Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) asderhq


asderhq
újonc

Gyertek játszani egy jót a szerveremre ha akartok, van admin felvétel is.
Itt az IP: 87.229.77.165:28962

Ha még valaki esetleg játszik. :D

(#15002) korcsi válasza asderhq (#15001) üzenetére


korcsi
veterán

Bot vs Bot :)

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#15003) asderhq válasza korcsi (#15002) üzenetére


asderhq
újonc

Pont azért mert hal ki lassacskán a CoD2 sajnos, jó lenne egy Remastered :D

(#15004) Attila75 válasza korcsi (#15002) üzenetére


Attila75
tag

Nagy csaták vannak a botok között.. :)

(#15005) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Ha valaki kicsit lassú módot szereti és sniperezni,annak ezt ajánlom. Több éve vagyok,stabil tag. German szerver.
Két csapat van,átmenni nem lehet a másik térfélre
185.107.96.140:28900
Snipers Only Modern&Classic eXtreme+v2.9
Rank 8

Hlsw klienst ajánlom mindenkinek,el lehet menti a server címeket és még regisztrálni se kell. Magyar.

^3|^4PE^3|^1POKA

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#15006) #96851200


#96851200
törölt tag

Játszik még valaki?

(#15007) Pokesz007 válasza #96851200 (#15006) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szia
Én igen.
Mi a gond?

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#15008) #96851200 válasza Pokesz007 (#15007) üzenetére


#96851200
törölt tag

Gond az nincs :D Van Steamed? Tolhatnánk valami pcw-t.

(#15009) atcsii


atcsii
csendes újonc

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az alábbi videókártyám van a gépembe:

ASUS GTX1080-8G GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X Founders Edition PCIE

Win10 fut a gépen, és egy old egy játékkal játszom a COD2-vel. Szerintem nem kell bemutatni senkinek.

A régi gépembe asus 9800gt volt. Össze se lehet hasonlítani a mostani videó karimmal.

De régen megvolt a fix 333 fps-em ezen meg épp h megvan a 250 ugyan abba a beállításba.

Erre tudna valaki megoldást mondani? o.O

Előre is köszönöm! :)

(#15010) orc88 válasza atcsii (#15009) üzenetére


orc88
őstag

Ilyen volt nekem is, egyszerűen nem pörgette meg a videókártyát, csak ~300 FPS-ig pedig a régi géppel 1000 is megvolt.

Próbáld meg dx7 módban, vsync off és konzolba /com_maxfps 1000

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15011) atcsii válasza orc88 (#15010) üzenetére


atcsii
csendes újonc

Hát ezaz..dx7-ben van amúgy, eddig is jó volt ezek után is abba hagyom :) megpróbálom hátha,..csak egyszerűen fura.. :D

(#15012) fRooStzzZ válasza atcsii (#15009) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem anno egy 7970 lightning volt, az csapta a 950-1000 ftps-t FHD full-on.
Viszont ha jól emlékszem akkor át kellett állítani a
feladat kezelőben, több magot használjon. Most w10 alatt nem szerepel ilyen néven semmi.
Talán affrinitás volt? ott akkor feljebb ment az fps mint az átlag amit magától haznált, illletve stabilabban tartotta.
4820k volt a proci.

(#15013) atcsii válasza fRooStzzZ (#15012) üzenetére


atcsii
csendes újonc

affrinitás igen ez kellett :D és szuperál minde is köszönöm :)

(#15014) fRooStzzZ válasza atcsii (#15013) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Pár éve nem játszottam, csak úgy eszembe jutott mi a neve annak.. ami manapság nagy szó, :R :R

(#15015) atcsii válasza fRooStzzZ (#15014) üzenetére


atcsii
csendes újonc

tegnapi napig nem is hallottam róla.. :D

(#15016) BIZ0906 válasza atcsii (#15015) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Én sem de poénból ránéztem és az összes magot alapból használja ezért sem értem ezt a nekem új infót :)

