Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Civilization V

Hozzászólások

(#951) mikromanus válasza #48613632 (#950) üzenetére


mikromanus
veterán

A scout nagyon gyorsan iszkol. Nincs terület veszteség a lépésénél. Fix 2-2 területet lehet lépni vele (kivéve ha közvetlen ellenség előtt menne el). A normál harcos folyón átkelve, erdőben-dzsungelben-dombokon csak 1-1 egységnyi távot tesz meg körönként. Az meg nem mindegy meddig jutsz el. A romok nagyon hasznosak az eleján. Kaphatsz ingyen techet, extra lakosságot, sok vallás, vagy kultúra pontot. Ami még jobb, hogy esetenként upgradet is. Ha a scout bekap egy fejlesztést, akkor íjász lesz, de ugyanúgy érzéketlen a terepviszonyokra mint előtte. A shoshoonok is jók. Alap derítőjük olyan erős mint egy harcos. Egy szinttel magasabb ijász lesz belőle ha upgradet választ mint a normál felderítőből. Az meglehetősen OP. :Y
Ha parázol, akkor ne küldj sötét területre karakvánt. Mehet saját városok közt is. Gyorsabban növekednek így az alajén. Az meg sokat számít. Tudományra nem érdemes gyúrni. Eleinte úgyse ad semmi plust. Settlernél át leeht rakni termelésre (kalapács). Akkor úgyse tud növekedni a lakosság. Seregből meg eleinte elég 2-3 együtt. 1-2 közelharci, a többi lövész-távolsági. Ezzel simán be lehet darálni a barbárokat. Egy harcossal is mehet, de akkor párszor haza kell menni gyógyulni. Ha kilövöd a tábort örző barbárt és van a közelében másik egysége, akkro nem támad, hanem bevonul a táborba. Ez nagyon hasznos. A kis íjász simán bedarál egy-egy tábort (ha még nincs +1-2 egyéb barbi mellette. Késve észlelve már óvatosabbnak kell lenni.).

edit: a barbik hasznosak. Rengeteg extra befolyást lehet szerezni 1-2 városállamnál ha bérmunkában felszámolod a táborokat.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#952) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap kicsit mókáztam Velencével. Egy várost kell igazgatni, így valamivel egyszerűbb. Azért szépen növekszik. 36-os a mérete és még szépen növekszik. Minden bábállamból ömlik befele a kaja. A maradék meg "Gyártja" a goldot. Most van 14 trade-karaván vonala. Kiváncsi vagyok meddig jut a diplo győzelemig. Remélem azért Korea nem lep meg. Nagy haver, de ezt azért nem szeretném :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#953) dangerzone válasza mikromanus (#952) üzenetére


dangerzone
addikt

Hogyhogy egy várost kell igazgatni? Nincsenek settlerei vagy mi?

(#954) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No, senki nem próbált meg játszani a #924-ben linkelt magyar királysággal?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#955) mikromanus válasza dangerzone (#953) üzenetére


mikromanus
veterán

Velencének nem lehetnek Settlerei. Elfoglalt várost is csak bábállammá tehet. Great Merchant helyett velencei kalmár jelenik meg neki speciális egységként. Ezzel ha elmegy egy városállam területére, akkor meg tudja vásárolni (a kalmárnak cserébe annyi. Egy kalmár - egy városállam.) Persze normál trade missziót is teljesíthet és ebben sokkal hatékonyabb. A célállam azonnal "bábozódik". Megnézheted mi van bent, de ugyanúgy nem igazgathatiod mintha elfoglaltad volna és bábállammá alakítod. A városállam minden egysége a tiéd lesz. Optics kifejlesztésével mindenképp kapsz egy kalmárt.
Speciális képesség még, hogy dupla annyi kereskedelmi útvonalat kapsz mint a többi nemzet. Alapból talán 10, vagy 12 a max karavánszám így techekkel, de van két csoda ami ad még 1-1 karavánnyit (ez Velencének 2-2).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#956) dangerzone válasza mikromanus (#955) üzenetére


dangerzone
addikt

Wow, ez király. Eddig én meg azt hittem, hogy bugos a játék, amikor a velenceiek nem terjeszkedtek. :)

Amúgy az elfoglalt városokat később annektálni sem lehet? Csak bábállam?

