Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) tildy válasza DigitXT (#749) üzenetére


tildy
nagyúr

OLvass. Ebédre Rizs+csirke, vacsira csirke, naturban. Az hogy nem irom le kulon, mivel a forumban mar 3*-5* leirtam , az meg nem ejlenti azt hogy vacsorara rizset eszem.
Du. nem eszem szenhidratot, kiveve valami gyumolcsot, meg az olyan helyzeteket, mitn a tegnapi ... [link]
Lehet elkuldelek titeket valami olvasotaborba:U
Azt hittem egyértelmű, hogy vacsorára a napok nagy részében nem megy szénhídrát. (MAx annyi ami a kefirben, tojásban, csirkében van. )

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#752) tütüke válasza tildy (#751) üzenetére


tütüke
tag

Ugy látom, hogy ez nem a te napod Tildy. Ha kell az olvasótárborhoz legénység momentán ráérek, és besegitek szivesen :D
Addig is kitartás

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#753) Manitou


Manitou
addikt

Ezt a két izét itt az oldalamon mivel tudom letakarítani? :D
Felpattant egy kis felesleg oda ahova nem kéne :)

[Szerkesztve]

(#754) DigitXT válasza tildy (#751) üzenetére


DigitXT
félisten

Lehet elkuldelek titeket valami olvasotaborba
Az előző HSZ-ed alapján ítéltem. Mostanában nem nagyon olvasom (ezt) a topikot (se).;) Amúgy én még mindig tartom azt 70-et, bár karikor felugrott 1-2kg, de fLeSsnek is, szóval nem izgulok.:DDD Bár neki valsz izomra, legalábbis azóta feltétlenül.:)) Viszont kari óta a Barátnőmnek köszönhetően már 10kg-s kézisúlyzóim vannak - állítható, huhh -, szóval lassan belehúzhatnék én is a (hobby)gyúrásba.:DDD

(#755) tütüke válasza Manitou (#753) üzenetére


tütüke
tag

késsel?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#756) Markgx10 válasza tütüke (#755) üzenetére


Markgx10
őstag

:DDD :R Miattad éri meg csak ide írogatni ;]

(#757) Manitou válasza tütüke (#755) üzenetére


Manitou
addikt

Gondoltam már rá én is :D Csak az kicsit fájna :D

(#758) tildy válasza DigitXT (#754) üzenetére


tildy
nagyúr

Na bocsi, hogy kicsit harapos kedvemben vagyok, csak ma mar te voltala masodik, aki nem vette a faradsagot, hogy visszaolvasson, de legalabb elismerted. (es igen,e n is hulyne fogalmayztam, azt hittem egyertelmu a lentebb leirtak alapjan, hogy mit es hogyan eszem.)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#759) tütüke válasza Markgx10 (#756) üzenetére


tütüke
tag

hehe :D

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#760) tütüke


tütüke
tag

jut eszembe: főzelékekkel mi a helyzet? Azt lehet enni? A 3-órás kaja krumplifőzelék lenne, de ha nem ehetek, csak a páromnak főzök.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#761) LOTR válasza tildy (#740) üzenetére


LOTR
addikt

én konkrétan arra a hsz-edre válaszoltam amit kiír a bal felső sarkban :)
és abban azért nem volt túl jó az aznapi étkezésed
nekem sincs bajom a tízórai kefírrel, de azt nem számolom kajálásnak, hisz azt majdhogynem iszod csak :)
ez a bash.hu-n volt:
<tybalt> lehet hogy valami baj van velem telleg mer megittam 2 liter kefirt 3 ora alatt es meg mindig ehes vagyok
<fako> azert mert ha ehes vagy akkor enni kell es nem inni
<fako> inni akkor kell ha szomjas vagy
<fako> erted?
<tybalt> van meg egy kefirem
<tybalt> akkor azt enni fogom
:DDD
De az ugye neked nem feherjedus.....A csirke az biztos puszta zsir es szenhidrat
itt Te vmit nagyon félreértettél, én azt olvastam, hogy aznap tésztát ettél :U -3x is elolvastam, miután válaszoltál nekem vmilyen tészta volt a reggeli és ami megmaradt azt etted meg vacsira
Feherjedusabbra lol....Kar , hogy nem olvasol
itt már tényleg csak arra tudok gondolni, hogy ez vmi UFO tészta lehet, ha tényleg ennyi fehérje van benne ;] -nem értek hozzá tehát tényleg nem tudom az miylen tészta, de akkor is tészta
6 szori etkezes nekem mar nassolasnak tunik....
látod itt a lényeg, a mennyiségen nem változtatsz, csak napi 5-6 adagban eszed meg azt amit előtte kevesebben, így kicsit felgyorsul az anyagcseréd

én nem beszólogatok, csak próbálok olyanokat leírni amit talán még nem tudnak azok akik itt olvasgatják a topikot, és lehet, hogy az a vki csak éppen onnantól olvassa ahonnan Te leírtad, hogy rizscsirkétől nem történt semmi változás, pedig hetek óta azt eszed.....
igazából engem nem zavar, hogy ki mit eszik, mindenki azt csinál amit akar, csak segíteni próbáltam, akik elfogadja el, aki nem az nem
ha meg hülyeséget írok akkor meg egy jobban hozzáértő úgyis elmondja mi volt a rossz

One Ring to rule them all

(#762) Manitou válasza tildy (#758) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem mindenképpen csináljál valami aerob mozgást rendszeresen.Ne csak a kajával próbáld elérni a fogyást.

