Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) lhenrik


lhenrik
csendes tag

Piros pont jár steadywarp barátunknak [ezért] az üzletért.
Minden simán ment.

(#19452) DinkaDanka


DinkaDanka
tag

Bigup79 kollégának Piros pont ezért: Maxell DVD+DL Korrekt,gyors,megbízható :)

Real Gamers Never Die, They Just Respawn

(#19453) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Nagy piros pont xxxxxxxxx kollégának az X-Fi-ért, megbízható és korrekt, bátran üzletelni vele! :K

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#19454) jobbab


jobbab
tag

Pirosat kérek audi100td fórumtársnak ezért.

(#19455) badabum


badabum
tag

(#19456) audi100td válasza jobbab (#19454) üzenetére


audi100td
nagyúr

jobbab-nak viszont kérném a pirosat, korrekt, megbízható

Coolink SWiF2

(#19457) JOkE01


JOkE01
tag

Szeretnék piros pontot kérni Bedczooo fórumtársnak. Példamutató eladóként járt el egy 16"-os kijelző eladásánál.

[ Szerkesztve ]

(#19458) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szeretném megjutalmazni egy piros ponttal Bigup79 kollégát,CD-R/DVD-R vásároltam tőle, minden úgy zajlott ahogy megbeszéltük, csak ajánlani tudom... ;)

[ Szerkesztve ]

(#19459) vittuka


vittuka
aktív tag

Pirospontot kérnék kisfiu87 fórumtársnak ezért a remek üzletért, gyors és pontos, bátran ajánlom bárkinek! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#19460) Pr0GrEsSiVe

Pirosat shadoan fórumtársnak ezért az üzletért és a korrektségéért.

(#19461) adams55


adams55
tag

Piros pontot kérnék Nova96 -nak BrainWavz Füles eladásáért! Köszönöm!

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#19462) Arcsi


Arcsi
tag

Piros pontot kérnék kjani18-nak, itt üzleteltünk: [link]
:))

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#19463) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Egy piros pontot kérek 1989rigo[link] kollégának a gyors és korrekt üzletért. Üzletünk tárgya ez volt:[link]

üdv.

(#19464) miki30


miki30
csendes tag

piros pöttyöt kérek iMaverick kollégának ezért az üzletért!Segítőkész,korrekt,pontos csak ajánlani tudom mindenkinek!

(#19465) Smirty


Smirty
tag

Kérnék egy pirosat Sareth-nek egy 512 Noname Pendrive üzletért! Minden tökéletesen zajlott!!Köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#19466) csuha


csuha
tag

A dvd -kért megy a piros Bigup79 -nek!!!

Ez van... de nekem több kell, ez van... hát tegyél érte...

(#19467) Melack


Melack
veterán

pH!rospontot szeretnék kérni stiflerr kollégának ezért az üzletért. Pontos, segítőkész, informatív partner. Csak ajánlani tudom!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19468) Prof01


Prof01
veterán

Nagy piros pont jár Bigup79 kollégának a korrekt és gyors üzletért!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#19469) Sareth


Sareth
senior tag

Piros pont jár Lágymíves fórumtársnak a tőlem vásárolt 4 GB Kingston DataTraveler Pendrive-ért és a korrekt üzletért!

(#19470) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Piros pont Magika kollégának a mobilrack-ért! Gyors, korrekt eladó.

(#19471) ronin73


ronin73
csendes tag

Kérnék egy pirosat KZP részére ezért az üzletért! Minden rendben van tökéletesen működnek a memóriák és teljes mértékben megfeleltek a termékleírásnak! Köszönöm!

(#19472) sutemeny


sutemeny
csendes tag

Borsinak egy pirospont, [link], kártya tökéletes, :)

(#19473) genius91


genius91
csendes tag

ilyennincs-nek pirosat ezért.

(#19474) runner 125


runner 125
nagyúr

cilo9-nek kérnék szépen egy piros pontot ezért az üzletért. Pontos, korrekt, kiváló termékkel. Köszönöm!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19475) timike85


timike85
csendes tag

Piros pontot érdemel mugencivic kolléga ezért a gyors és korrekt üzletért!

