Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) uridium


uridium
csendes tag

Üdvözlet!

Lassan egy hete nem szinkronizál a Bluemail a Freemail-es fiókkal. Azt írja, hogy rossz felhasználói név/jelszó.

A webes felületre be tudok menni, de még a régi felület van, ahol nem tudok klienseket beállítani.

Az ügyfélszolgálat "nesze semmi, fogd meg jól" levelet küldött.

Köszönöm előre is az ötleteket.

(#2602) 4Grider válasza uridium (#2601) üzenetére


4Grider
nagyúr

Még mindig csak azt tudom mondani, hogy aki freemail.hu fiókot használ aktív email címnek, az saját magán kívül másokat is szívat vele. Írom ezt úgy, hogy legalább 25 éves a fiókom (C3 alapítványos). Csak volt eszem, és hosszú évek alatt leköltöztem róla, ma már csak a spameket gyűjtöm vele...

(#2603) ledgeri válasza 4Grider (#2602) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi az amivel más szív, ha @freemail.hu-t kell írnia bármi más helyett?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2604) 4Grider válasza ledgeri (#2603) üzenetére


4Grider
nagyúr

A freemail.hu extra magas arányú false pozitív találatú spamszűrőjével. Miközben meg dőlnek be a valódi spamek.

(#2605) uridium


uridium
csendes tag

Nekem csak 20 éves, de már nem elsődleges. Ezt adom meg kevésbé fontos helyekre. Ettől függetlenül jó lenne, ha Androidon működne.
Mondjuk azt sem értem, hogy miért olyan a felületem, amin nincsenek kliensbeállítások (tehát még a felület sem egységes?)
A Bluemail azért is volt jó, mert csak megadtam a címet és a jelszót, és ment. No ez nem megy vagy 8 napja, és nem tudom, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

(#2606) ledgeri válasza 4Grider (#2604) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A user szintű mappára, vagy kívül lévő lepattintóra gondolsz?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2607) 4Grider válasza ledgeri (#2606) üzenetére


4Grider
nagyúr

Arra, hogy freemail.hu email címekre vagy megérkeznek a webáruházaink rendelés visszaigazolásai és státusz üzenetei, vagy nem. Utóbbi esetén aztán jönnek a szokott Freemail és/citromailes ügyfélszolgálati megkeresések, amibe öljük a pénzt és energiát. Érdekes módon vannak freemail szolgáltatók, akik felhasználóival közel nincs ilyen arányú probléma.

(#2608) ledgeri válasza 4Grider (#2607) üzenetére


ledgeri
nagyúr

hmm... ezeket kapogatom válaszként az utóbbi 15 évben, de nem tapasztalom...
Mióta megvan -nekem is kb 2001-2003 óta- kb 5 helyre nem tudtam regelni a 300+-ból...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2609) 4Grider válasza ledgeri (#2608) üzenetére


4Grider
nagyúr

Talán azért, mert egy regisztrációs emailben max. csak egy linket kapsz vissza, míg egy rendelés-visszaigazolás esetén esetleg van az emailben egy táblázat is. De nem sikerült rájönni az elmúlt 15 évben, hogy épp miért vannak berágva egy-egy webáruházunkra, miközben nincs feketelistákon, hírlevelet nem küld, mindkét aláírása megvan, csak ssl-el kommunikál, és Google/Apple felé nincs kommunikációs probléma.
Az előbb épp az egyik levelezőszerver előtt lévő szingapúri spamszűrőn fennakadt emaileket nézegettem, .hu irányból nagyjából 80% a freemail.hu aránya.
Érdekes, hogy ilyesmit nem lehet felhasználóként észrevenni...

(#2610) Fire/SOUL/CD válasza ledgeri (#2599) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ott nincs ilyen lehetőség... Mármint az új felületről visszaállni a régire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2611) Fire/SOUL/CD válasza uridium (#2601) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pont ez a gond egyik fórumtársnál, aki csak azért nem tudja a Thunderbird-höz adni a freemail fiókját, mert a régi felülete van és hiányzik a levelezés menü, amin belül engedélyezni lehetne a kliensek használatát. Természetesen próbáltam neki segíteni, nálam simán megy a dolog, de nála nincs ez a lehetőség a régi felület miatt.
Ez tényleg bosszantó, hogy nem lehet átállni egyszerűen régi felületről az újra. :W

