Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) VirDan


VirDan
aktív tag

Az armor "affinitáson" változtatott a bungie valamikor? Durván 2 szezon alatt nem voltam.
Mintha nem lenne annyira resistance egyéb ellenfelekkel szemben. Harbinger-re állítottam egy void-arc szettet össze, de nem volt az igazi.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#9502) saen válasza VirDan (#9501) üzenetére


saen
veterán

Új modok vannak, sniper resist, melee resist, stb. A túlélés nem változott, de a modokat használni kell ha nem szeretnéd, hogy szétkapjanak. Emellett a protective light is elég extra.

(#9503) VirDan válasza saen (#9502) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ott lesz a baj.. A modokkal nem pepecseltem annyit, át se néztem mindet... :U
Thx.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#9504) GAbre


GAbre
veterán


Nah most megpróbálom solar abilityvel.Arc-al tuti nem jó.
De a stasis-t rohadtul nem akarta bevenni,pedig nyomtam 2 kill-t is ahogy látszik stasis-al. :W
Ha azzal se akkor nincs jobb 5letem.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#9505) saen válasza GAbre (#9504) üzenetére


saen
veterán

Én simán megcsináltam mindhárom karakterrel, nem hinném, hogy bugos. Igaz én solarral toltam.

(#9506) oriic válasza GAbre (#9504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet bug, nekem simán beadta. Solarral nem hiszem hogy gond lesz.

Live-Die-Respawn

(#9507) GAbre válasza oriic (#9506) üzenetére


GAbre
veterán

Így se sokkal jobb.A gránát nem mindíg öl.
Ha meg megütöm,hiába égett el a tűzben,az neki nem számít ability killlnek,de 10-ből 1x tudok ezzel leütni. :C :W
Utálom amúgyis a solárt.... :C
Gyűlöletes 1 fos nekem.Hát még így....

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#9508) oriic válasza GAbre (#9507) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, az ultimate képességek is ability-nek számítanak. Azt se számolta?

Live-Die-Respawn

(#9509) GAbre válasza oriic (#9508) üzenetére


GAbre
veterán

Természetesen azt is számolta.
De legtöbbször túl jó volt a "csapat",és mire ultija lenne az embernek,addig vége a mecsnek.
De 1 4-5 meccs alatt összejött.Volt 1 jó kör,mikor vagy 6ot is talán leszedtem.

Avatar

(#9510) oriic válasza GAbre (#9509) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ok, azt hittem hogy Bungo-nak megint sikerült összehoznia valami bugos bounty-t. :D

Live-Die-Respawn

(#9511) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

Nincs valami leírás, hogy mit érdemes, milyen sorrendben csinálni a játékban? Az első részében valahogy egyértelműbb volt nekem, vagy csak öregszek :D

Más: tényleg működik a cross play box-ps között, és jó is?

Xbox One: bandymnc

(#9512) sp8787 válasza bandi0000 (#9511) üzenetére


sp8787
addikt

Pl.
Ultimate Leveling Guide - Season of the Lost
Destiny 2 - The ULTIMATE Beginner's Guide
EVERY Weapon Perk Explained & Rated (PvE & PvP)

A cross az mukodik mert latom ,hogy nem csak PS-esek vannak.
Bar az lenne a legjobb ha nem lenne eleg ultimate shitshaw neha, olyan dolgok vannak amiket elotte soha nem lattam.

(#9513) l.skywalker válasza bandi0000 (#9511) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Minden működik crossplay. A játékot most kezdted? Akkor a New Light questlien-t érdemes először végigcsinálni, utána ha megvannak a DLC sztorikat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9514) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszönöm sràcok, asszem túlgondoltam, de meglesz.

Amúgy itt mennyire játszanak még vele? Ha majd eljutok a raid-ig, akkor talàlok valakiket, akik tudnak segíteni?

Xbox One: bandymnc

(#9515) Physicist03


Physicist03
senior tag

A reworkolt trials annyira jó lett, hogy ma sikerült a flawless önerőből :))

(#9516) oriic válasza Physicist03 (#9515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, én jobban utálom mint eddig. 5. meccstől csak és kizárólag olyanokat ad, akik egy csapatban vannak és/vagy flawless-esek. :D Solo jönne már inkább, abból talán többet ki tudok hozni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9517) saen válasza Physicist03 (#9515) üzenetére


saen
veterán

Grat!

