Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-09 10:36:52

LOGOUT.hu

Kedves Barátok, Ismerősök!
András búcsúztatója december 13-án szombaton 11 órakor lesz a szentendrei temetőben.
(2000 Szentendre, Sztaravodai út 3477 hrsz.)
A család szeretettel vár mindenkit!
Forrás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) r00r1


r00r1
aktív tag

Szeretnék beszállni a koszorúba, várom a privátot. Személyesen nagyon sajnálom, de nem tudok ott lenni a guruláson.

[ Módosította: Kalandor ]

(#52) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Mindenképp szeretnék beszállni a koszorúba kérném a számlaszámot.

Gurulás kérdéses , de a Metro Szentendre Visegrád - lévén visegrádi vagyok - lehet jó lesz.

[ Módosította: Kalandor ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#53) Khelben


Khelben
nagyúr

Én is beszállok a koszorúba. Személyesen sajnos nem tudok elmenni.

[ Módosította: Kalandor ]

(#54) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Koszorúba én is beszállok, kérek egy számlaszámot.
A gurulásra csak lélekben leszek veletek, mert dolgozom (leltár).

bypass

[ Módosította: Kalandor ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#55) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A koszorúba beszállok. Majd figyelem a részleteket, hogy mi a módja.
A szombati guruláson teljes egészében nem fogok tudni részt venni, de a gyülekezőre a Metro parkolójába megpróbálok odamenni 9-re.

[ Módosította: Kalandor ]

Feel Good Inc.

(#56) havri1


havri1
félisten

Helló!

Nem ismertem Integrát, viszont a környéken lakom, és pár perccel a baleset után érkeztem a helyszínre, megrázott az eset.
Szívesen részt vennék a guruláson, de pont dolgozom ismét. Szembe fogok veletek jönni kb pont akkor.
Részvétem a hozzátartozóknak, barátoknak!

[ Szerkesztve ]

havri

(#57) Cs.Orsolya válasza Kalandor (#1) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Következő javaslat:
Szombaton a gurulás után 12-14 között valahol gyertyagyújtásos közös beülés? A Hősök-teréhez lesz közel a konferencia, ha a környéken lennétek, át tudnék menni ebédszünetben. Ott vannak jó helyek. A Mag-házban lehetne ebédelni is, ez az Andrássy 98-ban van. Ha szólok a tulajnak, akkor talán egy külön asztalt is kaphatunk a mécsesgyújtáshoz. Vagy mehetünk vendéglátó egységbe.
Mi legyen?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#58) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kérek én is számlaszámot és részleteket.
Sajnos szombaton leltári túlórám lesz, szerettem volna menni, de nem tudok.

[ Módosította: Kalandor ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#60) Djuree


Djuree
félisten

Én is beszállok a koszorúba, gurulni nem tudok sajnos elmenni, messze lakom.

[ Módosította: Kalandor ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61) Thrawn


Thrawn
félisten

Szeretnék hozzájárulni én is a koszorúhoz.

[ Módosította: Kalandor ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#62) 33as


33as
senior tag

Csendben várnám a számlaszámot. :( :(

[ Módosította: Kalandor ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#63) demars


demars
addikt

A koszorúhoz szeretnék hozzájárulni!

[ Módosította: Kalandor ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#64) rt06


rt06
veterán

en is szeretnem elkerni a szamlaszamot, hozzajarulnek a koszoruhoz

[ Módosította: Kalandor ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#65) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Én is kérnék egy számlaszámot.

(#66) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Koszorú: ON
Gurulás: OFF

[ Módosította: Kalandor ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#67) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Szerintem a sok jelentkezőre tekintettel gondoljuk újra a fejenkénti összeget.

Same rules apply!

(#68) mghltm


mghltm
addikt

nevet es szamlaszamot ide is!

