Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Jorus válasza katt777 (#4450) üzenetére


Jorus
nagyúr

24 vámpírt henteltél szét. :)

A én új karim 20-as szinten nyomja, és még menne feljebb, mint a talajvíz az ártérben, de egyelőre még hozzá kell erősödnöm a szintemhez. Ja, és lassan elkészül a 3.000. potionom. :) Érdekes ellenfelek jönnek, mivel a 300 órás karimmal csak 9. szintig jutottam, így olyan, mintha egy új játékkal játszanék. Mondjuk azért az muris, amikor jön egy csóri útonálló egy akkora 5.000 Septimet érő Daedric Warhammerrel, hogy eltakarja az utat. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4452) Jorus


Jorus
nagyúr

Vávává, megvan a Daedric Bow! :) Megyek enchantolni! :) Kifosztok egy várat, tele banditákkal, erre a góréjukon egy potom 12k-s enchantolt Daedric greaves volt. :) A greavest hogy fordítanátok? Lábvédő? Páncél gatya?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4453) katt777


katt777
félisten

Kapok egy HIS3870-et, nem lesz 4870. :(((

Jorus: Grííííívz! :P :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4454) Neil Watts válasza katt777 (#4453) üzenetére


Neil Watts
veterán

A HIS az jó... :)

(#4455) hoffman_ válasza Neil Watts (#4454) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A 4870 még jobb ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4456) katt777 válasza hoffman_ (#4455) üzenetére


katt777
félisten

A HIS4870IceQ4turbo meg a legjobb. Kár, hogy még nincs... :(((
De most melyik küldetésről van is szó tulajdonképpen? :F :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4457) ollie válasza katt777 (#4453) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ICEQ-sat?

***

(#4458) katt777 válasza ollie (#4457) üzenetére


katt777
félisten

Sztem nem, mert nem mondták. Péntekre ígérték, hogy ideér. Ha nem akad el valami terror-csomagvizsgálaton a postánál. :DDD Remélem, mert a kölcsönkarit is vissza kell adnom.
Vagy van ilyen műhold? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4459) tzimash válasza katt777 (#4458) üzenetére


tzimash
őstag

Vagy van ilyen műhold? :F
:DDD
ja, az antarktiszt vizsgálta pár évvel ezelőtt, nem?:)

[ Szerkesztve ]

(#4460) hoffman_ válasza katt777 (#4456) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És ha lesz, akkor ráugrassz? :D Az már csak megbírkózna a full_mod Oblival is :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4461) katt777


katt777
félisten

KFT-t modoltam:

Ha jön a péntek
Iszod a kólát
Teszed a gépbe
Az új VGA-t....

:P :DDD

Remélem, tényleg ideér. Megyek pihenni.

hoffman_: Hát, ha már 3870 marad, ráérek várni, amíg lesz olcsó HIS4870IceQ3turbo. Csak kijön előbb utóbb az 58xx széria... Vagy veszek bagóért 280GTX-et... Bár az meg nem vörös, és nem is drusza... Végül is minél tovább használom a 3870-et, annál kisebb lesz rajta a veszteség (értsd: 1 napra eső amortizáció).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4462) hoffman_ válasza katt777 (#4461) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nálad az 1 napra eső amortizáció mértéke nem emberi ilyen igénybevételek mellett... ;]

Amúgy uesp.wiki- tök furát találtam, ki kéne próbálnom, de nincs odavágó mentésem...

"Mehrunes Dagon
Mehrunes Dagon
Mehrunes Dagon

Mehrunes Dagon is the Daedric Prince of Destruction and the main obstacle in the final events of the Main Quest. He is a large humanoid with four arms.

* Mehrunes Dagon is considered by the game to be a creature, although he otherwise appears to be an NPC.
* He can not be killed by mortals; the most that can be achieved by attacking him is to stagger him.
* If the 'kill' console command is used on him, Mehrunes Dagon seems to fall apart and "melt."
* It is possible to kill him with Wabbajack.
* It is also possible to kill him with a Damage Fatigue or Absorb Fatigue spell, or a weapon enchanted with them.

A vastag betűs a finomság. Tényleg jó lenne egy próbára. Még megnézem a párezer dugi mentésemben, de ha nem találok, akkor hozzunk már össze, egy vég-közeli mentést valakitől. Nagyon érdekel, hogy mit csinál a Wabbajack-el.