[ Szerkesztve ]

(#957) mikromanus válasza dangerzone (#956) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak bábocskázik. Igazi Jeff Dunham :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#958) dangerzone válasza mikromanus (#957) üzenetére


dangerzone
addikt

Hát akkor nem egy tipikus birodalom építgetős nép az biztos :)

(#959) #48613632


#48613632
törölt tag

Na, elfoglaltam én is az első városállamom. Egyelőre még csak a lehetőségeket próbálgatom, hogy mit, és hogyan, szóval lehet, hogy hiba volt.
Erre egyébként az egyik szövim ejnyebejnyével reagált :D
No, meg mire be tudtam menni a városba, az kész csoda volt, asszem egy íjász hadosztály végre belépett, de előtte a többiek nem akartak. Talán gyalogos kell hozzá? :F
Ennek örömére mindjárt kaptam is egy kupac unhappy people-t, azt mondták, ha lesz bíróság, lesz öröm is. 99 kör, hajrá.
Itt jegyzem meg, hogy próbáltam beállítani a fókuszt, hogy milyen irányban fejlődjön a város, pl termelés, arany, tudomány, de ebből a szempontból mindegy volt ...
Aztán valamiért a karavánjaim sem tudom akárhová küldeni, ahová meg tudom, az a másiknak hoz többet ... :O

(#960) #75376384 válasza #48613632 (#959) üzenetére


#75376384
törölt tag

Városállamot nem foglalunk el. Sokkal jobban megéri szövetségben tartani. A nyersanyagait megkapod, szövetsége plusz egy szavazat/vá, remek golyófogó háborúban, kultúra/hit/tudomány/kaja bónuszt ad stbstb. Ha magadévá teszed ezek egy része elveszik vagy jelentősen csökken. A technológiák, policyk ára viszont nőni fog. Egyébként nem tudom melyik technológia adja majd meg a bíróságot (courthouse) az fogja csökkenteni egy picit a negatívumokat.
A karavánok hatótávolságát szintén különböző fejlesztések növelik.

[ Szerkesztve ]

(#961) #48613632 válasza #75376384 (#960) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Városállamot nem foglalunk el."
Hát, pedig olyan egyszerűnek tünt .... ;] Még jó, hogy van korábbi mentésem.

(#962) mikromanus válasza #48613632 (#961) üzenetére


mikromanus
veterán

Elfoglalni nem "illik". Egyes elaljasult népek külön erre szakosodtak (a tatár mongol fajzat Dzsingisz), mások alkalmanként nem vetik meg ami eléjük kerül (asszírok, hunok), de többnyire ha el is foglalod, akkor is jobb a bábállam. Ha bábozgatsz, akkor nincs, vagy kisebb az elégedetlenség és boldogtalanság, nem növekszik a policyk "ára", de a termelésük és bónuszaik szépen jönnek neked. Cserébe nem szólhatsz bele mit mikor épít. A speciális luxuscikkek elvesznek városállam bevételkor (vagy annektáláskor, vagy épp megvételkor). Ilyen például a porcelán és ékszerek.. Foglaláskor elvesznek az egységek is azt hiszem a munkáson kívül akiesetleg épp a városban volt. Annektálásnál (osztrákok) és vételkor (Velence) megkapsz minden egységet ami a városállamé. Civtől foglalásnál ugyanez a helyzet. Bár épp fel is égetheted a provinciális kis faluit az ellenségnek...:C Főváros nem semmisíthető meg. Azt max kiéhezteted és elnéptelenedik kicsit. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#963) don pardon válasza mikromanus (#962) üzenetére


don pardon
aktív tag

Meg lehet venni egy városállamot? ez mondjuk megmagyarázná, hogy velencének hogy lett 3 városa, mert háborúzni nem láttam őket... :)

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#964) mikromanus válasza don pardon (#963) üzenetére


mikromanus
veterán

Velence és az osztrákok a duci libával tudnak vásárolgatni. A velenceiek a feljebb jelzett velencei kalmárral. Ez a great merchant helyett "terem" nekik. Mivel telepeseik nincsenek, így ez a békés módja a terjeszkedésnek. Beküldi a városállam területére az OP arcot, aztán kattint a BUy city state ikonra (A trade mission alatti ikon. Ugyanolyan csak van benne egy kis gold jelzés). A megvásárolt városállam nem "szabadítható fel". Az a tied szőröstül-bőröstül. Nem lesz önálló ha más befoglalja és nem is kap rá irdatlan liberator bónuszt.