(#15017) fRooStzzZ válasza BIZ0906 (#15016) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nem tudom az össze függést, mert nekem is használta a 4/8 magok jó érszét..
De a bekapcsolásával sokkal stabilabb volt. De ugye amikor ez a játék kijött, még a jó kis pentuim gépek voltak, ahol nem igen foglalkoztak többszálas megoldásokkal szerintem.. Lehet mozog benne több szál, de valamiért az affriintásban ha beállítottam a max-ra, akkor feljebb is ment, meg stabilabban tartotta.
Én azért hagytam abba, mert úgy laggolt nekem a játék, hogy élvezhetetlen volt.
Egyhelyben futottak az emberek, fél méterrel az ember mellé lőttem és meghalt, ha telibe találtam ne volt semmi. Teleportáltak az emberek. És meguntam egy idő után. Pedig 5k+ órát letoltam ezzel a játékkal.

[link]
Ez miatt hagytam abba

[ Szerkesztve ]

(#15018) BIZ0906 válasza fRooStzzZ (#15017) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Hát tényleg fura én most Win10-el próbálkozok végre úgy tűnik úgy megy minden ahogy régen XP-n vagy 7-en. Játékmód bekapcsolva és nem lagol meg szakadozik az egér kapkodás közben anno 10nél ez volt a bajom nagyon akarta tartani a függőleges szinkront pedig ki volt kapcsolva. Most okésnak tűnik. " KHT CTF PUB eXtreme+ 2.9" ezen a szerón marhulok néha és alakul a régi formám :D Remélem a sok frissítéssel stabilizálódik a Win10 és nem szétcseszik ahogy általában valahogy mindig inkább azt sikerül nekik :D

(#15019) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Nekem 91 Fps is elég,bőven :) Igy is megy a fejbe lövés. Igaz nem ugrabugra,szöcske üzemmódos szerveren :)

Gyere inkább ,lassabb pályákra fRooStzzZ Ott nincsenek szöcskék,stb.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#15020) orc88 válasza Pokesz007 (#15019) üzenetére


orc88
őstag

250-nel a Garand is jobban pörög :P

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15021) Pokesz007 válasza orc88 (#15020) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Nekem nincs garandom. Már nem hiányzik kb 10 éve.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#15022) fRooStzzZ válasza orc88 (#15020) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

700 felett meg nincs hangja a lépésnek :DD
Igaz én kar98k-val nyomtam 99%-ban, vagy csipa de sotinál jó volt előre szaladni hang nélkül :D

Nem is tudom mikor játszottam utoljára. :(
Gondoltam pár hónapja hogy feldobom a játékot, de a virogboltos verzió nem akart elindulni, a cd-t meg nem találom a nagy átalakítás miatt.
Pedig vissza néztem volna pár meccset, mert a demok megvannak.
Játszani meg már nem tudok. :(

[ Szerkesztve ]

(#15023) orc88 válasza fRooStzzZ (#15022) üzenetére


orc88
őstag

1000-nél pedig teljesen meghülyül az engine, pl lejtős háztetőkön "felcsúszik" a karakter, sőt még akár derékszögű falakon is felmászik bizonyos esetekben. YouTube

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15024) fRooStzzZ válasza orc88 (#15023) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ez tetszik. Bár én nem igen tapasztalam ilyet, mert nem az én műfajom volt a jump. :)
Persze 1-2 helyre fel / kiugrottam én is, de sokan nem díjazták. :)
Én csak lőttem akit értem. Szerver függően 250-333 volt amin játszottam mindig.
Ahol nem volt tiltás, programozva voltak a G gombok, arra voltak beállítva az fps-ek. Szóval hamar ment a váltás mikor épp mi kellett.

(#15025) orc88 válasza fRooStzzZ (#15024) üzenetére


orc88
őstag

Én inkább casual voltam, főként TDM szervereken toltam, az SD nem az én világom volt :B
Chillnek pedig pont jó volt a Jump és Deathrun szerverek :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15026) fRooStzzZ válasza orc88 (#15025) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Én is TD-n kezdtem.. Csak sok helyen kiutáltak..
Crash, Easy, Strixxx, KHT. Ha jól emlékszem KHT-ről bannoltak is, hogy csalok...
Mert jobb voltam mint ők, vagy én fülessel toltam és nem tv hangszóróval és hallottam ha a másik nyomorult jött. Aztán átszoktam SD-re. :) Amikor 15-17 / 1-es statokat csináltam akkor megint én voltam a csaló.
Pedig csipával, hova szaladjak előre. És nem voltam az a tipus aki kezdőn megáll, és ott várom végig a meccs végét. Na mindegy. Az a korszak is lezárult.

