Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Flash SSD - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) Formaster válasza Atticus85 (#30996) üzenetére


Formaster
addikt

Értelmetlen kérdés összehasonlítani egy sata 2-es és sata 3-as modellt. Előbbi 2. generációs ssd, az utóbbi pedig 3rd Generation.

Egyébként tökmindegy melyiket veszed, mert valószínűleg a 2 mag és a 2 giga ram, egyiket sem lesz képes kihajtani kellőképpen. Ergo a bootidődet nem a választott ssd fogja meghatározni esetedben, hanem a konfig többi része. Az a 2 giga dual channel-e, az a 2 magos proci milyen is, mit tud az alaplap stb.

[ Szerkesztve ]

(#31002) .:Kristian:. válasza Fire/SOUL/CD (#30965) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Touchpad driver kimaradt a telepítettek közül, lehet ezért van megkergülve. Mindjárt felrakom, kíváncsi leszek rá. :R

(#31003) malisonX


malisonX
aktív tag

830 64Gb bootidő, az adatlapomon levő konfiggal. Összes driverem/programom fenn van. De Windowssal együtt csak egy avast indul.

(#31004) Jack@l válasza Zlin50 (#30949) üzenetére


Jack@l
veterán

Alattad mkifejteték bővebben, ha csak 10 oldalt olvasott volna vissza az első 3 kérdés után, már rég ott csücsülne a gépében, csak hogy ugrál a szutyok novától meg 32-40 gigás vackokról oda vissza a legjobbakra(igen, én is megírtam neki az egyik etalont) meg 128 asokra is kicsit eszetlenül, az tűnt elég "furcsának". Bodor megmondta a tutit, ha annyira körbe akarja járni, olvasson, sokat.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#31005) Formaster


Formaster
addikt

Valamint mindenkinek ajánlom, hogy mielőtt napokat égeti itt magát a fórumon buta kérdésekkel, előtte olvasson át néhány alap SSD-anyagot (pár óra alatt).

Teljes SSD elemzés, átfogó, prohardveres független vélemény 17 oldalban (ebből "mindent" tudsz)

Felvonulnak a versenyzők, szintén PH cikk, szintén kötelező olvasmány

Ezek után talán nem buta kérdések, hanem okos vélemények is születhetnek itt. Talán több is, mint eddig!

(#31006) Z_A_P válasza Kolondrum (#30972) üzenetére


Z_A_P
addikt

hozza meg:

-TEMP es TMP kornyzetei valtozok atallitasa a HDD-re (mind a user, mind a system szekcioban)

-Windows NTFS File Last Access update funkcio (habar amelyik windowson en neztem eddig, mindig OFF volt alapbol, de jo ellenorizni)

-SSD Defrag schedule (ez is off volt eddig barhol neztem)

OK

(#31007) Jack@l válasza Formaster (#31005) üzenetére


Jack@l
veterán

A második link már egyáltalán nem mérvadó, max a vezérlőfajták, meg a működési háttérinfók amik jók lehetnek belőle(esetleg az elvetelmülteknek akik 1-2 éves használt ssd-t akarnak venni).

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#31008) Formaster válasza Jack@l (#31007) üzenetére


Formaster
addikt

Nem teljesen értek egyet. A cikk nem mai, de pár alap info azért itt is rejlik. De lehet az az áfogóban is benne van, viszont ha már elolvasol 17 oldalt, akkor az a 9 már csak bónusz. Utána meg így nézünk ki > :F

[ Szerkesztve ]

(#31009) zetecR válasza Jack@l (#31007) üzenetére


zetecR
addikt

Így van, alapnak jó, de (félelmetes), hogy 1 év alatt outdated... :)

(#31010) pschio


pschio
őstag

A napokban meg lesz az 1 tera írás az Intel 320-as 120GB-os SSD-men.

2011.04.22-én állítottam hadrendbe. Win is ugyan az azóta is. Azt kell mondjam nagyon elégedett vagyok vele. Kifejezetten örülök, hogy le lettem beszélve a Vertex2-ről.

8MB-os bug nálam nem jött elő. Firmware-t nem cseréltem. Soha többet HDD rendszernek :) Sentinel szerint is 100/100

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#31011) Formaster válasza zetecR (#30959) üzenetére


Formaster
addikt

Szinte biztosan nem szinkron csipes az ADATA s511. Nem írja a websiteja sem. Lehet hogy nem látok az 1 szememmel :DD

(#31012) Formaster válasza zetecR (#31009) üzenetére


Formaster
addikt

Félelmetes, főleg, hogy 10 hónap alatt harmadolódtak az árak, még az euro válságunk ellenére is + világválság stb.

