Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) Van Der válasza Integra (#134) üzenetére


Van Der
csendes tag

:D Akkor dózeroljuk le a Párizsi udvart is. Valamelyik nap bemerészkedtem a lépcsőházba meg pár kapualjba. Putri az egész, pedig nem külváros
Ha majd a lakók kiköltöznek, akkor biztos vki megfinanszírozza a felújítást - figyelj.

Egyébként egy Westend szintű épület az tényleg nem rossz, pláne ha Kispestre épül. Mondjuk én valahova mellé engedélyeztem volna. Bakelit-kunyhókat pedig minél előbb felszámolni, közérdek. Azon a környéken nincs túl sok dolog ami a kultúrára akárcsak emlékeztetne. És most letolják a Bástyát is. Egy belső rekonstrukció , nem lett volna elég ?
Ha Europarkot építenek a helyére az azért nagy szopás volna. Legalább egy OP-ART belsőteret valahova, emlékbe (igazából akárhol megfér, elég rugalmas stílus). Lassan már csak Dezsavü szinten ötlik fel imitt-amott. Most figyuzz !! Pedig mi lehetnénk az Op-Art fővárosa és ömlenének a turisták, Vasarely érdemeit nem akarják elvitatni /a közép-európai lélek kivetülései/. A metróvégállomás meg lehetett volna pld. műemléképület is. Pécs szerintem kevésbé urbánus, hogy ott bármi hasonló hitelesen mutasson.
Vsz, bár nem biztos , de úgy tűnik minthacsak a piacot akarnák valakik újrafelosztani - kíváncsi leszek majd, mit akarnak odarakni. Nem merik megmutatni :D

Inkább a Moszkva téren tülekednének, ott már nem lehet ennél rosszabb mint amilyen

[ Szerkesztve ]

"A holnap egy másik világ" -F15Charlie

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.