Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) Mawyx válasza darál0w (#19450) üzenetére


Mawyx
senior tag

ha tudsz jobbat, szólj, 2 hét múlva munkát keresek, Bp :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19452) C4mp3r válasza darál0w (#19450) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nyári munkának elmegy, jobb mintha otthon döglenék, vagy mondjuk vicibiciklisnél szopnék, meg kolbászt nemesítenék. :)

(#19453) csoda120 válasza Mawyx (#19441) üzenetére


csoda120
tag

Ez tényleg GÁZ.
Azért kiváncsi lennék mit követhetett el a srác. :U

(#19444) Mawyx Saját bejáratú ingyen kidobó :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19454) C4mp3r


C4mp3r
addikt

És igen itt a vihar... ez hiányzott

(#19455) Mawyx válasza csoda120 (#19453) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mondjuk azt igazából nem látom át miért ne adhatnám oda a pasinak a kulcsot, hiszen együtt jöttek, hogy most a csaj berágott rá, az az ő baja, igazából a csajnak kéne elmennie ha nem tetszik neki vmi sztem. :U Ez nem a saját lakása, ahonnan úgy zárja ki ahogy akarja, aztán meg úgy tűnik mégis :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19456) csoda120 válasza Mawyx (#19455) üzenetére


csoda120
tag

Miért nem engeded be a srácot a pót kulcsal?Vagy adod oda neki?
Bejelentkezésen kinek a neve van?Srácé vagy a cshajéjé? :DDD

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19457) Mawyx válasza csoda120 (#19456) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mindenki tölt bejelentő lapot, minden lapra rákerül a szobaszám, tehát a szoba mindenkié, aki abba a szobába csekkol be.
A csaj azt mondta nem adhatjuk oda a (most már volt) pasijának a kulcsot, nekem ezt meg a főnök mondta hogy ez van. De a faszi ruhái, útlevele, tartalék pénze fent van a szobában, amit a csaj tagad, az igazság sose fog kiderülni, a többi iratát, pénztárcáját meg ellopták tőle, mert berúgott éjjel a szigeten.
Meg ha már pénzt adott neki a főnök, amit lehet sose lát többé viszont, akkor egy szobát miért nem adtunk neki? :F

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19458) csoda120 válasza Mawyx (#19457) üzenetére


csoda120
tag

Én inkább azt nem értem,hogy milyen jogon kell engedelmeskedni a csajnak,hogy a barátja nem mehet be a szobába,miközben együtt vették ki és ugyanannyi joga van a szobához a srácnak is!!!! :F
Meg,ha a csaj kijön a szobából (boltba,vásárolni,szétnézni stb) Akkor suttyonba miért nem lehet beengedni a srácot,hogy megkeresse a cuccait,legalább kiderülne,hogy hazudik-e az cshajé.

Amúgy Te mint benfentes hogy látod kinek van igaza,kamuzik a kiscsaj?

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19459) Mawyx válasza csoda120 (#19458) üzenetére


Mawyx
senior tag

Összevesztek, ha csávó bemegy és teszem azt felgyújtja a csaj összes ruháját meg elszedi pl a csaj pénzét, akkor meg mehetünk mi a rendőrségre magyarázkodni... Az a szoba a vendégé, mi nem mehetünk be, azért meg pláne nem, hogy megnézzük van-e férfiing a csajnál, amiről szintén nem tudjuk kié, mert lehet hogy nem a (volt) pasijáé, mi nem tudjuk.

Nem tudom. Nekünk annyiban szerencsés, hogy csávókám bóbiskol, beletörődött a sorsába, nem balhéznak. Egy darabig tuti nem lesz kedve csajozni az fix :U

Reggel azért megkérdezem a főnököt, ma este vártam vissza, direkt megkérdeztem jön-e, azt mondta igen, erre nem jött, hogy miért lett ez így, hogy a csajé lett a szoba, nem pl a pasié.

A csaj sztem egy kamugép, olvasgatva a faszi szerelmesleveleit, kéri, hogy segítsen legalább hazajutni, de nem.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19460) C4mp3r


C4mp3r
addikt

2 idióta a hotel előtt verekedett, de tiszta csíra módon. :D Jót röhögtem rajtuk, csak így bírkóztak egy ütést nem vitt normálisan egyik sem.