[ Módosította: Kalandor ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#69) havri1


havri1
félisten

Én is szeretnék hozzájárulni. :R

[ Módosította: Kalandor ]

havri

(#70) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kalandor mindenkinek küld PayPal címet, oda lehet majd a koszorú árát elküldeni. Számlaszám nem lesz. Akinek nincs PayPal címe de szeretné elküldeni az küldje el nekem a pénzt (300 Ft) ide:

[ Módosította: Kalandor ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#71) Kalandor válasza EQMontoya (#67) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mostmár ezt az összeget kezdték el küldeni, maradjon ez, ami marad, visszaküldöm.

(#72) EQMontoya válasza Kalandor (#71) üzenetére


EQMontoya
veterán

Oké, de először 3 ropiról volt szó, én még arra értettem, hogy sok lesz. A 300 teljesen ok.

Same rules apply!

(#73) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én is szeretnék a koszorú költségeihez hozzájárulni.

[ Módosította: Kalandor ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#74) IreN!CuS válasza Winner_hun (#70) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ment , köszi így nem kell futnom pár kört a PP miatt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#76) cyberkind válasza Winner_hun (#70) üzenetére


cyberkind
félisten

Elutaltam én is.

Paranormal Cocktivity

(#77) Pisztillus válasza Winner_hun (#70) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Utaltam.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#78) Kevex válasza Kalandor (#1) üzenetére


Kevex
csendes tag

Sziasztok!

Igyekszem ott lenni a guruláson, nem biztos hogy végig tudok menni a távon, mert két kicsi gyerekkel megyek (egy 2 éves és egy 3 hetes).

[ Szerkesztve ]

(#79) vans? válasza Winner_hun (#70) üzenetére


vans?
őstag

En is neked utaltam, koszi a lehetoseget, mert a PayPalhoz rendelt szamlan nincs penz, igy egyszerubb volt.

hábm bábm

(#80) 7600 GS válasza Winner_hun (#70) üzenetére


7600 GS
addikt

Én is átutaltam a pénzt hozzád.

(#81) Kevex válasza Kevex (#78) üzenetére


Kevex
csendes tag

Sziasztok!

Egy Andrissal közös német barátunk és párja is jönni fognak, ha minden jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#82) MurdR


MurdR
veterán

Tisztelt Fórumtársak!

Rengetegen írtátok, hogy hozzájárulnátok Fórumtársunk koszorújához, de mivel nem szeretne a brigád (és nem is illik) nagyobb és kirívóbb koszorút, mint amit a Család készíttet, ezért sokak felajánlására esetlegesen máshol lehet szükség.
Nyakunkon a Karácsony, és sajnos egy temetés nem kis összeggel jár. Arra gondoltam, látván, hogy milyen összetartó kis közösségünk van itt Prohardveren, hogy segíthetnénk egy kicsit Integra családjának.
Akár 1-2-3000Forinttal is, ki hogy teheti, ki mit engedhet meg magának így az Ünnepek előtt.

Ezért kérem mindazokat, akik felajánlásukkal segítenék a családot a temetés költségeiben, azok jelezzék felém privátban vagy itt a fórumban, és ha látunk rá hajlandóságot, akkor elindítunk egy gyűjtést a család részére.

Az összeget személyesen is át tudom venni, illetve akár utalást is tudok fogadni.
(Gondolom mondanom sem kell, minden el lesz számolva, elismervénnyel fogok pénzt átvenni.)

Várom az ötleteket.

Üdv, MurdR

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#83) Atlantis válasza Winner_hun (#70) üzenetére


Atlantis
veterán

Elutaltam, guruláshoz túl messze vagyok.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#84) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudja valaki biztosan, hogy 78-as születésű volt-e?

(#85) emvy válasza Kalandor (#84) üzenetére


emvy
nagyúr

En biztosra tudom, hogy igen.

while (!sleep) sheep++;

(#86) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kérnék egy PayPal címet!

