Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) FNZ válasza falcon1 (#2400) üzenetére


FNZ
őstag

másikkal nem próbáltam és meg van még, de a korábbihoz képest kevesebbszer jön elő, de azért minden nap van még hiba.

(#2402) Ébri válasza FNZ (#2401) üzenetére


Ébri
senior tag

Thunderbirdnél is előjön időnként, pl. tegnap mindháromszor mikor le akartam tölteni.

(#2403) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ma ahányszor megnéztem a mailjeimet, a Thunderbird mindig egyszerre tudott csatlakozni a Freemailes szerverhez. Semmi hibaüzenet..Egész furcsa....... :D

(#2404) Đusty


Đusty
addikt

2 hete szarakodik, kukázni kellene

(#2405) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Nekem a gmail már kb 1 hónapja nem tudja letölteni a leveleket a freemailes címemről (POP3). Volt már connection timeout, temporary authentication failure stb. Nagyon bosszantó. A freemail felülete meg lassú, de sajnos van olyan regisztrációm, ami fontos, de nem lehet emailt változtani.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#2406) sopruk válasza Bembee12 (#2405) üzenetére


sopruk
aktív tag

Ezt próbáltad már?
#2325 4Grider

[ Szerkesztve ]

(#2407) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Egy pár napja vettem észre, hogy nem tölt be a freemail, akkor nem is foglalkoztam vele nem volt fontos. Ma próbáltam belépni továbbra sem jó, de ahogy látom mostanában nem ez az első eset.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#2408) mezis válasza Dan-szan (#2407) üzenetére


mezis
nagyúr

Nálam is hasonló a helyzet, de mintha a Firefox, MS böngészője is ludas lenne a dologban.
Chrome-val, Brave-val mintha inkább sikerülne a belépés is és a email.ek betöltése is.
Nem könnyű pontosat mondani, mert néha FF-al is sikerül.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#2409) semetka


semetka
őstag

Nálatok jönnek a levelek? Nálam 2 napja nincsenek beérkező levelek.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2410) mezis válasza semetka (#2409) üzenetére


mezis
nagyúr

Nekem se jött semmi. Pedig nagyon hiányzanak azok a reklámok! :(

mezis

(#2411) 4Grider válasza semetka (#2409) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vigasztaljon a tudat, hogy az fmx.freemail.hu azonnal átveszi a kintről érkező leveleket (most ellenőriztem a levelezőszerverünkön), tehát valahol a rendszeren belül keringenek. Gondolom megint hozzáengedtek a rendszerhez néhány tanuló, vagy kísérletező kedvű fejlesztőt. Szóval van még rá esély, hogy egyszer beérkeznek a leveleid, hacsak véletlenül nem törlik a queue tartalmát.
Még egyszer: Ha megbízható levelezőrendszert akartok használni, akkor NE a freemail.hu-t használjátok. Magatokkal és másokkal is kiszúrtok a használatával.

(#2412) semetka válasza 4Grider (#2411) üzenetére


semetka
őstag

Van gmailem de azt fontos dolgokra hasznalom. Regisztràcióimat se tudom àtírni mindenhol. Mit tudok csinalni?
Ha átirányítom a leveleket, mind átjön gmailre?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2413) 4Grider válasza semetka (#2412) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jelen pillanatban az átirányítás sem működik, tehát valószínűleg a külső spamszűrő rendszerüknél vagy utána egy-két lépéssel már elakadnak az e-mailek.
Én szerencsére az összes regisztrációmat át tudtam tenni gmailre. Persze csak egy részük sikerült online, egy részüknél levelezésre/telefonálásra volt szükség.

[ Szerkesztve ]

(#2414) Dan-szan válasza semetka (#2412) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nekem csütörtökön még átjöttek a levelek. Chrome alatt be tudtam lépni, éppen most próbáltam.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#2415) pn4hvq válasza 4Grider (#2413) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Egy perce néztem, küldtem egy levelet a freemailes címre, most a freemailről a gmailre átirányított levél azonnal megérkezett a gmailre. De a freemailes fiókba belépve nincsenek új levelek :(((.

(#2416) 4Grider válasza pn4hvq (#2415) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem egyik délelőtt küldött e-mailem sem jutott tovább. Kerestem már a spam mappában is, de sehol nincsenek...