[ Szerkesztve ]

(#31013) zetecR válasza Formaster (#31011) üzenetére


zetecR
addikt

(#31014) Atticus85 válasza Formaster (#31011) üzenetére


Atticus85
tag

De írja amúgy,nem vetted észre

Itt olvasd a specifikációjánál ennél a kiemelt szöveg alatt,jobb oldalt lesz: Solid state drives are the best choice when buying a new computer
Ez alatt 2.-ik bekezdés

[ Szerkesztve ]

(#31015) Formaster válasza zetecR (#31013) üzenetére


Formaster
addikt

Tess.

Amire rákerestél csak címszavak, amiben benne van a sync. szó. Íme egy link, ahol egyértelműen leírja, hogy az ADATA aszinkron csipes, mégis felveszi a versenyt a drágább szinkronosokkal.

Középütt, a táblázatban keresd. Atticus! Megtaláltam a szövegrészt, de nem ír szinkron dolgot, copyzd be, ha máshogy látod. Ott azt látom, hogy TRIM-et támogat.

[ Szerkesztve ]

(#31016) Atticus85 válasza Formaster (#31015) üzenetére


Atticus85
tag

(#31017) Jack@l válasza Formaster (#31015) üzenetére


Jack@l
veterán

. (hülyeséget írtam)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#31018) Formaster válasza Atticus85 (#31016) üzenetére


Formaster
addikt

Áhhá, szóval, hogy S510 és S511. Nem véletlen keverődnek a dolgok. Az 510 asszinkron az 511 szinkron. Azért valahogy jobban megkülönböztethetnék a kettőt (Mondjuk piros színnel) :))

Nekem fel sem tűnt, hogy ez nem ugyanaz a lemez, bár az ADATA nálam sosem volt esélyes. Ha ennyi pénzt kiadok (40-50 ezer), akkor inkább egy Corsai vagy egy OCZ "áldásba" adom a fejem, azt a 2-3 ezret meg nem biztos, hogy itt kell megspórolni. Ez csak az én látásmódom, de mindenki lássa a magáét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31019) Formaster válasza Jack@l (#31017) üzenetére


Formaster
addikt

Pont fordítva, asszinkron=olcsóbb=lassabb. Szinkron mint a GT Force=BIKA=+money

[ Szerkesztve ]

(#31020) MrTwister válasza zoleeno1 (#30882) üzenetére


MrTwister
őstag

Maximálisan egyetértek veled így utólag! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#31021) Jack@l válasza MrTwister (#31020) üzenetére


Jack@l
veterán

Sikerült rápakolni a javítottat?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#31022) Atticus85 válasza Formaster (#31019) üzenetére


Atticus85
tag

120 gigásba igen 40-50 ezer,de 60-64 gigásokba 30.000
az nem nagy ár egy ilyenért,azért biztos bika lehet az 511 is,főleg ár érték arányba nagyon jó vásár.

(#31023) Formaster válasza Atticus85 (#31022) üzenetére


Formaster
addikt

Épp ez az, akkor még kevesebbet spórolsz így. :K

Amúgy nem hangzik rosszul ez az ADATA dolog, de tényleg csak 1-2 ezerre van tőle a tuti befutó, a spíler márka.

Viszont a sima S510 az totál buktának tűnik ma már, a kínálathoz mérten. Az S511 kecsegtető, de azért lehetne árban nagyobb rés is.

[ Szerkesztve ]

(#31024) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziaszttok!

Milyen SSD-t vegyek Win7 Ultimate x64 alá rendszerlemeznek? 64GB elég? Vagy 2x64GB legyen RAID0-ban? Vagy 128 GB? Max 50-et költenék rá.

Milyen gyártó legyen? Láttam kint a ph-n a cikket, így akkor a raid-nek lehet hogy nincs is értelme?

Mit ajánlanátok? :)
A lényeg az, hogy megbízjható legyen, és gyors, SATA3 is jöhet, ugyanis van SATA3-as bővítőkártyám, így ez sem gond. :)

Köszi!

Üdv. core2

(#31025) ffodi


ffodi
veterán

Ha már mindenki BootRacer eredményt tesz be, akkor tolok egyet én is. Ahogy már mások is korábban említették, miután bejön az asztal, és egyből minden használható, akkor még tököl pár másodpercet a progi.

