Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) IBasterd válasza Bopez (#11950) üzenetére


IBasterd
tag

Érthető... csak bennem már körvonalazódik egy "BastMeter v2" :D Ezért végülis tök8.

(#11952) littlemamba válasza IBasterd (#11942) üzenetére


littlemamba
aktív tag

aki tud az tud, nincs mese...amikor kezdem azt hinni, hogy no egy két dolog már jól megy, akkor kiderül, hogy van még mit tanulni bőven... kül grat!

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#11953) vans? válasza IBasterd (#11942) üzenetére


vans?
őstag

just perfect. minden elismerésem.

ahogy IBasterd-nek már írtam priviben. szögre akasztom a skineket, rájöttem, hogy túl sok időt töltök vele, aránytalanul sokat, tanulnom kell, szóval mostantól csak fikázni leszek itt egy ideig ;]

hábm bábm

(#11954) IBasterd


IBasterd
tag

Köszönöm!

@littlemamba: nagyon hamar bele lehet jönni. Nekem összesen 4 asztalom volt ezelőtt (1 hónap). De azok csak letöltött skinek átalakított verziói voltak főképp.

De aztán jött egy asztalom, aminek az egyik elemét vans? barátunk a mai napig használja :D

@vans?: jöhetnek a kritikák minden mennyiségben... Én is beállok a 'mostantól-csak-értékelek' táborba. Lassan jön a meló ideje, egy ideig szögre akasztom a Rainmetert :D

[ Szerkesztve ]

(#11955) littlemamba válasza vans? (#11953) üzenetére


littlemamba
aktív tag

:C

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#11956) vans? válasza IBasterd (#11954) üzenetére


vans?
őstag

héj,azér' átalakítottam jóvan? ;]

amúgy akkor fasza, kábé az én szarjaim tették ki eddig a deskek felét, IBasterd felhúzta a szintet néha, kíváncsi vagyok mi lesz :U 3aTi3, bAtt001, Mieza, Laccoss, többi guru, lássuk:D

hábm bábm

(#11957) IBasterd válasza vans? (#11956) üzenetére


IBasterd
tag

:D:D :C

(#11958) Laccoss válasza vans? (#11956) üzenetére


Laccoss
addikt

Még itt is stresszelik az embert.... ehhh:D

(#11959) 3aTi3


3aTi3
tag

Hogy kicsit jobb kedvem legyen, és vans is megelégedjen:

az ötletadó: link
háttér: link

a dockot portoltam rocketdock-ba, mert sokkal egyszerűbben szerkeszthető, mintha iniket kéne túrni ha ikont akarok hozzáadni; a now playinget pedig cad-be, hogy itunes-szal működjön.

viszont sehogy sem akart jó lenni így külön-külön, ezért megnöveltem a dock méretét, a widgetek hátterét meg leszedtem és betettem őket a dockba.
mostanában valszeg ezt a stílust fogom vinni tovább, ha már ennyit tettem bele.

most én sem alkotok egy db-ig (hogy beálljak a sorba), suli után viszont elkezdem a linuxot pimpelni, alig várom ;)

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11960) bAtt001


bAtt001
addikt

Na ha már vans megemlített akkor én is rászántam magam. Mellesleg már unom a rainmeterrel való szórakozást tehát csak a háttereket cserélgetem de azt 10 percenként (ez az aktuális kedvenc) :D
Véleményem IBasterd munkájáról pedig hogy igazán ügyes vagy a rainmeterrel de szerintem felesleges ez a sok munka ennyi eredményért mert kb a start menüből is 2 kattintás ugyanazt elérni. De az igaz hogy remek munka.

(#11961) IBasterd válasza bAtt001 (#11960) üzenetére


IBasterd
tag

Köszönöm, részben egyet is értek veled, minden ugyanilyen gyorsan elérhető a Start menüből is. De nem ilyen dizájnos. :D

Viszont a sok munkával vitatkoznék :)

Az Applications résszel kezdtem, 10-15 perc alatt megvolt az alapja, elküldtem vans? kollégának értékelésre 22:15-kor. És 23:57-kor már postoltam a desket, Power és Weather nélkül. Max másfél óra volt összedobni :) Rá egy napra, vagy kettő rászántam magam, és megalkottam a legutoljára postolt verziót.

A Te desktopod nekem nagyon tetszik. Egyszerű, semmi felesleges mozzanat. Király.

@3aTi3: Nagyon tetszik az a desktop is! Különösen a RocketDock-os megoldásra kaptam fel a fejem. Rohadtul el lettek találva az ikonok az alsó szekcióban. Gratula!

(#11962) vans?


vans?
őstag

Na, csak mondani kellett, és máris itt van két fasza desk ;]

@3aTi3: király a feeling, és igazad van, hogy nem szarozol a Rainmeterrel, ha ezt dockkal is meg lehet csinálni ilyen szintűre. suli után lehet, hogy én is ráfeszülök majd a dologra:)

@bAtt001: ez is tetszik, bár a háttér nem az én világom, de én is át fogok állni erre a stílusra egy ideig. semmi felesleges, csak a lényeg, az viszont szépen.

