Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) bercii


bercii
csendes tag

Sziasztok!

Nagy pirospont avman ezért az üzletért!

Üdv

bercii

[ Szerkesztve ]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=bercii&submit= EMAIL: headset1000@hotmail.com TELEFONSZÁM: 06-20-543-1969

(#19552) biglaci64


biglaci64
csendes tag

Piros pont soldierboy kollégának a korrekt üzletért..

(#19553) Croone válasza #95590400 (#19548) üzenetére


Croone
csendes tag

Piros pont Jocimaci-nak ezért E2180 és 2x1 Gb Samsung DDR800-as ramért. Minden a megbeszélteknek megfelelően zajlott, nagyon kedves eladó. Köszönöm.

(#19554) biglaci64


biglaci64
csendes tag

Piros pont soldierboy kollégának a korrekt üzletért..

(#19555) tballai


tballai
csendes tag

Piros pont jár samupapa fórumtársnak a korrekt üzletért [link], megbízható partner.

(#19556) cool82


cool82
csendes tag

Hatalmas piros pontot Dredbiro kollégának!
Segitőkész,preciz eladó!
Ajánlom mindenkinek! :C

(#19557) xcamper


xcamper
csendes tag

Piros pontot kérnék pakfong -nak ezért a kockás üzletért. Gyors, megbízható vevő.

(#19558) gazso007


gazso007
tag

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! Szeretnék kérni egy nagy Piros pontot EZÉRT AZ ÜZLETÉRTJanesz_20forumtársnak. megbízható és rugalmas nagyon messziről jött pontosan érkezett.Ajánlom mindenkinek

(#19559) Janesz_20


Janesz_20
tag

Szeretnék kérni egy piros pontot
gazso007-nek , ezért az üzletért !
Bátran tudom ajánlani :R !

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek !

Janesz

(#19560) bimmer


bimmer
csendes tag

Sziasztok!

Pályafutásom első fekete pontja!

Culthard-tól vásároltam egy állítólag makulátlan IBM X31 notit. Utalás megtörtént, csomag megérkezett viszont lap tápcsatlakozó hibás, szigetelőszalagos töltős gépet kaptam. Panaszomra a válasz, nála nem ilyen volt a gép, kicseréli a töltőt. Valószínű a postán ezzel szórakoztak. Utolsó levelemre már válasz sem érkezett.

Üzlet

[ Szerkesztve ]

(#19561) Blero3311


Blero3311
tag

Pirosat szeretnék kérni ezért az üzletért gYalo kollégának!

(#19562) Tl_


Tl_
tag

Piros pontot szeretnék kérni poora kollégának "kicsit" megkésve! Ezért.

Köszönöm! :R

(#19563) szkury válasza bimmer (#19560) üzenetére


szkury
tag

másik topik!

[link]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19564) szkury


szkury
tag

Nagy pirosat kérnék lefkosia-nak ezért az üzletért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19565) szkury


szkury
tag

Nagy pirosat kérnék 25zsozso-nak ezért az üzletért! Gyors postázás! :C :R

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19566) Metallicaman


Metallicaman
csendes tag

hello!

pirospont Syron-nak ezért az üzletért !

köszönöm !

(#19567) szkury


szkury
tag

Extra Nagy Pirosat kérnék Elrond-nak ezért az üzletért!
Küldte futárral, és utána rendezhettem! :C
Ilyenek miatt jó a pH!!! :R

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19568) szkury


szkury
tag

Nagy pirosat kérnék adi mester-nek ezért az üzletért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19569) szkury


szkury
tag

Nagy pirosat kérnék goodman84-nek ezért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19570) szkury


szkury
tag

Nagy pirosat kérnék zenwalk-nak ezért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#19571) szilles


szilles
csendes tag

Szeretnék egy nagy piros pöttyöt adni adam0010 -nek.

[ Szerkesztve ]

(#19572) blackvinyl válasza sziada5925 (#19536) üzenetére


blackvinyl
tag

sziada5925-nek is jár a piros, korrekt ügyfél, vinyót gariztam neki, Köszi! :R

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#19573) Joe fiú


Joe fiú
senior tag

Szeretnék egy hatalmas pirospontot kérni Kj3l fórumtársnak ezért az üzletért és a mai segítségéért.Megbízható,korrekt,segítőkész eladó,csak ajánlani tudom.

(#19574) lefkosia válasza szkury (#19564) üzenetére


lefkosia
őstag

szkury kollégának kérnék egy piros pontot ezért az üzletért

The Truth Is Out There

(#19575) gabe96


gabe96
aktív tag

Nagy Pirospont barca4ever kollégának ezért az üzletért
Nagyon korrekt, és pontos!

(#19576) limesdavee válasza Ombi5 (#19232) üzenetére


limesdavee
újonc

Úgyszintén pirospont jár Ombi5 kollégának:D! Remek üzletet hoztunk össze! Köszönöm!

(#19577) barca4ever


barca4ever
tag

Hatalmas Piros pontot szeretnék kérni gabe96 kollégánknak ezért az üzletért!!!

Nagyon korrekt vevő,gyors,pontos,és minden zökkenőmentesen lezajlott!

AJÁNLOM mindenkinek!! :R :R

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#19578) MorphBCS


MorphBCS
tag

Hály!

danih kollégának kérnék egy pirosat, szpac86 cimborám közreműködésével vettem tőle Battlefield Bad Company 2 Digital Deluxe Edition-t!
Azonnal ment az üzlet, csak ajánlani tudom mindenkinek, hisz kisebb fennakadásomnál azonnali support is érkezett részéről!