Tulajdonképpen a "Time to Logon" 6s, de azután már be is villan az asztal, és használható is egyből minden, szóval a teljes idő, ami eltelik a betöltés, és a használat között az kb 7s.

A rendszer (Win7x64) lassan fél éves, elég sok minden van rajta, indul: Comodo IS, Dtools, Msi AB+On Screen Server, Logitech Setpiont, Creative VoluPanel.

A fent említettekhez képest szerintem nem is olyan rossz eredmény. Ha nem indulna semmi szerintem bekúszna 10s alá a BootRacer szerint is. :) ;]

SH100S3/120G

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#31026) Formaster válasza Neil Watts (#31024) üzenetére


Formaster
addikt

Inkább dugd Sata 2-re a sata 3-at is, minthogy bővítő kártyába. Amúgy az milyen bővítés? PCI? PCIe x1? PCIe x4 vagy x16? Nem mindegy, az x1 az pont a sata 2 sebességet tudja és akkor nehogy már bővítő kártyáról menjen egy rendszer.

RAID drága vs SSD-vel már beteges totál tunning. Kétlem, hogy lenne rendszered ami kihasználja.

45 ezer körül gyönyörű Corsair Force 3 - 128gb-ot lehet kapni árgépen, vagy OCZ vertex 3-akat, bár a Corsairre még itt nem jött panasz.

Ha állsz úgy anyagilag, akkor a 64 gigát lődd is ki.

[ Szerkesztve ]

(#31027) zetecR válasza Atticus85 (#31022) üzenetére


zetecR
addikt

Minimálisak a különbségek, gyakorlatban ki sem igazán jön, úgyhogy azt vedd meg, amelyik szimpatikusabb/elérhetőbb/olcsóbb/garizhatóbb, stb.

core2: ha csak rendszernek kell, elég a 64-es.
Ha olyan intenzíven használod az asztalod, ahogy én is (sok mindent oda másolok, tömörítek ki), akkor a Samusng 830-at ajánlom, a 64-esek között lényegesen gyorsabb a szekvenciális műveletkben.

[ Szerkesztve ]

(#31028) Formaster válasza zetecR (#31027) üzenetére


Formaster
addikt

Így van! Haver jót mond! Csak komoly rendszer mellett vennéd észre azt az 1-2 sec-et, amivel átlagban gyorsulna mindened. (Persze nem a HDD-hez mérten, hanem SSD vs SSD)

Azt vedd, ami tetszik, ami megnyugtat, pénztárcádhoz mért és közel van :R

Bármit veszel, le fogsz hidalni a HDD-hez képest. És nem a +/- 1-2 sec bootidők miatt. Hanem elérés idők stb.

[ Szerkesztve ]

(#31029) Neil Watts válasza Formaster (#31026) üzenetére


Neil Watts
veterán

No, akkor szép sorjában:

"Inkább dugd Sata 2-re a sata 3-at is, minthogy bővítő kártyába" Oké. :)
"Amúgy az milyen bővítés? PCI? PCIe x1? PCIe x4 vagy x16?" - Ezt elfelejtettem írni. Pci-E 2.0 x1, 5GBit-et tud, szóval majdnem sata 3, de még így is gyorsabb mint a SATA-II.

"RAID drága vs SSD-vel már beteges totál tunning. Kétlem, hogy lenne rendszered ami kihasználja." Az adatlapomon lévő Phenom II-höz hülyeség lenne? Illetve a Photoshop/VMWare nem profitálna belőle? :F

"45 ezer körül gyönyörű Corsair Force 3 - 128gb-ot lehet kapni árgépen, vagy OCZ vertex 3-akat, bár az Corsairre még itt nem jött panasz." - De ez is Sandforce-os nem? Azokkal mintha sok gond lenne nem? :F

Üdv. core2

(#31030) jim_raynor70 válasza Neil Watts (#31024) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

256 gigas Samsung 470 (SATA 2) 70 ezerert? ;]
[link]
De ezek a kerdeseid mar tavaly is megvoltak. :)

[ Szerkesztve ]

(#31031) Formaster válasza Neil Watts (#31029) üzenetére


Formaster
addikt

1, A PCIe x1 slot 500MByte/sec adatávitelre képes maximum vagyis a plafon 4Gbit/sec körül mozog.

