Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) khron válasza meroly (#299) üzenetére


khron
tag

Hát nekem is fehér volt, de állandóan fagyott, így lett belőle 3410 :)

WANTED: minden ami - SEGA -

(#302) meroly válasza khron (#301) üzenetére


meroly
veterán

A 3410 viszont kimondottan csúnya azzal a zöld műanyag előlappal.

Impossible is nothing

(#303) Algieba válasza Coyote2000 (#292) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez az! Sejtettem, hogy elvitted a másik példányt! Én is teperek a saját ketteskémért. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#304) wassermann


wassermann
addikt

Siemens S5 - 2évig
Nokia 2110 - nagyon hosszú ideig több év
valamilyen Siemens 1évig
Siemens M35i (a vízálló csoda ) 2 évig
Nokia 6230i - 1 évig
hack-elt Nokia N70 - kb. a 3.burkolatban 3,5 éve

[ Szerkesztve ]

(#305) meroly válasza wassermann (#304) üzenetére


meroly
veterán

Így bejött az N70?
Mit takar a hackelt?

Impossible is nothing

(#306) wassermann válasza meroly (#305) üzenetére


wassermann
addikt

Az N70-nél a hackel-és eredménye, hogy tudja a A2DP-t (sztereo Hifi füles Bluetooth-on keresztül) és még plussz van rá egy netről szedett navigációs szoftverem is.

Mivel a jelenlegi cuccok sem tudnak ennél sokkal-sokkal többet, még nem érdemes váltanom.

(#307) meroly válasza wassermann (#306) üzenetére


meroly
veterán

Ja értem, az szép.

Impossible is nothing

(#308) remixboy válasza meroly (#307) üzenetére


remixboy
tag

én ha tehetem lecserélem ujabbra a mobilomat kb évenként szoktam váltogatni...
függő vagyok!! :D

SIEMENS:nem tudom hányas (blokktégla) az első telefonom volt 2002
Nokia 6101 2005 ben vásárolt készülék volt ,2 évet használtam ;] elég strapabíró volt :D
sony ericsson w200i az első zenemasinám volt ezt 1 évig használtam
sony ericsson k610i kb 2 éve van nálam de még meg van
Samsung e250i
Nokia 5310 jelenleg eszt használom
nokia 6600
Sciphone i68+(két hétig nálam volt utána túladtam rajta)
sony ericsson w200i megint :D 5DB

kb ennyi

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#309) meroly válasza remixboy (#308) üzenetére


meroly
veterán

"Nokia 5310 jelenleg eszt használom"

kibökte a szemem, bocs

Impossible is nothing

(#310) meroly válasza remixboy (#308) üzenetére


meroly
veterán

6101 egész jó telcsi volt, én is használtam legalább egy évig, arról váltottam a 7270-re.... :C

Impossible is nothing

(#311) Loretto


Loretto
veterán

meroly kérlek használd a szerkesztés gombot, vagy egy postban válaszolj több hozzászólásra - ennyire sok "mondanivalód" van - akár ha kérhetem.

Köszönöm!

Soirée...

(#312) Magnum_ válasza meroly (#310) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem is volt 6101, szerintem is jü kis telkóvolt akkoriban, bár a BT hiányzott belőle.

I humbly and respectfully decline™

(#313) kbencee


kbencee
aktív tag

99-ben kezdtem:
-Ericsson T10 (imádtam)

-Nokia 3310 (jó volt benne a kígyó)

-Siemens c55 (utáltam)

-valamilyen Panasonic (lehetett ütni-vágni, lassan 8 éves, és még mindig megy)

-Nokia 6230 (nagyon szerettem)

-egy másik Nokia 3310 pár hónapig

-Ericsson R320, böhöm nagy lapos tégla, imádtam, eszméletlen jó telefon volt

-Samsung t310, vagy valami ilyesmi :DDD még mindig tökéletesen működik

-Nokia 6233 (nem szerettem, de egy kiváló használati tárgy, kolléganőm átvette, közel 1.000! óra beszélgetéssel és havi 150-200 SMS-sel hibátlan, csak akkucsere kellett)

-SE K800

-SE K800 (az első behalt szép lassan már ez is döglődik. Ekkor utáltam meg a SE-t)

-Asus P535 (kicsi, érzéketlen kijelző, bár szeretem a WM-t, ez cerka nélkül használhatatlan volt + gyenge akkuidő, és gyenge telefonrész)

-Nokia N82 (már nem szeretem, de egy jó használati tárgy)

-November közepétől szinte biztosan: Samsung Omnia2

[ Szerkesztve ]

(#314) meroly válasza kbencee (#313) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes, a 6230-t vagy i-t mindenki nagyon szerette....akkor miért adtátok el?

