Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok milyen lesz a hatos széria. Szerintem jót tesz majd a változás.

(#2) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Mehettek volna még lejjebb a képaránnyal. Mondjuk 18:9-re.
... de már ennek is örülni kell. Már "csak" az árral, de még inkább a támogatással kellene kicsit a konkurencia után menni.

(#3) joey04


joey04
titán

helyes

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nagy kérdés hogy mi vette rá őket?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Végre.

(#6) MikeWazowski válasza Polarstar (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Biztos a magas eladási számok... :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) Polarstar válasza MikeWazowski (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én arra gomdolok, hogy a nagyközönség használni akarja őket. A Sony meg azzal érvelt, hogy "moziélmény" .
Akkor lássuk: a mératarány mozivászon tekintetben ok. A nagyság nem oké. :D
Plusz ugye minél keskenyebb az álló kijelző, annál pocsékabb írni rajta. Nagyon valószínű hogy kedves vásárló közönség nem CSAK filmet nézne rajta. Itt volt a gond. A 16:9-es arány remek volt. De alig van már ilyen.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) adamssss


adamssss
veterán

En annyira orulok hogy a Sony nem szall ki a versenybol. Minden evbe az eselytelenek nyugalmaval indulnak es kb a sajat maguk szorakoztatasara csinalnak telefont de nem adjak fel. Kovetendo pelda, hatha egyszer beerik a kitartas.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9) edward2 válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


edward2
addikt

Már előre látom a sony Szokásos érvelését, hogy hoztak egy változást ami több embernek tetszik ezért még inkább emelik az árat.

(#10) <Adamsky> válasza edward2 (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én az ár mellett még attól rettegek, hogy cserébe kapunk egy csini kis notch-ot, is mert mint az az eladásokból is látszik (ja, hogy mást már kapni sem lehet? :D ) a vevők igénylik azt.

(#11) edward2 válasza <Adamsky> (#10) üzenetére


edward2
addikt

Persze. Évek óta várom a "tökéletes" telefont. Mindig vannak pletykák meg remény de aztán csak nem áll össze.

(#12) Polarstar válasza <Adamsky> (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na az a másik. A halálom!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Én nagyon drukkolok nekik, de tényleg. Régen sok Sony-m volt, imádtam őket, de szerintem innen már nincs vissza....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) nji


nji
aktív tag

Nekem az összes compact Sony megvolt. Jó lenne, ha megint elférne a zsebben. Ha jól tudom az 5-ös elég kicsi. Már nincs jó compact telefon a Sony gyárthatna egyet és akkor nem kellene ájfost vennem😆. Most iPhone se 2020 van és iPhone 13 mini, de sajnos már innen sem tudok továbblépni, csak nagyobbak vannak😢.

(#15) Polarstar válasza nji (#14) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sharp csinált egy príma kis mobilt a saját piszok jó IGZO kijelzőjükkel. De meghaltak volna ha erre is kellett volna hozniuk. :((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Pletykaszinten az is be lett dobva múlt héten, hogy a szoftveres támogatás 5 évre növekedhet.

(#17) Polarstar válasza Kawauso (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az már azért értékes érv!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) Tomcat


Tomcat
őstag

Az XZ Premium után nekem is elég fura volt elsőre a 21:9-es képarány a 1II-nél, de idővel megszoktam. A betűk alap beállítás szerint valóban aprók voltak, viszont a betűméret állítása után már olvasható lett minden apró betűs szöveg. Igazából már tavaly ilyenkor olvastam olyan pletykát hogy újra normális(abb) képarány várható, így az 1IV és végül az 1V is kimaradt nekem ilyen szempontból, viszont ha a 1VI ezzel az emberibb jól olvasható és "gépelés barát" képaránnyal jön majd ki az összes megszokott és elvárt SONY Xperia feature mellett akkor engem megvettek, biztosan fogok belőle vásárolni.

Tomcat

(#19) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hülye távirányító formájuk van jelenleg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) Yeffy válasza Plazmacucci (#19) üzenetére


Yeffy
veterán

hajra

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21) badacsony


badacsony
őstag

Sony Xperia 1 VI dimensions revealed, the phone will be a bit shorter and a bit wider

"The Sony Xperia 1 VI will allegedly measure 162 x 74.4 x 8.45mm - that is 3mm shorter and 3mm (and a bit) wider than the Xperia 1 V, which is 165 x 71 x 8.3mm. The renders from last time show that Sony will stick with its traditional design with a top and bottom bezel, so the loss in vertical space doesn’t come at the cost of stereo speakers and a front facing camera that’s in the bezel rather than the screen."

