Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Integra válasza greeneye166 (#200) üzenetére


Integra
titán

annyit olvastam anno, hogy az 1.0 és 1.2 kékfog hatótáv 10m ami 5öt jelent akkor gyakorlatban, a 2.0 meg talán 20m ami meg akkor talán 10m-es hatótávot jelent ugyanazon az emeleten ideális esetben.

igazság szerint akartam nyitni egy "nagy headset topic"-ot, amibe minden mehetne bele a vezetékes kütyükkel is, de aztán láttam, hogy van ilyen és azért nem nyitok hogy utána be is zárják. akár ezt is átlehetne keresztelni rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#202) greeneye166 válasza Integra (#199) üzenetére


greeneye166
aktív tag

[link]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#203) Integra válasza greeneye166 (#202) üzenetére


Integra
titán

háááááááát:)
ezt szerintem nem én fogom megfabrikálni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#204) Cleo válasza greeneye166 (#200) üzenetére


Cleo
tag

Én is nagyon szépen köszönöm a vélemény osztást és a linket.
- a felülről kompatibilis chip alatt azt érted, hogy kiadásakor az összes addigi szabványt kezeli.
Talán az, hogy ne vegye le a gyártó mindig valamelyik feature-t és adja helyette egy másikat, ami nem is pótolja a régit, hanem megint valami mást.
- Gyakorlat: próbáltam már high-gain, diversity antennát berakni egy bluetooth bridgebe. Eredmény: több mint százméteres szabadban, viszont csak 5-8m vasbeton fallal.
- WIFI és Bluetooth: elméletileg nem zavarhatják egymást, én sem tapasztaltam eddig.
Bluetooth használja a FHSS modulációs rendszert (79 csatornás), ahol az AFH (adaptive frequency hopping, BT 1.2 -től) segítségével tudja elérni, hogy a collision NE történjen a WIFI forgalommal. Mivel más energia szint kell a WIFI-hez, így az AFH meg tudja különböztetni melyik channel éppen megy a Wifi forgalom és egyszerűen elkerüli azokat. Max csak akkor, ha a Wifi és Bluetooth egy eszközön van együtt (co-located, emiatt a AFH nem is jöhet szóba) és a gyártó nem törődik a probléma elküszöbölésével
Legalább is úgy tudom... :)

(#205) Zomby8


Zomby8
tag

Sziasztok!

A következő problémával szeretném a segítségeteket kérni:
Adott egy Kensington dongle illetve egy Motorola H500-as headset. Ezeket szeretném párosítani és skype-al használni. Feltelepítettem a WIDCOMM software-t a cd-jéről és sikeresen párosítottam is a headsettel és skype alatt is tudtam használni. Igenám, de egy gép újraindítás után már nem találja meg az előzőleg párosított eszközt. Többféle hibaüzenet közül válogat: pl. remote device closed the connection.
Akkor oldódik meg csak a probléma ha leszedem a bluetooth software-t és újratelepítem, ekkor megtalálja és megint tudom használni egy újraindításig.

Ha valakinek van ötlete azt nagyon megköszönném!

(#206) B.F.G. válasza Zomby8 (#205) üzenetére


B.F.G.
senior tag

btwinitialupdate.exe

Ezt próbld meg feltelepíteni hátha ez segít.

Frimware frissítés a headsetten, ha lehetséges az is segíthet.

Ki kéne próbálni más pcén is a headsettedet, hogy ott is ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#207) Zomby8 válasza B.F.G. (#206) üzenetére


Zomby8
tag

Köszi, én is próbáltam ezt a progit. Próbáltam már három gépen is és mindig ezzel találkozom. Egy ideig minden frankó, aztán meghal a rendszer...

(#208) greeneye166 válasza Zomby8 (#207) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Szia. Mivel nem tudom hol vetted a headsetet, ezért egy gyanúperrel élnék. A hibaüzenetből a headsetre gyanakszom.
Nézd meg ezeket, mert ha esetleg hamisítvány a headset, akkor ezek a képek, oldalak segíthetnek. Igencsak hamisítják a Motokat
Kép:
[link]
Motorola hivatalos tájékoztatója:
[link]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#209) B.F.G. válasza Zomby8 (#207) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Ha több gépen is ugyanez a hiba akkor szerintem is a Headsettel lesz a gond, ha garis akkor próbáld meg visszacserélni.

(#210) Zomby8 válasza B.F.G. (#209) üzenetére


Zomby8
tag

Köszi az ötleteket (a képek alapján eredetinek tűnik:)!
Próbálkozom, nem adom fel :)

(#211) feinadam


feinadam
csendes tag

Üdv!
Van egy Sony ericsson HBH-PV703 -típusú bluetooth headsetem.
Kérdésem az hogy ezt tudom e használni számítógéphez.Igaz hogy nem stereo de lehetséges hogy pl zenét halgassak rajta vagy bármi féle hangot halljak(msn)?
Számítógéppel párosítottam.És a bluetooth eszközökön belül a hangeszközöknél meg is jelent, viszont nem tudom működésre bírni,nem látom a hangok és audióeszközöknél.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#212) B.F.G. válasza feinadam (#211) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Ha sikeresen párosítottad a Számítógéppel akkor elvileg működnek kéne, de az nem jó, hogy nem látod az audio eszközöknél ott valami driver probláma lesz vagy a BT-hez kell progit feltenni nekem is ez volt a gond vagy a hedsetthez frissebb drivert kell keresned.

(#213) feinadam válasza B.F.G. (#212) üzenetére


feinadam
csendes tag

És nem tudod hogy milyen drivert meg honnan szerezzek?Sony ericsson oldalán nem találtam semmit.