Ha valaki esetleg meg tudja hogyan lehet, az ne tartsa magába, thx!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2612) ledgeri válasza Fire/SOUL/CD (#2610) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én ezt látom:

Egyeztessünk, hogy melyik az új, melyik a régi, ha van melyik az új új, vagy régi régi:
Én ezt a felületet egy hete kaptam meg, amilyenre te hivatkozol a kövi hsz-edben, a linkelt posztban, az volt sokáig, és én emlékszem a régire... Szóval legyen a linkeden látható képeken látszó az új, Az én képemen látszó az új-új, és ami a tied előtti volt, legyen a régi!
Amire a képemen modernként hivatkozik, az az új-új, amire meg régiként azaz új. Szóval te melyikre gondoltál?
ÉS
első alkalommal is mikor megkaptam, oda vissza voltam képes váltani, szóval ez nem olyan, hogy egyik féle felületről vissza lehet váltani, de a másikról előre nem, mert ne lenne ott a gomb (nálam)

#2609 4Grider az az egy-egy webáruház (technikai felépítésében) mennyiben másabb, mint a többi, felügyeletetek alatt lévő?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2613) Fire/SOUL/CD válasza ledgeri (#2612) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ma készítettem a freemail fiókot, nálam ez van(majd eldöntöd, hogy az új, vagy új-új, vagy új előtt egyel vagy papucs orrán pamutbojt vagy szobafestőpemzli vagy simán csak Pom-Pom(azt már látom, hogy a freemail programozói páran be vannak tépve) ;]

Ez meg a "régi" vagy akármi: [link]

Jelen pillanatban olybá tűnik ott tartunk, hogy vannak, akik ha akarnak sem tudnak új felületre váltani és fordítva és vannak "kiválasztottak" (ahogy olvasható esetedben), akik meg igen. Kutyaütő egy banda ez a freemail fejlesztőcsapat, az hót ziher. :DDD

Majd holnap (azaz ma) kipróbálom, hogy törlöm a fiókot és ugyanolyan névvel (ugyanolyan freemail címmel) újra létre lehet-e hozni, mert ha igen, akkor -talán- még ez lehet a megoldás a régi(vagy régi-régi vagy akármilyen) felhasználók számára egy lehetőség, hogy az új (vagy új-új) felületet kapjanak(persze előtte le kell menteni a leveleket)...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2614) ledgeri válasza Fire/SOUL/CD (#2613) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Képemen a hint-ben látszódik, hogy -állítólag- 2020 óta van forgásban ez a felület... és én is csak a héten, múlt héten kaptam meg -szóval nagy passz, hogy mi folyik itt...
Vagy csak pont akkor, mikor kijött a 99-es FF, vagy amiatt/azáltal (annak valamilyen változása végettl) kaptam, mert míg 98.x-es verzióval próbáltam belépni nem tudtam mappák közt váltani, mert mindig az alap landing mappát töltöte be. 97-ben ment minden. Vagy valami miatt nem triggerelődött valami 97-ben és előtte, vagy 98-ccal már talán engedtek volna, csak valami félrement, és 99-cel megoldódott. Mikor 99-en beléptem az új-új fogadott, és nézegetve a menüket visszaálltam, akkor 99-en nem ment a régi-új ;] , 97-en kellett újra beállítanom az új felületet, amit oldalfrissítve a 97 1-2. próbára nem kezelt, csak utána.
Lehet, hogy majd megint nézek egy kört, hogy 97.x,98.x, és 99-es ff viszonylatában számít-e hogy melyik melyik verziót használja, mert lehetséges, hogy valami böngészős cucctól is függ... bár furcsálnám.
(Mondjuk keveredtek múlt év végén szűrőim úgy össze, hogy ki kellett törölnöm őket. 1 hónapig a support nem válaszolt, utána meg azt ajánlották, hogy "próbáljak ki másik böngészőt, meg ürítsem a sütiket", mert az megoldhatja, a freemailes szűrőket, és mappakezelést. Ja hát logikus... :DD - szóval kinézek onnan már bármit)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2615) Fire/SOUL/CD válasza ledgeri (#2614) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szent xar... :DDD
Amúgy közben kipróbáltam Firefox 96-99 közötti verziókat (többet is) x86/x64, Opera, Chrome, Edge, Live Linux alól is próbáltam, de semmi eredménye.
Azt is kipróbáltam, hogy töröltem a Freemail fiókot, aztán utána ugyanazzal a névvel újra létrehozni, de azt nem engedi, mondván "Az email cím már foglalt", szóval sakk-matt.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2616) ledgeri válasza Fire/SOUL/CD (#2615) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Most én is rápróbáltam, és minhármom behozza az újabb felületet. Ha visszaváltok akkor meg a 99-en futó, és azzal használt profilt használó, ami picit más addon-pakkos, az nem tudja a mappákat váltani, se nem behozni a beállítások felületet, amin újra az újabbra tudnék váltani... Pont úgy nem, mint ahogy a 98 nem tette korábban ami meg most vígan teszi. :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2617) Zwodkassy válasza ledgeri (#2599) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Hát a "régi" felületen látok fogaskereket, de az újon nem.
De egyelőre megoldottam úgy, miután belép a freemail.hu/szimpla-r, átírom freemail.hu/mail-re :-)