Loretto: bocsánat, csak így áttekinthetőbb volt, szerintem, de akkor szerkeszek!

Impossible is nothing

(#315) kbencee válasza meroly (#314) üzenetére


kbencee
aktív tag

Hülyeséget írtam, nem 6230, hanem 6210 (a 6310 elődje) volt. Azért adtam el, mert már öreg és eléggé elhasznált volt, és valami újabbat szerettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#316) meroly válasza kbencee (#315) üzenetére


meroly
veterán

Ja úgy már értem, egyébként a 6210 is nagy sláger telefon volt, bár én nem rendelkeztem vele, de akinek volt, az mind dícsérte.

Impossible is nothing

(#317) carrot


carrot
tag

A listám, teljesség igénye nélkül:
Siemens a35
nokia 3310
sony ericcson k310i - összetört
nokia 6080 - majdnem összetört
nokia 6300 - megkapta a húgom
sharp gx 25 - most is, még nem tört össze
Kb 9 év alatt. Kellene egy új, kezdi beadni a kulcsot a sharp..

[ Szerkesztve ]

(#318) renee7


renee7
tag

1997 Dec 12. Ericsson GA 628, innen indultam.
1998 termése: Motorola StarTac 70, Nokia 3110, Filips Fizz, Nokia 5110, (bár 6110-et szerettem volna), Alcatel Club, ÉS A LEGNAGYOBB SZERELMEM: Ericsson GH 688,- a "kockalada formatervezéssel...:D. A sorozat többi része már nem érdekes, legalábbis számomra. Inkább mondom a telefonokat, amiket imádtam, de kimaradtak az életemből: Nokia 7110,7650, Ericsson GH 888, T28, R380.
Voltak még: legjobban bevált telefonom SE P990i. Az egyik legsokoldalúbb, és egyben legcsökevényesebb készülékem: Samsung SGH-I600. Fogyasztottam még Symbianosból: N70,80,93i, 6280-at. Pillanatnyilag N95, nagyon elégedett vagyok vele. Ha megszerzem a diplomát, esetleg meglepem magam egy Nokia N900-al. Úgy legyen!!
Amik csak vannak, de sosem használatm őket: Nokia 2110i, limitált példány a 96-os Atlantai olimpia alkalmából, illetve egy Ericsson GH 198. Mindkettő működik.
Egyébként meg azon kevesek egyike vagyok, aki már akkor rádió-telefonozott, amikor még a 450Mhz-s rendszer sem volt hazánkban.

[ Szerkesztve ]

(#319) Magnum_ válasza renee7 (#318) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem ami kimaradt, de szerettem volna, az a 8110 volt... a matrix telkó... meg a 9210 komm. de azt tavaly vettem, elmúlt a varázs, el is adtam...

I humbly and respectfully decline™

(#320) renee7 válasza Magnum_ (#319) üzenetére


renee7
tag

A 6280 nekem is nagyon tetszett 2004 nyarán. De 2008 tavaszán jutottam hozzá egyhez, akkor már érdektelené vált. 1998 ban az 5110-et majdnem 8110i re cseréltem. Csak a haveromék éppen festettek, és mire végeztek vele meggondolta a dolgot...
Philips Fizz, az előzőt javítom... :)

[ Szerkesztve ]

(#321) mark75


mark75
senior tag

Én 2 hetente cserélem a telomat,ez kb 10 éve tart.Már minden fajta volt,csak kinaí telom nem volt még,

[ Szerkesztve ]

(#322) mephi666


mephi666
nagyúr

én már egyszer összeírtam, most csak linkelném, hogy milyen telóim voltak :) (nem változott a helyzet azóta)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#323) Lord Soth


Lord Soth
tag

Nekem most egy samsung d900-am van, lassan 3 éves lesz, de eddig hibátlanul működik. Előtte valamilyen nokiám volt, 6610 talán, nem emlékszem rá. Azt tudom, hogy valamelyik a 6-os szériából. Az 2 évig volt meg. Előtte kb. évente cseréltem telefont. Igazából szerintem teljesen felesleges a gyakori csere hacsak nincs vele baj. Olyan ez szerintem, mint az autó csere általában bukik rajta az ember.