(#2417) semetka


semetka
őstag

Betudni betudok én is lépni csak nincs beérkező levél. Ha küldök freemailről akkor megjön gmailemre. Valószínű hogy én is befejezem a freemailt. Már rég meg kellett volna lépnem. 10+ éve használom.
Az a durva hogy semmit nem írtak hogy dolgozunk a hiba javitason stb.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2418) mezis válasza semetka (#2417) üzenetére


mezis
nagyúr

Küldtem gmail-ből freemail-re, citromail-ra egy rövid e-mail-t.
Citromail: 20 perc (10perc ?) múlva megérkezett mint a promóció. Honnak gondolja ezt ? :F
freemail: 1 óra múlva még nem érkezett meg. Viszont látom a fényt az alagút végén: Egyetlen réklám már érkezezett 14:22-kor. Mesés nyeremény, csak kaparni kellene érte. :(

[ Szerkesztve ]

mezis

(#2419) mezis válasza mezis (#2418) üzenetére


mezis
nagyúr

A tegnap feladott rendelés visszaigazolás ma, 24 óra múlva megérkezett.
Amit ma 2 órával ezelőtt küldtem gmail-ból, az még nem érkezett meg.
Továbbítottam a rendelés visszaigazolást gmail-be, percek alatt megérkezett.

mezis

(#2420) Benhill


Benhill
senior tag

Nálam megtáltosodott a freemail, úgy hogy délután órákon át be sem jött. Most viszonylag gyors is

Próba emaileket csináltam:
freemail - freemail, oda vissza 5mp
freemail - hotmail, oda 5mp vissza 20mp
freemail - gmail, oda 5mp vissza 30mp

Ha csatolásban persze 5MB-nál nagyobb amit kapunk freemail-re, akkor nem küldi el úgy néztem.

[ Szerkesztve ]

(#2421) scarabaeus válasza Benhill (#2420) üzenetére


scarabaeus
őstag

Én még 4-én csináltam egy tesztet, amikor egyre többen írták, hogy gond lesz, küldtem egy teszt e-mailt a régi címeimre, aztán megnéztem, hogyan küldik azok át az új, átirányított címekre. Mostanra érheti utól magát a rendszerük, a beragadt e-mailek is kikerülnek már belőle:

Quoth the Raven "Nevermore."

(#2422) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mi van mostanában a freemailel?Egy jó ideje már szarakodik lassan törli amit kijelölök akár percekig is vár azt írja mindenre,hogy töltés van ,hogy kicsit jobb de sokszor inkább szar az egész.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2423) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.
Apám freemailt használ ( :W ) és sokszor kap olyan leveleket, amiben van csatolmány.
Na ettől a feladótól jött csatolmányok úgy kezdődnek fájlnévben, hogy: utf-8....... és egymillió értelmetlen karakter, kiterjesztés nélkül!
Van, hogy átírom: rohadjmeg.doc-ra és akkor megnyitja.
Van, hogy nem. Persze még lehet szórakozni pdf, rar és társaival, de ez mitől van? A feladó gépe ilyen szerencsétlen anyaszomorító, vagy a freemail? A mi gépünknek nem hinném, hogy sok köze lenne hozzá, mivel már az érkezett emailben a név el van qrva.

..

Pityu.

Dettó. :W

[ Szerkesztve ]

(#2424) Pityu. válasza nfsu17 (#2423) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én anno írtam is nekik később válaszoltak valamennyivel jobb lett de mostanában megint csinálja.De úgy néz ki bármivel bármi gond van hiába írsz az ember a szolgáltatóhoz tesznek rá.De kb majdnem mindennél ezt tapasztalom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2425) Zuma


Zuma
friss újonc

Sziasztok! Létezik az hogy üzenet küldésekor azt a masik fèl nem kapja meg. Dec 09 utàn valaki màs is tapasztalt ilyey? E mellett lassù is a rendszer.

