Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) Mawyx válasza Pulsar (#19550) üzenetére


Mawyx
senior tag

neem, az a másik eset volt :D

volt egy harmadik eksön is, zajongtak egyik emeleten és a másik szárnyból jöttek, hogy csináljak valamit... kölcsön kellett kérni egy biztonsági őrt, be is kussoltak egyből :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19552) Pulsar válasza Mawyx (#19551) üzenetére


Pulsar
veterán

kölcsön kérni? :DDD kitől?

(#19553) Mawyx válasza Pulsar (#19552) üzenetére


Mawyx
senior tag

:DDD a helyi diszkótól

és tanulság, ne nyiss be sehova, várd meg amíg kinyitják az ajtót, majdnem egy darts dobóizé állt a fejembe :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19554) Pulsar válasza Mawyx (#19553) üzenetére


Pulsar
veterán

:DDD :DDD hehe.. pont az ajtón volt a céltábla? :DDD

(#19555) Mawyx válasza Pulsar (#19554) üzenetére


Mawyx
senior tag

hát igen, ajtót eltávolítva meg ugye pont a céltábla helyén álltam :DDD néztem mi ez lemerevedett fura testhelyzet és mi a fene van a kezében, aztán megláttam rendesen :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19556) darál0w válasza csoda120 (#19505) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mindenfele :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19557) Pulsar válasza Mawyx (#19555) üzenetére


Pulsar
veterán

még jó, hogy nem dobta el :DDD

(#19558) Pulsar válasza darál0w (#19556) üzenetére


Pulsar
veterán

szasz! :R

na.. tornádó megvolt? :DDD de megnéztem volna...

[ Szerkesztve ]

(#19559) csoda120 válasza Pulsar (#19547) üzenetére


csoda120
tag

:) :R

#19556) darál0w Biztos nyaraltok és süttetitek a hasatokat míg más gályázik :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19560) Mawyx válasza Pulsar (#19557) üzenetére


Mawyx
senior tag

akkor asszem nem röhögnék :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19561) Mawyx


Mawyx
senior tag

remélem ma nyugi lesz, dolgom lenne éjjel :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19562) darál0w válasza Pulsar (#19558) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemláttam, nemtudok semmiről. olyan jol sikerült a szombat, h hétfőn tértem magamhoz kurva másnaposan, majd visszafeküdtem aludni :D
na iulyen egy jo céges buli :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19563) darál0w válasza csoda120 (#19559) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gálya van, de nekem ez a melo inkább hobbi. jol fizető hobbi :D

nyaralás ezévben nem volt....csak sok kicsi 2-3 napos :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19564) Mawyx


Mawyx
senior tag

4 órája dumálok vkivel, megőrülök, mindjárt leteperem :D :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19565) Pulsar válasza Mawyx (#19560) üzenetére


Pulsar
veterán

de mi igen :DDD

(#19566) Pulsar válasza darál0w (#19562) üzenetére


Pulsar
veterán

:DDD LOL :DDD De dúúúrva :DDD jó buli lehetett... mini sziget? :DDD

(#19567) Pulsar


Pulsar
veterán

na, kihaltatok? vagy le lett dobva valaki darst-al? :DDD

(#19568) Mawyx válasza Pulsar (#19567) üzenetére


Mawyx
senior tag

nem, csak fűzök vkit ezerrel :D nemtom hogy lehetne továbbjutni
képeket néztünk gépen, itt párszor egymáshoz értünk, de egyelőre ennyi :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19569) Mawyx válasza Pulsar (#19565) üzenetére


Mawyx
senior tag

kössz :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19570) Pulsar válasza Mawyx (#19568) üzenetére


Pulsar
veterán

hát kapd le :U

(#19571) Mawyx válasza Pulsar (#19570) üzenetére


Mawyx
senior tag

nem olyan egyszerű ez, nem tudom hogy kell :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19572) Pulsar válasza Mawyx (#19571) üzenetére


Pulsar
veterán

nanemááár :D
ez nem tudomány... vagy tantárgy... ez csinálni kell és kész. csak hallgass a megérzéseidre. Sosem hazudnak. Legalábbis nekem nem nagyon szoktak :DDD

(#19573) Mawyx válasza Pulsar (#19572) üzenetére


Mawyx
senior tag

:DDD
elment, este jövök melózni, jön ő is :B :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19574) Pulsar válasza Mawyx (#19573) üzenetére


Pulsar
veterán

vendég, vagy kolléga? :)

(#19575) Mawyx válasza Pulsar (#19574) üzenetére


Mawyx
senior tag

kolléga :)
érzem a szimpátiát, de amikor találtunk közös témát (volt bőven), egyikre tettem egy kis kedves ajánlatszerű megjegyzést, de vagy nem vette a lapot vagy nem a válasza, másikat meg ő dobott fel, hogy nem bir aludni, elringathatnám... abban maradtunk, hogy ezt este még megbeszéljük :) viccelődünk csak, de hátha... holnap elhívom valahová, ha nemet mond, akkor viszont hagyom. még az elején ki kell deríteni megvan- e viszonzás és akkor nem szabad futni senki után :U
hűvös volt, kabátcsere megvolt egy órára, hogy ne fázzunk és kapuccsínóztunk az automatánál :))
néztünk fényképeket, rengeteg volt, főleg azokat nyitotta meg, amiken én voltam rajta, nem az üres épületfotókat, dicsérte mind, hogy jól nézek ki... úgy érzem ez eddig kezdésnek klassz :)

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19576) darál0w válasza Pulsar (#19566) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az volt. kedden meg mindenki mosolygott rajtam...mondták durván toltam a végefele :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19577) darál0w válasza Mawyx (#19571) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