(#324) meroly válasza meroly (#217) üzenetére


meroly
veterán

Bővült a lista :)

2009 - Nokia 2330classic (céges) - az előítéletek ellenére nagyon szerethető és megbízható kis készülék. Meg mondom őszintén az utóbbi időben nem volt olyan telefonom, ami 3-4 napig bírta volna egy feltöltéssel.

Szerk: ígérem már több helyen nem magasztalom :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#325) meroly válasza renee7 (#318) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként meg azon kevesek egyike vagyok, aki már akkor rádió-telefonozott, amikor még a 450Mhz-s rendszer sem volt hazánkban.
Ezt elmeséled?
Pártvezető voltál még a rendszerváltás előtt és valami titkos csatornán kommunikáltatok vagy mi? :DDD

Impossible is nothing

(#326) nemma válasza meroly (#325) üzenetére


nemma
addikt

Az utóbbi pár évben kb 3-4 havonta sikerült telefont cserélni, elég gáz, tudom. Viszont az E51 több, mint fél évig megvolt! :)

(#327) meroly válasza nemma (#326) üzenetére


meroly
veterán

Várjuk a listát. :K
Egyébként egyáltalán nem gáz, vagyunk ezzel páran. Népbetegség, vagy inkább a mai kor tendenciája, ki hogy nevezi....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#328) nemma válasza meroly (#327) üzenetére


nemma
addikt

Ja..Lista is kell?
Pff. Hát.
Nokia:
2100
3310
3250
3510
3100
6120C
9110
E51

Sony Ericsson
K750i
K790i
T290i
W880i
K610i
K660i
P1i

Samsung
D600
D900
U600

Most meg Iphone 2G. A lista csak azokat tartalmazza, amiket tényleg használtam is, csak mert van egy kis gyűjteményem is itthon :)

(#329) meroly válasza nemma (#328) üzenetére


meroly
veterán

Szép lista :K
Látom a nokiát preferáltad, abból van több.
És mik a gyűjteményi darabok?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#330) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Lassan rekordot döntök, 14 és fél hónapja van meg az iPhone 3G. Remélem bírja még egy ideig, nem szeretnék váltani. Az előző telefonjaimat már asszem beírtam ide régebben, úgyhogy azokról most nem nyilatkozom:)

(#331) meroly válasza Alvin_ti4200 (#330) üzenetére


meroly
veterán

Az szép, nálam legtovább a 8800 bírta, majdnem másfél évig.
Igaz álmodoztam is előtte róla két évig :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#332) nemma válasza meroly (#329) üzenetére


nemma
addikt

Én inkább azt mondanám, hogy a SE-k több ideig voltak meg, a Nokiás listában van olyan, amit mondjuk csak két hétig használtam, mert annyira vacak volt. Nagy SE fan voltam, sajnos már nem gyártanak olyan telefonokat, amiket régen nagyon szerettem. Első normális telefonom K750i volt, az meg is volt egy évig, imádtam! :)

Huh, hát a retro listát is össze kéne írni. De asszem egyszer már megtettem. Mindjárt megkeresem.

(#333) meroly válasza nemma (#332) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, semminek a minősége nem a régi, még a nokiának se, sajnos. :(

Szerk: ez így értelmes mondtad? már duplán tagadok, mint az angolban :F

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#334) nemma válasza meroly (#333) üzenetére


nemma
addikt

Abszolút értelmes :)
Keresem a listát... :)

Alvin_ti4200: Minden elismerésem :R :D

Mod: na jó, off...

Mégsem off, itt a lista!

