Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #81556480


#81556480
törölt tag

A GTA V-re való várakozás közepette senki nem bír magával és az off hozzászólásaival, így életre hívjuk a nagy GTA OFF topicot.

Kellemes offolást kívánok! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) Bjørgersson válasza #81556480 (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Első!444!!!44!4!444!44NÉGY

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) #81556480


#81556480
törölt tag

Kedvünkre locsoghatunk.

a géta négy egy optimalizálatlan sz*/r fúúúúúúúújjj

(#4) Aakisan


Aakisan
aktív tag

király!! :)) :C

(#5) Bjørgersson válasza #81556480 (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A IV-ről inkább ne beszéljünk, csak feláll tőle hátamon a szőr, olyan szarul van optimalizálva.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) #81556480 válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


#81556480
törölt tag

ívé ívé ívé nééégy !!! NÉGY NIKÓ BELIK

Imádom! mint minden GTA-t

a nagy átlaggal ellentétben a san andreas az egyetlen ami nem teljesen jön be bár azt is nyomtam nagyon sokat.

a III volt a kedvenc eddig.

(#7) Tenager18


Tenager18
senior tag

Zsííír :D

(#8) #81556480


#81556480
törölt tag

A V topicban beszél egy tag a cheaterekről..

erről eszembe jut hogy én kétfélével találkoztam multiba:

egyik halhatatlan. ez alap

másikmeg hogy mindenki villanyoszloppá változott. ezzel rengeteget találkoztam :DD

(#9) krecso válasza #81556480 (#6) üzenetére


krecso
tag

Megérdeklődhetem, hogy mi nem jön be a San Andreasba? :D

(#10) negyven2 válasza #81556480 (#6) üzenetére


negyven2
veterán

Vegre valaki! Szerintem se lett olyan jo a SA mint ahogy itt egyessek be akkarjak allitani. Nem volt rossz, de tulzasba vittek a lehetoseggeket (GTA Sims edition).

Habar nekem a III se jott be, foleg azert mert akkor meg inkabb RTS parti voltam.

Oszhangra legjobb a VC, mert piszkosul eltalatak a hangulatott benne.

De szamomra az ediggi legjobb GTA a IV es foleg a TBoGT kiegeszitoje (foleg, ugy hogy nem igazan szeretem a club zenet).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11) krecso válasza negyven2 (#10) üzenetére


krecso
tag

Na, én a DLC-kel pont nem játszottam.. Feltettem laptopra, de mivel nem egy erőmű, ezért a leglowabbra kellett venni a grafot, ami olyan szemcsés volt, mint ha zajos lenne az adás a TV-ben. Úgyhogy arra jutottam, hogy inkább kihagyom.. :)

(#12) #81556480 válasza negyven2 (#10) üzenetére


#81556480
törölt tag

jaja a space veregetős gyúrás egyáltalán nem GTA feeling.

a 3 borús hangulata a hihetelen jó története és ugye hogy ő volt az első 3d...

(#13) anorche1


anorche1
őstag

Van infó arról, hogy lesz e minigun az V -ben?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#14) #81556480 válasza anorche1 (#13) üzenetére


#81556480
törölt tag

semmi infót nem tudok róla de szerintem nem lesz.

nekem nem is hiányzik. mint ahogy az elhallható távirányítós táskabomba izé sem a san andezerből

(#15) Tenager18 válasza #81556480 (#12) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én mindíg elhízlaltam a csávót :D Najó, azért ki is gyúrtam :D

(#16) krecso válasza anorche1 (#13) üzenetére


krecso
tag

Hát, nem is tudom.. :U

(#17) ViiiiktorOC válasza #81556480 (#3) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

;]

Tőleg jöhet nyugodtan PC-re késöbb, csak annyit mondanának hogy jön PC-re és kapunk egy PC gameplayt. :K

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#18) #81556480 válasza krecso (#16) üzenetére


#81556480
törölt tag

ahhh !! tényleg :D

(#19) #81556480


#81556480
törölt tag

(#20) icons


icons
addikt

Én csak szeretném üdvözölni a topik létrejöttét! :)

:C

(fene se tudja, hogy ez off vagy nem az :P )

(#21) Tenager18


Tenager18
senior tag

Elkezdtem játszani a IV-el, de elment a kedvem, olyan recés volt a kép :DDD Lehet a HDMI kábelem döglődik :D

(#22) icons válasza Tenager18 (#21) üzenetére


icons
addikt

Melyik platform?