(#15027) BIZ0906 válasza fRooStzzZ (#15026) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Én is voltam már összetűzésben a KHT-n főleg de végül kénytelenek voltak megszokni xD

(#15028) minek?:S


minek?:S
őstag

Sráááácok! Van aki még űzi az ipart? Illetve, aki tudna nekem segíteni pb ügyben.

Üdv.:M.

(#15029) orc88 válasza minek?:S (#15028) üzenetére


orc88
őstag

Mi a probléma pontosan?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15030) #24556544


#24556544
törölt tag

Hát jó lenne űzni

(#15031) minek?:S válasza orc88 (#15029) üzenetére


minek?:S
őstag

Igazabol csak folyamat kidobal PnkBstrA-val, legalabb 6-7 pb-t probaltam. Egyiknel No Packet Flow-val dobott ki es igazabol ezekre a dolgokra regen kentem vagtam a megoldasokat, de most azt se tudom eszik e vagy isszak.

Egyik forumon olvastam, hogy tskmng-ben ki kell loni.. de semmilyen pb nem fut a hatterben. Haverom is atkuldte az o pb-jet, neki mukodott, nekem nem.

Üdv.:M.

(#15032) orc88 válasza minek?:S (#15031) üzenetére


orc88
őstag

Írd le az ip-t amin játszani akarsz, delután ránézek, hogy az én punkbusteremmel megy-e.

Szerk.: halvány emlékeim szerint ilyenkor pont hogy az a baj, hogy a pb nem indul el. Szolgáltatások automatikus indiulásánál engedélyezni kell.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15033) minek?:S válasza orc88 (#15032) üzenetére


minek?:S
őstag

213.181.201.175:22008

Ez az, es igen, nekem sem indult el. Na majd este ranezek akkor. Ez egy magyar szerver amugy es eleg sokan voltak este fent.

Üdv.:M.

(#15034) #24556544


#24556544
törölt tag

Egyébként még aktívabb klánok meg ilyesmik vannak még? Mint a régi szép időkbe?
Meg az ilyen kitudja milyen sok éven át tartó rohadt népszerű klánokkal és szervereikkel mi lett? Volt annyi ilyen ami állandóan tele volt és úgy tűnt sose fog rajtuk az idő, mint az spc, magyarítások portál szervere stb. ?

(#15035) minek?:S válasza #24556544 (#15034) üzenetére


minek?:S
őstag

Szerintem az utolso szoget az xf bezarasa utotte belejuk, raadasul a "mai fiatalsag" azt se tudja mi az a cod2. Megmondom oszinten nem tudom mondjuk, hogy mennyi szerver van meg, mert par eve en se jatszottam komolyabban, de amikor egyszer kerestem, akkor sok szervert nem lattam(vagy csak szerencsetlen voltam). Meg ilyen freegamehosting meg war24 mukodik meg egyaltalan?

Üdv.:M.

(#15036) orc88 válasza minek?:S (#15033) üzenetére


orc88
őstag

Újra lett húzva a gép tavaly és azóta nem is indítottam el a codot, most pedig fekete képezik.. :U Nem igazán volt türelmem hozzá, de itt a link a PBmhez, nem volt olyan szerver ahonnan pb miatt dobtak volna ki. Próbáld ki, hátha.

És igen, az x bezárásával halt meg sajnos ez a játék (casual szinten legalábbis). Ingyen szerver továbbra is kérhető a War24-en. :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15037) minek?:S válasza orc88 (#15036) üzenetére


minek?:S
őstag

A fekete kep, amiota uj gepem van(5 eve), azota mindig elojott, altalaban elso vagy masodik inditasra, de, ha 1x kivarom, utana eddig jo volt. Van amikor a mikrofon portba kell bedugni egy akarmilyen jacket.