(#19461) Mawyx válasza C4mp3r (#19460) üzenetére


Mawyx
senior tag

itt tök nyugi van végre :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19462) Mawyx


Mawyx
senior tag

a faszi elindult haza, remélem hazaér épségben :U q hideg van, póló, rövidnadrág kombóban szipogott

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19463) qestion válasza Mawyx (#19462) üzenetére


qestion
aktív tag

jó idp van, a szesz meg fűtheti :D

a pálya

(#19464) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Jön le könnyes szemmel egy fekete hajó csaj, hogy ő tüzet akart kérni a 2.-on egy faszitól, amire az elkezdett vele ordibálni, meg állítólag verekedni, csak érdekes, hogy nem hallottam. :F Járőr is felment, de valszeg már alszik a csávó. Beszélgettem kicsit vele, azt mondja, hogy azért sírt mert köcsögök az emberek vele, mindenki. :D Mondom én beengedtelek titeket éjszaka, amikor ideállítottatok a semmiből, szobakártya, minden nélkül, ezt azért lehetne pozitívan értékelni. :D

(#19465) Mawyx válasza qestion (#19463) üzenetére


Mawyx
senior tag

már rég józan, nekem befagy a se*em itt :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19466) darál0w válasza Mawyx (#19451) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemkeresek így nemtudok :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19467) darál0w válasza C4mp3r (#19452) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

valoban :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19468) darál0w válasza C4mp3r (#19454) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt most esett kicsit, de egyfolytában villámlik...szép csapatépítő tréning lesz...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19469) darál0w válasza C4mp3r (#19460) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csajbunyo :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19470) C4mp3r válasza darál0w (#19469) üzenetére


C4mp3r
addikt

Minden hsz-omra külön válaszolsz, így könnyű nagyúrnak lenni. ;]

(#19471) darál0w válasza C4mp3r (#19470) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így szoktam közösségiben, ha fáradt vagyok...:D

de elhiheted, h nem ebből jött össze :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19472) C4mp3r válasza darál0w (#19471) üzenetére


C4mp3r
addikt

Vágom, a sok szakmai off... ;] (:D)

(#19473) darál0w válasza C4mp3r (#19472) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19474) darál0w válasza C4mp3r (#19472) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

na ez megérdemelt 2 HSZt..... :DDD

dupla amugy :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19475) darál0w


darál0w
Jómunkásember

szép hétvégét nektek. leléptem ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19476) Pulsar


Pulsar
veterán

Szasztok Bogyókáim! :R

(#19477) C4mp3r válasza Pulsar (#19476) üzenetére


C4mp3r
addikt

Üdv mester :D

(#19478) qestion válasza Pulsar (#19476) üzenetére


qestion
aktív tag

ez honnan ered?

a pálya

(#19479) C4mp3r válasza qestion (#19478) üzenetére


C4mp3r
addikt

South Park - Chef

Es most mentem aludni joejt :D

(#19480) qestion válasza C4mp3r (#19479) üzenetére


qestion
aktív tag

kössz,

jó éjt

a pálya

(#19481) Pulsar válasza C4mp3r (#19477) üzenetére


Pulsar
veterán

csöcs :D :R jó pihit!

(#19482) Pulsar válasza qestion (#19478) üzenetére


Pulsar
veterán

jaja... szószpark :DDD

te régen nem nyomultál itt a topikban? :)

[ Szerkesztve ]

(#19483) qestion válasza Pulsar (#19482) üzenetére


qestion
aktív tag

szoktam olvasni, de nem emlékszem nagy aktivitásra :D

a pálya

(#19484) csoda120


csoda120
tag

Szép napot olajbogyók.