(#2618) ledgeri válasza Zwodkassy (#2617) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rutinkörök is megvoltak (sütik, cache, böngésző, böngésző engine váltás)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2619) Zwodkassy válasza ledgeri (#2618) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

4 különböző gépen, Winwdows-on is ugyan az a jelenség.
Nálam mindig van böngésző előzmények és egyéb törlés.

(#2620) Zwodkassy válasza ledgeri (#2618) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

De ezen a Freemail Szimpla oldalon én nem találok fogaskereket, vagy egyéb beállítási lehetőséget :-(

(#2621) ledgeri válasza Zwodkassy (#2617) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Direkt link az általános fülre
Direkt link a biztonság fülre
meg a belépettes visszajelzésre

Normál felülettel próbáld először, hátha megy... Ha más nem, akkor meg írj a külső oldalon Mert ha nem megy, akkor baj van.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2622) Zwodkassy válasza ledgeri (#2621) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Szia! Köszi a sok infót, linket!
Meg fogom őket nézni, próbálni!

(#2623) Zwodkassy válasza ledgeri (#2621) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Az első link nem működi, de a második igen.
Több gépen/Windows-on is néztem.
Érdekes, hogy a linkekkel kell játszani, és nincs erre egy beállítás.

(#2624) Zwodkassy válasza 4Grider (#2554) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Próbálok áttérni (átszokni) a gmail-re.
Mostanában rengeteg beérkező levélre egy narancssárga téglalap felszólítást tesz ki a gmail:
Legyen óvatos ezzel az üzenettel. Stb-stb.
És ezek a levelek jórészt a szolgáltatóktól jönnek : biztosító, Digi, Elmű, stb.

(#2625) 4Grider válasza Zwodkassy (#2624) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én gmail-t telefonon és Thunderbird alatt használok, a Digitől, Telekomtól, bankoktól kapott leveleim a beérkezett üzenetek mappában vannak, a spam-ek meg a spam mappában. Én nem látok sárga felkiáltójeleket. Nem lehet, hogy valami biztonsági szoftver jelölget?

(#2626) ledgeri válasza Zwodkassy (#2623) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A fent említett 4 külön gép egy háló alatt van?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2627) Zwodkassy válasza 4Grider (#2625) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Én a web-es felületet használom.
Ez kimaradt a hozzászólásomból.
Viszont lehet, hogy nem itt kéne ezt folytatni, megbeszélni. Van ilyen topik?

(#2628) Zwodkassy válasza ledgeri (#2626) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Ez mi jelentene?
Az asztali gép fix helyen, fix hálózaton van nyilván.
A laptopok pedig mikor, hol.
Otthon, mobil neten, vendégségben, stb. Teljesebb változó. Bár ennek jelentőségében erősen kételkedek.
Tízen, huszon éven át mindegy is volt, és most egyszeriben már nem? Furcsa lenne

[ Szerkesztve ]

(#2629) ledgeri válasza Zwodkassy (#2628) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kiszűrendő azt, hogy az a gomb valami olyan elemet tartalmaz amit valami hálózatban korábban kiszűr, kérdeztem... Mert így nagyon Passzos :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2630) Zwodkassy válasza ledgeri (#2629) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Ok, értem

(#2631) uridium


uridium
csendes tag

Ha esetleg valakit érdekel a történet jelenlegi állása: most megint működik, és semmit sem csináltam, csak beírtam a Bluemail-be, ahogy eddig is.