Austria az annektálás útján jár. Először minimum 5 körig barátoknak (vagy szövetségeseknek?) kell lennie egy adott városállammal, aztán jó sok golddal kivásárolhatja az államot. HA a dagi csajszi pénzt kér tőled, akkor jobb ha megtagadod! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#965) don pardon válasza mikromanus (#964) üzenetére


don pardon
aktív tag

Köszi, ezt jó tudni! :C

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#966) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Egy jó ideje már nem játszottam ezzel a játékkal.
De egyik kedvenc stratégiám az egész sorozat, az öttel is rengeteget játszottam.
A kiegészítőivel is.

Most mondom megyek 1 kört. Vagyis 2 napja. Azóta húzódik. :)
Én mindig csak legkönnyebben szeretek játszani, hogy domináns legyek a bolygón. :D
Mindig az osztrákokkal megyek, mert a városállamok beházasítása, és így annektálása szerintem
egy legális cheat! :D Hihetetlen, hogy ez benne van.

Ami viszont újdonság volt, én úgy tudtam, hogy a legerősebb, legmodernebb egység a halál robot.
De most még utána ki tudtam fejleszteni az x-com egységet. :D Nagyon vagány.
Gyengébbek, de nem kell hozzá urán, meg le lehet dobálni 40 "kocka" távolságig, szóval jóféle egység. :C

A legnagyobb térképen megyek, de azért itt, 2000 körüli évszámnál már elég sokáig lépnek a többiek.
Nem mellveregetésből írom, de egy i7-es konfigom van 8 giga rammal, szóval nem a gép miatt talán :/
Igaz lassan már nincs ellenség, csak 2 nép. De átgyalogolok rajtuk a halál robotokkal és annyi. ;]
A vallásomat megszavaztattam már az enszben, mint az elismert "igaz" földi vallást, szóval egyeduralmam megkérdőjelezhetetlen! ;] :P

1 kis off, ami nem is igazán off
Régi kedvenc részem az alpha centauri volt! Pár éve még aktívan játszottam vele, nagyon eltalálták annak a hangulatát. Most már azért elavult kicsit. De ami örömhír, hamarosan itt a "Civ 6", vagy "alpha centauri 2" :))

1 kis cikk, videó

Váó, micsoda kedvcsináló videó. :))

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#967) pethYeti válasza Nuada herceg (#966) üzenetére


pethYeti
addikt

Érdemes bekapcsolni a quick combat és quick movementet.

(#968) Nuada herceg válasza pethYeti (#967) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm az infót!

Soha nem használtam ezeket a funkciókat, de quick combatot már bekapcsoltam tegnap, az segített.
A quick movement azért nem jó, mert nem látom akkor az ellen hova mozog. :)

Viszont nem is ezek miatt lassú, nem ezekre gondoltam. Hanem még ha sötétség is fedi az ellenséges területeket,szóval nem látom a mozgást, akkor is nagyon sokáig tart 1 kör.
Szóval sokat "teker"/ gondolkodik a gép, még eltelik az Ők körük...
De még egyszer köszönöm az infót, lehet bekapcsolom a múvmentet is. :)

Értem a csíziót.

(#969) pethYeti válasza Nuada herceg (#968) üzenetére


pethYeti
addikt

Persze idővel lassul, de nekem nagyon sokat javított ez a két opció. Főleg amikor repülők "repkednek", az az animáció egy végtelenségnek tűnik.

(#970) Geryson válasza pethYeti (#967) üzenetére


Geryson
addikt

Ja, ez egy olyan opció, hogy nem animálja le a csatát szépen végig?

Cucuska2: Örök hála! Átállítottam németre, így nekem sokkal jobban bejön! :R

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#971) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Steam-en aki akar játszani az vegyen fel barátnak. itteni nevem egy ka végződéssel vagy írjon privátban. alap + BNW van meg.

(#972) Nuada herceg válasza Dzsolo (#971) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát hallod én nem találtalak meg steamen. :)
Biztos ez a neved? "Dzsoloka"-ra kerestem rá, de semmi.

Egyébként nekem csak alap van meg, de azzal majd játszhatnánk 1 rövid kört. :)

Értem a csíziót.

(#973) #48613632


#48613632
törölt tag

Én is beszállnék, de nem nagyon vágom a játékot még. Ha beférek, írjatok, ha nem, az sem baj, nem szeretném a bénázásommal más játékát elrontani. :R

(#974) Nuada herceg válasza #48613632 (#973) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát majd megtanulod! :) Kell ahhoz jó pár kör, végigjátszás!
Az meg kimondottan jó, ha nem vagy jó játékos, akkor beférsz! ;] :DDD

Egyébként meg nem játszottunk még, én holnapra terveztem 1 végigjátszást, mert hát azért az hosszú, nem fél óra. :) De még nem sikerült felvenni egymást steamen. :)

Majd holnap! ;)

Értem a csíziót.