Amúgy mindketten az Appows2010-et használjátok, vagy melyik téma ez? Vagy nem is ugyanaz?:D

@Laccoss: ez nem stressz, bizonyítási lehetőség ;]

hábm bábm

(#11963) 3aTi3


3aTi3
tag

nem appows, nálam most valami jingjangpark van link. nem nagy szám, de jó a taskbar, használható, és érkezik a kettes verzió.

dirty verzió: plusz pár rainmeter widgetet, és összedobtam egy mirandát is:

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11964) sNORh válasza 3aTi3 (#11963) üzenetére


sNORh
addikt

nagyon ottvan.. nagyon jó az összhatás :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11965) bAtt001 válasza vans? (#11962) üzenetére


bAtt001
addikt

Igen én még mindig az appows-t használom csak már nem a work hanem a haze témát. Sajnos nincsen több ilyen minimal stílusú téma sehol a neten ami megfelelne az én ízlésemnek.

(#11966) vans? válasza 3aTi3 (#11963) üzenetére


vans?
őstag

így talán még jobb lett az egység!

megnéztem ezt a témát is, nem tűnik rossznak, csak utálom, ha a bal felső sarokban az ikonok ilyen kis fingadékok. az _, az ablakméret és az X mármint. ez a bajom az Appows-zal is,pedig gyönyörűek.

@bAtt001: igen, elég kevés van, az emberek jobban szeretik a színes, csicsás témákat szerintem, pedig elég elterjedt ez a minimal stílus amúgy..

hábm bábm

(#11967) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Van valakinek egy jobban hozzáillő tálcája?

[ Szerkesztve ]

(#11968) Bopez


Bopez
tag

Na, csak a háttér más, a többi ugyan az...

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11969) 3aTi3 válasza Vikt0r (#11967) üzenetére


3aTi3
tag

Az nincs, de rákerestem a csávóra, és elég durva amit csinál...

videó

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11970) vans? válasza Bopez (#11968) üzenetére


vans?
őstag

nekem jobban bejön tégllapos formában, mint ezek a trapézok, de háttér király:D akkor most ezzel meg vagy elégedve és nem lesz modding ugye? bár mondjuk ez a stílusod, a maximum meg ki van hozva belőle...

@3aTi3: :Y

hábm bábm

(#11971) IBasterd válasza Bopez (#11968) üzenetére


IBasterd
tag

Szerintem már csak a hátteret érdemes változtatni. Így jó ahogy van.

Btw, az a madár... :D

(#11972) 3aTi3 válasza Bopez (#11968) üzenetére


3aTi3
tag

ejj, én akartam a következő 10 feltöltésnél nem változtatni mást, csak a lanhamos háttereket :)

na szóval, itt az első:

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11973) Bopez válasza 3aTi3 (#11972) üzenetére


Bopez
tag

Bruhaha, hát beelőztelek :D
Jólvannah de ez a madár akkor is nagyon cuki! :D

vans?: valahogy úgy, nem tudok mit bántani rajta. Jól van ez!

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11974) sNORh válasza bAtt001 (#11960) üzenetére


sNORh
addikt

ezt a hátteret elkérhetném?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11975) TigerCat válasza 3aTi3 (#11969) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Bakker, ez nagyon ott van...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11976) 3aTi3


3aTi3
tag

kösz mindenkinek!

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11977) bAtt001 válasza sNORh (#11974) üzenetére


bAtt001
addikt

persze, tessék [link]

(#11978) sNORh válasza bAtt001 (#11977) üzenetére


sNORh
addikt

ty mázlimra pont akkora a felbontásunk ^^

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11979) Laccoss válasza Bopez (#11968) üzenetére


Laccoss
addikt

Nála már csak egy aranyosabb madárka van, Ő:D

[ Szerkesztve ]

(#11980) vans?


vans?
őstag

na, visszavedlettem ilyen tényleg minimalra, csak ami kell. ez marad.

hábm bábm

(#11981) IBasterd válasza vans? (#11980) üzenetére


IBasterd
tag

Csak egyenes lett a Május?:D Fasza. Nekem tetszik.

@Laccoss: neeeeeeeeee... :W :D

(#11982) vans? válasza IBasterd (#11981) üzenetére


vans?
őstag

Örülök, hogy tetszik. Hát ehhez egyenes május illik:D

@Laccoss: omg :D:D

hábm bábm

(#11983) Bopez válasza Laccoss (#11979) üzenetére


Bopez
tag

LOL beteg! :)

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11984) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok valaki megtudta már oldani az újabb rainmeterben a 1.2 verzióban az email figyelőt, ami nézi a freemailes leveleket ??? mert nekem az még most sem működik előre is köszönöm :D

(#11985) Orlin


Orlin
addikt

http://i41.tinypic.com/14c4ols.jpg

most

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11986) 3aTi3 válasza Scooter86101 (#11984) üzenetére


3aTi3
tag

elvileg ebben bennevan a mailmeter.dll, és egy mail.ini, ami használja. én próbáltam, működik is, de vmiért egy idő után elkezd fagyni tőle a rainmeter. nem tudom mitől van, lehet neked jó lesz.