(#19476) norbee2244 válasza Tatapowa (#19440) üzenetére


norbee2244
senior tag

Viszont is piros pont jár.Megbízható tag Tatapowa

www.casehouse.hu

(#19477) pakfong


pakfong
tag

Piros pontot kérnék xcamper -nek ezért a kockás üzletért. Gyors, megbízható eladó.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#19478) Csontikka


Csontikka
aktív tag

Sziasztok

Egy nagy fekete pontot szeretnék kérni Rics22-nek az alábbiakért:
Van egy Toshiba L200 Pro notim amit leadtam hozzá azzal a hibával, hogy amikor mozgatom a tápcsatit kikapcsol. Gondoltam forrasztási hiba, de azt mondta pontosat akkor tud mondani ha megnézte. No problem. szept 23.-án megérkezett hozzá a gép (Hammon Serra felhasználó vitte le neki) Szept.29-én felhívott hogy eltört a zsanérja, de nem ő törte el mert már volt szétszedve előtte a gép és látszott a ragasztás. Jól van nem gond... Ezután majd 1 hónapig nem jelentkezett, hiába írogattam rá válaszra sem méltatott. Majd elkezdtem a haverját is pingelni, mire nov 17.-én ez a válasz érkezett: "forrasztás az sikers lett,de ugyan úgy előjött a hiba-amíg nem mozgattam,jó volt-" Magyarul nem történt semmi. Ezen bepipultam és írtam egy kedveset mindkettejüknek, amire "felpörögtek az események". Miután a "megjavított" noti elindult hazafelé, értesített, hogy elfelejtette a billentyűzetet rögzítő műanyagot visszarakni rá, de küldjem el a címemet és elpostázza. Szuper... cím elküldve, majd pár nap múlva a másik srác: küldjem már el neki is mert a haverját pár napja kitiltották a PH-ról. Dec 13-án átvehettem a gépet. Mikor hazahoztam látom a "korrektül" megragasztott házat. (a képet még ő csinálta hogy így sikerült a ragasztás így ezen nem lepődtem meg, de valóságban nagyon **ul néz ki és ami a legidegesítőbb: OK nem esik szét a gép, de ez a ragasztó rugalmas, magyarul úgy lötyög a kijelző mint a fene, semmi tartása nincs, megmozdulsz és 1 mpig lötyög...)
Kép a ragasztásról
Na lássuk az alját, 12 csavarból 4-et sikerült visszaraknia, 2-t lehetetlen is lett volna, mivel onnan is csak a "sziloplaszt" szerű ragasztó lóg ki. Na jól van akkor kapcsoljuk be, a gép azt írja, hogy a hangszórók nincsenek csatlakoztatva bármit is csinálok vele.
Na nem baj a hiba "biztos" szoftveres lesz, telepítsük újra a gépet, né már nincs benne DVD meghajtó sem, így nehéz lesz. Írtam, hogy ugyan küldje már el meg még egy pár csavart, mert a gép jó hogy nem magától szétesik. Erre "jó-jó siettem, bocsi-bocsi" elpostázott pár csavart és a DVD meghajtót, ami ma érkezett meg. (Megjegyzem az elvileg korábban feladott billentyűzettartó műanyag még mindig nem jött meg.) Na szóval… DVD meghajtó betol... vagy mégsem? Oldalról benézve az ott futó kábelek nem lettek ám normálisan visszarendezve, összevissza lógnak így nem tudom betolni a DVD meghajtót, viszont szétszedni nem tudom, mivel össze van ragasztva.
Összegzés: Az első üzenetváltásom vele: 2011.09.18, most 2011.12.23 van. Van egy használhatatlan laptopom, ami ha szétszedem valszeg széttörik, van egy DVD meghajtóm amit belerakni nem tudok, egy billentyűzetem, amit visszarögzíteni nem tudok és slussz poénnak egy vadi új tápom amit azóta az interneten vettem hozzá, mivel azt mondta, hogy a táp is szar és mindenképpen cseréljem ki én hülye meg berendeltem, hogy itt legyen mire a gép ideér.
A gép javításáért nem kellett fizetnem, mert ő, ők is érezték hogy itt a dolgok nagyon nagyon el lettek rontva! Sokáig gondolkodtam hogy ennek ellenére adjak-e negatív értékelést, de a mai napon be telt a pohár.
A leírtak alapján kérnék egy negatív értékelést Rics22 számára.
A szállítás lebonyolításában segített Hammon Serra, számára egy pozitív értékelést szeretnék kérni, mert elhozta és visszahozta a gépet, valamint segített amikor nagyon elakadt a történet, mivel Rics22 jó ideje nem reagált a leveleimre.