Én nagyon messze vagyok ettől. Nekem non-stop jönnek a 3-stack pvp sweatlordok akik ellen már 1 kill is siker... Csapattársak ha látják, hogy az ellenfél jobb akkor elég jó eséllyel lelépnek a második kör után. Destinytracker alapján volt olyan meccsem is, ahol 100% esélyt adott az ellenfélnek :DDD Szoktak egyoldalú meccsek lenni minden módban, meg múltban is, de ilyet nem láttam még korábban.
Az biztos, hogy mivel két pinnacle-t is lehet szerezni amíg meg nem lesz a max szint szerintem fogom tolni, de azért megvan a határa annak is, hogy mennyi alázást hajlandó az ember elviselni. Szerintem ez a mód most is gyorsan fog veszíteni a népszerűségéből. Köv hétvégén a szintlépések már nem lesznek ilyen látványosak, loot is kevesebb lesz, rá fognak unni az emberek és akkor ismét sokkal nehezebb lesz mindenkinek.

(#9518) sp8787 válasza saen (#9517) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt lehet soloban is/Van matchmaking?
Eddig ez nem volt ha jol emlkszem.

(#9519) saen válasza sp8787 (#9518) üzenetére


saen
veterán

Most van matchmaking, tehát próbálkozhatsz szólóban is és ez újdonság. Emellett a jutalmazási struktúra is megváltozott, most azért akkor is lehet némi lootot szerezni ha minden meccsen kikapsz.
Ez a hétvége minden eddiginél több játékost vonzott trialsba, nem tudom mi lesz a vége, de bőven félmillió felett próbálták ki.

[ Szerkesztve ]

(#9520) oriic válasza saen (#9517) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Én nagyon messze vagyok ettől. Nekem non-stop jönnek a 3-stack pvp sweatlordok akik ellen már 1 kill is siker"

Éjjel még tryhard módban voltam, soloban elmentem 6 win-ig. Aztán jött utolsó meccs, 0 killünk volt a csapatban. Nulla...:DDD Sírtam belül. :O

Live-Die-Respawn

(#9521) sp8787 válasza saen (#9519) üzenetére


sp8787
addikt

Na ez nice.
Eddig meg csak a leugralunk a halalba a heti reward-ert modot csinaltam.
Mondjuk ebben a korban mar sztem a normal mod se lesz kulonb. :DDD

(#9522) saen válasza sp8787 (#9521) üzenetére


saen
veterán

Nekem nem is a korral van annyira bajom, ennyi idősen is lehetne fejlődni, de család + munka mellett én nem tudok annyi időt ráfordítani, mint a fiatalok. Naná hogy jobbak.

(#9523) sp8787 válasza saen (#9522) üzenetére


sp8787
addikt

Amugy ezek a Bungie-nal tenyleg ennyire idiotak/kutyautok?!
4-en ugyanabbol a klanbol az egyik nalunk es egybol lelep.
Ezek meg egy sima matchmaking-et se tudnak normalisan megcsinalni!

(#9524) maajsz válasza sp8787 (#9523) üzenetére


maajsz
senior tag

Lol ez mondjuk mi mocsok taktix :D

(#9525) l.skywalker válasza sp8787 (#9523) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Anno nekünk is volt ilyen konzolon, hogy heten mentünk be egy meccsbe, ugyanabból a klánból, két külön Fireteam-ben. És összerakott minket Bungie

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9526) saen


saen
veterán

Ma este is rápróbáltam egyedül trialsra. 4 meccset bírtam, mindegyik 3-stack ellen. 2 meccsen leléptek a csapattársaim a meccs elején, a maradék két meccsből egyet tudtam megnyerni, de azt is úgy, hogy minden meccsen az ellenfél volt nagyon keményen az esélyes a destiny tracker szerint.
Abszolút esélytelennek látom a flawlesst így. Bár szerintem a casual réteg hamar ki fog kopni megint...

(#9527) Ezekiell válasza saen (#9526) üzenetére


Ezekiell
veterán

Casual rétegnek solo flawless tök esélytelen. Solo flawless egyébként is azoknak megy max, akik vannak annyira jók, hogy szépen húzzák magukon a teamüket, akárkiket is kapnak. Na ezek nem a casualok :D

Majd talán a crucible labs-al el változik (a solo queue trials), addig én se nyúlok a trialshoz. Utána se leszek flawless soha pve playerként, de legalább nem leszek lábtörlő minden meccsen (talán).

