Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

leaked részletek a trailerbōl [link] [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#152) slaye


slaye
csendes újonc

ez biztos hogy az elden ring lehet, az egyik vidónál az ég ugyanolyan színű mint az első trailernél , és ott a világfa is mert állítólag a skandináv mitológia alapjára épül a játék.
Sárkányosnál az a dodge az nagyon soulsos.

(#153) slaye


slaye
csendes újonc

képek

(#154) slaye


slaye
csendes újonc

(#155) slaye


slaye
csendes újonc

https://www.youtube.com/watch?v=axP6el8Xzu0

találtam még egy videót csak lehet törölni fogják ebbe van egy sok kezű boss ami trailer elején van

(#156) Šolaire válasza slaye (#155) üzenetére


Šolaire
veterán

Csak hogy kattintható legyen. [link]
Bíztató videó, kiváncsi vagyok most már nagyon. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#157) Šolaire


Šolaire
veterán

Itt egy cikk is ilyen nesze semmi fogd meg jól megint. [link] :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#158) slaye


slaye
csendes újonc

[link] itt van egy 1 perces változat, ez már jobb tiszta dark souls

(#159) BOBAKILL válasza slaye (#158) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Méghogy nem olyan lesz mint a ds. Dehogynem. :D Ez nem is baj. Remélem azért újítanak is valamit, mert bár én is nagy ds rajongó vagyok, de még egy ugyanolyan DS már sok lenne.
Ha tudnak újítani annyit mint anno a BB esetében is tették akkor elégedettek lehetünk.
Várom nagyon :DD

(#160) l.skywalker


l.skywalker
félisten

According to industry insider Jeff Grubb, Elden Ring's rumored reveal in March is probably not happening, possibly because of the recent leak Bandai Namco is also apparently cracking down hard and currently investigates the leak [link] :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#161) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elden Ring Player Creates Impressive Mock Up Cinematic Screenshot

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#162) Šolaire válasza l.skywalker (#161) üzenetére


Šolaire
veterán

Ahogy olvasgattam a szivárgás miatt megint csúszhat az, hogy bármit is mutassanak a játékból.

“Praise The Sun” \[T]/

(#163) Šolaire


Šolaire
veterán

Egy kis morzsa. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#164) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#165) slaye


slaye
csendes újonc

jövő hónapba már úgy is mutatnak gameplayt róla csak kár hogy idén már nem jelenik meg

[link]

(#166) l.skywalker válasza oriic (#164) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elden Ring – Recently Leaked Gameplay Clip Confirmed Fake (gamingbolt.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#167) oriic válasza l.skywalker (#166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokkolo hir :D

Live-Die-Respawn

(#168) slaye


slaye
csendes újonc

2022 január 21 én jelenik meg az elden ring
végre megmutatták nagyon állat lesz :D

(#169) slaye


slaye
csendes újonc

[link]

trailer

(#170) BOBAKILL válasza slaye (#169) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jiháá!!! Most néztem én is meg yt-on! Végre valami az éhező souls rajongóknak! :)
Sok DS elemet vélek látni benne de remélem teljesen újfajta játékélmény lesz, mint pl a Sekiro volt.
Persze sárkány ebben is lesz. :D

(#171) Rony949


Rony949
őstag

Engem már a dizájnnal megvettek kilóra. Hát hogy néznek ki ezek az ellenfelek, meg bossok? A japánok ebben mindig is jók voltak. (kivéve a Dark Souls 2-nél)

(#172) ThySoul


ThySoul
senior tag

Úgy látszik én vagyok az egyetlen akit nem nyűgöztek le eddig

Reménykedtem (főleg a baromi jól sikerült sekiro után) hogy a lehető legkevésbé lesz Dark Souls4 a játék, márpedig eddig nagyon úgy néz ki hogy az lesz :))
Na mindegy, úgy is megveszem megjelenéskor csak a hype nálam kicsit lejjebb ment

