Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) janati


janati
őstag

Tisztelt fórumozók!

PH! megbízhatósági összesítés: PH megbízhatóság
A legújabb összesítőtopic: A Feketelista

Először is a legfontosabb: értékelést csak akkor írj be partneredről, ha már biztosan nem fog megváltozni a véleményed az adott üzlettel kapcsolatban! Rögzített pontokat az értékelésből NEM TUDUNK ELTÁVOLÍTANI (és nem is akarunk, az alaptalan vádaskodás mindemellett retorziót von maga után). Ha írsz, akkor (lehetőleg linkkel támogatva) mindig szerepeljen a hozzászólásban annak a neve, akiről szó van(még ha az te magad is vagy), ugyanis így lesz kereshető a topic. (pl. ha megvédenéd magad, de nem írod le a neved, később senki nem fogja megtalálni azt a nevedre keresve, csak a vádat)

Konkrét minták:

Kiváló ajánlás:
kukoricajános: fekete/piros pont, mert....

Megfelelő ajánlás:
kukoricajános: fekete/piros pont, mert ...

Megkérünk mindenkit, hogy linkelje a megkötött üzletről szóló apróhirdetést.

Nem megfelelő ajánlás:
1.) kukoricajánosnak fekete/piros pont - a nevek ragozása némely esetben lassítja a munkát, mert néha nem egyértelmű, hogy kire is gondoltatok
2.) neked is fekete/piros pont - a hozzászólásból nem derül ki, kinek jár a pont

Most, hogy már tudod, hogyan jelezz, nézzük, hova is írj:

Az aprók zárását mindenki maga tudja megejteni. Ha üzletrontóval találkozol, akkor azt a Moderátort keresek! topicban jelezd!

A pozitív tapasztalatokat a Kivel érdemes üzletelni topicban jelezheted a megkötött üzletről szóló apróhirdetés linkelésével.

Ha olyan felhasználóval találkozol, aki üzletszerűen károsít meg másokat, akkor arra a Jelentsd a csalókat! topicban hívhatod fel a figyelmet.

Ha valaki az üzlet során számodra anyagi kárt okozott, amiért fekete ponttal jutalmaznád, vagy pusztán inkorrektnek tartod és szeretnéd, ha ennek nyoma maradna, annak helye az Akikkel jó vigyázni üzletelés során! topicban van.

Ezekben a topicokban csak az érintettektől született hozzászólások szerepelhetnek, azok is csak a következő felállásban:
- bejelentő posztja
- bejelentett esetleges válasza

Amennyiben vita alakulna ki, azt az Üzleti vita topicban rendezzétek!

Amiket jó tudni:

- Csak abban az esetben kérj fekete pontot, amennyiben valós anyagi kár ért!
- Személyes adatot csak a rendőrségnek adunk ki, ha már feljelentetted az illetőt.
- A topicokat tkesy és orkester tartja karban.
- Hogyan linkelj

Az eredeti első poszt:

Tehát akikhez BIZALOMMAL fordulhatsz:

Borosz
ddanger
Gab
Garmacor
Gianni
jpm
maross
Pilóta
Redsultan
silo
Sir John
w9033626

Ha valakit kihagytam volna, és kötöttünk bizniszt jelezze! Csak a kapkodás miatt maradt ki... ;)

[ Módosította: Foglalt név ]

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Kihez ne forduljatok:

''00''
''Sawtooth''

(#3) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Ejj, de szép lettél!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Club válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Club
őstag

Ezt az ormótlan arfikaloid fejet:D

(#5) janati válasza janati (#1) üzenetére


janati
őstag

Van nekem itten két cimborám is, akik tuti nem fognak átverni, mert rendes gyerekek. ;)

Tomazzo
Tul

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6) Cardinella válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Cardinella
aktív tag

(de lebarnultál...:) )

Javaslataim-akik abszolút korrekt Úriemberek voltak velem:
HengR
Kalandor
TommyLee73
gaboRF
Yutani
:)

[Szerkesztve]

(#7) strike-force


strike-force
őstag

Alvin_ti4200
guga
erdoke

mással még nem nagyon üzleteltem itt....

