Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) katonamatt


katonamatt
csendes tag

üdv!

A minap vettem egy samsung wep450 -es headsetet. A PC látja is, de drivert hiányol neki. Nem adtak hozzá drivert, a neten meg nem igazán találtam. Esetleg valakinek valami építő ötletel?

Előre is köszönöm
Üdv

(#252) extrin


extrin
csendes tag

üdv

Van egy DELL BH200-as bluetoothos fülesem meg egy belkin usb adapter amihez fel is tettem a drivert és felismerte a fülest meg minden de amikor csatlakoztatom azt írja hogy szolgáltatás nem található pedig még azt is kiírja hogy audió fejhallgató. ja és windows xp-m van.

örülnék ha valaki tudna segíteni előre is köszi.

(#253) extrin


extrin
csendes tag

ja és én ventrilohoz szeretném használni

(#254) Cheesy


Cheesy
őstag

10k környékén keresnék most egy ilyen kütyüt, skypehoz lenne elsősorban használva.
Mivel nem volt még dolgom hasonló készülékkel, hozzátok fordulok tanácsért. Tippjeiteket előre is köszönöm.

www.vakbelmutet.hu

(#255) kocsogorilla válasza Cheesy (#254) üzenetére


kocsogorilla
csendes tag

UP !

"Irányítsd az olajat, és országokat irányítasz. Irányítsd az ételt, és irányítod az embereket."

(#256) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

üdv.

bluetooth headsetet tudok használni notebookkal/PC-vel beszélgetésre, pl. msn-el vagy skype-al? esetleg zenehallgatásra, játékra?

egyik páros: Samsung WEP450 illetve Arctic Sound P311 & lenovo 3000 N500

a másik: Arctic Sound P311 & PC(win 7 64), usb dongle(szakasztott ilyen: [link], de egyébként noname, vodafoneban vásárolt.)

Szerk: eme hsz alapján megpróbálom majd összehozni, és jelentem a történteket :).

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#257) Jama85 válasza AXisBOLD (#256) üzenetére


Jama85
tag

Hello

nekem is egy p311 van, össze is párosítom pc-vel de drivereket nem találja meg hozzá, te hogy csináltad?

(#258) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Van egy Nokia BH-102es headsetem, és az lenne a kérdésem, hogy nem talál hozzá drivert, valahogy nem tudnám még is megerőszakolni hogy tudjam használni géphez??

(#259) Zefír


Zefír
őstag

esetleg ha veszek egy ilyet [link] Ezzel meglehet csinálni hogy gépen működjön?

(#260) Zefír válasza Zefír (#259) üzenetére


Zefír
őstag

Már megvan, megtudtam csinálni.

(#261) cyjambo


cyjambo
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem a megfelelo temaba irok, de talan valaki tud segiteni, eddig nem talaltam valaszt a kerdesre.

Par napja van egy bh-503 nokia bluetooth headsetem, es iszonyatosan idegesito, hogy a kek led folyamatosan villog, amikor be van kapcsolva.

Nem tudja veletlenul valaki, hogy ezt ki lehet kapcsolni? Marmint a villogast? Fekete alkoholos filccel mar lefestettem, de meg igy is nagyon latszik sotetben. Engem annyira nem is zavar, viszont pl. ha buszon, tomegkozlekedesen utazok, akkor a mellettem levo embernek par masodpercenkent belevilagit a szemebe... :) annyira nem toleraljak az emberek.... raadasul iszonyatosan eros fenye van, nem csak valami halvany kis villanas...

Koszi a valaszt,

Jambo

Jambo

(#262) Primary92


Primary92
senior tag

Van egy HBH-DS220 headsetem, ami kiválóan működik a Defy-al. Szeretném használni PC-vel is, amin egy W7 Ultimate van. A gond az, hogy monoban ócska hangminőséggel űködik, viszont sztereóban nem szólal meg. Van ehhez valami ötletetek?

(#263) Csontikka válasza Primary92 (#262) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szia,

bluesoleil-en keresztül próbáltad már?

(#264) Exom


Exom
tag

Sziasztok
Meg tudná nekem mondani valaki, mire kell ez a Bluesoleil, ha csak egy bluetooth hedszeten keresztül akarok skypolni?
Van egy nokia BH600 -as headsetem, és egy CANYON CNR-BTU6 -os donglem.
Nem instaláltam semilyen sw-t manuálisan, csak a windows update-ről töltött le drivert, és működik Win 7 alatt.
Kipróbáltam és működik.