(#763) LOTR válasza Manitou (#753) üzenetére


LOTR
addikt

vazze Te tömegelsz, ne akard már egyből lepucolni, majd a nyárra ráérsz
tudom már miért nem a gyúrós topikba írtad ezt be ;]

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#764) Manitou válasza LOTR (#763) üzenetére


Manitou
addikt

de nekem nem tetszik :D

(#765) LOTR válasza Manitou (#764) üzenetére


LOTR
addikt

tütüke már válaszolt :DDD
amúgy meg diéta lehet, hogy segítene :U -de neked csak lehet, tehát tavasz közepéig ki ne próbáld, addig tömegeljél csak :D

One Ring to rule them all

(#766) God Vazzeg válasza Manitou (#764) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De ez kit érdekel? :F :D

(#767) tildy válasza LOTR (#761) üzenetére


tildy
nagyúr

Talán odairtam emlekeim szerint, hogy nem foztem vacsira csirkehust , mint ahogyan szoktam, merthogy mar buitang ehes voltam este 8ra.Lásd ''Na ezt elb.sztam, mert éhes voltam, és már nem volt időm húst főzni vacsira''.
és tényleg csak kicsit kellett volan visszaolvasni, ha a rizscsirkéig eljutottál, attól kb 20 hozzászólásra volt, hogy mit eszem altalaban vacsorara (meg meg is kerdeztek, hogy nuku zoldseg:F):U

Mindegy.
Mai kaja:
9h cerbi fitt szelet
10h: kefír
12h: fél gombas rizs, fél őszibarackos csirkemell
uzsonna mandarin lesz
Vacsora főtt csirkehús és leve

Napi két nagycsomaggal már hova gyorsuljon?:F

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#768) Manitou válasza God Vazzeg (#766) üzenetére


Manitou
addikt

Engem :D

(#769) LOTR válasza tildy (#767) üzenetére


LOTR
addikt

ha a rizscsirkéig eljutottál, attól kb 20 hozzászólásra volt
azt is olvastam, de én tényleg csak az aznapi kajálásodat fikáztam :D

nem csak annyiból áll a gyorsabb anyagcsere, hogy többször kell menni, de ehhez egyáltalán nem értek
mindenesetre jó jel :))

One Ring to rule them all

(#770) Markgx10 válasza Manitou (#768) üzenetére


Markgx10
őstag

Te ki vagy? :F :D

(#771) God Vazzeg válasza Markgx10 (#770) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DD

(#772) tütüke


tütüke
tag

na elkéstetek a válasszal. Kész a főzelék, és most már biztos, hogy a spagetti sorsára fog jutni ez is. A 3 órás kajázásról még lebeszélhettek, de akkor holnapi ebédem lesz főzelék

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#773) Manitou válasza Markgx10 (#770) üzenetére


Manitou
addikt

Én vagyok a Nagy Manitou. Nem hallottál még rólam? :DDD



[Szerkesztve]

(#774) Foglalt név válasza LOTR (#769) üzenetére


Foglalt név
addikt

A többszöri étkezésnek igazán az előnye, hogy folyamatosan el vagy látva táplálékkal így kevesebbet raktároz a szervezet. Kimaradnak a emésztőrendszered öntisztító folyamatai is. Szóval elég összetett a dolog. :U

(#775) boszizsu


boszizsu
tag

Az olivabogyóra még nem jött válasz. :((

Télleg, naa! Piros lámpa neki vagy zöld? :)

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#776) Foglalt név válasza boszizsu (#775) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szereted? :)

(#777) Markgx10 válasza tütüke (#772) üzenetére


Markgx10
őstag

Részemről jó étvágyat! :D Bár az én véleményem mit sem számít. De délután 3-kor még nagyjából lehetne enni sok dolgot, és ha nem nyomatod a főzelék mellé ezerrel a kenyeret, akkor nyugodtan mehet. Ha pizzát kérdeztél volna már mást mondtam volna :D

[Szerkesztve]

(#778) boszizsu válasza Foglalt név (#776) üzenetére


boszizsu
tag

IIIGEN!!! Fini salátába, pizzára, meg magában csak úgy. De hasonlóan vagyok a capribogyóval, meg az összes tengeri herkentyűkkel, csigabiga, kagyló, meg miegymás. Ritkán jutok hozzájuk, de azért nagy kedvencek.