Köszi még1X :R

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#19579) coulthard válasza bimmer (#19560) üzenetére

Üdv!

bimmer hazudik.
Miután írta a problémáját, rögtön írtam neki, hogy bár nálam jó volt, mint minden hasonló esetben, ami eddig történt velem, most is visszaveszem. Akár jó volt, akár nem, hiszen garanciát vállaltam rá, ezt mindig be is szoktam tartani. Azt hiszem látszik is az értékeléseimen. Erre a válasz az volt, hogy megpróbálja megcsináltatni, mert időre kell a gép. Erre nem válaszoltam. Kellett volna? Gondoltam majd értesít a fejleményekről.
Nem akarta visszaküldeni, pedig ismétlem, felajánlottam neki rögtön, ott van a privátban, félreérthetetlenül. Akkor mégis mi mást kellett volna tennem? :U
Ez egy vicc lenne, ha feketét érne. :)

coulthard

16 éve a Hardveraprón.

(#19580) zdanee


zdanee
őstag

Egy nagy pirosat szeretnék -nek, hosszas egyeztetés után az SE P1i-ért! :R

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#19581) japy


japy
őstag

Kérnék egy pirosat gyuri844 fórumtársnak korrekt vevőnek bizonyult! Az üzlet tárgya.

(#19582) MDanny


MDanny
senior tag

Piros pontot kérek beírni aromo -nak a HDD üzletért.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#19583) Luzso


Luzso
tag

Sziasztok. Szeretnék kérni MeroM kollégának ([link]) kérni egy nagy piros pontot ezért az üzletért: [link]

Minden nagyon rugalmasan zajlott, ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

XBox: TannishComa036, LG G3

(#19584) alias_bobo


alias_bobo
tag

Pirospontot kérnék bevésni zuhi_ fórumtárs részére a Gainward 7800GS 512 AGP VGA-ért, amit itt kerestem. Korrekt! Ajánlom!

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#19585) Tralla


Tralla
csendes tag

Piros pont bazárkodó-nak a rugalmas, gyors üzletért. Ezt vettem tőle

(#19586) Schuby


Schuby
aktív tag

Egy utólagos piros west -nek a korrekt és rugalmas hozzáállásáért. Ezt vettem tőle és nagyon elégedett vagyok

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#19587) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Pirosat kérnék neki: flucky-boy
Ezt vette tőlem, pontos korrekt, jár neki a jó pont!

(#19588) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Sagvary kollégának kérnék egy pirospontot ezért az üzletért :R

Megbízható PH!-s :K

(#19589) Vigilante


Vigilante
őstag

Hebehebe kollégénak szeretnék kérni egy nagy piros pontot, ezért a Logitech G5-ért, amit az általam ajánlott ár alatt adott el nekem amiért külön köszönet! :R

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#19590) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Pirospont jár japy kollégának a remek kis processzorért :R

(#19591) NeroDante


NeroDante
csendes tag

Kérnék egy nagy piros pontot bpzoli2-nek ennek a médialejátszónak a megvételéért. Rendkívül üzletbarát partner, korrekt, gyors és pontos. Örülök, hogy üzleteltünk :R , ajánlom mindenkinek!

Szeretem a tiszta és igazságos üzletet.

(#19592) darkchucky19


darkchucky19
csendes tag

Pirospont H A M M E R kollégának ezért az üzletért. Megbízható, korrekt eladó.

(#19593) szmolcsi

Kérek egy pirosat gerryf5-nek egy tápot vásárolt tőlem [chifi 750] gyorsan és korrektül.Thx!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#19594) aromo válasza MDanny (#19582) üzenetére


aromo
csendes tag

Hasonlóképp én is kérnék MDanny részére egy piros pöttyöt bejegyezni ebben a HDD üzletben való részvételért.

Privátban vagy telefonon keress, úgy hamarabb válaszolok. Ha vennél tőlem valamit, gyere el érte. Nem viszem külön semerre, max. amerre épp járok.

(#19596) GohanSan


GohanSan
csendes tag

fenixke-nek egy PIROS pontot kérnék a gyors, és megbízható üzletért! A következő terméket vettem tőle: PSP3001 postai utánvéttel.

u.i.: Az előző hozzászólásomat megkérnék egy moderátort hogy távolítsa el,mert benéztem valamit és csak most vettem észre! Köszönöm!

(#19597) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Nagy piros pont Borote kollégának ezért az üzletért!

Korrekt partner, nagyon gyorsan reagál a kérdésekre és aggályokra, őszintén mondja a pro és kontra érveket.
A használt termék teljesen újszerű állapotban volt, látszik, hogy nagyon vigyázott rá, ráadásul az eladás időpontjára még vissza is csomagolta az eredeti gyári csomagolásba a dobozzal, fóliákkal és habszivacsokkal együtt is, így tényleg teljesen újnak tűnt. :D
Az egyeztetés gördülékenyen történt, az adás-vétel rendben lezajlott, mindenki elégedetten távozott. :)
Ajánlott eladó!

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#19598) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
Pirosat szeretnék kérni szkury-nak ezért az üzletért
Köszönöm

(#19599) zolipapa1


zolipapa1
csendes tag

Egy nagy Atke fórumtársnak, a gyors, és rugalmas üzletért! Mindenkinek ajánlom!

|| Ha írok pm-et legalább válaszolj. || Eladó cuccok: http://tinyurl.hu/mBhJ/ || TérkéPH: http://terkeph.hangya.net/#47.598234+19.121318+15+p

(#19600) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Sziasztok!

Kérnék egy pirospontot bursty kollégának, ezért az üzletért. Újonccal nem szívesen bizniszelek, de korát és nulla tapasztalatát meghazudtolva villámgyorsan és korrektül üzletelt!

Köszönöm előre is!

Üdv: Sipi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.