(#265) greeneye166 válasza Exom (#264) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Szia. Ha nem win 7-ed van akkor azért kellhet + ha jól emlékszem a win 7 többek közt a sztereó a2dp funkciót sem tudja, ezért olyan headsethez már skypera se jó a beépített win7 BT cucc. Összességében praktikusabb a Bluesoleil, végülis célszoftver.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#266) Exom válasza greeneye166 (#265) üzenetére


Exom
tag

Köszi.
Win7 -em van, és mono fejhallgatót használok. Elfelejtettem írni, hogy fent van a Nokia Suite.
Most már csak multipontos hedszetet kell vásárolnom, mert ez az örökös párosítgatás nem tetszik.

(#267) greeneye166 válasza Exom (#266) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Nm. Nem tudom mennyire vagy Nokia only, de a SonyE-nak a DS970-esével volt jó tapasztalatom (minden téren). Ha jól emlékszem az is tud több készülékhez csatlakozni, már ha a multipont ezt jelenti (rémlik a dolog, de már nem emlékszem). Kapd le a használatiját netről. Mondjuk Nokiához talán jobban menne egy DS980, de az még elég drága.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#268) róland válasza greeneye166 (#265) üzenetére


róland
veterán

Akkor már inkább Toshiba vagy Broadcomm/Widcomm.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#269) Primary92 válasza Csontikka (#263) üzenetére


Primary92
senior tag

BlueSoleil-en kívül más megoldás nem létezik integrált bluetoothhoz? (Atheros)

(#271) Pilács


Pilács
senior tag

Sziasztok!

Van egy Nokia MD-7W BT hangfal szettem, és PC-hez szeretném csatlakoztatni BT-on természetesen. Nem ezzel lenne a gondom, eszköz meg van, update telepít, szól is, de:
az első 1 percben pl film vagy zene hallgatás alatt csúszik a hang, nem reagál azonnal a hangerőszabályzásra sem, de amint eltelik kb 1 perc, észhez tér, a filmet oda húzom ahová akarom nem csúszik meg. Viszont amint film stop, majd előlről újta indít, újra csúszik. De ezt winamp is megcsinálja zenével, jack csatival bekötve nincs ilyen probléma. Azt olvastam vhol hogy olyan BT eszköz kell ami tud AUDIO GATEWAY-t a valós idelyű hangátvitelhez. Ebben van valakinek tapasztalata?

Üdv!

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#272) #34784256


#34784256
törölt tag

A következő a problémám: Windows 7 64 bit és HTC Wildfire S között szeretnék Bluetooth kapcsolatot, hogy a telefon legyen a hangkimenet (magyarul azon halgassam ami a gépen szól éppen).
Össza is kapcsolódik a két eszköz, az audio gateway szolgáltatás is aktiv, látszólag minden jó, kivéve, hogy a playback audio eszközöknél nem jelenik meg a bluetooth audio eszköz, mint kiválasztható alapértelmezett audió kimenet, innentől fogva nem is tudom odairányítani a hangot. Tudja valaki a megoldást?

(#273) Comic


Comic
aktív tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám!
Ebay-ről rendeltem BT headsetet és usb-s BT "dongle"-t. Fingom sincs, hogy hogyan is hívjam...
Szóval! Nem kaptam drivert, amin alapból igazából meg sem lepődtem, ami viszont idegesítő, hogy nem is tudom össze párosítani a kettőt.
Tud valaki egy épkézláb MAGYAR leírást és drivert, vagy komplett szoftvert, amivel tudnám használni?
Előre is köszi!

(#274) róland válasza Comic (#273) üzenetére


róland
veterán

Jó lenne tudni, hogy milyen bluetooth stack kell hozzá? Broadcomm, Bluesoleil, Toshiba esetleg egyéb?

De a Windows eszközkezelője talán jó kiindulási alap. S az ottani információk alapján érdemes specifikusan keresni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#275) Comic válasza róland (#274) üzenetére


Comic
aktív tag

"Cambridge Silicon Radio Ltd Controller"

Ennyit találtam róla...