A másik meg, van az utolsó nagy csatánál, Bruma mellett... Az óriás kapuból mászik elő az a hatalmas "walking Daedric tank"... És a a wiki azt írja, hogy az Drop-pol és van benne Sigil Stone...
Erre én nem emlékszem? Vagy hülye vagyok? Vagy az nem saját felhasználású Sigil-kő? Jaj, asszem kezd előjönni. Az ebből való kell Martinnak, ugye?
Ezesteben nincs több kérdésem :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4463) SystemRoot válasza hoffman_ (#4462) üzenetére


SystemRoot
őstag

Amúgy ezekszerint nem teljes a wiki, mert a régebbi patchekben meg lehetett ölni sima fegyverekkel is Dagon-t. Ez több embernek is sikerült, pl nekem is. Elkezded gyakni, és ha hirtelen nagyon nagy damageet kap akkor szétesik darabokra...:DDD
Ezt sajna már kijavították az új patchekkel...

Amúgy meg nem jól emlékszel. Az egy saját felhasználású sigil kő, és ott van a földön valahol, amikor visszajössz. Néha nehéz észrevenni. Amúgy ha nem vagy még lvl17 akkor várj és vedd fel késöbb mert veled nő és transcendent lesz belőle. Továbbá a random pick dolog is működik vele.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4464) hoffman_ válasza SystemRoot (#4463) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor azt én nem találtam meg... Nem tudom, már olyan rég csináltam ,hogy össze-vissua keverek mindent. Csak új karival eljutni lvl 30-ig meg gamelni... Túl kevés az időm :(
De Dagon-t legyakni vicces lehetett :D :R

"Továbbá a random pick dolog is működik vele."

Ezt bővebben picit :U Kit,mit,hogyan?...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4465) SystemRoot válasza hoffman_ (#4464) üzenetére


SystemRoot
őstag

van egy mod amivel ki lehet választani hogy hanyas szinten akarod kezdeni a gamét egyébként ha nem akarsz újból szórakozni vele.

Amúgy meg a random pick csak annyi hogyha reloadolsz miután felvetted megint más lesz, mert random a kiválasztás.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4466) katt777 válasza SystemRoot (#4465) üzenetére


katt777
félisten

Kivéve, ha telepíted a Sigil Stone Selector-t, mert akkor megspórolod az 50 visszatöltést, mire 1 normális kavicsot ad.

Hol kellett küzdeni ezzel a Dagonnal? :F Nekem nem rémlik, hogy bármi megölésével különösebb nehézségem lett volna, leszámítva az anvili ház kísértetét, mert arra aztán eregethettem mindent, én is majdnem megpusztultam, mire vége lett (nem hamar).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4467) katt777 válasza hoffman_ (#4462) üzenetére


katt777
félisten

Mi az, hogy nem emberi igénybevétel mellett? :F Ja, hogy isten vagyok... :U Már a Ghostbusterben is megmondták: Ha valaki megkérdezi, isten vagy-e, azt feleled: igen. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4468) hoffman_ válasza SystemRoot (#4465) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jahogy a random pick csupán ennyi... A beépített csít :DDD Csak a fogalommal nem voltam tisztában...

A mod-os kezdés meg azért túlzás. Az úgy már nem is játék a játék, ha lvl15-ön kezdem el...

katt: Jól jöttél ki belőle, te zsivány :DDD De ki az a hülye(vagy éppenséggel épelméjű) aki nem mondana igent? ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4469) katt777 válasza hoffman_ (#4468) üzenetére


katt777
félisten

Hát, nézd meg a filmet...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4470) hoffman_ válasza katt777 (#4469) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Láttam. Régen. Nagyon. De láttam. :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4471) SystemRoot válasza katt777 (#4466) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem toltad végig az MQ-t?

A legvégén szembejön egy pöttöm figura és csúnyán néz. Nekem az volt benne az érdekes hogy engem pl valamiért nem akart bántani... :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4472) Jorus


Jorus
nagyúr

"Hol kellett küzdeni ezzel a Dagonnal? :F" Ez is mehetne az első hsz-ba. :D Ki az a Dagon? :D Végülis róla szól a játék nagyjából. :D

Heteken át szenvedtem, hogy GSG-be Grand lelket tölthessek, és azzal enchantolhassam rommá a Daedric Bow-om. Erre bemegyek - életemben először - a Mysteric Emporumba, ami ugye egy boltocska a lötyis ribi mellett IC-ben. Szal bemegyek, eladni pár tekercset, erre nézem, hogy ott virít nála egy GSG-be zárt Grand lélek, potom 800 aranyért. :W

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4473) katt777 válasza SystemRoot (#4471) üzenetére


katt777
félisten

Dehogynem, csak mindenkit legyaktam, nem kérdeztem neveket. ;] Úgy fest, fel sem tűnt. Vagy simán elmentem volna mellette? A fúrópajzsra emléxem. :DDD A végén meg sárkány volt. Na mindegy, majd figyelek, ha eljutok addig. :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4474) katt777 válasza Jorus (#4472) üzenetére


katt777
félisten

Tudom én, hogy kia', de nem ugrik be a találkozás. Régen volt... :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4475) Jorus


Jorus
nagyúr

Egy kis művészi pantheon.