@MurdR: Az ötlet szerintem korrekt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#87) emvy válasza MurdR (#82) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem ezt egesz addig ne csinaljuk, amig nincs megerosites a csalad reszerol, hogy orulnek neki.

while (!sleep) sheep++;

(#88) MurdR válasza emvy (#87) üzenetére


MurdR
veterán

Először arra vagyok kiváncsi, hogy lenne-e segítség a közösség részéről, ha igen (és az eddigi hsz-ek és privátok alapján igen...) akkor majd felvesszük a családdal a kapcsolatot.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#89) mghltm válasza MurdR (#88) üzenetére


mghltm
addikt

en eleve tobbet akartam utalni 300-nal, sajnos 2013-ban en is megtapasztaltam a temetes koltsegeit

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#90) MurdR válasza mghltm (#89) üzenetére


MurdR
veterán

Igen, így Karácsonykor meg amúgy is megy a pénz ezerrel. Bár szerintem a családot legkevésbé sem a Karácsony érdekli. :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#91) mghltm válasza Winner_hun (#70) üzenetére


mghltm
addikt

utaltam neked, holnapra er oda, mert erste-s vagyok

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#92) Foglalt név válasza MurdR (#88) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha részükről pozitív fogadtatásban részesül a dolog, természetesen csináljuk(Kalandornak már én is jeleztem hasonlót privátban) :R

(#93) JanR válasza Kalandor (#71) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem meg ne küld vissza. Én is elutalom, paypal jöhet. Inkább amondó vagyok, hogy a maradék összeged adjuk a családnak, vagy nem tudom.

(#82) MurdR: Mostanra olvastam végig, ugyan erre gondoltam.
Már csak az a kérdés marad, hogy neked utalja, vagy Kalandornak?

[ Szerkesztve ]

(#94) gyuromoj válasza Winner_hun (#70) üzenetére


gyuromoj
veterán

Holnap utalok, koszi a segítséget! :R
***
Sajnos nem vagyok eleresztve anyagilag, de ha lesz gyűjtés akkor hozza tudom járulni egy csekély összeggel en is.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95) kali válasza Winner_hun (#70) üzenetére


kali
legenda

köszönet a felkínált segítségért, éltem a lehetőséggel és átutaltam a megadott összeget.

(#96) MurdR válasza JanR (#93) üzenetére


MurdR
veterán

Kalandor a koszorút intézi, az PayPal, és 300Ft.

Én a másik adományt intézném (ami egy kis anyagi segítség így Ünnepek előtt), azt lehet személyesen is, vagy számlaszámmal. (lesz Neki topicja, minden regisztrálva lenne, stb, ez egyelőre még csak egy kezdeményezés "tervezet".)

Vissza fogok jelezni mindenkinek, aki írta, hogy koszorún kívül is van módja és lehetősége segíteni, illetve picit jobban össze lesznek foglalva az információk.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#97) Integrale


Integrale
veterán

Szivesebben utalnek neki penzt uzemanyagra, de termeszetesen a koszoruba is beleadok, vagy ha lesz igeny a csalad reszerol a temetes koltsegenek a csokkentesere, akkor abba.
Varom a szamlaszamot, es a fejlemenyeket.

"Bad reklám is reklám too"

(#98) Killer01 válasza Winner_hun (#70) üzenetére


Killer01
őstag

Sajna nincs PayPal-om, köszi az utalásos lehetőséget.

(#99) Szatyor95 válasza MurdR (#96) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Bár a megemlékezős topikban már jeleztem adakozási szándékomat, az átláthatóság kedvéért itt is szeretnék jelentkezni.

Winner_hun: Köszönet a számlaszámért, így már nem lesz gond az utalás. Holnap már megyek is az első OTP-be.

Más: Jelen állás szerint akkor hogy és mikor lesznek a megemlékezős találkozók? A gurulásról tudok mindent, viszont a többi nem világos. Cs.Orsolya felvetett több jó ötletet is ahogy láttam, csak még nem született egyértelmű döntés.

Nyugodj békében Integra!

(#100) MPowerPH válasza MurdR (#96) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt megkoszonom, csaladnak kis segitseggel en is beszallnek, ha ez segit valamit. Nalam a paypal johet szoba, kulfoldrol ugy a legegyszerubb. Persze ez nem tudja ot potolni... Sajnos gurulni nem tudok menni, leven messze elek. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.