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#22) <Adamsky> válasza badacsony (#21) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, majd az 5 V lesz a "tuti" (számomra legalábbis). Ez a 74,4 mm-es szélesség nekem már sok. Az a baj, hogy addig (~ szeptember) picit még sokat kell aludni.

(#23) Crafter32


Crafter32
őstag

240e forint nyitó árra tippelek a 10 VI ra. Az A55 is kb 190e körül van.

[ Szerkesztve ]

(#24) Fred23 válasza Crafter32 (#23) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem 200-220 között lesz "csak" a 10 VI, de persze majd meglátjuk.

(#25) MikeWazowski válasza Fred23 (#24) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem erre nem sok esély van. :B Bár jó lenne...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Kicsit off, de Sony telefonok esetén van lehetőség a telefonbeszélgetés rögzítésére?
Ha, igen, akkor - esetleg kis "trükközéssel" - valamilyen gyári megoldással, vagy csak 3rd party szoftverrel (sajnos utóbbiak között nem hallottam még igazán jó megoldásról)?

(#27) Crafter32 válasza <Adamsky> (#26) üzenetére


Crafter32
őstag

Én úgy tudom EU ban ez tiltott, így azokból a telefonokból is kiveszik ezt a funkciót amit hivatalos itt forgalmaznak.

(#28) Kawauso válasza Crafter32 (#23) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Engem a processzora érdekel borzasztóan. Talán nem szúrják ki az ember szemét 3x zsinórban az SD695-tel. Az már tényleg az abszolút pofátlanság netovábbja lenne.

240eFt-os nyitóáron a 7s Gen 2 is szájhúzós, pedig attól tartok, hogy az lesz majd a processzora, ha már sem a Mediatek-hez, sem pedig a Qualcomm flagship killer procikhoz nem akarnak nyúlni. De mint minden évben, fenntartom a lehetőségét annak, hogy pozitívan meglepnek. Hátha...

(#29) <Adamsky> válasza Crafter32 (#27) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Én úgy tudom EU ban ez tiltott ... "
Jól tudod, de nem ez volt a kérdés. ;)
Asus és Samsung telefonok esetén erre mégis van jól működő megoldás. Szóval a kérdés továbbra is adott.

(#30) Crafter32 válasza <Adamsky> (#29) üzenetére


Crafter32
őstag

Nekem Samsung van. Mi a megoldás?
Appot nem találtam rá.

(#31) <Adamsky> válasza Crafter32 (#30) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Fejből nem fogom tudni, és az se biztos, hogy ez minden Samsung esetén működik, de az S23-ra tuti (sokáig követtem a topic-ot, mert úgy volt, benevezek egyre...) van valamilyen megoldás. Ha, ilyened van, nézz szét, ill. érdeklődj a topic-jában.

(#32) Crafter32 válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


Crafter32
őstag

5 éves Samsung A40 -et használok. Mikor megvettem működött rajta a hangfelvétel aztán kb 3 éve nem működik rajta a felvétel, pedig fizetős app volt.

(#33) <Adamsky> válasza Crafter32 (#32) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... én pedig 6 éves P10-et. ;)
Ebben van gyári megoldás rá. Nem out-of-the-box, de nem is kell hozzá root. Én nem "kémkedésre" vagy épp feljelentgetésre használom, hanem egyszerűen rohadt kényelmes, hogy nem kell telefonálás közben jegyzetelni vagy épp papírt keresgélni.
Később, nyugodt körülmények között vissza tudom hallgatni a beszélgetést. Nekem ez többet ért, mint a csillió Mpixel-es kamera vagy zsebradiátorként is működő csúcs SoC.

(#34) janeszgol válasza Kawauso (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Vagy a 7s gen2 lesz, vagy inkább (és én erre tippelek) 6s gen1. Igen a Sony-tól akár 240 ezerért is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Crafter32 válasza <Adamsky> (#33) üzenetére


Crafter32
őstag

Én is erre használtam. Nagyon sokszor segít.

(#36) MikeWazowski válasza <Adamsky> (#33) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, jó dolog én is váltottam anno CSC-t a samsungon, de sose használtam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#37) ttt1 válasza <Adamsky> (#33) üzenetére


ttt1
őstag

Indiai régiót kell beállítani onnantól megjelenik a felvételi lehetőség..

[ Szerkesztve ]

(#38) Crafter32 válasza ttt1 (#37) üzenetére


Crafter32
őstag

De akkor a nyelv is hindu lesz ?

(#39) ttt1 válasza Crafter32 (#38) üzenetére


ttt1
őstag

S23-nál nem lesz az, de lehet, hogy az "indiai" frissítési szervereket nézni, de ezt nem tudom biztosan.

(#40) ttt1


ttt1
őstag

Point and shoot képek 5 V-el:



Szerintem ezek nem rossz képek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.