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#8) Wolverine


Wolverine
félisten

És természetesen guga! :D
mod: strike-force megelőzött :U
mod2: Ugyanez áll (ti. megbízhatóak) áll Franciira, Gabra, Garmára, Remusra, Fülyre, mongira, Queuera, _Volkovy_ra és Angelo69-re is. Alvinról nem beszélek ;]

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) [amne]


[amne]
senior tag

Akikkel én már bizniceltem vagy ismerem annyira hogy megbízzak benne:

dzsoni
TheBreak
acer_
powerwade
Hengr

rossz tapasztalatom nem volt.

(#10) acer_


acer_
aktív tag

legutóbbi két ember, akivel üzleteltem:

Neonoize
The Eye



És akikkel nem: Text-Boy.

(#11) Tithian


Tithian
őstag

Én még csak gugát kóstolgatom.

Sawtooth hogyan tudott egyről a kettőre felszívódni?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#12) _Volkovy_ válasza Wolverine (#8) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

thx :)

(#13) Wolverine válasza _Volkovy_ (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Bár lehet, hogy egy esetből nem kéne általánosítanom ;]

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) _Volkovy_ válasza Wolverine (#13) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Általában engem szoktak átbaszni.;)

(#15) Wolverine válasza _Volkovy_ (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahh, olvastam. De ne offoljunk má' ennyit :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) HM21


HM21
tag

Nem vág szorosan a témába, de nem tudjátok véletlenül hogy Hengr miért nem bizniszel tovább? Pont most akartam venni tőle dvd írót, így meg vehetem boltban, 8 ezerrel drágábban...:(

[Szerkesztve]

ÜDV : HM21

(#17) Zsu_ válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Zsu_
senior tag

Megbízható: Draki
Nekem 00-al sem volt problémám, ő vett tőlem valamit.

(#18) janati


janati
őstag

Légyszi ne offoljatok!

Valakit kihagytam, bocs érte! Pedig frankó lapot adott el nekem...;)

Lortech

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#19) mzprox


mzprox
tag

Szerintem elég értelmetlen így ez a topik... Egyrészt viszonylag kevés a ''rossz arc'' a PH!-n, sokkal könnyebb lenne felsorolni kivel van negatív tapasztalatod, másrészt az eddig említett nevek között is van olyan, akiről tudom, hogy elég csúnyán átvert valakit-egyszer így-egyszer úgy :))

(#20) klepto


klepto
addikt

Giannival már én is üzleteltem, nem kis léről volt szó, és teljesen korrekt volt! Bár mindíg félek az ilyen ki nem próbálható dolgoktól, de többen ajánlották, és ha mindenki dicséri, akkor csak nem lehet baj alapon bizniszeltem vele!
Eddig egy procit, egy cd-rw/dvd kombót vásároltam tőle, és ha hazajön a nyaralásból az új ramjaimat is tőle fogom megvenni ;]
Remélem a ramokkal sem lesz baj :D

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) janati válasza mzprox (#19) üzenetére


janati
őstag

Akkor írd le, hogy ki az! Ezért (is) van ez a topik, hogy megbeszéljük az ilyen eseteket.


Jobb ez így, hogy hangsúlyosabb a jó. Ha venni akar az ember, inkább azt nézi, hogy kitől szabad és érdemes!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#22) janati válasza klepto (#20) üzenetére


janati
őstag

Én a procimat és a ramokat vettem tőle, olyan 50k értékben. Ismeretlenül, postán keresztül.

Korrekt csávó! ;)

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#23) klepto válasza janati (#22) üzenetére


klepto
addikt

Én a procimat személyesen vettem tőle, felutaztam Pestre, ő kijött a Népligetbe, és kb. 10 perc volt az egészre a buszindulásig.
A dvd/cd-rw combót postán vettem tőle, a ramokat még nem tudom, de valszeg azt is postánb kérem majd!
A meghajtót úgy becsomagolta, és annyi újsággal tömte ki a cipősdobozt, hogy még egy herendi porcelán sem tört volna össze, nemhogy egy meghajtó :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#24) janati válasza janati (#18) üzenetére


janati
őstag

Még valakit kihagytam, debreceni srác.

