Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-22 12:52:35

LOGOUT.hu

Üdv a Fűnyíró topikban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2341) inf3rno válasza Popes (#2337) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! GyK-n [link] azt írják róla, hogy az Einhell gyártja ezeket. Ránézésre az Einhell BBC 43-nak felelhet meg, amiről nem írnak túl jókat. [link] Azért ódzkodom ettől a 30k-s árkategóriától, mert ez a legolcsóbb, ami azt jelenti, hogy gyakorlatilag mindenen spórolnak, amin csak lehet, hogy ilyen áron tudják adni. Egyébként, ahogy írják, aki szeret bütykölni vele (pl benzincső csere 1 év után), és minimál összegből akarja megúszni, annak jó lehet. Írnak róla olyat is, hogy kevesebb a lóerő, és ezt valamennyire alátámasztja az is, amit te írtál, hogy magas fűnél visszaesik a fordulatszám. Nálam 1LE-s MTD-nél maxra járatva volt valamennyi visszaesés, illetve egy papíron csak picivel gyengébb McCulloch-nál jóval komolyabb visszaesés. Azért hajlanék egy nagyobb MTD felé, meg mert olyan 20km innen az MTD gyár, és ezen a környéken viszonylag könnyű alkatrészt szerezni hozzá. Persze a Hecht is jó lehet, csak olyat még nem használtam, látnom kéne élőben, hogy milyen a fogása, milyen vele vágni, stb. Összegben ilyen 50k+/-10k körülire gondoltam, ami már egy szinttel felette van ennek a 30k-nak, tehát valszeg nem esik szét az első évben, de gondolom még mindig a hobbi kategória.

Az MTD kaszánkkal kapcsolatban nem tudom írtam e, hogy nem indul. Azt hiszem a karburátorral van gond, legalábbis olyan, mintha nem jutna el a benzin a motorhoz, és a szivató gumiharangja sem ugrik vissza, amikor benyomom, mintha vákuum lenne a rendszerben. Ha jól tudom a karburátor az, ami porlasztja a benzint, tehát valami szórófej szerűség. Ez általában el szokott dugulni, vagy mitől hibásodik meg? Mennyibe szokott kerülni egy új, vagy a meglévő javítása?

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.