Koszonom a pb-t, este megnezem:)

Amugy egyreszt szerintem az X, masreszt meg kioregedtunk, nem sok ezredfordulo utan szuletett gyereket hallottam cod2zni(komolyabban), mig nekunk a gyerekkorunk eleg durvan szerves resze volt, mind a single, mind a multi.

Üdv.:M.

(#15038) orc88 válasza minek?:S (#15037) üzenetére


orc88
őstag

A jack-es mókát ismerem Win7 óta csak úgy megy, de most valamiért az sem jött össze. Szerintem ha újrahúznám a játékot menne rendesen, csak most 1:1 másolva volt, lehet valami registry hiányzik neki.

Btw én is az ezredforduló utánról vagyok, igaz nem sokkal :DDD Ez volt az első fps játék ami beszippantott, x-en benne is volt ~1500óra. Haverokkal azért jutott még nekünk is egy kis szelet a játék fénykorából '12-13 körül. Lényegében ettől a játéktól kezdve csak multiztam, azóta unalmasnak találom a singlet :P

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15039) minek?:S válasza orc88 (#15038) üzenetére


minek?:S
őstag

Nekem mondjuk nagy bajom sose volt a CoD2-vel.. mindig pöcröff volt(igen, főleg XP-n:D)

Nekem még bátyám mutatta meg ezen tudományok örömteli oldalát(SNES, HL2, CoD2, MDK2, SHOGO...), pedig én nem sokkal az ezredforduló előttről vagyok :D Én 2008-ban kezdtem el mókázni, után 2009-ben ~500 óra CoD4 volt, aztán 2010-től 4 év kemény CoD2.. volt vagy 3-4000 órám.

BTW, leszedtem a pb-d(amit mégegyszer nagyon köszönök), de still nem működik :/

Üdv.:M.

(#15040) orc88 válasza minek?:S (#15039) üzenetére


orc88
őstag

Na akkor csak azé' is újra húzom :(((
Holnap jelzek mire jutottam :))

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#15041) norby91 válasza minek?:S (#15039) üzenetére


norby91
tag

Hali.

Itt az enyém. Pár éve nem játszottam már, de megőrzésre van, hátha kell egyszer. :D

(#15042) #56268288


#56268288
törölt tag

Fekete kepernyore, probaljatok meg a kompatibilitast atallitani sp2-re vagy 3-ra, utana nekem jo volt 10-bol 9-szer.
Pb problemamra az elso talalat google-ben mindig megoldotta, de ha nem, CKM cod2 community csoportba jelentkezzetek, aztan ott segitenek.

Regi szep idok... :) Nagyon sajnaltam, hogy az x megszunt, mert igencsak ott kellett ulnom napi 10-14 orat, hogy meglegyen a 6k+ ora. :DDD Nyilvan, nem a 6k+ oraert ultem ott annyit, hanem, mert szerettem es szeretem a mai napig. Csak sajnos a skill hullamzo, amit nem viselek jol, ezert inkabb ritkan jatszok. Rengeteg eger (csak razer), fules (szinten razer) es billentyuzet "banta" az imadatomat a jatek irant, csak az utobbi 1 evben. :DDD

(#15043) #24556544


#24556544
törölt tag

Hát igen, azt sejtettem már akkor is mikor olvastam a hírt, hogy az x megszűnése nagy érvágás lesz.
Azt meg gondolom, hogy olyan 2012-13 óta nem igazán lehetett sok új játékos, mert akkor már nagyot robbant az internet meg a sok divat ami minél újabb, agyatlan lövöldözés.
De azért meglep, hogy már így 2019 re ennyire eltűnt az egész, és nincs több olyan régi motoros aki néha újra előveszi a játékot. Illetve inkább az, hogy nem maradt fent pár klán akik még nyomnák néha-néha.
Legalábbis a szervereket megnézve már nem igen találni ilyet.