Xuldar

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#25) mzprox válasza janati (#21) üzenetére


mzprox
tag

Nem írom le, hogy ki az, mert már én is többször üzleteltem vele és akkor mindig korrekt volt, viszont egyik ismerősömnek nem volt hajlandó elintézni a garit (nem válaszolt a mailjeire). Véletlenül erről beszélgettünk az illető nem is tudta, hogy akiről szó van rendszeresen üzletelget itt a PH-n (ő az apróról vett tőle valamit) és amikor megmondtam neki a következő mailjében leírta, hogy ha nem hajlandó intézni a gait, akkor itt fogja befeketíteni. Na ez hatott :)).

(#26) janati válasza klepto (#23) üzenetére


janati
őstag

Nekem is cipősdoboz+újságpapír kombó volt. :D

Atombiztos volt. A proci 2 dobozban, zacsiban, szivacsban, papírban. A ramok zsebkendőben, zacsiban, dobozban, Az egész dobozban, papírban. Egy élmény volt kibontani. :D

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#27) Alvin_ti4200 válasza strike-force (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszönöm a bizalmat:B Eger rullz:D

(#28) janati válasza mzprox (#25) üzenetére


janati
őstag

Nemhiába, a ph! nagyúr! ;)

Ezért is lesz jó ez a topik. Ha valakit sérelem érne...

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#29) Alvin_ti4200 válasza Wolverine (#8) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Te is bunyózni akarsz PH! talin?;]:D

(#30) klepto válasza mzprox (#25) üzenetére


klepto
addikt

Nagyon érdekelne, hogy ki ez a tag, de az már üzletrontás lenne, úgyhogy maradjon titok... :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#31) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#29) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Má' azittem valami közöm van hozzá:D De megkönnyebbültem:))

(#32) erdoke válasza mzprox (#25) üzenetére


erdoke
titán

Akkor nem én voltam az.:DDD

Apropó, átjöhetnétek az eladó cuccos topicomba tesztelni egy kicsit...:DD

A legjobb aláírás a héten

(#33) klepto válasza erdoke (#32) üzenetére


klepto
addikt

Linket plase, linket :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#34) Wolverine válasza Alvin_ti4200 (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy nézek én ki? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) janati


janati
őstag

Még 1 debreceni úriember:

Cefa

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#36) erdoke válasza klepto (#33) üzenetére


erdoke
titán

Használd a keresőt! :DD:C:DD

(erdoke)

A legjobb aláírás a héten

(#37) klepto válasza erdoke (#36) üzenetére


klepto
addikt

:P
Megtaláltalak... :D
Egyébként nincs olcsó, garis, jó időzítésű 2x512/400-as ramod eladó? (pl kingmax) Ami a lényeg, hogy Samsung, és NoName nem kell :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#38) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Pozitív élmények:

maross
Volkov
Pepe85
beers
Fabatka
g@bo
Gianni27

és még sokan,akik nem jutnak eszembe :B

(#39) Vikthor


Vikthor
nagyúr

PH!-s fórumozókkal szerzett pozitív vélemény:

Gab
Gianni
Erdoke
Shteer
Gyurcika
Lajos

és... :U majd még visszatérek rá. :D

Negatív annyira még nem volt szerencsére. De ne is legyen.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#40) Esmein


Esmein
nagyúr

Pozitív élményem volt Niquissel, lapot vett tőlem, meg procit. Str8t Sk8r is korrekt csávó, pontos volt.(nem úgy mint a vonatom :( )

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#41) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Gab
Franciira duplaszavazat :]
Xeri

launcser a negativ. :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#42) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Bakker 2 nevet még elfelejtettem:

Vitus és Zsoltee10. :Y

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#43) Tul válasza janati (#22) üzenetére