Hát ha a HDMI kábel döglődik, az azért más, mintha az antialiasing nem lenne bekapcsolva:)
Nem lehet utóbbi a probléma?
Esetleg kapcsold be a Definition-t (Depth of Field rendes nevén), az rádob egy "szűrőt" a képre, és máris eltűnnek a recék!

(#23) Tenager18 válasza icons (#22) üzenetére


Tenager18
senior tag

Xbox 360. Visszasírom ( persze csak a gta miatt ) a ps3-at, azon szebb volt

(#24) icons válasza Tenager18 (#23) üzenetére


icons
addikt

Hát igen... akkor a DoF-ot sem fogod ráküldeni...
láttam pár képet múltkor, és tényleg durva volt a recésség...

(#25) Tenager18 válasza icons (#24) üzenetére


Tenager18
senior tag

Szörnyű

(#26) negyven2


negyven2
veterán

Tegnapi szerzeményem az avataromnak:D

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#27) #81556480 válasza negyven2 (#26) üzenetére


#81556480
törölt tag

Júú ezt láttam én is valamelyik nap. De zsír :C

(#28) Tenager18 válasza negyven2 (#26) üzenetére


Tenager18
senior tag

Fasza :K

(#29) negyven2 válasza #81556480 (#27) üzenetére


negyven2
veterán

€0.95 megért (volt még €0.96 átváltott MS Pontom, és mivel hamarosan migrálom az accot így el kellet költenem.)

Migrálás: 3 havonta megváltoztathatód azt, hogy mely régióba szeretnél tartozni Xbox-on. Más országokban más tartalmak érhetőek el. Mondjuk Igaz, hogy Magyarország-on sok tartalom nem érhető el az xbox live Marketplacen, de cserébe az egyik legolcsóbb. Pl. akcióba anno a Max Payne 3-nál ilyen árak voltak

US $9.99
EU €9.99
HU 990 Ft

Amúgy ez az amit annó meg kellet tenni, ha Game for Windows Live játékkal szerettél volna játszani itthonról.

Migrálásnál, megmarad a Gold előfizetés, és azok a tartalmak amik elérhetőek az új országban.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#30) #81556480 válasza negyven2 (#29) üzenetére


#81556480
törölt tag

azmiaz hogy migrálod ?
(magát a szót ismerem, csak nemtudom mire gondolsz)

(#31) #81556480


#81556480
törölt tag

(#32) icons


icons
addikt

Ha már itt van ez a jó kis topik.

Én eléggé vizuális típus vagyok, és mindegyik játékról vannak pillanatok, amik néha-néha az eszembe jutnak.
Nektek mik ezek?
VC-ről nekem amikor a Keleti sziget aljánál csónakkal ugratok, ahogy bemászok a kapu mellett a golfklubba minden fegyverrel :), néha ahogy 10 tankot csíteltem egymásra az ÉNYi safehouse-ban.
SAban főleg multis momentumok, ahogy NRG900zal száguldok LV autópályáján Énak, a különböző jumpok (amik alapból benne vannak a játékban. Elképesztően sok ugrálós hely van benne, amiket NRG900zal lehet megcsinálni).
IVről pedig ahogy egy sportautóval száguldok D felé a középső szigeten levő Central Park Ki oldalán (és attól Debbre). Esetleg ahogy felülről nézem a várost (két épületre szoktam felmenni, egyikre oldalsó ablakpucolós lifttel, a másikba pedig be lehet menni a Time Square közelében, és a lenti ajtó "kijárata" a tetőn van).

És még nyilván egy halom dologra tudok gondolni, de ezek azok, amik rögtön eszembe jutnak, ha a játékra gondolok :)

(#33) #81556480 válasza icons (#32) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hozzám a 3 áll a legközelebb.

intro: amikor lelövi a csaj: Sorry, babe. I'm an ambitious girl, and you... you're just small-time! -ez nagyon bennem van :D
Aztán beugrik az első pillanat: " a kezeim kurvára fájnak, te vezetsz tesó! " -8ball mondja

Majd becsobbanunk a KURUMA-ba és megszólal HEAD radio :K :K :K

Sötét, szürke, a csávó nem beszél, mégis a best :C

Vice city:

This is a Vice city tommy, this is a business !

végén Rosembergel: HÁt nem kurvajó ez? - Lehet leutazok délre :D

Ezek mind fejből jöttek szó szerint. Van ami azért angolul mert úőgy ragadt meg a fejemben a szöveg.. bár többnyire magyarítással játszottam!

Most én kérdezek:

KEDVENC GTA RÁDIÓD ?