15 be játszottam utoljára, már akkor láttam, hogy ez már távolról sem az, mint 1-2 évvel azelőtt, de még simán játszható volt rengeteg klán és rengeteg szerver volt, de így 19 re már nagyon nem maradt semmi :(

Meg elnézve a cod4 remastered et, nem is hiszem, hogy valaha akár csak egy picit meg fog ismétlődni ez a hangulat. De igazából dedikált szerverek nélkül soha nem lesz már a cod olyan mint volt, még egy remastered el sem.

(#15044) #56268288 válasza #24556544 (#15043) üzenetére


#56268288
törölt tag

Figyelj.. 2019 van. 13,5 eves jatekrol beszelunk, ami nagyon sokaig az elen volt. Szerintem (es ez most sajat, szubjektiv velemeny), a cod2, a punkbuster lefosasaval es az uj reszek - "felesleges" - kiadasval lett halalra itelve. Bar, meg azutan is evekeig elt - aktivan.
Tehat, ezert kuldom el mindig az activision osszes - egykori - tagjat a *****ra, mert a profitra mentek es miutan ketto, azaz 2 karba/lee-enfieldbe/csipaba nem hal meg az egyen, engem eltalal es egybe meghalok. Nyilvan, mindenki penzbol el, de eleg valoszinu, hogy a "felesleges" uj reszek kiadasa nelkul is megoldottak volna a megelhetest.
Szoval, ideje lesz "kihalnia" a jateknak, amit nem szeretnek, nagyon nem, de nincs allomany. Egy botzombie, meg JH codjumper szerveren sokszor tobben vannak, mint egy normal, mod nelkuli szeron.. Maradjon meg kikapcsolodasnak ez a jatek, mert kar lenne, ha teljesen kihalna - es itt a szo szerinti kihalasra/megszunesre gondolok. :O

[ Szerkesztve ]

(#15045) #24556544 válasza #56268288 (#15044) üzenetére


#24556544
törölt tag

Hát igen én is így vagyok ezzel.
Sajnos aki a dedikált szerveres codokba szeretett bele az jól megszívta ezzel a kiadó/fejlesztő kkel...
Aki annó a cs be szeretett bele sokkal jobban járt, bár ott is azért szidják a go -t de még mindig 100 szor közelebb áll az a régiekhez, mint a codok a régiekhez...

(#15046) #24556544


#24556544
törölt tag

Mondjuk én a jump szervereket régen nagyon imádtam. Szerintem a legjobb dolog volt a codba az alap mellett.
Az a sok 100 egyedi brutálisan nagy pálya, az idő, fps ek stb. Őrült nagy dolog volt annó. Egyesek a jumpolást is olyan szintre emelték, hogy alig lehetett elhinni, hogy lehetséges, pedig abba is sok sok 100 órákat öltem.

(#15047) minek?:S válasza norby91 (#15041) üzenetére


minek?:S
őstag

Haali, köszönöm! Sajnos ez sem jó, erős gyanúm van arra, hogy valamit én kutyulok el :D Mondjuk idegesít, mert jó lenne kicsit codozni.. főleg akár többen összeülni.

(#15042) gabesz939

Hát.. az első találatra nekem ez van:

1. Állítsd le a PnkBstr folyamatokat tskmgr-ben.
2. Frissítsd a pb-t.

Első jól hangzik, de pont, hogy el sem indítja eleve. Nem tudom mit rontok el.
Második meg szintén jól hangzik.. olyan kis nosztalgikus.. :D

X-en nekem is volt 3-4000 órám(meg 1000 CoD4-ben), meg az a rengeteg kép, videó, és mindig ott menőztünk egymással, hogy láttad milyen statot mentem? nézd meg a képeimnél :D És jó volt kikapcsolódni, azóta is az egyik legjobb haveromat cod2-n ismertem meg már lassan 11 éve.. azért na. Én monitort ütöttem.. szerencsére még CRT-volt, jó vastag üveggel, szóval max a kezem tört volna el, meg a Logi G400-as is szépen bírta. LoL-on hamarabb törtek dolgok :DDD

(#15043) carloblaine

Én aktívabban olyan 2008-tól játszottam 2014-ig. Utolsó évben azért már kicsit lehetett érezni, hogy más. És várható volt azért.. mégis csak 2005-ös játék.. a CoD2 egy korszak volt.. Ha készülne is remastered, nem az lenne, sem a közösség, sem a feeling. El kell engedni. Sokak gyerekkorának(vagy felnőttkorának) meghatározó tényezője volt a CoD2.