(#975) alratar


alratar
addikt

Ha egy egységet felfejlesztem, hogy terepen (hegyek, erdő) kapjon 15%% harci bónuszt, akkor az számít, hogy az ellenség, vagy, hogy az én egységem van terepen (hegy ,erdő)?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#976) mikromanus válasza alratar (#975) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindig a cél számmít. Támadásnál ahova irányul a támadás. Védést nem figyeltem... Arra nem tudom számít-e a terep előléptetés. Szerintem igen és ott is az számít, hogy az ellen milyen terepen van.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#977) alratar válasza mikromanus (#976) üzenetére


alratar
addikt

Aham. köszönöm.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#978) dangerzone válasza mikromanus (#976) üzenetére


dangerzone
addikt

Szerintem támadásnál az ellen számít, védekezésnél pedig a saját egységed helyzete.

(#979) Nuada herceg válasza dangerzone (#978) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ezt én sem tudtam soha,
pont ezért szoktam mind a 2-re nyomni. Erre is , arra is.

Értem a csíziót.

(#980) alratar válasza Nuada herceg (#979) üzenetére


alratar
addikt

n is szoktam erre is arra is adni bónuszt, de amikor körbevesz két egység, és hirtelen kell dönteni mire rakd azt a 15%-ot...

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#981) mikromanus válasza Nuada herceg (#979) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindkettőre nem érdemes pakolni. A lvl 3 után már elég erős upgrade-eket lehet szerezni. Lövész és melee unitokkal is. Jobb ha egyre megy mindig addig.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#982) #48613632 válasza Nuada herceg (#974) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem jött össze most a hétvégén, sajna elég elfoglalt voltam :( De remélem azért Ti játszottatok. Legközelebb beszállnék akkor.
A steamom pedig "Cash Detonator" vegyél fel, ha gondolod. (Tom, hülye név :D)

(#983) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Szépen pörög a topic :) Gondolom a nyári akciók miatt :D
Én szépen lassan nyomom az achievementeket, sajna magasabb szinten (immortal, deity) pofátlan módon csal a gép, de azért nem legyőzhetetlen.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#984) Nuada herceg válasza #48613632 (#982) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát multizni nem multiztunk.... :)
De én sajnos végigjátszottam a hétvégét! :D :(
Szombat reggeltől úgy vasárnap estig kb. Tegnap este már belefért 1 kis
WoT is haverral. Szóval nem volt 1 értelmes hétvége, nem nagyon éltem! :)

Azért ha eljutnánk oda, hogy nagy birodalmunk van, már unalmas lehet kivárni
egymás körét... Vagy ne tudom hogy megy ez.

kraftxld:

Én már a harmadik nehézségi fokozaton összeszarom magam! :D
Idegesít, ha az elején elhúznak a többiek. Lehet később meg lehet őket fogni.
De ha nem nálam épül az összes csoda, akkor mérges vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#985) kraftxld válasza Nuada herceg (#984) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Gyorsan kell szaporodni az elején, meg a jobban terjeszkedő népeknek (Németek, stb) a tökére lépni aztán nem lesz gond.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#986) #48613632 válasza Nuada herceg (#984) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem baj, kell idő a szórakozásra is néha :D
Arra gondoltam, hogy coop-ban tolnánk, azaz szövik lennénk, már ha van ilyenre lehetőség. Esetleg skype vagy TS mehetne közben.
Amúgy van WoT is, ha belefásulnánk a végére, no meg bármikor abba is hagyhatjuk, ha unalmassá válna.
De persze majd akkor, ha időd/időnk engedi, egyelőre nem is tudom, hogy mikor lenne erre fél napom? :F

(#987) Nuada herceg válasza #48613632 (#986) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ts-em van, csak cimborává játszok Wot-ot is szinte.
Hát ha el lehet menteni, akkor co-op bán tolhatnánk valami keményebb ellenfelek ellen. Na majd megbeszéljük. :)

Ja steamen felvettelek, ha nem írtam volna...