Asszem ezt volt abba a Magyar katonás sorozatban. Usztics Mátyás volt benne.Meg az Urbán gyerek :))

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19485) C4mp3r


C4mp3r
addikt

A francba de korán van még. Rájöttem, hogy este kelni még szarabb mint reggel, túl hamar sötétedik. :D

(#19486) Mawyx


Mawyx
senior tag

megőrülök annyian jöttek :W :D
és ez semmi a holnapihoz képest, holnap fullra leszünk teljesen

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19487) qestion válasza Mawyx (#19486) üzenetére


qestion
aktív tag

a csajjal mi lett?

a pálya

(#19488) Mawyx válasza qestion (#19487) üzenetére


Mawyx
senior tag

milyen csaj?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19489) qestion válasza Mawyx (#19488) üzenetére


qestion
aktív tag

aki kidobta a pasiját

a pálya

(#19490) Mawyx válasza qestion (#19489) üzenetére


Mawyx
senior tag

hát nemtom, hazament nappal, kicsekkolt, már más lakik a szobájában, én a pasit féltem, semmi nélkül csak az egy szál ruhájában meg a vonatjeggyel a kezében, amit mi fizettünk neki, remélem hazaért egészben :U kíváncsi leszek küldi-e a pénzt

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19491) qestion válasza Mawyx (#19490) üzenetére


qestion
aktív tag

a főnök mit mondott, miért pártfogolta?

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#19492) csoda120 válasza Mawyx (#19490) üzenetére


csoda120
tag

Messze lakott?

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19493) Mawyx válasza qestion (#19491) üzenetére


Mawyx
senior tag

hopp, elfelejtettem megkérdezni, pedig eddig dumáltunk :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19494) Mawyx válasza csoda120 (#19492) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ausztria, várost nem tudok, mert tegnap kerestem a bejelentő lapját, de nem találtam, lehet félre lett téve, a másik lapon meg csak az országot látom.
A csaj állítólag nagyon hálálkodott kicsekkolásnál, vitt is csomó szórólapot, hogy ahogy megy vonattal, szétosztogatja....

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19495) tomyoy válasza Mawyx (#19494) üzenetére


tomyoy
senior tag

meló így meló úgy mást se olvasok, éjszakai topik off?!

read only :U

ágyő :C

nyiknyiknyiknyik

(#19496) Mawyx


Mawyx
senior tag

töltök megint egy ipodot, tetszik rajta pár zene, van iTunes a gépemen, de nem tudom hogy tudnám átmásolni magamnak? tudja vki? sürgős lenne, mert nem sokáig lesz nálam a cucc

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19497) C4mp3r válasza Mawyx (#19496) üzenetére


C4mp3r
addikt

Sehogy. Ahhoz authorizalni kéne a gépedet, amit csak a tulaj Apple accountjaval tudsz.

(#19498) Mawyx válasza C4mp3r (#19497) üzenetére


Mawyx
senior tag

komoly? ez mekkora szar már! nekem is van egy kis ipodom, de nem próbáltam még visszafele :U

meg balhé szagot sejtek, ki akartam próbálni a cuccot és látom törött a kijelzője, tuti nem ejtettem le, itt fexik az asztalon nyugiban, de ha jön a tulaj, hogy ez nem volt törött, akkor mi lesz? nem néztem meg hogy vettem át, a másik ipodját töltöttem és jött, hogy csere, töltsem ezt is, ő dugta át a kábelt. eddig erre nem is gondoltam, hogy úgy kéne átvenni ezeket, hogy vmit szignózik a tulaj, hogy milyen állapotban adta ide....

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19499) C4mp3r válasza Mawyx (#19498) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ja, Apple-féle másolásvédelem. Ráadásul egy időben csak 5 számítógép lehet authorizalva. (Windows ujratelepítés uj számítógépet jelent)

Én ezeknek annyit szoktam mondani, hogy semmiféle felelősséget nem vállalok a szarjáért, ha nem tetszik mehet a sóhivatalba.

(#19500) Mawyx válasza C4mp3r (#19499) üzenetére


Mawyx
senior tag

uff, ezt jó hogy mondod, most települtem újra, akkor erre vigyázzak :U

ezt is megjegyzem, most már mondani fogom mindenkinek és reménykedek, hogy ezt nem kell kifizetni, egy 4 gigás nano, ütött- kopott, szanaszéjjel van karcolva, a másikból hiányzott egy darab...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.