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#779) Foglalt név válasza boszizsu (#778) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor mi tart vissza? :)

(#780) tütüke válasza Markgx10 (#777) üzenetére


tütüke
tag

Már hogyne számitana!! Egyébként a főzeléket kanállal eszem, meg jóétvággyal, nem pedig kenyérrel. Arról lassan, de biztosan leszokom. És egyébként sem hiányzik hozzá.
Pizzát nem kérdezem, arról határozott véleményem van: egy kategóriában van a nagytáblás pirosmogyorós tejcsokival. Ezekről már csak álmodozni lehet...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#781) Markgx10 válasza boszizsu (#778) üzenetére


Markgx10
őstag

Az amerikai hadsereg csinált egy mindent átfogó elemzést (nagyon sok évig tartott), ahol minden élelmiszert kielemeztek és az olivabogyó lett a világ legegészségesebb élelmiszere :U

Tütüke: Ennek örülök :R Én most is a változatosság kedvéért a pufi rizsemet eszegetem egy kis csirkemellel, és bár én hízni akarok (izomban szeretnék :U ) mégis le kellett mondani a haverokkal való pizzázásról, mert nagyon hirtelen és elég komolyan elkezdtem zsírosodni is mellette. Mióta kb. 2 hete betartom a kajálást, azóta nagyságrenddel kevesebb zsír jön fel rám. Mondjuk a péntek esti pizza azért meglesz az egyik barátom borházában mert arról nem mondok le, egyhéten egyszer belefér, mivel én nem vagyok annyira fanatikus, mint itt egyesek :U :D

[Szerkesztve]

(#782) boszizsu válasza Markgx10 (#781) üzenetére


boszizsu
tag

:DD HURRÁ :DD

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#783) LOTR válasza Markgx10 (#781) üzenetére


LOTR
addikt

vki a csodaszerektől várja a jedi-erőt, mások meg tudják, hogy az csak a mesében létezik, megint mások meg próbálnak kajálni úgy ahogy :D

One Ring to rule them all

(#784) Manitou válasza LOTR (#783) üzenetére


Manitou
addikt

:D

(#785) tütüke válasza LOTR (#783) üzenetére


tütüke
tag

:D :D
Valaki irta a gyúrós topikban, hogy havonta csinál magárol képeket, hogy lássa a változást. Ez nagyon tuti ötlet, nagyon tetszik :C
Szóval ma este fotózás lesz :B

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#786) Markgx10 válasza LOTR (#783) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Tudod mit takar az a szó ami k-val kezdődik és öcsög-re végződik? ;] :D Az ATTACK meg igenis csodaszer, csak látnád mennyit fejlődtem tőle :F ;] :DDD

Tütüke: Küldd el privátban nekem is :D Na nem azért, csak hogy lássam honnan indulsz :U ;]

[Szerkesztve]

(#787) tütüke válasza Markgx10 (#786) üzenetére


tütüke
tag

Hát persze, csak várjad ;]
Most döbbentem rá arra, hogy a főzelék nagyon finom kenyér nélkül, csak egyátalán nem laktat... :O
Szoval jöhet a pufirizs...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#788) Markgx10 válasza tütüke (#787) üzenetére


Markgx10
őstag

Na látom ma sem kapok képet :O :( :D

Na be is fejeztem a mai negyedik étkezésemet, hogy egy ici-picit ON is legyek ;]

(#789) tildy válasza LOTR (#769) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kell neked is rámmordulni, hamár én magam is azonnal beismertem, hogy f@sz voltam:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#790) LOTR válasza tütüke (#787) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem meg a pifirizs sem laktat :)
habár főzelékkel még nem ettem
viszont pár hete ettem főzeléket csirkemellel, na az nagyon finom :o

One Ring to rule them all

(#791) LOTR válasza tildy (#789) üzenetére


LOTR
addikt

jóvan keményebb hangnemhez vagyunk szokva a gyúrós topikban, én nem sértődtem vagy haragudtam meg rád, csak leírtam a véleményemet :R

One Ring to rule them all

(#792) LOTR válasza Markgx10 (#786) üzenetére


LOTR
addikt

tudod egyszer az ATTACK is elfogy és akkor eljön a sötét oldal legsötétebb része (aka: csoffadás) :DDD
degec rulz :)

One Ring to rule them all

(#793) Markgx10 válasza LOTR (#790) üzenetére


Markgx10
őstag

Dehogynem, csak meg kell inni rá vagy másfél liter vizet, aztán már nem is vagy éhes :D Komolyra fordítva engem laktat a pufirizs rendesen :U

