Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2913) Enton válasza Senki9876 (#2909) üzenetére


Enton
addikt

Nekem ebben a tálalásban jobban fekszik ez a szám:
[link]

Lehet azért is mert Ibanezen nyomja.

(#2912) máyköl:

Csakhát azért ha megnézzük akkor a sima Musicman sem olyan olcsób kategória. Eddig amiket láttam boltokban kirakva nem sok volt 400e alatt. Ehhez képest a 120 pedig már simán low-end.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2915) Enton válasza máyköl (#2914) üzenetére


Enton
addikt

Ak megteheti/megengedheti magának. De én ilyet nem állítottam, hogy bárki itt most akarna venni.
Habár jobban belegondolva én vennék ennyiért gitárt, de az nem MM lenne hanem Ibanez:
[link]

Sajnos a régi verziót már nem gyártják. Pedig az volt az űberbrutál! :O

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2917) Enton válasza máyköl (#2916) üzenetére


Enton
addikt

Hát igen ami jó az jó!
Habár nem állnék neki zúzni ezzel. ;]
Inkább blues vagy country nótára zendítenék vele!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2923) Enton válasza Senki9876 (#2922) üzenetére


Enton
addikt

Azért az már régen rossz, ha egy gitárral (jelen esetben a tieddel) rohangálni kell vissza boltba. Az én kis ibanezem most januárban lesz 4 éves, és most fog menni nagyszervízre, ha találok olyan embert ai értelmesen helyre tudja pofozni. Tehát a lényeg hogy a tremoló tartó rugók és a húrlábak állítgatásán kivűl semmit nem szoktam babrálni rajta, ezeket is csak hangolástól/húrvastagságtól függő mértékben, de eddig minden féle húrral jól boldogult.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2949) Enton válasza máyköl (#2924) üzenetére


Enton
addikt

Saját gitárom csak egy van még eddig.
itt a gityó+effect+komplett gép:
[link]
itt a effect+"kombó":
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2955) Enton válasza lakisoft (#2952) üzenetére


Enton
addikt

Helló!
Itt vannak:
Ibanez GRG17DX VS Squier Strato

Ibanez effectezet torzítóval
Ibanez tiszta hang delay+echo vagy mi a szösz

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3596) Enton


Enton
addikt

Ha valaki még nem látta volna:

Hibrid gitár

Elég érdekes egy fejlesztés, viszont sokaknak lehet jó gyakorlásra kiss helyen, plusz erősíőt sem igényel ha jól értettem, szal simán fejhallgató és mehet az ökörködés. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4737) Enton


Enton
addikt

Újra együtt a System of a Down.
Semmi nagyratörő tervük nincs csak zenélni akarnak megint együtt.
Kiváncsian várom mivel fognak előrukkolni élőben a színpadon, és kit mennyire érintett a saját solo kariere, és mennyiben változik meg a szinpadi felállás az szétoszlás előttihez képest!.
Legközelebbi dátum hozzánk az a Novarock 2011.06.13.
Én szerintem tuti ott leszek.
Ha valakit még érdekelne ez a Novarock itt beszélgethet már veterán és friss novásokkal, itthonról, akik összetartanak:

Novarock magyar tábor

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4741) Enton válasza Siera (#4739) üzenetére


Enton
addikt

Itt a határ melett hiába a német de ezek is csak angolul vakerálnak. Németül csak a káromkodás és az ismerősök dumálnak. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4775) Enton válasza Daweee (#4774) üzenetére


Enton
addikt

Musichello-t nézed már ott is elég sok hirdetés van:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4777) Enton válasza Szten Márs (#4776) üzenetére


Enton
addikt

Kezd ez az oldal már a feledésbe merülni.
Egyre kevesebben tudnak róla és használják.
Pedig régen nagyon sok minden volt rajta, meg elég jó kinálítú webshop is működött, de már az sincs.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4781) Enton válasza mestery (#4778) üzenetére


Enton
addikt

Én 20e ből nem igazán költenék hangkártyára.
Ha jót akarsz inkább veszel valami ilyesmit:
[link]
És simán rádugod utána a mikrofonbemenetre, line in, kinek milyen van éppen.