Akatosh:

Azura:

Dagoth:

Mehrunes Dagon:

Sheogorath:

Sithis:

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4476) Jorus


Jorus
nagyúr

Katt, engedd meg, hogy bemutassam neked, Mehrunes Dagon komát, ahogyan a játékban találkozhattál vele. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4477) katt777 válasza Jorus (#4476) üzenetére


katt777
félisten

Télleg! :Y De ez nem kicsi manus... :U Már értem.
Szal tényleg le lehet gyakni? Mert pont azt mondja a játék, hogy nem. És ha megölöd, akkor mi lesz a végjátékkal? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4478) Jorus válasza katt777 (#4477) üzenetére


Jorus
nagyúr

SR írta, hogy régen volt egy bug, miszerint meg lehetett ölni. Aztán ezt javították. Így most max hátráltatni tudod, ha elég nagy sebzést okozol neki. Kinyírni csak Akatosh Cyrodiil-i megjelenési formája, A Sárkány fogja tudni, amikoris átharapja a gigáját neki.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4479) katt777 válasza Jorus (#4478) üzenetére


katt777
félisten

Olvastam ezt, de az a Wabbajack érdekes lehet, bármi legyen is. Asszem megint elfelejtettem valamit, nem? :F :B Sebaj, az új karakterrel úgyis igyexem mindent fejleszteni, összegyűjteni, stb.

Azok a rajzok ritka bénák. :((( :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4480) hoffman_ válasza Jorus (#4478) üzenetére


hoffman_
nagyúr

"amikoris átharapja a gigáját neki"

Derék megfogalmazás :DDD De a ténytől eltekintve, hogy nem lehet megölni, mármint jómagunknak nem lehet... Érdekelne, hogy a Wabbajack-kel átváltozik-e. Hisz wikin azt írták, hogy meg lehet vele murdeltetni. Az megy csak úgy megy, ha valami gyengébb lénnyé átváltozik...

(A képek, engedd meg, nagyon ott vannak a szeren) :) :R

katt: Jók a rajzok :((( :DDD

A Wabbajack az egyik Daedra-szentélyből szerezhető meg, és nagyon ügyes kis trükköt tud varázsolni...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4481) Jorus válasza hoffman_ (#4480) üzenetére


Jorus
nagyúr

Já, Sheogorath adja a Wabbajack-et. Ha hat a cucc Dagonra, akkor Daedroth, Őzike, Előcsatározó Goblin, Ogre, Patkány, Csontváz Bajnok, Bárány, vagy Troll lehet belőle.

A rajzok nekem tetszettek, azért toltam fel őket. :) Igazi mitológiai ábrázolások.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4482) hoffman_ válasza Jorus (#4481) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az nem egy rossz küldi, én csípem nagyon ;]

De mi az, hogy igazi mitológiai ábrázolások? A valós, általam ismert mitológiában nem szerepeltek a TES IV istenei(nagy vesztünkre... biztos felpörgették volna az ókort) :DDD
Hogyan szedted össze őket?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4483) Jorus válasza hoffman_ (#4482) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jee, tök jók, amikor a patkányok masíroznak a büdös sajthoz. :D

Há' Cyrodiil-i mitológiai, he! :)

Itt találtam őket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4484) hoffman_ válasza Jorus (#4483) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jaa, nagyon tutkó quest :C

Cyrodili..sorry :U Amúgy engem lenyűgöz, hogy mennyire kidolgozták ezt a világot. Szerintem egy Tolkien - Gyűrűk ura trilógia háttértörténetet is simán kenterbe verne...

(thx a linket)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4485) Jorus


Jorus
nagyúr

Oblivion Concept Art.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4486) MasterMark


MasterMark
titán

kicsit unalmas

Switch Tax

(#4487) hoffman_ válasza MasterMark (#4486) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem tudom, ez mire jött, de ha a játékot díjazod, akkor csak óvatosan... Elég hard fan-topicba kerültél...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4488) katt777 válasza hoffman_ (#4487) üzenetére


katt777
félisten

Á, én utálom a szerepjátékokat. :P Csak ez valahogy nem hagy békén... :U :O

Jorus: Télleg, ez is beugrott! Hiába, ha a Zembernek 1000 dolga van, ráadásul már 2 hete a jó kis VGA-ja nélkül senyved... :((( Nekem a képek akkor sem fexenek, nem szeretem ezt a stílust, és a "valóságtól" elrugaszkodott megjelenést. Nézd csak meg a 4 karú Dagon bácsit... Tényleg, nem azért veszít a végén, mert hiányzik az 'r' betű a nevéből? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4489) katt777