(#173) F.B.I. válasza ThySoul (#172) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jó lesz az, úgysincs szinte semmi hasonló csak szökőévente.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#174) TESCO-Zsömle válasza BOBAKILL (#170) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én konkrétan azt néztem, hogy az artstyle-t pl 1:1-ben átvették. Vélhetően/remélhetően a harcrendszert is. Viszont közelről egyes modellek kicsit mintha rondák lennének. Mintha elfogyott volna a zeljesítmény-keret. Nyilván sokat zabál, hogy openworld meg nincs töltőképernyő, de akkor is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#175) BOBAKILL válasza TESCO-Zsömle (#174) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem is furcsa volt a grafika néhol, de abban reménykedem hogy mivel ps4re is jön meg ps5re is így talán lesz egy nextgen patch hozzá vagy ilyesmi. :D
Látványban szerintem elképesztő lesz, és van még idejük reszelgetni a játékot januárig.
Elvárnám azér hogy picit szebb legyen mint a ds3 volt.
Az nem derült ki hogy miben lesz más mint az eddigi ds-ok, a lovaglást leszámítva. A vége felé az a vörös hajú felcsatolt karú csaj az egy karakter lenne vagy boss?

(#176) l.skywalker


l.skywalker
félisten

ICYMI: some Elden Ring details:

- biggest FROM game to date
- seamless, interconnected world
- dynamic weather & day/night systems
- swamps confirmed
- free next-gen upgrade
- online-coop for up to 4 players

Twitter

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177) ThySoul válasza F.B.I. (#173) üzenetére


ThySoul
senior tag

Hát csak nem mindegy hogy azért ülök neki mert tűkön ülve várom vagy mert nincs jobb opció

Egyébként lehetett sejteni hogy ilyesmi lesz, hiába sikerült jól a Sekiro a rajongók legalább fele utálta mert tök más lett mint hitték

(#178) F.B.I. válasza ThySoul (#177) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nálam ez már mindegy.... már nincs időm várni.... öreg vagyok :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#179) slaye


slaye
csendes újonc

[link]

részletek a pályáról, történetről, és a játékmenetről.

(#180) Yodamest válasza ThySoul (#177) üzenetére


Yodamest
addikt

Fú a Sekiro nekem nagyon nem tetszett, pedig/vagy pont mert abszolút souls van vagyok. Végigvittem fullra, mert azért csak csak from játék (még ha indiesouls is, értsd nem a "nagy" csapat csinálta, akik ekkor már javában az elden ringet hegesztették), de a koncepció nálam nagyon félrement. Egy cső játék volt voltaképpen, 0 fejlődési szabadsággal, (a kirakható talentek is elég egyértelműek voltak, mit szükséges azonnal, mit később, milyen sorrendben), mindennemű rpg funkció hiányzott belőle.

Továbbá a gameplay is borzalmas volt számomra, tönkre is ment benne egy kontrollerem pusztán azért, mert a hülye parry mechanika megkövetelte, hogy folyamatosan nyomkodjam eszement sebességgel az L1 bombot, ami ki is tört emiatt egy idő után... egy L1 spam az a játék. Egy adott támadásra mindig megvolt, hogy mia helyes válasz és pont akkor pont azt az utasítást kellett bevinned, ahhoz hogy életben maradj. Például egy adott támadást, ami parryre volt kondícionálva nem tudtál átugrani vagy kidashelni, ha fordítva volt akkor nem tudtad (vagy nem volt értelme) parryzni, szóval nagyon 2 bites volt az egész harcrendszer. Nem éreztem azt, hogy én tanultam meg harcolni, csak azt hogy betanultam hogy pont abban a tizedmásodpercben mit kell csinálnom, mindenféle választási lehetőség nélkül. Jó ilyen kis garázsproject volt a fromtól, így érthető a gyengébb színvonal, de maga a gameplay nekem totál nem volt fun.

(#181) Rony949 válasza Yodamest (#180) üzenetére


Rony949
őstag

Ne haragudj, de a Sekiro nem is RPG-ként volt reklámozva. Már a legelején tudni lehetett hogy ez egy sima akció-kaland játék lesz, ahol nagyobb hangsúly lesz a lopakodáson.

A kontrollered meg....nem tudom milyen ez a Dualshock 4 kontroller minőségileg, még nem nagyon használtam, de én PC-n játszottam ki a Sekiro-t, Xbox One kontrollerrel is és mai napig tökéletesen működik rajta minden gomb.

[ Szerkesztve ]

(#182) Yodamest válasza Rony949 (#181) üzenetére


Yodamest
addikt

PC-n toltam xbox one kontrollerrel, de a felső vállgombokat egy vékony műanyag rész tartja csak és elfáradt a nyomkodásba. Most ez nem 100% szóval nyilván lehet neked nem ment tönkre, a cserekontroller már nekem sem, de ettől még nagyon megterheli a béna mechanikája miatt.