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#9528) saen válasza Ezekiell (#9527) üzenetére


saen
veterán

Én alapvetően szeretek próbálkozni és egy jó meccsen kikapni nem zavar.

Ez azért sok, hogy fele meccs leaver és hasonlók. Vannak azért jó pillanataim, pl most is volt, hogy hoztam egyedül kört 1v3 ellen meg hoztunk többet is 2v3-ban. Ettől függetlenül a top pvp-sek simán megvernek. Ami alapvetően nem is baj, számítok erre, de örülnék ha berakna a gép randomok ellen rendszeresen, de nem teszi. Redditen meg olvasok ilyen 30+ losing streaket és társait, ezt nem tudom, hogy hogy bírják egyesek.

Van ismerős aki jó pvp-ben, ha nagyon akarnék flawlesst biztosan rá tudnám valahogy beszélni, de alapvetően így nem érdekel. Nem úgy szeretném elérni, hogy mások szivességet tesznek. Anno simán meg tudtuk velük csinálni amikor hajtottak a flawless címre és kellett nekik valakit carry-zni az egyik triumphoz. Most meg könnyebb...

(#9529) maajsz válasza saen (#9528) üzenetére


maajsz
senior tag

Solo queba úgy érzem inkább a szerencsés match making számít. Eddig 6 winig jutottam max soloba mercyvel, de úgy érzem viszonylag kevés a jól kiélezett meccs. Vagy viszonylag könnyű, vagy egy pro 3-as stack átrohan rajtunk. Nem mondom, hogy nincs szoros meccs, de nekem eddig inkább az volt a kevesebb.

Egyébként nem feltétlenük várnék egy freelance trialst, compban is inkább az tud szenvedős lenni a vége fele (nem beszélve, hogy az megint osztaná a populációt). Pl compban a 5500 előtt ha már nem akarok "kínlódni" akkor figyelem a matchmakinget és ha mondjuk 6/1 van és utána hirtelen 6/4 akkor az tuti egy 3as stack és ha arra 6/5 jön akkor tuti, hogy 3-an nyomjuk soloba, olyankor néha visszatáncolok. Bár volt már olyan, hogy 2 olyan solo gyereket kaptam 3 stack ellen, hogy kb lőnöm sem kellett volna de ez a ritkább.

(#9530) l.skywalker válasza saen (#9526) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én tegnap ilyen korán léptem be és teljesen normális lobby-ba rakott be három meccsen egymás után csak solo játékosok voltak, nagyon élvezetes meccseket toltunk és hármat meg is nyertem. Majd olyan 9-10 körül elkezdtek jönni a full Fireteam-ek/Clan Fireteam-ek és vége volt.

Aztán még későn is mentem 2 meccset, akkor mázlim volt, mert berakott 2 flawless-es srác mellé, akik kvázi lehozták nekem :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9531) oriic válasza maajsz (#9529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyébként nem feltétlenük várnék egy freelance trialst,"

Pedig jön, sokan most hétvégére várták, de később kiderült, hogy majd jön, de még dátumot nem mondtak.

Live-Die-Respawn

(#9532) l.skywalker válasza oriic (#9531) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert nem írták, hogy nem jön most, hanem általánosságban írták, hogy jön ebben a szezonban, tehát akár jöhetett volna most is, de mégsem :D

Trials of Osiris: The Revamp Begins > News | Bungie.net

We have three Labs PLANNED for Season 15:

...
•Trials Freelance: A separate node from the main Trials activity, where only solo players can queue. While we believe this is the right change in a vacuum, we aren't sure if splitting Trials into two matchmaking pools will deliver low matchmaking times and high-quality play in both pools at the same time. Prove us wrong!
...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9533) oriic válasza l.skywalker (#9532) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát én is most hétvégre vártam. :D

Mivel ez a szezon fél évig tart, így simán lehet, hogy majd csak valamikor hónapok múlva kapjuk meg, szóval egyelőre marad minden a mostani felállásban.