Maga az ebay-es oldal, hátha segít

[ Szerkesztve ]

(#276) róland válasza Comic (#275) üzenetére


róland
veterán

Milyen Windows-t használsz? 7-től kezdődően nem nagyon kell saját stack. Alap dolgokra megteszi a Windows Generic is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#277) Comic válasza róland (#276) üzenetére


Comic
aktív tag

XP SP3, Sajnos 7-hez már gyengusz a masina.

(#278) Csontikka válasza Comic (#277) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szia,

bluesoleil programot keresd meg, szerintem azzal menni fog!

Üdv,
Csontikka

(#279) Comic válasza Csontikka (#278) üzenetére


Comic
aktív tag

Sajnos az nem jó, mert a free verzió kb 2 perc után "leold" az adatforgalmi korlát miatt.
A Toshiba szoftvere pedig kb ugyan annyi idő után elkezd zúgni, de úgy, hogy majdhogynem elhajítom a fülest a fájdalomtól.
A Winfos pedig nem is eszi meg, csak skype-ra.
Pedig az adó-vevő okés, mert telókkal (szám szerint 3-al) tökéletesen kommunikál, akár milyen kapcsolódást alkalmazok, a fülest meg használom 2 telóval is már vagy 2 hónapja... :S

(#280) róland válasza Comic (#279) üzenetére


róland
veterán

Mivel CSR rádiós, így elképzelhető, hogy a Broadcom stack lesz a nyerő. (Annak idején ők WIDCOMM-al hozták a BT-s dolgaikat. A WIDCOMM-ot pedig felvásárolta a Broadcom.)

S a bluetooth termékeik letöltési oldala.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#281) róland válasza róland (#280) üzenetére


róland
veterán

Vagy a CSR oldalán is lehet keresgélni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#282) #34784256 válasza #34784256 (#272) üzenetére


#34784256
törölt tag

Erre valaki?
(#272)

(#283) greeneye166 válasza #34784256 (#272) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Anno barátom miatt ugyanezt googleoztam jó darabig, de semmi. A gépen Bluetooth 3.0 vezérlő szoftvere már alapból lejátszik telóról (lehet 2.0 is, de ott ezt nem próbáltam), de a gép irányába a teló ott sem jelentkezik be ilyen szolgáltatással, így nem is ad ilyen lehetőséget a program. Lehet pl androidok már tudják, de ehhez nem értek. Bluetooth hangszóró nem játszik?

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#284) #34784256 válasza greeneye166 (#283) üzenetére


#34784256
törölt tag

köszi az infót!
nem akarok ezért pénzt költeni, akkor marad a vezetékes füles

(#285) greeneye166 válasza #34784256 (#284) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Sajnos már kifuttatták a SonyEricsson mbs 100-at. 3-4k környékén ment a végén, csak az akksija annyit ért. Érdemes figyelgetni azért hátha ráakadsz egy jóárasra valakinél. Ennyit megér szerintem simán.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#286) joi29


joi29
őstag

Üdv
Az volna a kérdésem, hogy lehet e headset-eket csoportosan használni
egy bluetooth eszközről?
pl: egy kiállításon ahol igen nagy háttér zaj van és ezt nem szeretnénk
kihangositásal tetézni, viszont a reklám anyag hangját halhatóvá szeretnénk
tenni akár 8-10 ember számára is.
Vagy pl aki elhalad a kiállítási stand előtt annak a telefonja jelezze, hogy
szabadon elérhető bluetooth hangforráson audio anyag hallgatható.

[ Szerkesztve ]

(#287) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Arctic P311 bluetooth-os haedsetem. Win xp-vel hibátlanul működött. Most win 7 alatt szereném használni, de azt írja ki, hogy sikertelene a telepítés. Drivert nem találtam hozzá. Van esetleg tapasztalat ezzel vkinek?
Köszi!
Gábor

(#288) Lajkó válasza Gaborka30 (#287) üzenetére


Lajkó
őstag

Csövi! :)
Egyébként mennyire kényelmes az a füles? Meddig bírod ki hogy rajtad van? Nem nyomja/húzza a füledet egy idő után? Az üzemideje mennyiben felel meg a gyártói adatoknak?

(#289) Gaborka30 válasza Lajkó (#288) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Szia!
Teljesen elégedett voltam vele, míg tudtam használni....