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#988) mikromanus válasza kraftxld (#985) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy gyorsan kell terjeszkkedni, vagy a meglévőt gyorsan növelni. Persze lehet németekkel jobb rámenni a vasra és a kardos ehgységekre, addig meg toborozni a barbár táborokból. Vagy épp célirányosan rámenni egy techre és csodára. Mindenesetre én az egy város mind felett (Velence) módszerrel, vagy a gyors, szapora kis hangyák stílusban nyomulok (összes többi). 3-4 várost le lehet pottyantani az elején. Korai négynél már mindenki úgy véli túl agresszívan terjeszkedsz. Meg ha közel települsz az ellenhez, akkor hajlamos morgolódni. A legelején annyira nem gáz talán, de a "második" telepes hullámnál volt hogy azonnal hadat üzentek. Mondjuk harcias szomszédok voltak.
Szoktak még trükközni munkás lopással is: 25 kör körül, vagy amikor kijön, akkor befoglalják egy városállam munkását és békét is kötnek ugyanabban a körben. Nyertek egy ingyen munkást. Mondjuk ezért haragudni szoktak. Egy még belefér az elején, de másodikra már össz ismert városállam és civ szinten is megy rád a warmorger bünti. Ez max akkor nem gáz ha amúgy is úgy vakációzol, hogy lovashordáiddal felperzseled a szomszédokat (mongolok).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#989) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Gondoltam beszállok én is csapatba. :) Én elég casual Civ V játékos vagyok, az eddigi legnehezebb fokozat amit épelmével megtudtam csinálni az a Prince. Ellenben imádom gyűjtögetni benne az Achikat, jelenleg 188/287-en állok. Ahogy nézegettem a "szaktudásom" olyan 210-re lesz elegendő :D; utána vagy megtanulok rendesen játszani, vagy Feleségem nyugalmának érdekében szépen letörlöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#990) #48613632 válasza Nuada herceg (#987) üzenetére


#48613632
törölt tag

Most fogadtam el, köszönöm a meghívást :)
Ok, egyeztessünk le valamit, felpattintom majd a TS-t is akkor, és vfalamit összehozunk. ;)
neked hétvége, vagy hétközben a jobban megfelelő?

(#991) kraftxld válasza Kareszovics (#989) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem "csak" 158 van meg, de eddig csak a mongol scenario-t játszottam komolyabban meg egyszer végigvittem a Fall of Rome-t, a többivel még nem volt időm érdemlegben foglalkozni, mert akadt még bőven kihívás :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#992) Nuada herceg válasza #48613632 (#990) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszi hogy elfogadtad. :)
Hát hétköznap dolgozok, mikor hogy, délig, vagy 3ig.
Szoval a hétvége jobb lenne.
De majd megbeszéljük. :)

Kareszovics
Gyere egy-két körre Te is. :)

Értem a csíziót.

(#993) Kareszovics válasza kraftxld (#991) üzenetére


Kareszovics
addikt

Úristen Fall of Rome... életemben annyi egységet nem menedzseltem, mint akkor. :D Ráadásul 200 körön keresztül ugye. Na akkor majdnem kiégtem a játéktól a p1cs@ba. :DDD

The Nuke: ahhoz nem ártana tudni játszani is. :B

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#994) Nuada herceg válasza Kareszovics (#993) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Akkor ilyen ellenség kell, mint Te. ;]
Nem kell nagy tudás. Egy csapatban leszünk, pár géppel csak elbírunk többen. :)

Értem a csíziót.

(#995) kraftxld válasza Kareszovics (#993) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Eddig a mongol pálya tetszett nekem a legjobban, pár oldallal visszább van egy screenshot-om, ilyen 300-as unhappyness volt a vége előtt 2 körrel :) A Fall of Rome se volt rossz, bár az újra kell még játsszam párszor az összes achievement miatt, de közelítőleg se olyan hangulatos mint a mongol.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#996) Kareszovics válasza kraftxld (#995) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát nekem a mongol az totál fail. Még csak azt sem tudom, hogy kéne hozzáfogni. :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#997) kraftxld válasza Kareszovics (#996) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Le kell nyomni mindenkit a fenébe :) A kheisk-ekkel távolról íjjazni a városokat mint a gép, amikor alig maradt élete horseman-el befoglalni. Utána indítani a keleti frontot és ott is mindenkit végignyomni válogatás nélkül.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#998) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Ti most miről beszélgettek? :O
Valami kiegészítő, vagy dlc?

Értem a csíziót.

(#999) kraftxld válasza Nuada herceg (#998) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]
Egy scenario ami szerintem nagyon jó ha rákap az ember az ízére :) Főleg annak ajánlott aki szeret csatázni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1000) Kareszovics válasza kraftxld (#999) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mondjuk velem lehet pont az a baj, hogy nem szeretek harcolni. Tejbetök vagyok. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Civilization V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.