Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-30 20:26:58

LOGOUT.hu

A Chakra OS megszűnt, tegnap jött a hivatalos hír. Hogy a jövőben látjuk-e még, azt nem tudni. Szép volt, de nincs tovább. Most a hozzá legközelebbi disztró az a Manjaro KDE...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------v

ChakraOS - korábban Chakra Project - asztali Linux disztribúcióval kapcsolatos alapvető információk:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Raynes válasza ztsoft (#2499) üzenetére


Raynes
tag

Pedig én is kaptam egy időben, 2 éve, ezt a huszonkettőnéhány ezret, és ott a helyi önkormányzat csak utalni volt hajlandó bankszámlára. Nem a Blikkben olvastam, személyes tapasztalat. Persze elhiszem, hogy vannak helyek, ahol még postán is utalnak, de ma elég neccesen lehet elleni bankszámla nélkül, már fingani sem lehet nélküle. Ugyanez van a jogosítvánnyal is. Erre halad a világ.

@spammer: látom, ilyen piros sapis szpemörök nagyon kényesek a nyelvi kérdésekre (3ik, tryd), nem easyznek a témában :DDD Igazad van, legyünk igényesek, főleg Szőő Khepm Phőők kollégától várnánk el a leghamisítatlanabb angolságot, méghozzá khéjdí ííí dájölektben. :D

10 disztró egy gépen már pótcselekvés. Aki rendesen ért a Linuxhoz, annak mindegy melyik disztrót használja, be tudja állítani rendesen magának azt az egyet, belakja, a többi felesleges porfogó a háttértáron. Esetleg még 2 disztró annyiból nem jön rosszul, ha az egyiket bele sikerül állítaniai a földbe egy rosszul sikerált frissítésnek, akkor a másik alól lehet adatot menteni, meg rossz rendszert javítgatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.