Egy doboz sör - Beváltható egy köszönöm-re is
:DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19808) sharkyj


sharkyj
csendes tag

Egy karácsonyi piroskát kérnék Szenes20 kollégának a gyorsaságért, korrekt árért, extra minőségű csomagolásért. EZT a biznisz bonyolítottuk. Mellesleg nagy Britney Spears rajongó... :DDD :K :C

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#19809) sharkyj


sharkyj
csendes tag

Egy karácsonyi pirosat kérnék (igaz kicsit megkésve, sorry) Banánocska kollégának. Gyorsasága EZT a bizniszt eredményezte... :DDD Korrekt srác.

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#19810) sharkyj


sharkyj
csendes tag

Szintén egy ünnepi pirospötty kerinagy kollégának. Az ITT bizniszelt noti HDD szépen muzsikál az új helyén. NAGYON jó árba adta, és korrekt módon bonyolította le a dolgokat. THX!

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#19811) sharkyj


sharkyj
csendes tag

Egy ünnepi piros bazsa kollégának EZÉRT a konfigért. Szinte még fel sem tettem a hírdetésem, már reagált is rá......22:29-kor (!!!!) Ilyen gyors még Lucky Luke se volt... :DDD

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#19812) Bigpapa_


Bigpapa_
csendes tag

Egy brutális nagy piros pontot kérnék vittuka kollégának ezért az üzletért. Gyors, korrekt, alkalmazkodó és megbízható eladó (és nem utolsó sorban remek árai vannak)! :)

(#19813) Yodamaister


Yodamaister
csendes tag

nagy pirospont osvatha kollégának ezért az üzletért: lg optimus 3d köszönöm!!!

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#19814) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Szeretném viszonozni a piros pontot mukika66 kollégának ezért az üzletért.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#19815) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

küldeném a pirosat suti_88 fórumtársnak, ezért

(#19816) Gabbo


Gabbo
aktív tag

jookomak kollégának szeretnék piros pontot kérni ezért az üzletért.

Korrekt eladó!

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#19817) volvoguy


volvoguy
addikt

Jackbacsinak megy a piros, nem okozott csalódást, korrekt és gyors, jó vele üzletelni! Ajánlom mindenkinek ezért

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#19818) gban


gban
Közösségépítő

BlackPriest részér kérek pirosat, ilyet vettem, minden rendben zajlott, az áru korrekt.

Postázást nem vállalok.

(#19819) FishSpine


FishSpine
csendes tag

Szeretnék [eszement24] kollégának egy hatalmas pirosat adni ezért az üzletért [Gigabyte EP45-Ud3P], a termék kiválóan működik és nagy szükségem volt rá! :).

| Realme GT2 Pro 256GB |

(#19820) dozó


dozó
tag

Egy nagy piros pontot kérnék Pópa, fórum társnak, egy ilyen üzletért, korrekt vásárló ajánlom mindenkinek.

(#19821) dozó


dozó
tag

Kérnék egy óriási piros pontot Ustix kollégának 2 ilyen üzletért nagyon korrekt vásárló mindenkinek csak ajánlom.

(#19822) Steve(AMD)


Steve(AMD)
tag

Egy pirosat kérnék carma geddon kollégának ezért az üzletért! Minden a megbeszéltek szerint zajlott!
Köszönöm!

(#19823) Compaku


Compaku
tag

kaller1 fórumtársnak mehet a piros pötty. Megvette 2db samsung s5230amat, gyorsan lebonyolítottuk az üzletet, előreutalt én küldtem a telókat.

PÜ-re illik válaszolni!

(#19824) mistvan


mistvan
csendes tag

Piros pont Heffinek, az itt tapasztalt rendkívül pozitív és korrekt hozzáállásáért.

(#19825) gigaherz


gigaherz
tag

Pirospont bsnss1976 kollegának egy pendrive-ért!

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#19826) el.bandi


el.bandi
újonc

martin66 kolegának pirospontot kérek a saphire hd6850 vásárlásáért.Megbízható személy
mert a pénzt előre utaltam ő természetesen kűldte a videókártyát. Mindenkinek szivből ajánlom!

(#19827) hyster


hyster
csendes tag

kérnék egy pirosat tameyoshi kollégának ezért az üzletért

(#19828) hyster


hyster
csendes tag

mindenképpen szeretnék egy pirosat slaci007 kollégának az elszántságáért cserébe amit ezen az üzleten tanusított

(#19829) Pópa


Pópa
senior tag

Pirospont jár Dozó kollégának a korrekt, gyors, és rugalmas üzletért. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek :)

Trust is good, control is better!