Nokia:
2010
2110
3100
3210
3310
3330
3510i
5110
5510
6110
6210
9110i

Ericsson:
GA628
A1018
A2618
T290

Siemens:
S6 Power
A40
A40(Bee version)
C30
S25
CXT-70

Motorola:
V3690
V66i
T2288

Alcatel:
OT 301
OT club+
OT easy

[ Szerkesztve ]

(#335) meroly válasza nemma (#334) üzenetére


meroly
veterán

Tyűha, szép gyűjtemény :R
Az enyém a cuccok-ban.
A 6210-est elfogadnám, kicsit mai tudással, nagyon jó telefon lehetett, nem volt hozzá szerencsém,mert én akkoriban még legóztam :)

Impossible is nothing

(#336) nemma válasza meroly (#335) üzenetére


nemma
addikt

Na, nekem meg egy 7650-re fáj a fogam már régóta, de sehol nem találni normális állapotú. Meg valami régi flipes Ericsson kéne még :)
A 6210 állati jó telefon, én még most is tudnám használni, csak egy akksicsere ráférne...
Egyébként meg szerintem én is legóztam akkoriban :))

(#337) meroly válasza nemma (#336) üzenetére


meroly
veterán

Hát az én 7650-emre ne vágyakozz, mert nagyon lestrapált. Húgom akart minden áron jó pár éve flipes telefont, nokiában akkor még csak ez meg a 6111 volt, az meg drága volt, úgyhogy ezt kapta, 14 éves lehetett, enyhén leharcolta :)
De még megy, bár a bekapcsológombja hiányzik :(

Impossible is nothing

(#338) nemma válasza meroly (#337) üzenetére


nemma
addikt

Huh, kár érte, nők kezébe nem érdemes telefont adni. Na jó, erősen off a dolog, abbahagytam :)

(#339) meroly válasza nemma (#338) üzenetére


meroly
veterán

Nem a nők egyébként jobban vigyáznak rá, de a húgom akkor még kislány volt. Az a telefon meg amúgy se bírja nagyon a kiképzést.

Impossible is nothing

(#340) numudal


numudal
csendes tag

Na a teljesség igénye nélkül:

Ericsson GH628
Nokia 6110
Nokia 6210 (még a régi)
Nokia 8210
Motorola V3 (azt hiszem)
Motorola Timeport (Vagy ilyesmi)
Nokia 8810
Nokia 8850
Nokia 6230
Nokia 6680
Siemens SL 45
Siemens SL 55

Nem időrendben... Általában cserélgettem, ahogy tudtam, de mindig volt egy fix amit sokáig használtam és 1-2 hét/hónapra volt nálam másik. Hosszan használtam
GH628
Nokia 6110
Nokia 6210
Nokia 6230
Nokia 8210
Siemens Sl45

Mostanság egy Nokia N91 8Gb-m van. kb 3 éve talán. Tökéletesen meg is vagyok vele elégedve, csak azért cserélem le, mert tetszenek a nagy kijelzők.

Ugyhogy most HTC HD2 érkezik... remélem jó sokáig nem lesz vele gond.

Minden mindegy csak USB port legyen!

(#341) meroly válasza numudal (#340) üzenetére


meroly
veterán

Szép kis lista.
Azért a klasszikus nokiák megvoltak neked is. A 8210-est én is imádtam, húúú :)

Impossible is nothing

(#342) attisx


attisx
addikt

Az én mobilos pályafutásom 2001 októberében kezdődött egy "féltégla" Ericsson A2628-al. Ennek volt egy jellegzetes típus hibája, fél évente kikopott a billentyűzet alatti kontakt-fólia, ami azt eredményezte, hogy a telefon folyton önállósította magát, egy gomb lenyomását több egymás utáninak érzékelt, vagy éppen a <C>-t <OK>-nak vette, stb... Egy év után meg is váltam tőle. Az utóda egy Nokia 3330 lett. Vele három, szép évet töltöttem együtt, és a mai napig működőképes. Ám a színes kijelző korszak beköszöntével fájó búcsút vettem tőle, és következett egy Nokia 3100, amit bő két évig használtam. Majd 2006 novemberében váltottam egy fekete Nokia 6233-ra, amit szintén nagy megelégedéssel használtam, egészen két héttel ezelőttig. Ekkor vettem meg a jelenlegi "dlágaszágom", egy szintén fekete Nokia N86 8MP-t. Remélem, ezzel is elleszek legalább 2-3 évig. Aztán majd meglátjuk, mindenesetre a "tapicskolós őrület" engem egyelőre hidegen hagy...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#343) Coyote2000 válasza nemma (#334) üzenetére


Coyote2000
őstag

ilyen szep hosszu lista utan mi a velemenyed az iPhone-odrol?
24 telefon utan en is szeretnek venni egy 3GS-t, de kicsit tartok tole hogy csalodok. Az iPodomat imadom, az Apple cuccokat szinten, gondoltam nagyon nem nyulhatok melle...