(#2632) PitLee válasza Fire/SOUL/CD (#2613) üzenetére


PitLee
őstag

Ebben a hsz-ben van kép a "régi" v1.0 és az "új" v2.0 felületekről #2520
(hogy mi a búbánatért nem adtak valami nevet vagy verzió számot nekik :((( majd adok én akkor :DDD )

Amiről ti beszéltek az a "legújabb" v3.0 felület amit idén röffentetek be.

Elvileg elkezdték az átpakolást, de időigényes.
Ha valakinek nagyon fontos az freemail felület és az ott elérhető új opciók,
akkor itt van rá lehetősége kérvényezni, hogy sorban előrébb rakják.
https://accounts.freemail.hu/a/help/migration

Én aki belépett az okostelosok táborába, gondoltam átrakom a "új" v2.0 fiókokat IMAP-ra, Thunderbird dob egy szép zöld pipát, leellenőrizve az adatokat is minden stimmel, de "Kész" gombra nyomva, malmozik majd dob egy sárga üzit. :O
Most elküldtem a mail címem migrálni, hátha emberi időben lesz ebből valami.

[ Módosította: radi8tor ]

(#2633) ledgeri válasza PitLee (#2632) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én nem értem, hogy a "felület" váltás a nem felületi dolgokat miben befolyásolná >> miért menne az a thunderbird kiszolgálás biztosabban vagy kevésbé ettől a váltástól... (ha tényleg csak ezt váltják...)

Egyébként a linkelt #2520-as hszre: szimlába be lehet lépni direkt linkkel is, igaz a legmodernebb felületen léptet be, de a szimplába direkt!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2634) PitLee válasza ledgeri (#2633) üzenetére


PitLee
őstag

A manó sem tudja, tippre alkalmazkodnak a mai követelményekhez, "a haladjunk a korral"
pl a Gmail máj30.-al megszünteti a "kevésbé biztonságos alkalmazások" opciót,
lehet ez érinti a többi mail kiszolgálót is ha volt átirányítási lehetőség.

A régi fiókom migrálási szándékát elfogadták, de időbe telik míg abból valami lesz (04.20. szerdán kértem, 04.23. pénteken jött a válsz hogy OK. dolgoznak az ügyön)

Közben bekukkantottam az új freemailba, "akkor ez lönne az"
2022-es "legújabb" v3.0
van kliens opció (engedélyezed vagy nem)

van kétlépcsős bejelentkezés opció,

van Eseménynapló, IP címmel, szűrési lehetőségekkel,

van visszajelzési lehetőség,képfeltöltéssel és

van exportálási lehetőség.

(#2635) ledgeri válasza PitLee (#2634) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ezek mindegyike megvolt az előző felülettel is!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2636) PitLee válasza ledgeri (#2635) üzenetére


PitLee
őstag

Hmm akkor én, több mint valószínű, hogy kimaradtam egy körből ?!
Én most a "új" v2.0-ben leledzem, ott nincsenek ilyen opciók.
Valahogy nem megy ez a költöztetés élég gyorsan, ezek szerint én, akkor tippre én most 2 szintet ugrok :DDD
Mivel a régi v1.0-al kezdtem, majd átraktak idővel a "új" v2.0-ba azt hittem az az új felület amit emlegetnek a kliens beállításnál, de mivel pop3-ban használtam ez nem jött elő csak most, hogy IMAP-ra szerettem volna átállni és nem megy.

Valószínűleg ebből adódik ez a sok félreértés, is hogy nem egységes a "felületeket"használ mindenki.

Vagy már én sem értem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2637) ledgeri válasza PitLee (#2636) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem volt a felsoroltak mindegyike!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2638) #21346560


#21346560
törölt tag

Éppen elgondolkodtam, hogy lassan le kéne költözni freemailről, erre frissítették. Maradok! :DDD
Pont 20 éves az első e-mail-em róla!