2, Ebben a táblázatban nézd meg mondjuk a Force GT-t, hogy alaplaponként mekkorát változik a sebesség. Szerinted, ha még az alaplapod megtoldod egy bővítéssel, akkor az mekkora difit hozhat? Nem éri meg, ráadásul lehet, hogy instabil lesz. Ha nem rendszernek kéne, hanem ide-oda másolgatni akkor még okés is.

3, Raid nagyon drága, ha kettőt összekötöttél (2x64giga), akkor ugye az 64 giga lesz, csak tükrözve. Szerintem ennyit nem profitálnál egy Phenom II-vel, de talán még én sem. (Ráadásul RAID=hibalehetőségek tömkellege)

4, A SandForce-al semmi gond, a mai legmodernebb, leggyorsabb vezérlő.

(#31032) jim_raynor70 válasza Neil Watts (#31029) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Nincs a SandForce-osokkal mar gond, maximum frissitesz egy firmware-t rajta, de valoszinuleg azt sem kell mar megjatszanod vele. Marvell vezerlokre ne dugd, azokat nem komaljak. Es jo esellyel az a bovitokartyad Marvelles...

A Photoshop es a VMWare teszteket nezd meg leginkabb, ha Neked ez szamottevoen fontos: [link], [link], [link].

(#31033) davidsz válasza Formaster (#31031) üzenetére


davidsz
őstag

A 3. amit írtál, az amatőrség és pontatlan.

Oprendszernek lehet RAID0-t tenni csíkozással. Ez pl. 2x64GB -ből lersz egy 128GB tömböd 2x-es sebességgel (~ 1db 64GB sebessége x2)

A többi ebben a fórumban: RAID

Nekem 2db 128GB-s van RAID0-ban. Brutális (bár még nem jöttem rá, hogy mire jó)
- Most fogom visszatenni 1 db 128GB-sre a rendszert. Kíváncsi vagyok a különbségre... - Ezt is majd leírom ide a fórumba.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#31034) jim_raynor70 válasza Formaster (#31031) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Es ha nem tukrozve, hanem 0-ra (csikozas) koti ossze, ahogyan a tesztben is szerepel? ;] Igy pedig csak par ezressel dragabb, mint egy darab 128-as.

(#31035) Formaster


Formaster
addikt

RAID- hoz mit sem értek, ez látszik is. Viszont, amit amatőr RAID-osként ;] is látok, hogy SSD esetében, ilyen konfiggal, csak gondot termelhet, mint hasznot. Ahhoz gép is kell (bocsi), hogy érezzen különbséget, sima vagy raid ssd-között.

Alapból tudja-e a lap a RAID-ot, ha RAID van akkor már lehet, hogy úszik a TRIM is stb stb.

Jelen konfiggal, tökéletesen jól jár 1 db 128-as sata 3-as ssd-vel, amit csak bedug, szöszöl és már használ is.

[ Szerkesztve ]

(#31036) Formaster


Formaster
addikt

Végszó

Cikkünk fő kérdése az volt, hogy megéri-e két kisebb SSD-ből összefűzni a számunkra szükséges nagyobb kapacitást. Mindent együttvéve arra jutottunk, hogy egy otthoni átlagfelhasználó jobban jár, ha egyetlen SSD megvásárlásával szerzi meg magának a kívánt tárkapacitást.

(#31037) davidsz válasza Formaster (#31035) üzenetére


davidsz
őstag

Ez így igaz. Neki ezzel a konfiggal nem sok értelme van.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#31038) Neil Watts válasza Formaster (#31031) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

- Marvell 88SE9123 / 88SE9120 van a kártyán: ejj

"Raid nagyon drága, ha kettőt összekötöttél (2x64giga), akkor ugye az 64 giga lesz, csak tükrözve. Szerintem ennyit nem profitálnál egy Phenom II-vel, de talán még én sem. (Ráadásul RAID=hibalehetőségek tömkellege)"

Rendben. Bár én RAID 0-ba kötöttem volna. de az úgy meg mint az orosz roulette.

davidsz: Na igen! Én RAID0-t szeretnék kiépíteni. Abból profitálna valamit pluszban a gép?

#31035: Milyen géped van ha szabad tudni? :F

MOD: Akkor 1x 128G? Oké... :)

[ Szerkesztve ]

(#31039) davidsz válasza Neil Watts (#31038) üzenetére


davidsz
őstag

Esetedben nem sok értelme van.