Amugy van egy elado 7650esem, ha erdekel... persze ez is kopott...

(#344) jorgi22


jorgi22
tag

Alcatel 302:
Több, mint 1 év!
Szerettem, mert jól kezelhető volt, és a tudása is rendben volt!

Alcatel 511:
Több, mint 1 év!
Imádtam, akkoriban nagyon kicsi és kompakt volt, a többi telefonhoz képest! 75 gramm, fém előlap, még jobb kezelhetőség! Sajnos a navigomb hamar elhasználódott benne!

Sony Ericsson T300:
Több, mint 1 év!
Megvalósult egy álmom, végre lett egy Ericssonom! Ez volt az első színes kijelzős telefonom! Nagyon szerettem, és bár külsőre leginkább egy szappantartóra hasonlít, nekem a mai napig is tetszik a formája! Ha ugyanebbe a házba nagyobb kijelzőt és a mai telók tudását/funkcióit tennék, én boldogan használnám! Sajnos a joystick kezelhetősége itt is csökkent egy idő után!

Sony Ericsson K700i:
Több mint 2 év!!!!
Ez a készülék egész egyszerűen fantasztikus volt! Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy több, mint 2 évig nálam volt! Ezt egyébként azóta sem közelítette meg egyik telefonom sem!

Samsung D840:
Több, mint 1 év!
Nagyon szép és elegáns középkategóriás készülék volt! A külsője, és a fém felsőrész tetszett benne a leginkább! A funkciói teljesen hétköznapiak és átlagosak voltak, így egy év után ráuntam!

Sony Ericsson T650:
1 hét!
Használtan vettem, de zavart, hogy a készülék itt-ott kopott volt, így eladtam egy hét után!

LG KF600:
Kb. fél év!
Kellemes meglepetés volt! Akkoriban még nem volt igazán nagy presztízse az LG-nek, bár a KG800 nagyot hódított! Amikor megvettem, igencsak elcsodálkoztam: átlátható, és remek menü, remek szolgáltatáskínálat, remek kamera, és az interactpad is nagyon látványos, és jól kezelhető volt!

Eten X500+:
Kb. fél év!
Nem telefonálásra vettem, hanem a GPS és a Wifi része miatt! Sajnos a VGA felbontású kijelzőt nem nagyon bírta a hardver, főleg netezés közben!

Nokia E51:
3 hónap!
Szolgáltatóváltás, előfizetés megkötése, olcsó volt! Sosem volt eddig Nokiám, gondosan kerültem őket eddig! Erre rögtön egy Symbianos okostelefont vettem! A fő vonzereje a Wifi és a fém készülékház volt! Nagyon megkedveltem, és rájöttem, hogy hiába negyed akkora a felbontása, mint az Eten-nek, még így is jobban lehet netezni rajta! Viszont a kijelzőjének a mérete elég kicsi volt, és a kamerája is elég gyenge volt, így ezt is és az Eten-t is eladtam!

Nokia 5800XM:
4 hónap!
Ahhoz képest, hogy az első érintőképernyős Symbianos Nokia (ami hozzánk is eljutott), nagyon jól sikerült! Könnyen és jól használható kezelőfelületet kapott, a képességei pedig nagyon jók voltak! Ez egy igazi mindent az egyben készülék volt (Wifi, GPS, jó kamera)! De szoftveres téren volt néhány idegesítő szokása, és böngészés közben gyakran kilépett a program (ez a gyári böngészőre és az Opera Minire is igaz volt)!

Nokia E55:
2 hónap!
Sok-sok gond! Az első darab gyári hibás volt! Kétszer két hét szerviz után kicserélték az egész telót! Utána már jó volt, de már nem akartam megtartani, mert féltem, hogy ez is elromolhat! Egyébként nagyon gyors, és amikor már megfelelően működött, akkor jó telefon volt! A fél-qwerty gombsort szerettem, mert gyorsabb volt rajta a gépelés, mint a hagyományoson, csak sajnos sok program nem támogatta (például a Garmin sem teljesen - házszámot nem lehetett beírni a készülékkel)! A legnagyobb gond vele, viszont a hangminőség volt! A vonal másik oldalán folyton panaszkodtak, hogy erős zúgást hallanak!