LOL :DDD

akkor ha nem megy kezd egy kis simivel....majd lekap ő :DDD

na nekem a hétvégén nem volt gondom...még főnöknőt is végigtaperoltam tetőtől talpig. :DDD

a legjobb benne, h tetszett mindenkinek...szal legközelebb is mindenkit :DDD

ja....és persze mindegyiknek ottvolt barát/férj....nem zavartattam magam...előszür velük ittam, majd vittem az asszonyt :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19578) Mawyx válasza darál0w (#19577) üzenetére


Mawyx
senior tag

:DDD úristen :DDD asszem nekem is innom kellene :D :DDD
muszáj sztem tapival kezdeni, nem lehet csak úgy hopp lekapni vkit, bár egyeseknek sikerül, csak elkapnak és átesnek hozzám ugye a pulton :C

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19579) darál0w válasza Mawyx (#19578) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megy az is, ha megvan az összhang...de egy kis tapival simán jobb indítani...na nem egyből a muffot kell fogdosni...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19580) Mawyx válasza darál0w (#19579) üzenetére


Mawyx
senior tag

tapi megvolt :)) :DD
annyit marhultunk, fényképezkedtünk is, szakadok magunkon :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19581) darál0w válasza Mawyx (#19580) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor lépjünk tovább....cuppanj rá ecsém :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19582) Pulsar válasza Mawyx (#19580) üzenetére


Pulsar
veterán

na, akkor alakul az ügy? :)és mi van a pároddal? :U :DDD :DD

(#19583) darál0w válasza Pulsar (#19582) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nincs is neki...hát csajozni se tud...bár lehet a párja pasizott be :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19584) Mawyx válasza Pulsar (#19582) üzenetére


Mawyx
senior tag

hát gyerekek mi lesz ebből? :U :D le kéne állni most már, de jó hír, hogy belejöttem, megy ez :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19585) Mawyx válasza darál0w (#19583) üzenetére


Mawyx
senior tag

azt szoktam mondani, h neten akármi elképzelhető, bármi lehet, de annak az ellenkezője is :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19586) Pulsar válasza darál0w (#19576) üzenetére


Pulsar
veterán

:DDDállatok :DDD

(#19587) darál0w válasza Mawyx (#19585) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tudod mit?! akkor csinálj akármit. és bármi lesz belőle. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19588) Pulsar válasza Mawyx (#19585) üzenetére


Pulsar
veterán

érdekes mondás :DDD

(#19589) Pulsar válasza darál0w (#19587) üzenetére


Pulsar
veterán

mekkora bölcs vagy... :DDD :DDD
Egyszer illegális gyorsulás után elmentünk mekizni, és ott mondta a haverom, mint bölcs mondás:
Amit nem szoktál meg az szokatlan :DDD :DDD

(#19590) darál0w válasza Pulsar (#19586) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de mekkorák...egyik munkatárs viszont annyira készenvolt...na ő volt az egyetlen aki 8x hányt :D
illetve ő volt az egyetlen aki hányt :D

pedig én is ittam sört, bort , 4 féle pálinkát, viszkit, vodkát , vmi gagyilötyit is...ilyen 20%os női pia...nameg pezsgő. ezt reggel9től. ~23:30tol semmi emlékem egészen hajnal 4ig. ugyanis akkor egy ágyban találtam magam és beesett mellém az 1ik csaj :D

na akkor felpattantam és mentem inni tovább :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19591) Mawyx


Mawyx
senior tag

de azért majd megmondom neki, h van párom és ezt nemtom hogy gondoltam és továbbra se tudom hogy gondolom :D :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19592) Mawyx válasza Pulsar (#19589) üzenetére


Mawyx
senior tag

:DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19593) darál0w válasza Pulsar (#19589) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez jo mondás....ettől már csak 1 jobb van : Idd meg, mer' megiszom én :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19594) Mawyx válasza darál0w (#19590) üzenetére


Mawyx
senior tag

mert, nem tetszett a csaj? :DDD

reggel nálunk akkora műsor volt, kottarészegen szerelmet vallottak nekem, de egy órán keresztül és ordítva, de úgy be voltak b@szva, h már jöttek a takarítók felmosni reggel, ezek meg itt fetrengtek előttem a földön a recepción és ahogy meglátták a vizet, h felmosnak a takarítók, elkezdtek "úszni" a padlón :D :DD :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19595) darál0w válasza Mawyx (#19594) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

setít volt, meg nem is voltam magamnál...nemtudom ki volt, de munkatárssal nem kezdünk...legalábbis nem tervezem...szal annyira magamnál voltam, h tudtam, h nemkéne...nameg még azt is tudtam, h van pia és az bezony pirakdatig elfogy :D

hát ilyen dolgokat lányoktol nemláttam még :D

szal most felmerült bennem a kérdés....buzi-e vagy?! :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19596) Mawyx válasza darál0w (#19595) üzenetére


Mawyx
senior tag

áhhá, a pia fontosabb :DDD

tod, akármi lehet.... :P :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19597) darál0w válasza Mawyx (#19596) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem minden esetben... ;)

akármi...nincs nekem bajom a melegekkel. csak ne velem melegeskedjen. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19598) Mawyx válasza darál0w (#19597) üzenetére


Mawyx
senior tag

meg ne zárják le fél Pestet amikor felvonulnak

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19599) darál0w válasza Mawyx (#19598) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

dehát ők egyenranguak, egyenlőek, nem kell őket megkülönböztetni....akkor mi a kurva anyámért kell nekik felvonulni? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19600) Pulsar válasza darál0w (#19590) üzenetére


Pulsar
veterán

ennyire csúnya volt a csaj? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.