Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Azie


Azie
őstag

ezekért nem illene 2024-ben pénzt kérni, hanem rászoruló országoknak kéne charityben osztani - vagy le se gyártani.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Remélem, nem csak szemetet fognak majd gyártani, és igazán örvendetes volna, ha csinálnának versenyképes közép- és felsőkategóriás készülékeket is.

(#3) gt4r4


gt4r4
tag

Ezért kár volt bármennyi energiát is bele ölni.. Igazán formabontó.. Ja, a hardver meg kaputelefonba se való már.. :))

(#4) Janika--1982


Janika--1982
aktív tag

Ezekért kár,környezetszennyezésért megbüntetni őket! :W

Nagy János

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Megmondta a jól beszélő az MWC-n. Nem akarnak versenyképes mobilt árulni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel a telefonnal akarnak puhatolózni, h milyen fogadtatásban részesül az új név? ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) Tschubi


Tschubi
tag

"AI DUAL CINEMA". Kell is az. :DD

(#8) Luck Dragon

Nem kiemelkedő modellekre számítottam, de na! Felülmúlja magát a cég .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) roli543


roli543
őstag

Eddig legalább a Nokia név eladta őket, ezek után már az sem. Meg is érdemlik… elmbetegek :W

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) erahurka


erahurka
félisten

Nokia név nélkül vajon el tudják adni őket?

(#11) TechMagneTic


TechMagneTic
tag

Helló random Xiaomi Redmi Note :DDD Design az aztán egyedi. A Hardver meg egy kalap kaki... Köszönjük. Ezt már a tervezési folyamatnál el kellett volna kaszálni :((( :((( :(((

(#12) Orosz Mérnök válasza TechMagneTic (#11) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Nekem elsőre a Redmi 10 5g ugrott be. Mondjuk lehet, hogy az egy hajszállal ennyi idősen is jobb ajánlat,mint ez még meg se jelententen.

(#13) TechMagneTic válasza Orosz Mérnök (#12) üzenetére


TechMagneTic
tag

Lehetséges. Nem követem (és nem is tudom) a Xiaomi / Redmi tengernyi fos telefonjait...De abban igazad van, hogy biztos jobb ajánlat az a Redmi mint ez :DDD

(#14) Orosz Mérnök válasza TechMagneTic (#13) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Üdv. Én is fos hasonló vagyok. Amúgy a Nokia 5.4 volt az a telefon,ami kihozta belőlem azt az érzést, hogy Z Flippé alakitsam.

(#15) TechMagneTic válasza Orosz Mérnök (#14) üzenetére


TechMagneTic
tag

Nálam az "Redmi" és a Samsung A1x egyéb modelljei váltják ki pontosan ezt az érzést... Legutóbb egy A12 volt :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.