(#183) slaye


slaye
csendes újonc

nekem tetszett a sekiro elsö végigjátszásnál nagyon féltem tőle de feleslegesen, demon hatreden kivül egyik bossem okozott frusztrációt, 5 éve folyamatosan játszok velük és én a sekirót nem érzem nehezebbnek a többi souls gametől dark souls 3 ba többször meghalok mint a sekiróba tán annyi bajom van vele hogy kevés a boss meg nem olyan változatosak az enemyk de a harcrendszerrel nincs problémám.

(#184) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fellőtték a steames oldalt

Live-Die-Respawn

(#185) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elden Ring Impressions: Exploring The Open World, Dungeons, and More - YouTube

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186) myckey


myckey
veterán

Nem lesz rossz :C

A karakterek, bossok, design és art...szokásos minőség :R Ráadásul ez a nyitott világ, merőben más élmény lesz.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#187) Mans20


Mans20
addikt

Részletek az Elden Ring játékmenetéről A nyitott világtól tartok, nagyon megszoktam már, hogy lépésről lépésre haladok a DS-ben.

(#188) TESCO-Zsömle válasza Mans20 (#187) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elvileg ez se lesz másképp, mint a DS, csak a "lépéseket" nem fogja töltőképernyő határolni.

Sima DS-be se azért/úgy vannak a lépések, mert csak sorban tudsz odamenni, hanem mert ha odamész, ahol még semmi keresnivalód, akkor megdeglesz az első NPC-től.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#189) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Important message:

ELDEN RING will release on Feb 25, 2022, as the depth & strategic freedom of the game exceeded initial expectations. Thank you for your trust & patience. We look forward to seeing you experience the game in the Closed Network Test in Nov.

The #ELDENRING Team [link]

November 12-től zárt teszt lesz. Jelentkezni a hivatalos oldalon lehet

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#190) l.skywalker válasza l.skywalker (#189) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt lehet jelentkezni:
https://www.eldenring.com/cnt


:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#190) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért kedves, hogy csak reg után derül ki, hogy nem elérhető a platformomra... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#192) l.skywalker válasza TESCO-Zsömle (#191) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja tényleg, kifelejtettem, hogy csak konzolokra

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#192) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem is neked kellett volna írni, hanem az oldalnak, ahova a link mutat. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#194) l.skywalker


l.skywalker
félisten

13 perc múlva Gameplay Preview élőben:
ELDEN RING - Gameplay Preview - YouTube
bandainamcous - Twitch

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195) hombre[EU] válasza l.skywalker (#194) üzenetére


hombre[EU]
veterán

már megy a lényeg...a soundtrack :)

Life, Uh, Finds A Way

(#196) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elindult az előrendelés: ELDEN RING | Official Website (EN) (bandainamcoent.eu)

PC - Steam: Pre-purchase ELDEN RING on Steam (steampowered.com)
Standard: 60€
Deluxe: 80€

Xbox:
Standard: [link] 20.990.- HUF
Deluxe: [link] 24.990.- HUF

Playstation:
Standard: [link] 23.990.- HUF
Deluxe: [link] 31.190.- HUF

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197) myckey


myckey
veterán

Nem semmi a kollektoros kiadás, hiv. oldalon. :Y :C De a kezdő sem kutya.
Remélem jó lesz ez a nyitott tér, az időjárás és napszak változás is klassz....na meg a főhős is mozgékonyabb lett, nem földhöz ragadt :D a paci is a hleyén van.

Pályatervezés és az Art...muzsika...karakterek... a hangulat adott. GRRMartin indöháúz :DD

szkájvóker, új az ava....rég nem láttalak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#198) Mans20 válasza l.skywalker (#194) üzenetére


Mans20
addikt

Elsőre nagyon hangulatos és szép is, csak a DS-t megszokva nagyon más. A lóval 20 métert ugrálva is fura. A most kell érzés azért elkapott.

(#199) myckey


myckey
veterán

Szóljon, aki a megjelenés után, ebben a sisakban fog a buszmegben flangálni !


;] :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#200) Imilenni válasza l.skywalker (#196) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom a fizikai PC kiadás nem Steames kulcsot ad :U

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.