Tul
aktív tag

Na ha már hívtál, írok neveket is, csak aztán offolom szanaszerteszéjjel ezt az egész kuplerájt:D Amúgy nem tudom az én nevem miért írtad a jó oldalra, téged is csúúúnyán át akartalak verni annó:DDD Na jó, tudod hogy nem, a hangkártyát is kipróbálhattad. Igaz nem volt jó:))
És ha már a hangkártyánál tartunk: Savanya bizonyára tuti jó srác, csak velem nem jött ki jól a dolog -> ledumáltuk, hogy megveszem tőle az Audigy-jét. Azt mondta jó, csak nincs meg hozzá a gameport. Találkoztunk, aztán kiderült, hogy telepítő cd sincs. Nyeltem egyet, mert jó fejnek tűnt. Aztán a francnak sem sikerült normálisan beüzemelni a kártyát. 2 gépem van, egyikbe sem ment semmilyen driverrel az 5.1. Kétszer sikerült kicsalnom belőle órás kisérletezés után a stereo hangod, de semmi több... Janati, erre te is emlékezhetsz, nálad is csak ideig-óráig működött, akkor is sok szarakodás árán és winreinstall után már neked sem ment. Ugye?:U A kártyát tovább adtam bagóért, az egyik srácnak kellett így is, Audigy2 driverrel megy stereoban. Írtam mailt Savanyának, nem tulajdonított neki különösebb jelentősséget, gondolta én vagyok béna. Mikor másodszor is segítségét kértem, már vissza sem írt:(
HengR-rel egyszer akartam biznicelni (az előbb leírt kudarcom után megkockáztattam egy Audigy2-t venni tőle), de ez sem jött össze. A srácnak, akivel elkülde a cuccot, állítólag ellopták a kocsiját. Ez csak azért volt gyanús, mert bármit ígért meg HengR, sosem úgy volt: egyszer sem hívott vissza mikorra megígérte, a sráccal, akivel elküldte sem tudta tartani a kapcsolatot, az elejétől kezdve tiszta összevisszaság volt az egész:(

Akikkel minden ment zökkenőmentesen és csak jókat írhatok:
Robert7x Készségesen válaszolt, egyszerűen egyeztettünk, ígéretéhez híven, időben csinált mindent:)
HoekÚr(asszem így kell írni:B) Az előbb felsoroltakon kívül HIHETETLEN türelmével és közvetlenségével tűnik ki:)
Meg vannak még hárman, akikkel szintén megbízhatóan, pontosan tudtam üzletelni, csak az már régen volt és már nem emlékszem a nevükre, a topicot meg törölték...
Tomazzo tényleg megbízható és Giovanni sem verne át senkit újonc létére sem:)
Na meg Janati is korrekt, de vele nem árt egyezkedni, mert néha tud nagyokat mondani:D De annyi biztos, tuti megbízható!!!:))

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#44) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Hát én már fogalmam sincs kivel üzleteltem, de akikre elméxem és pozitív:

-Strike-Force
-Dirtyz
-HiperG:D
-Kbalage2
-Cos
-Vitus
-I_Am:)
-Gianni27
-Terminator 4.
-Lunatic
-Yutani
...


[Szerkesztve]

(#45) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Folytatnám még a sort:D

-Myki18
-Mazka05
-Francii

(#46) MarKoo


MarKoo
őstag

Én Giannival üzleteltem és nagyon korrekt volt velem mindig is. No meg Westlake is az, róla nem szabad elfelejtkezni :DD. És 2 embernek adtam el, egy 9800Pro-t és egy Elixir ramot, mindketten azt írták öröm velem üzletelni. :DD ;)

[Szerkesztve]

(#47) Pet_i


Pet_i
senior tag

Gianni velem is korrekt volt és Zsu_ -val is.:)

Aki nekem negatív az Zolikad, a mobilos srác, csak ígérgetett, sosem hívott vissza, topicban nem válaszolt soha rendesen. Lehet hogy csak nekem nem volt vele szerencsém, nem tudom.:(:F

[Szerkesztve]

(#48) Árpi bá


Árpi bá
aktív tag

Erdőke!! Nézz át a piacra is!

Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

(#49) Flameus válasza Tul (#43) üzenetére


Flameus
aktív tag

''Savanya bizonyára tuti jó srác, csak velem nem jött ki jól a dolog''
Nálam jól kijött...nem akarom védeni, mert a részleteket nem ismerem, de nálam tiszta a srác mint a szüz hó...rossz szándéknak a csíráját sem éreztem rajta...amúgy is felesleges lett volna...minden mint a mesében...egyszerű és nagyszerű...
- ismétlem a részleteket nem ismerem, de én egy 9800 XT-t intéztem vele és tiszta ügy volt -


[Szerkesztve]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#50) Esmein


Esmein
nagyúr

Kihagytam két valakit: Tseky és Westlake. Mindketten jó arcok :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.