Sokkal kezesebb egy padlóefektet használni főleg kezdésnél nem pedig a gépet bekapcsolni és szenvedni a lassú és erőigényes realtime szimulációval.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4815) Enton válasza Eastman (#4808) üzenetére


Enton
addikt

Abszolute nyertes:

E-dúr

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4818) Enton válasza alienpapa (#4817) üzenetére


Enton
addikt

Érdekes még csak látni sem láttam ilyen gitárt sehol.
De ahogy látom csak ők maguk árulják.
Egyszerű keresni kell valakit akinek van ilyen-je, vagy elmenni és kipróbálni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4939) Enton válasza Eastman (#4934) üzenetére


Enton
addikt

Én imádom ezt a smirglis Ibanezt. Habár nekem még csak medium-hoz volt serencsém.
Januárban voltunk haverral oroszlánbarlangban, vett bassusgitárt(váltott szólóról), de ott elfelejtettem venni smirglis pengetőt aztán itthon(Szolnokon) mentem húrokért, mert kicsit cafat volt az éppen rajta lévő, és már itt is volt smirglis ibanez, vettem is.
De ez meg amit ezek előtt vetem mind Medium, Heavy van az OB-ben?
Ha igen bátyámmal hozatok egy-et kipróbálni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4940) Enton válasza Forceman (#4937) üzenetére


Enton
addikt

Ahogy már mondták:

Enter Sandman Intro

Welcome home

The day that never comes

And justice for all

Most így nagyon nem van más amihez ne kéne legalább D vagy C# hangolás, amit nem nagyon komálnak boltokban.
De talán pár system:

A.T.W.A.

Aerials

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4942) Enton válasza NeoPampalini (#4941) üzenetére


Enton
addikt

Hát érdekes dolgokat ki lehet hozni ebből, a nanopad-ból.
De egy simla dobgépnek tökéletes otthoni szórakozásra:
[link]

Csak utánanéztem mi is ez. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5179) Enton


Enton
addikt

Egy kis Foo Fighters:

[link]

Van előtte egy reklám de utána egy teljes 110 perces koncert, a video minősége nem kiváló, de a hanggal semmi baj nincs. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7407) Enton


Enton
addikt

Nem tudja valaki véletlenül mit takar ez a kifejezés:
-kobráskodás

Agitárszervizeknél találtam ezt a szót de még csak halvány lila gőzöm sincs mit takarhat ezen cselekvés. Gugli se sokat segítet.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7431) Enton válasza matyi94 (#7430) üzenetére


Enton
addikt

Ezekhez a hangszedőkhöz szoktak gyárilag valami papírt adni hogy érdemes őket bekötni?
Mármint egy meglévő gitárnál oké, hogy cseréled aztán az egyszerű.
De, hogy ha építeni szeretnék egy új elektronikát a gitárhoz akkor van hozzá valami leírás milyen kapcsolásban milyen kapcsolóval milyen tónuspotival/hangerőpotival érdemes használni ezeket?
Vagy ha nincs akkor merre találnék ilyen ugymond kapcsolási rajzokat?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7553) Enton válasza rrbmirgamid (#7511) üzenetére


Enton
addikt

HA keresel még MT2-őt itt van most belőle jópár darab 10e-től a csillagos égig. ;]

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7608) Enton válasza Bencsizy (#7606) üzenetére


Enton
addikt

De gondolom azért őse max 1 órát zenél, hanem full este amíg az adott hely nyitva van, plusz mint szinyós ő tud egy egész bandát imitálni, ha énekel is mellé.

Legjobban teszed ha tényleg valami szakma felé kacsingatsz, sok az ilyen túlképzett ember(diplomás) és még munkát se kapnak, mire rád kerül a sor rendes szakmunkásokért fognak licitálni az emberek.

Ha nagyon zenei vonalon akarsz menni, akkor ott van még a hangszerkészítés is. Nem tudom hogy miként lehet odáig eljutni egy alternatívának jó lehet, és elég zenei dolog.
Vagy ami már volt, hangmérnök csak nem árt ha van mellé valami kisáramú elektronikai tudásod, és akkor még meg is tudod csinálni az éppen apró cseprő dolgokat is magadnak.

Itt van pár hasznos sztori:
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7617) Enton


Enton
addikt

Ilyet használt már valaki? Jó-e?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7646) Enton válasza Womb (#7645) üzenetére


Enton
addikt

Profi szinten már hangerőpedál és keverőbrigád oldja meg a dolgokat. :K :

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7652) Enton válasza Brutális eb (#7651) üzenetére


Enton
addikt

Már bocsánat de ez mi a lósz*r?
Egy csávó valami papírdarabon hadonászik ami a nyakán lóg és egy gitárt ábrázol, ez most valami kamu hülyeség vagy alájátszott baromság, vagy ilyen tényleg van és van benne valami hangkeltő ??????