---------------
Nem tudom az e'TeAm>>-et mennyire vágjátok.. emlékeim szerint nem volt olyan kicsi klán. A múltkor láttam egy "Rock" nevű srácot vele. Régebben mondjuk még járkáltam a szerverükre sokat. Játszottam is ellenük egyszer: [kép] :D Meg waroztam is velük.. emlékszem, Burgundyn sikerült TK-znom az egyiket :D

Meg a <==Mustang==> név mondd nektek valamit? STXX? F40T? cow'R & n'R?

Üdv.:M.

(#15048) #56268288 válasza minek?:S (#15047) üzenetére


#56268288
törölt tag

Beirom a googlebe, hogy "cod2 pb" nekem a clancore oldalat adja ki es regen nekem mindig jo volt. Bar, nekem csak a pb mappa kellett ugyebar..

Rock jatszik meg igen, fonix is jatszik - szerintem - , mert hozzank is jart fel, meg ckm ts-re is. De ugy tudom, hogy leginkabb pubg-zik mar, bar nem haverom, szoval annyira nem vagom. Nem kedvelem, mert nagy a pofaja, a semmire. Raadasul, elkuld az anyamba, majd feljon tsre es hiv ugrani, meg, mintha semmi sem tortent volna.. Az ilyen embereket kerulom.

Mustangosokkal waroztam is egyutt anno. Retex, Cortez (valami C72tez neve volt feketevel,) Blackhawk - ha jol emlekszem... es a tobbiek. :DDD Imadtam a szerveruket, nem veletlen volt mindig tele. Mondjuk, jo sok ido kellett, hogy ne kickeljen es bannoljon toluk egy tag. Nem kedvelt. :D

Volt fent egy kep, amin +400 ban voltam dm-en. Imadtam es mai napig imadom a dm-et (nem az uzletre gondolok. :DDD) Nem volt pont- es idohatar. Emlekszem, surun jart fel Fleshx is es igy meg izgalmasabb volt. (es idegorlobb is, de annyi kellett. :DDD ) WOD DM volt a szerver neve. Kékkel a WOD pirossal a DM. (valami volt meg irva utana, de nem lenyeg. Talan a hosting)
Pubon megismertem egy cseh sracot es a webfordito segitsegevel beszelgettem vele. Tanultam tole par kifejezest. De sokat bohockodtunk..

Szep volt, jo volt es sajnos mar regen is volt.

(#15049) #24556544 válasza minek?:S (#15047) üzenetére


#24556544
törölt tag

Mustangra emlékszem nyomtam párszor a szerón.

(#15050) minek?:S válasza #56268288 (#15048) üzenetére


minek?:S
őstag

Én nagyon sok pb-t leszedtem már és nem :D Pedig fix, hogy valami user error van a dolog mögött :D Meg amúgy, amin meg is lepődtem, de a CC oldala már nem üzemel.

Én Poenixye-vel voltam talán jóban, de bírtam a szerójukat. Na mondjuk az ilyen embereket én sem komázom.

Mustangosokkal meg sokkal jóban voltam, főleg az Only Rifle szeróra járkáltam fel, de ismertem Horvath-ot, Mourinho-t, Vasilij-t, Senn-t, Senki-t, Serenity-t, Lexy-t, Toma-t, Freenz-t is.. főleg az utóbbi 4-el beszélgettem sokat. Fúú mennyi emlék köt ahhoz a szerverhez.. 2008-tól..

Sőőt, Vasilij asszem össze is jött az egyik csajjal, aki sokat járt fel :D Hát ez sem ma volt.

A WOD-ot nem hiszem, hogy ismerem, inkább F40T-re járkáltam fel, az is Only Rifle volt, meg eleinte a RAB szerverre.. a vége felé a STXX-eseknél voltam törzsvendég.

Üdv.:M.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.