Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Képek a szonáron

Hozzászólások

(#30) krila


krila
tag

Koitusz interruptusz. Ez az élet babocsai néni :) Nézem és gyönyörködöm a kis családomban (közvetlen rokonságom kik összejárunk nevezetes sátoros alkalmakkor jelenleg 26 főt számlál)
Az égi nevek, kik csak valamikor voltak tagjai ennek az illusztris társaságnak minden bizonnyal mosolyogva tekintenek le arra a családra amit ők alapoztak meg. :R
Alaptéma összevont, név születés, és egyéb emlékezetes napok..
Történt ma......

Vegyetek tessék itt a festék. Hobbi diszperzit, felkened nem is látszik ún. transzdipó festék. Maradok a tesco gazdaságosnál, Lehet, hogy radioaktív, viszont kevesebb vele a gond. :C Tegnapom, és mai napon gazdagon cizellált klasszikus káromkodások tájjellegű interpretációjától :) Nem is tudtam, hogy ennyi féle aprószentek nevét ismerem.
Kérem, Legalább a saját munkámat hagyják végezni azon okos emberek akik a kitalálást hivatottak végezni.

A megszakított közösülés pedig csak azért jutott eszembe, mert ahogyan nézelődtem a tv csatornák között rátévelyedtem egy kellemes biológ csatornára. Néztem kissé elmélázva. Majd a túlfűtött hevület fojtogatni kezdte a libidómat. Van bennem valami korszerűtlen prüdéria, ami meggátolja, hogy az igazán szent dolgokat meggyalázzam magam előtt.
Így ÉN szakítottam meg a közösülésüket :))

Szeretem a tiszta dolgokat. főleg a saját kezem munkáját csodálni, tiszta munka, jó fürdés. Egy száraz törölköző. Csak ennyi kell számomra, hogy boldog lehessek egy múló pillanatra. Egy pokoli nap után pár dícsérő szó.... olyan nehéz ezt megadni annak akivel a munka dandárját végezteted? Sajnos manapság ezt látni. Az emberek elfelejtettek emberül viselkedni. csak a pénz az istenük.

Szívesen lettem volna földműves, vagy ács. hiszen mindekét szakmának olyan gyönyörűség adatott meg ami egy irodakukacnak csak elvétve. Eleje van munkádnak, és vége.

És ott van Ő! Forrón csörgedez vére, ahogy ajkait pirosra festi. Folyékony tűz..
Istenem, hogy várom a holnapi napot, hogy lukat égessen bőrömbe csókjaival.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Képek a szonáron
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.