katt777
félisten

Ne vazze, találtam nVidia hibát. :W
Ahogy lementem Rufio-hoz a pincébe, már soha nem tudtam kimenni. Pedig ez ugyane modokkal ment ATI-n. Feltelepítettem újra csak a játékot, és megint nem tudtam kijönni! :Y De még küldetés-vége parancs sem ment, és másra sem tudtam átkapcsolni. Végül kiválasztottam egy másik küldetést, és konzolból odaküldtem magam, amikor végeztem vele.
Most meg Bravilban a csajszi nem adja oda Hernantier amulettjét, hogy utána menjek álmában. Úgyhogy elindultam úszva IC-be a Staff-ért, akkor meg IC előtt kifagyott a game. Igaz, ez a szar VRAm-nak is köszönhető.
Hát, ATI-val mindenesetre nem csinált ilyeneket.
Ja, Bravilban úgy mentem a mágusokhoz a küldikért, hogy előtte álmában kizsebeltem az összeset. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4490) hoffman_ válasza katt777 (#4489) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:D Nekem ATi-m van :DDD (bár nV-vel sem volt SEMMI bajom :P )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4491) katt777 válasza hoffman_ (#4490) üzenetére


katt777
félisten

Pedig vannak direkt nVidia hotfix pluginek a játékhoz, talán egy olyan hibába futottam bele, amihez nincs. De a gyíkqrwa miért nem adta oda Hernentier medálját? :F Csak sajnálkozik, hogy szegény H... :W
Kéne SR egy Hernantier medál kóddal... :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4492) hoffman_ válasza katt777 (#4491) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kéne az élő enciklopédia mi? A Mester :D

Ott a te bajod, hogy még a javító hotfix off-unoff patchét is megpatcheled :DDD Én nem raktam semmi patchet, csak a 2 gyárit. És semmi bajom nem volt :P

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4493) katt777 válasza hoffman_ (#4492) üzenetére


katt777
félisten

Ha elolvastad volna, amit írtam: 1.: Ugyanez ATI kártyával ment. 2.: Ugyanez csak az alapjátékkal szintén nem ment.
Máshol is van olyan hiba a játékban, hogy ha valami mást csinálsz, megsérül az aktuális küldi, hát alighanem ilyen volt, hogy Hernantier-re rávállaltam a Vapori-s küldit. Vagy a frantz tudja... :(

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4494) Jorus válasza katt777 (#4489) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az amulettes bug nekem is megvolt még anno 79GT-vel, de a többiből speciel semmit sem tapasztaltam.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4495) Jorus válasza katt777 (#4491) üzenetére


Jorus
nagyúr

SetStage MS05 40

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4496) katt777 válasza Jorus (#4494) üzenetére


katt777
félisten

Na, akkor ott a bibi, nekem is egy 79GT köhög most a gépemben. Mondtam én, hogy nV! :W
A kód mi? Nem küldi-teljesítés? Mert azt magam szeretném.
Vajon, ha megjön az ATI, meglesz a medál, vagy most már cseszhetem?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4497) Jorus válasza katt777 (#4496) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a konzol parancs oda rak a küldiben, amikor már megkaptad a medált. Az a 40-es stage. Az 50-es, amikor már a rémálomba vagy. Szal nem lövi ki a küldit.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4498) katt777 válasza Jorus (#4497) üzenetére


katt777
félisten

Hálásan kösztem! Én nem találtam ilyeneken UESPWikin, amelyet a nagymester mindig bőszen ajánlgat. :(((
Kocsog nV! :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4499) katt777


katt777
félisten

Hát ezt elmondom! Akkora bugot találtam, hogy patriot rakétával kell levadászni! :Y
Bementem Hernantier álmába, és ott megjelen a DB szóvivője, meg persze távozott is gond nélkül! :Y :F :Y :F :Y :F :Y :F :Y :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4500) Jorus válasza katt777 (#4499) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez nem bug, írják a küldi leírásánál is, hogy ha nem aludtál még az első gyilkosságod óta, akkor amint felébredsz henantier rémálmában, meg fog jelenni Lucien a Blade of Woe-t lobogtatva nagy vidoran. Tehát nem a bugok között írják, érted. :) Meg egyébként is, Lucien elég dörzsölt ürge, a mágiához is konyít, miért ne léphetne be vkinek az álmába, ahogyan te is be tudtál lépni - a medál segítségével. Egyébként Henantier-nek hívják szegény csókát. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.