(#2639) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha megnyitok egy emait és kirtörlöm, akkor visszamegy a mappa nézetre. Azt hol tudom beállítani, hogy törlést követően a következő emailt nyissa meg automatikusan?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2640) Grg válasza #21346560 (#2638) üzenetére


Grg
tag

Nekem kb. '97-98 óta van meg a freemailem -ez volt az első email fiókom-, sokáig én sem akartam költözni, de az utóbbi kb fél-1 évben sokat segítettek benne, hogy mégis megtegyem...

Az első az volt, hogy ha valaki gmail-ről küldött nekem bármit az minimum pár óra volt mire megjött, ha egyáltalán megjött, ezt aztán más emailekkel is elkezdte ahogy többen is írták már előttem.

A következő lépésük az volt, hogy Outlook klienssel egyre többször lehetetlen volt csatlakozni, vagy csak nagyon sokadikra sikerült, holott a kezdetektől fogva így használtam gond nélkül.
Na itt jött el a pillanat a váltásra, de még ezután is hozták a formájukat: olyan egyszerű dolgot is képtelen a rendszerük megtenni, mint az emailek továbbítása automatikusan. Ez legjobb esetben 1-2 órás késéssel sikerül, de jellemző, hogy nem is továbbítja a leveleket.

Szerencsére mára már semmi fontos levél nem megy oda...

Mondjuk ennek ellenére azért nehezen váltottam, de vállalhatatlan volt már amit (nem)csináltak az utóbbi években :(

[ Szerkesztve ]

(#2641) cappa72


cappa72
nagyúr

A mai nappal kötelező volt a jelszófrissítés.
Lestem is, hogy megint nem jöttek a levelek reggel 7-től.
Most este a Thunderbird sem tudott csatlakozni... Namondom' megint kidobtak...
De nem, most biztonsági okokból kötelező volt a jelszófrissítés.
Persze küldtek róla e-mail-t, hogy megújult a felület; logikusan nem kaptam meg, mert akkor már nem engedett be a régi jelszóval... Ez ilyen többszörösen előforduló dolog...

Ügyfél: "nem megy a net"
Üfszolgálat: "e-mail-ben elküldjük új jelszavát"
Ügyfél: "de nem megy a net, nem fogom tudni elérni!"
Üfszolgálat: "???"
;]
(amúgy velem egy ilyen tényleg megtörtént, még olyan 15 évvel ezelőtt)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2642) prozodus válasza cappa72 (#2641) üzenetére


prozodus
őstag

Jaja, ráadásul ez az új felület igen durván rühellős...
Egy csomó minden megszűnt működni, ráadásul ronda is...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2643) #21346560


#21346560
törölt tag

Nekem nem vót semmi... :U

(#2644) Zwodkassy válasza prozodus (#2642) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Úgy-úgy, ahogy tetszik írni :-(

(#2645) prozodus válasza #21346560 (#2643) üzenetére


prozodus
őstag

Majd jön neked is...
Nekem sincs még az összes címen...

Ja, és az újfelületes és a régifelületes között nincs átjárás, mindig ki kell lépni rendesen...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2646) Ébri válasza cappa72 (#2641) üzenetére


Ébri
senior tag

Ez mondjuk vicces, hogy amíg nem változtatsz jelszót nem jönnek be levelek. Az OK, hogy nem férsz hozzá, de ettől a mailboxba miért ne mehetne?

(#2647) cappa72 válasza Ébri (#2646) üzenetére


cappa72
nagyúr

Bocsánat, pongyolán fogalmaztam.
A postafiókba beérkeztek a levelek, a telefonos kliensre nem - és sajnos már az sem, amelyik felhívta vola a figyelmemet, hogy teendőm van.
Sejtettem, hogy van valami, de napközben nem értem rá webes felületen bejelentkezni, így csak otthon derült erre fény. Arra gondoltam, hogy megint "felfüggesztettet kaptam"

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2648) ledgeri válasza prozodus (#2642) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi szűnt meg?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2649) prozodus válasza ledgeri (#2648) üzenetére


prozodus
őstag

Azt most fel se tudom sorolni, kb egy tucat dolog nem úgy működik, mint azelőtt. Ezeket megírtam nekik, de az automata emailben tartalom nincs, válasz sem érkezett.
Most csak az ugrik be, h régen tudtam úgy is keresni, h a feladó címéből bmit, most meg csak a pontos kezdetre lehet.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2650) #21346560 válasza prozodus (#2649) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mármint pl. ez nem működik már így?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.