Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#335) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

GYerekek... A bugok kicsit viccesek, van ami idegesítő*, de a sztori kárpótol mindenért. Annyira jók a karakterek, hogy alig várom minden percét.

SPOILER!: Ma vadászni voltam az ifjú Hans-szal. Első alkalommal arra kellett rájönnöm, hogy Inventorí alatt is telik az idő... Restart... Második alkalommal, mikor már volt nálam vagy 150-200 nyúlhús, visszamentem a táborba és megsütöttem őket. Sajnos a Quest sütve már nem fogadta el a 20 kiló nyulat... Restart... :DDD Harmadjára zökkenőmentesen ment minden a táborig. Ott a háromból csak 2 kun katonát találtam, egyiknél pedig előjött a korábban emlegetett bug: Az istenért nem akart kardot rántani a fiú, kétszer is ököllel mentem szablya ellen... Most itt tartok. Ígértek nekem hátast és tűkön ülök, hogy megütközhessek azzal a mocsokkal, aki lecsapott Szakolcán. Bár hagyhatna a játék pár percet, hogy a perk-eket átnézzem, eladjam a fölös cuccokat és megjavítsam a holmikat... :B

* - Legnagyobb gondom még mindig az, hogy átvezetők alatt beesik az FPS és akadozik a kép. Hálát adok az égnek, hogy a hangnak nincs baja, így a lényeg sértetlenül átjön.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.