Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#331) Piszkos-Fred válasza Hopkins95 (#329) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

> Amúgy még egy kérdés, hogy lehet lockpicket szerezni?

Nem akarom a poent leloni, sem konkret tippet adni, ezert csak azt mondom, hogy mar jartal azon a helyszinen, ahol tudsz szerezni ujabb alkulcsokat (tizet talan, ha jol emlekszem). :)

Hozzateszem, en is igy jartam, nem ereztem ra a zarnyitasra elsore igy ment a levesbe Peshek osszes kulcsa, es majd csak jo par jatekora (es jatekbeli nap) utan sikerult szerezni alkulcsokat. Nalam elvi kerdes, hogy elso vegigjatszas alkalmaval direkt nem guglizom ki a dolgokat, ha elrontok valamit, nincs reload, egyszeruen csak jatszok es magamtol probalok rajonni a dolgokra. Es ehhez kapcsolodik az is, hogy

...peldaul eleg sokat ultem mar bortonben, de nem gond az (perkkel meg csokkentheto is a negativ hatas) Igaz, hogy egyre kevesbe vagyok nepszeru arrafele, de hat ilyen ez a rock szakma :) Az en Henrym egy idiota, enyveskezu kreten (nagyjabol igy is jellemeznek a jatekban talalhato npck is), aki egyelore csak el a vilagban, gyujti a penzt, menekul ha menekulni kell, es siman agyonvereti magat, ha kisse nagyobb pofaval kommunikalna random idegenekkel, mint azt a tudasa es/vagy ereje indokolna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.