(#290) Lajkó válasza Gaborka30 (#289) üzenetére


Lajkó
őstag

Igaziból lehet, hogy csak dongle-t kellene váltanod, nem? Olyanra. amit szeret a hetes...pl.. Trust 17772. Biztos vannak komolyabbak is a piacon, de nekem ez jól üzemel teljesen.

(#291) kvkplo


kvkplo
csendes tag

Üdv!

Rapoo H6060 headsetemet szeretném laptophoz használni Asus k53T össze is párosítottam őket, de valamiért akadozva játsza le a hangot, kb 1 másodpercenként akad, 1 másodpercig van hang.

Van valami ötletetek miért van, illetve mi lenne a megoldás?
Köszönöm

(#292) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!
Olyat lehetne csinálni, hogy a számítógépen lejátszott hangokat ki küldje a telefonra és onnan tudjam fülhallgatóról hallgatni?

A probléma ott van, hogy a gép kb 2 méterre van a monitortól (a hátam mögött), a hangfalak meg este hangosak és zavarnak másokat. Ezért fülesen szeretném a zenéket hallgatni. Hosszabbítom van, de macerás mindig átkötögetni a jack-eket. A kábelbe is mindig elakadok, sokszor a székkel is átmegyek rajta.
Szal pc -> hang kiküld -> telóre (ami elöttem vagy a zsebembe lehet)- > hang lejátsz -> és mindenki jól jár

Ötlet? :D :DD

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#293) Csontikka válasza balazs1022 (#292) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Ha DLNA képes és WIFI-s a telefon, akkor csinálj egy DLNA szervert a gépedre (legegyszerűbben windows media player win7-től felfelé) megosztod a zenéket, a telefonra pedig telepíts egy DLNA klienst, kitallózod a tartalmat és már mehet is.

(#294) Csontikka válasza Csontikka (#293) üzenetére


Csontikka
aktív tag

vagy ez a progi, de ehhez is wifi kell...

(#295) balazs1022 válasza Csontikka (#293) üzenetére


balazs1022
őstag

A, pc-nek is wifi-snek kell lenni? Mert sajna,az nem az. Csak kabeles. Lefinkabb youtube cideolat szeretnek hallgatni. Bluethoot az van a gepbe. Koszi!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#296) Csontikka válasza balazs1022 (#295) üzenetére


Csontikka
aktív tag

A PC nem nem kell "wifi"-s nek lennie.
Csak legyen egy router, amire kapcsolódik a telefon is (wifivel) és a PC is (kábellel).
(a lényeg hogy egy hálózaton legyenek)

[ Szerkesztve ]

(#297) Jenci87


Jenci87
újonc

Üdv Sziasztok!
Egy Pc-t szeretnék össze kötni egy Jabra BT2045 típusú bluetooth headset-el.
van egy sima bluetooth adapter amit csak simán a gépre csatoltam és az fel ismeri a körülötte lévő eszközöket.
a kérdésem hogy én skyponi szeretnék vele! lehetséges e eszt valahogy össze hozni sajnos nekem nem ment pedig több féle módban kerestem a megoldást!
A pc -n xp sp 2 van!
a segítséget előre is köszönöm!

(#298) Csontikka válasza Jenci87 (#297) üzenetére


Csontikka
aktív tag

BlueSoleil BT driverrel is próbáltad vagy csak az eszköz sajátjával?

(#299) róland válasza Csontikka (#298) üzenetére


róland
veterán

Mindegyik modem csak a saját stack-jével tud többet, mint a Windows általánosával használva. (Más gyártóéval nem működik.)

A főbb stack-ek:

WIDDCOMM/Broadcom
BlueSoleil
Toshiba

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#300) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Artic P311 van nekem is. Próbára a hétre, ha nem barátkozok meg vele, akkor fülbe dugós lesz helyette.
BlueSoleil 10.0.479.1-et letöltöttem, megy is. Egy Bluetake BT007SX dongle-m van és Win7 Ultimate OS.

Nincs olyan szoftver, ami nem 28€-ba kerül, hanem gyakorlatilag freeware? Zenehallgatás, skype lenne a használat tárgya. Nem nagyon akarom rákölteni a hardver árát a szoftverre csak azért, hogy tudjam arra használni, amire vettem...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.