Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1241) arjflt


arjflt
csendes tag

sladka_pani -nak szeretnék nagy pirospontot adni, mert
pontosan jelent meg a találkozó helyszinén pedig nagyon messziről érkezett (nálam ez nagyon sokat számít)
közvetlen, és kedves volt
korrekten alkudott, nem akart lehúzni, pedig régi alkatrészeket vásárolt tőlem.
Azt kivánom, bárcsak minden vevő olyan lenne mint ő!

arjFLT

(#1278) DaveJr


DaveJr
őstag

Piros pont jár sladka_pani -nak. Korrekt, pontos és megbízható üzletfél! Ehhez az Acerhez vett tőlem egy hűtőventillátort: [link]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2181) Mid2100


Mid2100
csendes tag

Piros pont jár sladka_pani eladónak. Nagyon korrekt hozzáállás, jó vétel volt, köszönöm szépen ezúton is.

(#3092) marked one94


marked one94
őstag

Egy nagy piros pontot szeretnék kérné sladka_pani-nak a gyors és korrekt üzletért, és a tökéletesen működő sárga NES kazettákért. Nagyon segítő kész és rendes volt. :R

You'll Never Walk Alone

(#3450) Overclocked


Overclocked
tag

sladka_pani fórumtársnak egy -ot kérnék a korrekt üzletért. Nagyon segítőkész eladó, ezen felül Szlovákiából átjött Komáromba hogy előre feladja nekem a terméket. :R

Minden alkatrész benne volt, illetve még plusz elemeket is kaptam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6023) csabeey


csabeey
csendes tag

Egy nagy Piros pontot szeretnék adni sladka_pani fórumtársunknak, aki vett tőlem egy TL-56os procit, előre küldtem, megnézte, kifizette. Nagyon készséges, és napi kapcsolatban voltunk végig. Abszolút megbízható partner.

Csabaa

(#7640) maYRon83


maYRon83
csendes tag

Hatalmas piros pont sladka_pani kollegának :D amiért sikeresen leboltoltuk ezt sárga kazis sega
Igaz ezenkivül még volt egy 250gb-s vinyó is amit szintén elboltoltunk!
Nagy utat tett meg mindkét kütyü amig hozzám ért de minden teljesen jól müködik!

Egy kis reklám:Egyedi pólót szeretnél?Megoldom profin szitanyomással! Irj privit

(#10124) kelzsoca válasza sladka_pani (#10102) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vissza is jár a pirospont sladka_pani kollegának :)

Egy Arctic Cooling S1 rev. 2 hűtőt üzleteltünk el személyesen.

Korrekt, megbízható vevő, én is csak ajánlani tudom őt másoknak is :)

https://vertigostore.eu

(#10694) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

sladka_pani -nak mehet a piros pont. Nagyon rugalmasan igazodott, hogy összejöjjön az üzlet: Samsung 160GB

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#13579) engine19


engine19
tag

Szép nagy pirospontot érdemel sladka_pani fórumtárs ezért a korrekt üzletért!

[ Szerkesztve ]

(#32142) molka


molka
csendes tag

Piros pont jár sladka_pani kollégának aki öt antik procival gazdagította gyűjteményemet egy ATX tápért cserébe. :R

[ Szerkesztve ]

Régi processzorokat, co-procikat (386, 486, korai Pentium) keresek gyüjteménybe. >>>>> http://molka.x86-guide.com/en/collection.html

(#32347) cskamacska válasza sladka_pani (#32082) üzenetére


cskamacska
addikt

Viszont kívánok sladka_pani úrnak egy hatalmas piros pontot, amiért K6-III+ procit és MVP3-G2 lapot vett tőlem, és abszolút korrekt vásárlónak bizonyult. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33823) Bozsó


Bozsó
csendes tag

Pirosat kérnék sladka_pani felhasználó részére. Minden a megbeszéltek szerint történt.

(#40808) mackrisz


mackrisz
csendes tag

Hatalmas pirospont jár sladka_pani társunknak, aki teljesen megbízható. Szlovákiában él és csak azért jött át Magyarországra, hogy feladja nekem a csomagot. :R
A hirdetés már nem találom :N , de egy hibás Acer laptopot vettem tőle húsvét körül.

(#42179) okiDoki


okiDoki
tag

Piros pont sladka_pani kollégának a korrekt üzletért és a jól működő TV-ért!!! :))

0,0

(#42575) #35685120


#35685120
törölt tag

[Ezért az üzletért] kérnék szépen egy nagy PIROS PONTOT [sladka_pani] kollégának, korrekt biznisz volt, korrekt áron! Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.