Nekem a Flashback FM

:C

(#34) #81556480


#81556480
törölt tag

(#35) beast27


beast27
senior tag

Látom még eléggé az elején jár a topic de azért csatlakozom én is :D egyébként pont ma vittem végig a san andreas-t (nem először félre értés ne essék), szerintem a legjobb sikerült GTA az összes közül amivel eddig játszottam (vice city, san andreas és IV)

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#36) #81556480 válasza beast27 (#35) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én ez után a videó után már látom hogy 32 nap mulva kezemben a GTA V-vel és egy hónapra való hideg élelemmel eltűnök a világ elől. Annyi szabit veszek ki amennyit csak tudok :D :D

(#37) Tenager18 válasza #81556480 (#36) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

Én gyorsan kitolom, időm van, ingyenélő vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) negyven2 válasza #81556480 (#36) üzenetére


negyven2
veterán

Viszont ha érdekel a multi akkor venni kell goldot a boxodra. és várni október 1.-ig!

És már megint megy a sírás, hogy miért nem jön PC-re. Ja, hogy aztán a török/orosz k*cs*g*k széthekeljék.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#39) negyven2


negyven2
veterán

Szerintetek esetleg érdemes lenne létrehozni egy PH!-s (vagy Gamepod) Social Club Crew-ot? Érdekelné ez valaki?. Ugye ez jó a konzolos és majd a ha lesz akkor a PC-s leendő játékosokat?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#40) krecso válasza negyven2 (#39) üzenetére


krecso
tag

Röviden el tudnád magyarázni, hogy ez mit takar?

(#41) #81556480 válasza negyven2 (#39) üzenetére


#81556480
törölt tag

Érdemes lenne!

Én max payne 3-nál benne voltam ilyen csapatba többe is, egy magyarba is. Ezek a csapatok viszont megmaradnak a GTA V ben is!!!

GTAPalace Elite Crew
HOC -hungarian online clan.

AZt írja a max panye magyarnyelvű kiskönyve hgy ezek a Max Payne-ben alakított csapatok átvihetőek majd a V-be is.

(#42) beast27


beast27
senior tag

Arról van valami infó hogy co-op-ban lehet-e majd játszani a gta 5-öt?
Szerk
xbox-on tolom majd

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#43) icons válasza beast27 (#42) üzenetére


icons
addikt

Én még nem hallottam, de ettől függetlenül elképzelhető.

A GTA Online külön pakként fog később érkezni, az lesz a játék fő multis része, de szerintem ettől még lehet az alapjátékban is multi. Akkor viszont annak a co-op lenne az értelme.

De szerintem nem lesz. GTA Online-nak külön sztorija lesz, ha jól sejtem és saját küldetések. És az ha nem is csak only multi lesz, a lényege mégis az. Úgyhogy a GTA Online-nal szerintem ki lehet élni minden eféle vágyat.

Röviden: alapjátékban talán, GTA Online nagy része pedig egy "co-op"os multis szórakozás lesz. Tehát végülis igen.

(#44) #81556480


#81556480
törölt tag

Nem jóó xboxon GTA-zni :O :O Nyugtassatok meg hogy csak meg kell szokni :O :O

[ Szerkesztve ]

(#45) Tenager18 válasza #81556480 (#44) üzenetére


Tenager18
senior tag

Miért nem jó?

(#46) #81556480 válasza Tenager18 (#45) üzenetére


#81556480
törölt tag

Még nem tudom de nem. Ha rájövök elmondom :D

(#47) negyven2 válasza #81556480 (#46) üzenetére


negyven2
veterán

Jarmu vagy gyalogos iranyitas? Vagy az, hogy szerett belassulni? Esetleg az aim?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48) #81556480 válasza negyven2 (#47) üzenetére


#81556480
törölt tag

Még pont a GTA_t nem próbáltam. a V miatt vettem egy boxot és mivel egy az egyben a Max Payne 3 ból veszik a harcrendszert gondoltam megveszem boxra is, mert amugy is imádom. De az egész célzás ez az auto aim ez nagyon egyszerű a másik meg nagyon nehéz. Meg az irányítás se nagyon megy még de gondolom meg lehet szokni,

(#49) beast27 válasza #81556480 (#48) üzenetére


beast27
senior tag

szvsz sokkal jobb konzolon játszani a gta-t, nekem jobban tetszik az irányítás

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#50) #81556480 válasza beast27 (#49) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hogy lehet pótolni az egér adta szabadságot és gyorsaságot ? (nem csak célzásra gondolok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.