(#2426) Dilikutya válasza Zuma (#2425) üzenetére


Dilikutya
félisten

De te se, amit neked küldenek. Nem értem, miért használ valaki olyan emailforgalomra Freemail-t, ahol a cél az, hogy minden levél célba érjen?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2427) Firehand


Firehand
tag

Sziasztok

A freemailben bekapcsoltam a kétlépcsős azonosítás, de a telefonom viszont elromlott.
A regisztráció során felírtam a kódokat valahová.... de most nem találom
Így nem tudok belépni a freemailbe.
Van valami mód hogy újat igényeljek vagy visszaállítsam a google autetntikátorban a belépéshez szükséges kód generálást?

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#2428) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Másnak is megdöglött a freemail? Belépnék be írok mindent rámyomok a belépésre és fehér töltés vibrálása de nem jön be az oldal.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2429) 4Grider válasza Pityu. (#2428) üzenetére


4Grider
nagyúr

Próbálj másik böngészőt, nekem megy. De nem csodálkoznék rajta, ha akár napokra is ledöglene, nem egy magas színvonalú szolgáltatás...

(#2430) Pityu. válasza 4Grider (#2429) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Telefonon nagy nehezen a harmadik böngészőn belépett,aztán most egyenlőre számítógépen is működik de tegnap egyáltalán nem akart.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2431) repvez


repvez
addikt

üdv, tudja valaki, hogy mit hogyan kellene állitanom, hogy ha a gmailben be akarom állitani, hogy a freemailes emailek is szinkronizálva legyenek?
Most a pop3as hibát dob és nem tudja szinkronizálni, szeptember ota.

A szerver visszautasította a POP3-alapú hozzáférést a megadott felhasználónévhez és jelszóhoz.A szerver hibát adott vissza: „[SYS/TEMP] Temporary authentication failure. [fm2lb00.freemail.private:2021-01-26 11:32:39]”
ezt irja ki.

Külön külön mindenhova be tudok lépni , de nem tudom mi változott szeptember ota addig rendesen müködött jöttek az emailek a gmailbe a freemailrol.

(#2432) 4Grider válasza repvez (#2431) üzenetére


4Grider
nagyúr

A legüzembiztosabb, ha a freemail.hu webes felületén beállítasz egy autoforward-ot a gmail-es e-mail címed felé. (Gépház, beállítások, átirányítás, továbbít és helyben kézbesít).

(#2433) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Miért döglődik már megint ez a szar?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2434) 4Grider válasza Pityu. (#2433) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mert homokozónak használják. Nem cél a rendelkezésre állás és a különböző levelezési szabványoknak történő megfelelés.

(#2435) TomBond


TomBond
aktív tag

És mit kéne (lehetne) tenni, hogy végre normálisan lehessen használni? (Nem arra gondolok, hogy másik e-mail szolgáltató stb.)

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2436) 4Grider válasza TomBond (#2435) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pedig sok választási lehetőséged nincs. Vannak olyan freemail szolgáltatók, akik komolyan veszik a szolgáltatást. A freemail.hu már elég régóta nem tartozik közéjük.

(#2437) TomBond válasza 4Grider (#2436) üzenetére


TomBond
aktív tag

Igen! Csak az baj, hogy kb 20 éves címet nem tudok eldobni. Nálam ezért szívás. :(((

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2438) 4Grider válasza TomBond (#2437) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az enyém még a Soros alapítványos (C3) időkből származik, 20 évnél távolabbról. Simán megoldottam az átregisztrálásokat. Ami megbízhatatlan, amivel csak másokat szívatunk, azt le kell cserélni.

(#2439) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Enyém is legalább 20 éves. Ma reggel egyszer leszedte róla a Thunderbird a leveleket, azóta hibaüzeneteket dobál. Be is állítottam hogy egyenlőre ne is szinkronizálja, amit lehetett már átírattam gmail címre, szinte már minden odajön.
Kb fél éve haldoklik nekem, webes alapon használható. Szerintem nagyon meg sem akarják csinálni. Körülnéztem a webes oldalon, írnak olyat hogy előbb-utóbb átállítanak új típusú fiókra, ott már be lehet állítani a letöltéshez IMAP protokollt is.....Van egy olyan opció, hogy a fiók törlése...Kísértésbe estem, de tuti van még pár hely, ahova ez a mailcím van beregisztrálva. Még kap egy kis haladékot.. :D

(#2440) McLaca


McLaca
őstag

Akinél van beállítva átirányítás (freemailről gmailre), átmennek a levelek?
Több freemailes címemre és rokon freemailes címére küldött levelek sem irányítódnak át, elvesznek az éterben... :(

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2441) 4Grider válasza McLaca (#2440) üzenetére


4Grider
nagyúr

Most éppen nem működik a beállított átirányítás, de aki még itt maradt, az már megszokhatta az ilyesmit...