Sony Ericsson K750i:
Öcsém régi telefonja volt, a szervízelések alkalmával használtam ideiglenesen! Sajnos a joystick már ennél sem működik tökéletesen, de maga a telefon azóta is működik!

Alcatel S211:
Az E55 szervízlátogatásai, és a K750i joystick problémái miatt vettem meg, 2500 forintért, ideiglenes telefonnak! Fapados telefon, de az akksija jól bírja, és még rádió is van benne! Szóval teljesen jó! 

Eten X500:
Kb. 1 hónap!
Csak átmenetileg használtam, aztán eladtam! A kisebb QVGA kijelzővel sokkal jobban használható készülék volt, mint az X500+!

Nokia 6710 Navigator:
1 hónap!
Ahhoz képest, hogy Navigator, kézben tartva egyszerűen nem akart GPS jelet fogni, csak ha kitettem az ablakba a saját tartójában. Ráadásul navigáció közben lefagyott a Garmin! Az akksija nem volt túl erős! Azonban a legnagyobb gond az volt, hogy itt is fennállt az E55 esetében említett hangprobléma a hívott félnél! Egyébként maga a készülék nem volt rossz!

Ezután eldöntöttem, hogy nem próbálkozom egy ideig, a mindent az egyben készülékek vásárlásával, és hogy egyelőre Nokiát sem akar egy darabig!

HTC Touch HD:
Tudom, hogy ezzel is lehetne telefonálni, de én nem szeretem a WM-es készülékeket telefonálásra használni, mert szerintem nem olyan kényelmes, és nem is olyan átlátható, mint egy hagyományossal!

Samsung S5320:
Telefonálásra pedig ezt a telefont vettem meg, most a héten! Egyelőre nagyon tetszik! Ez egy stabil, jól használható középkategóriás készülék! A hagyományos telefonos és a kategóriájának megfelelő funkciók tekintetében nagyon jó és megbízható készülék (figyelem, ez nem az érintőképernyős S5230!!!!)!

Úgyhogy jelenleg:
Samsung S5320: telefonos funkciók!
HTC Touch HD: Wifi, GPS, filmek, dokumentumok nézése!
Alcatel S211: pót-/cseretelefon!

(#345) wassermann


wassermann
addikt

Korábban sűrűbben cseréltem a mobilom-at, de erre is mint minden más hobby-ra rá lehet unni. Az embert más érdekli már és eljut addig, hogy nincs különösebb gerjedelem a kijövő újak iránt és a telo szép lassan sima használati tárgy lesz, akár egy fogkefe ...

(#346) meroly válasza wassermann (#345) üzenetére


meroly
veterán

Várom ezt az időszakot :K

Impossible is nothing

(#347) joey04 válasza wassermann (#345) üzenetére


joey04
titán

nálam kerek 10 éve tart. kíváncsi vagyok mikor unom meg. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#348) meroly válasza jorgi22 (#344) üzenetére


meroly
veterán

Szép kis lista, lehet valami ezekben a sony-kban, de én nem tudnék szabadulni a nokiától.

Impossible is nothing

(#349) Chaser


Chaser
titán

2.5 éve van meg az sh550-em, nem szívesen cserélném másra.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#350) meroly válasza joey04 (#347) üzenetére


meroly
veterán

Nálam 5 éve, de érdekes, hogy mindig változtak hozzá az igényeim is.
Eleinte csak egy telefon kellett (első vásárlás, arra is rá kellett beszélni anno a haveroknak, hogy rezgős legyen, így lett Siemens A35 helyett A40).
Aztán már a tudás is számított, akkoriban elérhető áron Trium Mars-ot lehetett kapni, nagyon okos volt, wap, stb, stb. Ja és egyben szolgáltató is váltottam.
Majd valami extrém kellett, valami különleges, kirívó, ekkor lett Ericsson T28s.
Később megfertőzött a nokia, 8210.
Színes kijelző 3100.
Kamera 6020. (harmadik szolgáltatóhoz váltás - T)
Kinyithatós 7270.
Megint extrém, szép 8800.
Most meg TELEFON kell újra, így 2330c (céges, szintén T)

Bár egyszer már leírtam, de nem ilyen jellegű csoportosításban.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.