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7755) Enton válasza X2N (#7747) üzenetére


Enton
addikt

Fuu de elfogadnék egy ilyen H&K trilogyt-t:

[link]

(#7750) Atticus85:

Ha helyben van el kell menni kipróbálni veszteni csak a rászánt időt veszted maximum. Anniyt meg megér hogy meghallgasd hogy is szól, az line6-ost meg ki tudod valami boltban is próbálni, nem tudom arrafele van-e belőle boltban.
Ha van akkor meg frankón össze tudod hasonlítani és lesz kiindulási alapod hogy mégis melyik tetszik. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7760) Enton válasza X2N (#7757) üzenetére


Enton
addikt

Ha ezekalapján kellene választani ezekből akkor a Mesa nyert:
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7863) Enton válasza izomhod (#7830) üzenetére


Enton
addikt

Ilyet lehet valahol kapni itthon 7 húros szettben .10-től .56-ig méretben csak nem ilyen neon-osat, hanem sima piros/bordó/narancs/fekete színben érdekelne.
Eddig sima ernie ballt használtam ilyen méretben.
Valaki valamit tudna mondani hol lehetne ilyet találni. 6 húros szettben már találtam neten de 7-eset még nem.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7904) Enton válasza Bencsizy (#7903) üzenetére


Enton
addikt

Végülis negy egy nagy valami. Csak a kapcsolót kell kivezetni egy kábelen egy kis dobozba.
Kb az összes anyagköltség olyan 1000 ft-ból kijön, alkatrész minőségétől függően, mert mindenből lehet drágát venni.
Plusz egy ember aki válalja neked ezt forraszgatni meg összerakni.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7997) Enton válasza Inv1sus (#7992) üzenetére


Enton
addikt

Ezt a zenei alapot főleg a dobot mivel csináltad alá?

(#7995) Atticus85:

Én is minden alakalommal hangolok, mikor a gitárhoznyúlok. Legrosszabb esetben pengettem 2 percig feleslegesen.
Mondjuk akusztikusom nekem sincs de gondolom az jobban tartja a hangolást, vagy a fix húrlábas elektromosok.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8003) Enton válasza Atticus85 (#8000) üzenetére


Enton
addikt

Na persze hülyeség nem mindig hangolok, hanem mindig adott hangolásban ha már első pengetésekkor nem ugy cseng az az adott hang.
Akkor egy gombnyomás a hangolón pár pengetés.
Ha pl hosszabb ideig volt letéve, 2-3 nap vagy épp a tremolóval jácogattam előzőleg és lusta voltam akkor megnézni, hogy mennyit hangolódott, na akkor általában megvan a félhangnyi eltérés 2-3 húrnál.
Azt utánállítom és aztán megint szépen csengő hangja lesz az a hangoknak.
De úgy hasraütésre kb 1 hétig tuti a beállított hangolás normál pengetési stílussal.
Az már más kérdés néha egy hétig nem bírja egy adott hangolás mert én magam váltok rajta.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8048) Enton válasza Brutális eb (#8045) üzenetére


Enton
addikt

Van ehhez a valamihez használhatóbb akármi mint ennek a kubézs 6.5 nek a 30 naposa?
Ez a 1.8 GB egy trial miatt pláne mobilnettel, mert most csak az van, nem valami frankó.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8170) Enton


Enton
addikt

Fent vagyok a városban most voltam kipróbálni mezzoban és kipróbáltam végre valahára egy S-s Ibanezt.

Amennyire azt hittem rossz lesz annyira lepett meg kb. Egetverő különbség az RG-s ibanezekhez képest, hogy tepsibb nyaka van nem az a szépen ívelt.
De öt perc alatt hozzá lehet szokni nem kényelmetlen egyáltalán.

Nem tud valaki itt pesten/budán olyan hangszerboltot ahol találnék kipróbálható 7 húros ibanezt?
Eldorádóban voltam tegnap este fele mikor felértem de ott csak musicman/stagemaster/bc rich volt 7 húros.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8172) Enton válasza Eastman (#8171) üzenetére


Enton
addikt

Na ha holnap neem ezzel a veletech utom el az idot akkor megnezem a maradek 3-4 boltot.
Legrosszabb esetben is csak setaltam egy jot.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8173) Enton válasza Eastman (#8171) üzenetére


Enton
addikt

Na ha holnap neem ezzel a veletech utom el az idot akkor megnezem a maradek 3-4 boltot.
Legrosszabb esetben is csak setaltam egy jot.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8175) Enton válasza Printszkrín (#8174) üzenetére


Enton
addikt

Hát még kérdezni sem kellett, láttam, hogy nincs nekik kirakva.
Ha meg volt is, azt nem hiszem, hogy csak úgy odaadták volna komoly szándék nélkül.
Sebaj legalább "zuztam" egyet egy jó gitáron és elszállt minden kétségem az S szériával szemben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8193) Enton válasza X2N (#8192) üzenetére


Enton
addikt

Asszem a kérdés megoldva. Mondjuk én itt ilyen legalább 2-300e-es gitárra gondoltam végig mióta feljött a téma, hogy ott többet lehetne spórolni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8329) Enton