Mod: Ha elfogy az ATTACK akkor jön a másik csodafegyver az NTI-s Nitrox :D


[Szerkesztve]

(#794) tütüke válasza LOTR (#790) üzenetére


tütüke
tag

a pifirizset nem ismerem :( :D
Amint megettem az adagomat, egyből rádöbbentem, hogy baromi éhes lettem, szóval utána jött a pufirizs, nem pedig vele. Pipicici nincs, nem is lesz. Max majdcsak hétvégén. De nem tartom valószinünek, hogy eszek. Pláne együtt a kettőt: addigra elfogy a főzelék. Be kell látnom, hogy a pufirizs azért nem olyan rossz :R És tényleg laktat is :D

[Szerkesztve]

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#795) tildy válasza LOTR (#790) üzenetére


tildy
nagyúr

Mintha pont itt beszéltek volna le a főzelékről, a benne levő liszt miatt:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#796) LOTR válasza tildy (#795) üzenetére


LOTR
addikt

ja, azt is írtam hogy finom volt, nem azt, hogy jó :)
mivel én tök 0-át értek főzéshez (ja, rántottát tudok már csinálni :D), de ha nem rak bele lisztet, akkor csak hígabb lesz, legalábbis anya ezt mondta -vagy vmi hasonlót-, tehát nem tudom mennyit rakott bele, vagy volt e benne egyáltalán
akkor is csirkerizs a nyerő :o

One Ring to rule them all

(#797) deniro2 válasza LOTR (#796) üzenetére


deniro2
senior tag

Étkezési keményítő a megoldás. Ugyanazt tudja, mint a liszt, csak frankóbb ch.

(#798) LOTR válasza deniro2 (#797) üzenetére


LOTR
addikt

igazából az előtt utoljára kb 5 éve ettem főzeléket (nem nagyon szeretem, kivéve a gyümölcsmártást), és beugrott, hogy akkor mintha szerettem volna, hát és mivel tökre éhes voltam, de úgy rendesen, ettem :D
most megint egy pár éves főzelékmentes időszak jön :)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#799) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Délután háromkor sztem tök mindegy, mit eszik az ember, ha bűnözik, akkor max. ne egyen sokat és ha lehet, ne minden nap. Ha valaki nagyon drasztikusan kezd el diétázni, akkor nagy valószínűséggel hamar bele fog unni. Néha kell egy kis kilengés (jót is tesz a diétának). És ha az ember péntekenként benyom egy pizzát, akkor mi van, belefér, aki mindenről lemond, az nem is él, na ennyit semmi nem ér. Csokiról lemondjak teljesen, örökre, na neeeeeee. Ha egyik nap több a csoki, másnap extra mód odafigyelek a kajálásra és a lelkiismeretem is tiszta marad. Az ember nem lehet egy életen át fanatikus. Nekem pl egy nagy kajálás olyan szinten erőd ad, hogy utána hetekig, probléma nékül megy az odafigyelés, hogy mikor, mit egyek. Ráadásul nincsenek bevált receptek, mindenkinek ki kell tapasztalni, mi a jó neki. Gyúrós topicban már 1000x kaptam a szar kajáim miatt, de én mégis megnőttem ezektől is, szal igaz a régi mondás: a kivétel erősíti a szabályt. A diétánál a legfontosabb a türelem, nem megy minden egyik napról a másikra, bízni kell és akkor előbb-utóbb megindul a fogyás. Ha nagyon el vagytok keseredve, gondoljatok a gyúrósokra, nekik nem elég egyszerűen diétázni, mert egyúttal arra is oda kell figyelniük, hogy csak és kizárólag zsírból fogyjanak, izomból szinte semennyire, és köztudott, hogy egy gyúrós ha nem figyel oda honnan fogy először.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#800) tütüke válasza deniro2 (#797) üzenetére


tütüke
tag

az étkezési keményitő tényleg tuti. Én csak azt használok, liszttel már nem is tudom, hogy mikor sűritettem utoljára.

Na jöhet a napi mérleg:
7 óra: kávé+ 1 szelet pufirizs
8 óra: naturjoghurt+zabkorpa.
11óra: 2 nagy narancs+2 szelet pufirizs
fél 1: fél adag kelbimbóleves
14 óra: krumplifőzelék+2-3 pufirizs utána
16:30: még egy kis krumplifőzelék. minimális mennyiség
Utána már semmi kaja.
18:30-tól másfél órás edzés.
Az viszont biztos, hogy nagyon kevés volt az energiám az edzés alatt, és most is már csak vegetálok. Tehát valamit megint nem jól csinálok.(a fene... :O ) Na okitsatok, ha van valami ötletetek.
Még annyi, hogy ma egész álló nap majd éhen haltam.pedig ettem...
Párom szerint nagyon kevés volt a kaja...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.