Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-25 10:20:57

LOGOUT.hu

JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8392) martonx válasza Taci (#8391) üzenetére


martonx
veterán

"és hátha valóban ez a jó megoldás" - nem hátha, hanem ez az egyetlen jó megoldás. Ez egy publikus topik, amellett hogy segítünk, én legalábbis arra is próbálok odafigyelni, hogy ne szerepeljenek hülyeségek, tévutak, másokat ne vigyenek félre hülyeségek, még ha valakinek éppen nagyon be is csípődött a saját ötlete (ami önmagában elvi szinten nem is lenne hülyeség, csak épp megvalósításkor minden elvi előnye el is úszna).

CDN-re nem kell sokat találgatni, valamelyik nagy felhő providernél be kell regelni, és elkezdeni használni. AWS, Azure, Google Cloud mindegyik tud CDN-t, és ezek mindegyike sokáig velünk lesz még szerintem. És ahogy mondtam a te szinteden ingyenesek, majd ha lesz napi több ezer látogatója az oldaladnak, akkor elkezdhetsz fizetni havi 1-2EUR-t nekik a CDN-ért. Regisztráció után X ingyenes keretet szoktak adni 1 évig, szóval nyugodtan próbáld ki, első hónap után látni fogod, hogy normál esetben mennyit kellene fizetned (tippre a te felhasználásoddal csak CDN esetben nullát).

Én kérek elnézést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.