Enton
addikt

Hali. Nincs véletlen valaki, aki Szolnok vagy közelében Boss MT2 pedálal rendelkezik?
Kiváncsi lennék a hangjára. Egy próba gyanánt!
Most készülök MT2 vagy SM7 közt választani, de a szívem az SM7 felé hajt.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8331) Enton válasza Plazmacucci (#8330) üzenetére


Enton
addikt

Hallgattam még régebben jópár yputúbos videón a hangjukat ennek a két pedálnak, és valahogy a MT2 mindig olyan sikoltozó magas hangú a SM7 pedig szép mélyekkel teli torzítás.
Valahogy majd a Korn-os hangzáshoz közelit szeretnék kihozni idővel, pedálokkal, és eddig az sm7 ami nagyon szimpi hagzásban, plusz van klassz 2 fokozatú zajzár is ha kéne.
A bossból eddig ML2 ami még úgy tetszett hangilag, de anniyt nem adnék egy pedálért főleg kezdésnek.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8509) Enton


Enton
addikt

Beszerződött végülis egy SM7-es adapterrel 8000-ért vettem, de még nincs nálam, majd bátyám hozza ha jön haza pestről.
De szeretnék mellé valami modulációs effekteket is, de még nem tudom milyeneket, ezért elsőnek egy kis multit néztem ki mellé, eztet ni:

Korg Ax5G

Valakinek valami tapasztalat ezzel a multival? Jó/rossz/vacak, akármi?
Ennyiért megérné most hogy legyen valami tiszta hanghoz is!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8534) Enton


Enton
addikt

Vannak ezeken kívül még használt gitáros cuccokkal foglalkozó oldalak:
musichello.com
vintage52.hu
gitarshop.hu
hangmester.hu???

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8593) Enton válasza Gyick (#8591) üzenetére


Enton
addikt

fix hidas vagy tremolos hid van?
de akarmilyen is elvileg lehet a hidnal allitgatni pici csavarokkal a hurmagassagot, ott probalgasd ne a nyakat tekergesd.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8620) Enton válasza Moonwolf (#8617) üzenetére


Enton
addikt

Ne is várd, hogy ezek közül valaki is ajánljon valamit is. Ilyeneket azok vesznek akik nem értenek hozzá és nem is járnak utána.
Legjobban egy klassz kis ibanez rgr 170dx-et mondanám 40-ért volt a tagnapi gitárshopos linkeken plusz 20-ért valami kis 15-30Wattos kiserölködőt tudnék ajánlanék mellé.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8653) Enton


Enton
addikt

Batyam ma este meghozzta az sm7-est, nagyon brutál soundok jönnek ki belole.
Most csak 20 percet tudtam nyúzni, de brutál jo hangja van!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8655) Enton válasza M@trixfan (#8654) üzenetére


Enton
addikt

Azt is elö lehet csalogatni belole. pluhsz az erolkodon levo bass/mid/trable potikkal jatszva megsokkaltobbminden.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8712) Enton válasza theiron320 (#8710) üzenetére


Enton
addikt

gyakorlatilag nagyon egyszeru a lehangolas, csak a hangsorokkal kell tisztaban lenni.
te standard e-a-d-g-b-e rol szeretnel #d-#g-#c-#f-#a-#d -re ha minden igaz.
Ezeket a hangokat figyeld az effecten es akkor lesz jo neked.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9181) Enton


Enton
addikt

Valaki csütrötökön szigetezni délután?
Mondjuk csak a Korn miatt megyek de ugyis ott leszek egész délután is ha már napijegyem van. :D

(#9180) bucsupeti:

Neked matricázásra lessz szükséged, a festést max csiszolással tudod leműteni és utána ujra kell festeni/lakkozni.
A matrica meg akár nyom nélkül is eltávolítható.
Keres gugliban autósmatricázókat és email-ezd el nekik a terveded, amelyik meg normálisab még talán árat is fog küldeni és onnanstól nyert ügyed van. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9227) Enton


Enton
addikt

Hátha valakit érdekel:

[link]

Élőben ottlenni nagyon zsír volt! Videóban rendesen minden vonalból rögzítve így egy kicsit elveszik az előfelvétel varázsa, de megnyugtatok mindenkit hogy szépen kiabáltuk a szöveget mi is csak itt nem hallatszik. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9233) Enton válasza Plazmacucci (#9231) üzenetére


Enton
addikt

Nekem is csak GT6-osom volt annak idején 7-8 hónapig, de istenem még a mai napig tudnék rajta mit tekergetni.
Nem épp pár lehetőség rejlik benne. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9619) Enton válasza benedekco (#9618) üzenetére


Enton
addikt

Ha nagyon egy fix részlet érdekel egy számból akkor audacity-vel kivágom és mehet vissza winamp-ba.
Ha tekergetni akarok pontosan akkor médiaplayerclassic-ba vele, széthúzva az ablakot már lehet kattingatni mint állat.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.