Live-Die-Respawn

(#9534) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Az a baj, hogy sok 3 -fős csapat játszik arra, hogy kilép gyorsan ha nem 1-2 embert (elsőre látszik, hogy 4-5 után keresi a + embereket) hanem full csapatot kap(na) mert nyilván könnyebb a dolguk egy random emberekből álló csapat ellen.
Amíg ezt nem oldják meg sokaknak lesz kellemetlen élménye ha csak randomokkal megy be egyedül. Ellenem volt, hogy beadta 3* egymás után ugyan azt a 3 fős csapatot úgy hogy egyedül indultam, ekkor kerestem rá, hogy mi a trükk amit alkalmaznak, hogy ilyen "szerencsések" ...

[ Szerkesztve ]

(#9535) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ezzel a matchmakinges-crossplay-es dologgal annyi a gondom, hogy nem tudok nekik írni ingame. Így ha összejön egy jó banda, akkor nem lehet azt megcsinálni pl, hogy együtt menjünk tovább. (Vagy van bármi módszer erre, mert én xbox-osként nem tudok ps usernek írni ingame)

Live-Die-Respawn

(#9536) saen válasza gyugyo79 (#9534) üzenetére


saen
veterán

Nem is kéne összerakni őket alapból... Meg nem is kéne mutatni, hogy hol jár a matchmaking.

Én befejeztem 9-18-on a hétvégét, tudom, hogy nem sok meccs, de többre nem volt idő. Kemény 33%-os winrate :DDD

(#9537) gyugyo79 válasza saen (#9536) üzenetére


gyugyo79
addikt

Akkor is 100 pontot kapok ha nyerek és akkor is ha vesztek (kivéve a kártyára kapott +) így sajnos amíg nekem pld. 2 fegyverből is kell a jó PvE változat amiből csak itt érhető el (Reed's Regret + Sola's Scar) ilyen változatban az adott fegyver típus én így is úgyis tolom és próbálok nem idegeskedni ilyeneken. Még így is jobb így mint ahogy volt az én szempontomból (már 20 + Reed's Regret -t tudtam kiszedni pld. )

[ Szerkesztve ]

(#9538) l.skywalker válasza gyugyo79 (#9537) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már csak dobhatna normálisat. Kb. 20 Ingeous Hammer-t törtem be és 1 volt amit megtartottam, na az is richtig PvE roll-ban volt jó :D :D :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9539) saen válasza gyugyo79 (#9537) üzenetére


saen
veterán

Ez igaz, de ha nyersz 7win-es kártyán akkor jöhet jutalom is meccs végén. Most utolsó meccsen kaptam golflabdát meg trials engramot is, azért ez nem mindegy. Ha sokat tudsz nyerni akkor loot eső van...

(#9540) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A 7 wines loot is kukában végezte

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9541) ldave


ldave
félisten

Amúgy ez most hogy van (nem volt időm próbálni), ha egyedül mész Trials sorba, akkor minden meccs után új társakat sorsol melléd?

A Slime draws near! Command?

(#9542) l.skywalker válasza ldave (#9541) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

igen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9543) saen válasza ldave (#9541) üzenetére


saen
veterán

Minden meccs után mész az orbitra, nem folytatja.

(#9544) ldave


ldave
félisten

Valahol érthető, de azért jó lenne ha lenne mondjuk opció a csapatban maradni, ha épp jó társakat kaptál magad mellé.

A Slime draws near! Command?

(#9545) saen válasza ldave (#9544) üzenetére


saen
veterán

Küldhetsz nekik friend requestet meg megbeszélhetitek a folytatást, de a játék nem számol ezzel.

(#9546) VirDan


VirDan
aktív tag

Az " Adept Big Ones Spec " mod random exotic engramból is, eshet?
Elég jól műkszik ahogy látom itt ott.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#9547) saen válasza VirDan (#9546) üzenetére


saen
veterán

Nem, csak GM nightfall vége vagy Flawless trials chestből.

(#9548) VirDan válasza saen (#9547) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ebben a videóban random exotic-ból kapja meg.
Akkor ezen már változtattak?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#9549) oriic válasza VirDan (#9548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak amikor kapta a GM-ben, vagy Flawless-ben akkor nem volt hely nála, így az ment a postmasterhez. Ott pedig a mod exotic engramként látszik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9550) VirDan válasza oriic (#9549) üzenetére


VirDan
aktív tag

Áhh, így már értem. Thx

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.