A legnagyobb problémáként mégis azt emelném ki, hogy az ügyféllel való kapcsolattartása egyenlő a nullával, ebből kifolyólag a bizalom és a szimpátia teljes mértékben elveszett, már hónapok óta!

Üdv,
Csontikka

[ Szerkesztve ]

(#19479) dewil666


dewil666
őstag

Piros pontot kérek gyulaszu-nak! Adtam fel egy hirdetést és nagyon hamar segített nekem. Előre elküldte a kábelt saját költségére és megvárta hogy kipróbáljam. Természetesen utalom Neki a megbeszélt összeget. Köszönöm nagyon korrekt!!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#19480) Cadal


Cadal
őstag

Piros pontot kérnék Tody56 kollégának, szavahihető, megbízható korrekt üzletfél. és a biznyák: [link]

Thx. :R

(#19481) gabokaibp


gabokaibp
csendes tag

Pirosat kollégának ezért és a korrekt villámgyors üzletért! :)

(#19482) gabokaibp válasza gabokaibp (#19481) üzenetére


gabokaibp
csendes tag

Pirosat [sisi900] kollégának [ezért]és a korrekt villámgyors üzletért! :)

(#19483) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Jár a piros pont dewil666 fórumtársnak, akinek egy ilyen kábelt küldtem.

gyulaszu

(#19484) pcguru1


pcguru1
őstag

Ezért az üzletért kérnék pirosat[link]

Csak ajánlani tudom mindenkinek[link]

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#19485) matyi94


matyi94
senior tag

Piros pontot kérek Vittuka fórumtársnak a zökkenőmentes üzletért!

Legyen szép napod!

(#19486) RC9


RC9
csendes tag

piros pont jár cadal kollégának ezért az üzletért, csak ajánlani tudom.

(#19487) Lasy


Lasy
veterán

Kampó fórumtársunknak egy szép PH!ros pontot szeretnék kérni a korrekt üzletért.
OT990 csere LG C660-ra
Nagyon szépen köszönöm.
:R
Kellemes ünnepeket.

+36702778032

(#19488) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nagy-nagy pirospontot kérek jóvá írni tiggr kollégának Dell D600 noti vásárlása kapcsán, ritka korrekt eladó. :R

(#19489) agabe


agabe
addikt

Piros pont Psychonaut -nak. ezért az üzletért.
Pontos, megbízható vásárló !

(#19490) Diezel


Diezel
csendes tag

egy szép nagy piros pontot kérnék [gigaherz] nek , [ezért] :R :R :C

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#19491) smilecat


smilecat
aktív tag

Pirosat kérek requiem11-nek ezért: [link]

Köszönöm szépen!

Boldog Karácsonyt Kívánok!

üdv

-s-

[ Szerkesztve ]

(#19492) Tibi78 válasza roby71 (#19434) üzenetére


Tibi78
csendes tag

Viszont kérnék egy pirosat [roby71]nek [ezért]az üzletért !Korrekt vevő :R

[ Szerkesztve ]

(#19493) jack666


jack666
csendes tag

üdv pirosat kérnék Bálint85-nek ezért [link]

(#19494) Cadal válasza RC9 (#19486) üzenetére


Cadal
őstag

És megy vissza is a piros RC9 kollégának, megbízható emberke! A biznic: [link] :R
Thx.

(#19495) sisi900


sisi900
tag

Piros pont jár gabokaibp a gyors és pontos vásárlásért ezt vette tőlem Intel Processor 630 3 GHz-2MB-800Mhz LGA775 csak ajánlani tudom
Köszönöm a vásárlást
:R :R

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19496) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Vevőként jár a piros M20 részére, ez volt az üzlet tárgya, hely, idő szempontjából is rugalmas és pontos volt :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19497) sisi900


sisi900
tag

Piros pont jár tomao ezért a termékért 2x 512Mb ddrII 677 elpida ram köszönöm
:R :R

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19498) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Repül egy pirospont johnee77 kollégának, minden a megbeszéltek szerint zajlott, gyorsan lebonyolítottuk az üzletet, korrekt vevő.
Ezt az alaplapot vette tőlem. :R

(#19499) Tiggr


Tiggr
tag

zsoltee10 - Pirospontot kérek neki, korrekt vevő!

(#19500) nihil


nihil
tag

D945-ökért PIROSÖTTY FlashR-nek;

Logitech MARBLE trackball-ért PIROSÖTTY CsaBully-nak.

Köszi
:R

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.