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11987) Scooter86101 válasza 3aTi3 (#11986) üzenetére


Scooter86101
tag

az ebben lévő mailmeter dll az nem jó csak az 1.1-eshez az újabb fajta rainmeterhez 1.2-hez sajna hibázik :( te melyiken próbáltad ??? valaki nézze meg please

[ Szerkesztve ]

(#11988) 3aTi3 válasza Scooter86101 (#11987) üzenetére


3aTi3
tag

1.2-es van, mondjuk nem a legújabb, de 1.2 és már emlékszek múltkor is ugyanez volt, nekem működött, neked meg nem. mi a baj vele?

Plugin=Plugins\MailMeter.dll
Server=freemail.hu
Port=110
User=bata.a
Password=*******

[ Szerkesztve ]

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11989) Egorov


Egorov
aktív tag

Ilyen régi király XP-kék rég láttam már, nosztalgia. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11990) vans? válasza Egorov (#11989) üzenetére


vans?
őstag

Nosztalgiának tényleg jó, egy jó tíz éve még fasza volt ez ;]

@Scooter: használd az 1.1-et, nekem azzal királyul működik a mail-téma.

hábm bábm

(#11991) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok használnám én :((( de azzal sem megy ilyen hibákat ír ki nekem,letöltöttem a komplett HUD.Vision pacckot :(( nem lehet hogy az op.rendszer miatt van mert ez 64 bites windows 7 ami nekem van.
akárhogy variálom az iniben :

Plugin=MailMeter.dll
Plugin=Plugins/MailMeter

ezt kapom:

Léégyszi valaki segítsen már

[ Szerkesztve ]

(#11992) Vanir


Vanir
veterán

(#11993) 3aTi3 válasza Vanir (#11992) üzenetére


3aTi3
tag

Minden nagyképűség nélkül kérdezem: milyen az, amikor nem letisztult? egyszerűnek egyszerű...

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11994) Huku


Huku
csendes tag

Hali!

1 napi fórum olvasgatás után ide jutottam. :DD

"Mindig azt mondd amire gondolsz!"

(#11995) vans? válasza Huku (#11994) üzenetére


vans?
őstag

Üdv!

Egészen fasza, főleg hogy te tudsz olvasni is ;] Nekem tetszik, bár a Start-gomb szvsz csúnya[az enyém a király;]), de amúgy korrekt lett. De úgyis megunod holnapra ;)

hábm bábm

(#11996) Bopez válasza vans? (#11995) üzenetére


Bopez
tag

Csak hogy megerősítsem amit mondtál neki (holnapra úgy is megúnja)
Egy kis újítás:

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11997) Mieza válasza Scooter86101 (#11991) üzenetére


Mieza
tag

A 64 bites rendszer miatt nem megy, de ezt már hónapokkal ezelőtt Karikanival kibeszéltük, leteszteltük. :)

Egorov: én még mindig ilyen XP-t használok, csak a klasszikus Start menüvel, és kinézettel. :)

[ Szerkesztve ]

(#11998) IBasterd


IBasterd
tag

Nap végi hozzászólás... :)

@Vanir: Öhm. +1 3aTi3 kollégának. És most minden bunkóság, nagyképűség, kcsgség nélkül, de... mi az asztalban a pláne? Egy alap win7 desk, valami wallpaper, meg egy basic weather gadget. Egyszerűnek tényleg egyszerű. Dobd fel Rainmeterrel, vagy valamilyen dock-kal. Olvasd a topikot, ha nem értesz valamit, szerintem bármelyikünktől nyugodtan kérdezhetsz (ha nem az elrettentő példával rendelkező versenyző [akit nem nevezek nevén] stílusában, képességeivel teszed fel kérdéseid):)

@Huku: Neked járnak a pirospontok. Első azért, mert olvastál (és ezt nagyon értékelem), és a másik azért, mert egy remek első desktopot rittyentettél össze. Csak így tovább! Nekem még a startgomb is belefér, sőt, még talán tetszik is :)

@vans?: A te startgombod már "vans?ikum"... :D

@Bopez: Ha linkelnéd a hátteredet, nagyon megköszönném. :)

[ Szerkesztve ]

(#11999) 3aTi3 válasza IBasterd (#11998) üzenetére


3aTi3
tag

mondom király leszek és rákeresek neked tineye-ben, és elég ilyesztő az eredmény. kidobott egy csomó félelmetes szemet egymás alatt, és így együtt még hátborzongatóbb.

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#12000) Bopez válasza IBasterd (#11998) üzenetére


Bopez
tag

Előkerítem neked holnapra!

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.