(#19830) Acus


Acus
tag

Jár a piros pont csigabig kollégának ezért az üzletért. Rendkívül segítőkész volt! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#19831) fater69


fater69
csendes tag

Piros pontot kérnék Bigup79 kollégának ezért

(#19832) kisbago


kisbago
aktív tag

szeretnék kérni egy hatalmas pirosat szisziway-nek a gyors cseré-ért!!

[ Szerkesztve ]

(#19833) Hgovi


Hgovi
aktív tag

:C Kérnék egy pirosat pistike34
-nek.Korrekt pontos eladó.Ezért a hibátlan zsír új áruért és az üzletért :R

Üdv Hgovi

(#19834) tameyoshi


tameyoshi
csendes tag

Piros pontot kérnék hyster fórumtársnak, ezért az üzletért.

(#19835) pistike34


pistike34
csendes tag

szeretnék kérni piros pontot Hgovi kollegának [link] üzletért pontos és korrekt vevő :R :R

(#19836) csigabig válasza Acus (#19830) üzenetére


csigabig
tag

Szeretnék kérni én is egy piros pontot [Acus] kollegának ezért az üzletért [link]. Rendes becsületes tag mindenkinek bátran ajánlom !!

Köszönöm szépen !!

[ Szerkesztve ]

(#19837) Ustix


Ustix
csendes tag

Nagy piros pont Szanko kollégának EZÉRT az üzletért! Nagyon gyors volt, és korrekt! Utánvétes postai csomagként jött a cucc!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!"

(#19838) Ustix


Ustix
csendes tag

Nagy piros pont Ts.Otari kollégának EZÉRT az üzletért! Korrekt srác, feláldozott fél órát a munkaidejéből, az üzletért :D, csak ajánlani tudom!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!"

(#19839) Ustix


Ustix
csendes tag

Nagy piros pont Tomimo kollégának EZÉRT az üzletért! Jó kis router, és jó árban meg tudtunk egyezni, kicsit a parkolóhelyek miatt megvárakoztattam ugyan, de összejött a dolog, nagyon korrekt volt!!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!"

(#19840) Ustix


Ustix
csendes tag

Nagy PIROS pont Nebolah kollégának EZÉRT az üzletért! Teljesen rendben volt a dolog!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!"

(#19841) ozat


ozat
csendes tag

Óriási pirospont alfa156 tagnak az abszolult megbízható és korrekt rugalmas hozzáállásért és ezért az üzletért.

(#19842) rebb válasza Heffi (#19770) üzenetére


rebb
tag

Piros pontot kérek Heffi fórumtársnak ezért az üzletért! Nagyon korrekt vevő, jó volt vele üzletelni. Köszönöm mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

(#19843) LaptopSystem

Szeretnék egy nagy piros pontot kérni ozat fórum társnak korrekt megbízható üzlet fél!Ezt a laptopot vásárolta!

Köszönet érte!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#19844) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Szeretnék adni egy nagy pirospontot capulet75 fórumtársnak a korrekt üzletért.
Bátran ajánlom, megbízható ember. :R

[ Szerkesztve ]

(#19845) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

sighet1964 -nek kérek szépen egy pirospontot, egy ZTE Skate matt fóliát vásárolt tőlem. Gyors, pontos, korrekt :)

(#19846) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Zsolesz1015 -nek kérek szépen egy pirosat a ZTE Skate fólia bizniszünkért :)

[ Szerkesztve ]

(#19847) Rohen


Rohen
csendes tag

mtomika -nak egy pirospont, a gyors és pontos üzletért. Egy ZTE Skate tokot (illetve hozzá fóliát) vettem tőle múlt héten, hétfőn este kötöttük meg az üzletet, és szerdán délelőtt már hozta is a postás.

[ Szerkesztve ]

(#19848) maxrad1580


maxrad1580
aktív tag

Sziasztok.

Szeretnék kérni haver27 kollégának egy nagy piros pontot ezért a jó kis külső vinyóért.

Maximálisan megbízható,habár ő nem tudott eljönni a találkára,de leszervezte az egészet,és egy ismerőse hozta el a nekem. Az áru kifogástalan,köszönöm. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

(#19849) an0ny


an0ny
tag

piros pont matyics-nak, ott volt a megbeszélt helyen és időben. megbízható vásárló.

valami hiba van a rendszerben, nem tudok linket beszúrni kijelölt szövegre
http://hardverapro.hu/tag/matyics.html
http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_gv-r485-512h-b_elado_2/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#19850) maxrad1580


maxrad1580
aktív tag

Sziasztok.

Szeretnék kérni bartamate kollégának egy piros pontot.ezt vettem tőle.

A terméket személyesen hozta el nekem,megbízható,pontos.Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.