Kell hozzá a legerősebb konfig. Kell mellé Hdd, amire mentesz.
És kell valami amire jó ez a sebesség! Ami ezt használja! - nos nem sok ilyen dolog van.

1x128gb elég a usermappáknak, programoknak és játékoknak

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#31040) Neil Watts válasza davidsz (#31039) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ah, na igen, ez viszont már másik kérdéskör! ;)
Akkor a Corsair-eket/Samsungokat nézzem elsősorban? Ezek a legjobbak SSD terén most? :)

"1x128gb elég a usermappáknak, programoknak és játékoknak"

Jaja, 64G-n nem biztos, hogy elférnék. :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#31041) Formaster válasza Neil Watts (#31038) üzenetére


Formaster
addikt

Így van! 128 GB - abból is ha durvát akarsz akkor Corsair Force GT. Ezek szinkron csipesek, de akad még szinkronos az OCZ Vertex 3 elvileg, valamint kiderült, hogy az ADATA S511 is az (teljesség igénye nélkül). Amelyik neked szimpi, azt vedd és lehetőleg csak akkor frissítsd az FW-t, ha muszály.

(#31042) Formaster válasza Neil Watts (#31040) üzenetére


Formaster
addikt

Igen, 64 az kevés, ráadásul majdnem fele olyan lassúak, mint a 128 gigás modellek. És azt is számold bele, hogy az SSD-nek nem tesz jót, ha 80%-nál jobban teleírod.

(#31043) Neil Watts válasza Formaster (#31041) üzenetére


Neil Watts
veterán

Rendben, köszönöm!
Akkor ezekből választok!

<grammarnazi>muszaj (bocsi! :B)</grammarnazi>

(#31044) Jack@l válasza Formaster (#31041) üzenetére


Jack@l
veterán

Nekem kicsit más elveim vannak, amikor megveszem, még win install előtt fel a legfrissebb fw. Ha borul a bili, még az elején derüljön ki... :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#31045) Formaster válasza Neil Watts (#31043) üzenetére


Formaster
addikt

Hűha, azért ne vegyél semmit se készpénznek. Én még nem tapasztalatból beszélek, csupán sokat olvasok a témában.

Ez a véleményem az alapján amit olvastam, mindenütt. A Corsairre nem láttam FW panaszkodást, sem napi frissítést ez jó. Valamint a Corsair mindenben király amit csinál és ez is jó!

Azért Te is győződj meg arról amit mondok mielőtt bármit megveszel! Fentebb belinkelve néhány SSD kötelező olvasmány. Tessék átnézni mindent!

(#31046) Formaster válasza Jack@l (#31044) üzenetére


Formaster
addikt

Igen, Te rizikóztatsz. Orosz rulett jó játék, de vannak itt páran akik törölgetik a szemüket! Persze dos alól még elmegy a dolog. Párszor bejátszható. (Ha vágod a témát, mert kenni nem elég)

[ Szerkesztve ]

(#31047) Jack@l válasza Formaster (#31046) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem rizikóztatok én senkit, fogjuk rá értek hozzá... :) (saját példámat hoztam, igen, természetesen dos alól, mint mindent) Semmilyen orosz rulett nincs benne, ésszel odafigyelve kell csinálni, a gyártók azért adják ki.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#31048) zoleeno1 válasza Jack@l (#31047) üzenetére


zoleeno1
addikt

ezt komolyan mondod, látva a Samu háza táján történteket 2 napja? :DDD

Ez még mindig igaz, a gyártók ki is emelik: ne b@szogasd az a fw-t, csak ha valami gond van vele!

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#31049) davidsz válasza zoleeno1 (#31048) üzenetére


davidsz
őstag

Nem történt semmi különös Samsungéknál.
Körbejárva a dolgokat:
- a firm külön letöltését vonták vissza. User errorok miatt, azaz hogy a felhasználó ne tolhassa el a frissítést.
- két verzió maradt: dos alól frissíteni vagy a saját softal.
- Dos alól 3x kell egy "Y" nyomni és kész.
- egyszerű lett így.

Tegnap amin én is mojoltam, az inkább az infó hiánya volt, mint hiba.
Tesztelve és kipróbálva elmondhatom: nincs gond!!!

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#31050) Jack@l válasza zoleeno1 (#31048) üzenetére


Jack@l
veterán

Komolyan, bár az 1-2 napot én is meg szoktam várni kiadás után, hogy fórumon pár ember validálja a frissítést. ja, és DOS!!!

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Flash SSD - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.