(#2442) 4Grider válasza McLaca (#2440) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyébként az átirányított e-mail megérkezett a másik e-mail címre is, alig 20-30 perccel később. Ez itt nem is olyan rossz produkció.
Ha nem találod őket, ellenőrizd a spam/promóciók mappáidat is.

(#2443) k-adi


k-adi
nagyúr

Hali

a gmail nem tudja áthúzni a leveleimet a freemailes fiókomból már hetek óta.
freemail:
Kommunikációs hiba!: (#c0003)
gmail:
Hitelesítési hiba.
A szerver a következő hibát adta vissza: „[SYS/TEMP] Temporary authentication failure. [fm2lb00.freemail.private:2021-...”

mi a fákk van már megint? :D

enyém is 20éves, csak ezért nem törlöm a picsába

(#2444) 4Grider válasza k-adi (#2443) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szokásos.
Állíts be a freemail oldalán átirányítást a gmail-es fiókod felé. Időnként az is késik, de sokkal tutibb, mint a pop3-as bejelentkezés a freemailbe.

(#2445) k-adi válasza 4Grider (#2444) üzenetére


k-adi
nagyúr

be van állítva ez a gond..

(#2446) 4Grider válasza k-adi (#2445) üzenetére


4Grider
nagyúr

A "gmail nem tudja áthúzni" és a freemail oldalán történő átirányítás két külön dolog. Utóbbi stabilabban működik, időnként van benne egy kis késés.
15 perce küldtem kintről egy e-mailt, most érkezett meg a gmail-re a freemailről továbbirányítva.

(#2447) Firehand válasza 4Grider (#2446) üzenetére


Firehand
tag

Nekem 02.18 óta hibát ír ki és nem szedett le levelet a freemailről... pedig át van irányítva... szóval te szerencsés vagy a freemail pedig egy nagy rakás szar.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#2448) 4Grider válasza Firehand (#2447) üzenetére


4Grider
nagyúr

Átirányításnál senki nem szed le semmit és nincs semmilyen hibaüzenet. Az átirányítás azt jelenti, hogy a freemail-be beérkező e-mail továbbításra kerül a freemail által a freemail oldalán beállított e-mail címre. Célszerű úgy beállítani a freemail oldalán az átirányítást, hogy a freemail oldalán is megmaradjon az e-mail (tudd ellenőrizni, hogy mindet továbbküldte-e a freemail).
Amiket nem találsz így, azokat célszerű a spam mappában is megnézni.

(#2449) repvez válasza Firehand (#2447) üzenetére


repvez
addikt

nekem már szeptember ota ugyan ez van, nem jon meg egy email sem freemailrol a gmailbe.
A multkor beállitottam az átirányitást , de azota sem jött egy email sem freemailrol.
Pedig , oda szoktak a reklám hirlevelek érkezni ha kéárem ha nem, de még azok se jönnek.
igy nem tudom , hogy müködik e vagy nem.
A gmail meg folyamatosan kiirja a hibát a bal also sarokba, hogy a pop3as elérés nem sikerült a freemailre. a beállitásoknál, meg hiába csinálom meg a pop3as beállitást nem fogadja el.

(#2450) k-adi válasza 4Grider (#2446) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen két külön dolog ez igaz

mindkettő be van állítva, freemail továbbítás és gmail behúzás... a freemail szar, a gmail pop3 hibát dob.

írtam a gépháznak, tudnak róla elvileg... de tekintettel hogy hetek óta nem mennek át a levelek így kezd gyanús lenni hogy valamit nagyon benéztek a freemail-nél.. igazából szarnék is rá, mert már alig jön erre a postafiókra email, csak eléggé idegesítő gmailbe belépve mindig hibával fogad bal alul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.