(#214) Csontikka válasza feinadam (#213) üzenetére


Csontikka
aktív tag

bluetooth-od drivere? Csak simán felismerte az xp? egyáltalán xp?

http://www.bluesoleil.com/ ?

rakd fel innen a próba verziót ha ezzel megy akkor keress meg privátban

Üdv
Contikka

[ Szerkesztve ]

(#215) feinadam válasza Csontikka (#214) üzenetére


feinadam
csendes tag

Üdv!Igen xp-m van.Notebookba integrált bluetoothon keresztül szeretném használni ezt az SE HBH-PV703 típúsú headsetet.
Xp felismerte bluetooth eszközöknél hozzá is adta.Viszont ha rákattintok a szolgáltatások lista üres,illetve az audió eszközök beállításoknál sem jelent meg a hangkártyámon kívűl más.
Ezt a blue soil-t muszály hozzá felrakni esetleg csak valami drivert kellene feltennem?

(#216) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hali!
Adott egy Nokia BH-102 headset és egy Bluetake BT007SX vevő.
A gondom az, hogy a vevő szoftvere mindenáron név, vagy ..:..:..:..:..:.. alakú numerikus cím alapján óhajt keresni. Betűt nem vesz be, de pl a Nokia E50 csatlakozott, annak címében is van betű, azt bevette, mert kijelezte az adott azonosítójú készüléket. De szerencsétlen headsettel nem tudom elküldetni az azonosítót, hogy megetessem a progival.
Tipp?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#217) greeneye166 válasza macilaci78 (#216) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Nem tudom Nokiáknál hogy van, de az én SE headsetemet először párosító módba kell kapcsolni, hogy lássa a PC. Ezután kéri a PC a párosító kódot és jön létre a párosítás.
Gondolom a te headsetedhez kapott használatiban is van erről szó.
Más: Tudtommal csak az azonosító számra lehet keresni mert az FIX és a készülékre jellemző. A név alapján alapján még nem tudna külön felismerni pl két egymás mellé tett BH-102-est. Szerintem ez így logikus, más kérdés, hogy a túró tudja a készüléke numerikus kódját :DDD
Ötlet: Én a Blusoleil6-ot javaslom felrakni, ha támogatja az adaptered. A Nokiához adott szoftokat pedig szvsz el kell felejteni. Ha nem tudod, hogy a Bluetooth adaptered támogatja-e a BS6-ot, akkor innen szedd le a Hardware Check progit: [link]
A BS6 beszerzésében nem tudok segíteni. Nézz körül a megfelelő oldalakon.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#218) taratis


taratis
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni :K
Nokia BH-102 headsetet szeretnék párosítani PC-vel. A PC-ben egy Btech típusú USB-s adapter van, ami minden Bluetooth-t tartalmazó cuccost felismert a környezetében, csak ezt a headsetet nem. A következő üzenetet kapom rendszerint: Error Creating Headset connection with device. Válaszotokat előre is köszönöm :R

(#219) taratis válasza taratis (#218) üzenetére


taratis
csendes tag

A változatosság kedvéért most már a következő üzenet is megjelenik: The remote device closed the connection...

(#220) syl5


syl5
őstag

Hello mindenkinek!
Notiba integrált bt adapterrel szeretnék használni SE HBH-DS970 headsetet.

Valaki meg tudná mondani, hogy milyen progival tudom leellenőrizni, hogy tudja e az adapter a A2DP-t?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#221) syl5 válasza syl5 (#220) üzenetére


syl5
őstag

Valamint milyen a hangminőség?
Lesz olyan, mint egy vezetékes fülessel? Mert ha nem akkro inkább annál maradok...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#222) greeneye166 válasza syl5 (#221) üzenetére


greeneye166
aktív tag

A hangminőséggel ezzel a headsettel nem lesz gondod (egy ideig ilyet használtam).
Azt hogy támogatja-e a dongle az A2DPt vagy a laptopba épített bluetooth készülék specifikációiban nézheted meg (használati ut.) vagy magában a programban.
A Bluesoleil program esetén - szerintem a többinél is hasonló:
-klasszikus nézetben látszik az összes a dongle által támogatott szolgáltatás ikonja halványan, vagy a settingsében is találhatsz beállítási opciót Audio Gateway Service néven. Ha így nem futsz össze az A2DPvel, akkor még meglehet próbálni ezt:
-párosítod az eszközt a ds970 használatiban leírt módon.
Ezután kérsz a programtól egy szolgáltatásfrisítést (refresh services) és ekkor kivilágosodnak az elérhető szolgáltatások, vagy esetleg ikonok sorakoznak fel a services menüben. Ha támogatja az A2DPt akkor nem csak egy headset ikon világosodik ki/jelenik meg, hanem egy másik szolgáltatás ikon is. DS970 esetén ez csak az A2DP szolgáltatás lehet.
B: ha nem támogatja, akkor egy 1500Ft-os USBs Bluesoleil-es dongle is tökéletes a célra
ui: a DS970 óriási előnye, hogy hiába párosítod más telókkal vagy egy PCvel és hallgatsz zenét, akkor is a legelsőnek párosított telefont veszi csak alapértelmezettnek. Így ha zenehalgatás közben hívnak, gond nélkül átvált a hívásra, majd vissza.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#223) syl5 válasza greeneye166 (#222) üzenetére


syl5
őstag

Kössz a választ!

És a ds220 az milyen?
Annak is van olyan minősége , mint a ds970-nek?
Valamint az is tud egyszerre több eszközt kezelni?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#224) greeneye166 válasza syl5 (#223) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Azt a készüléket nem ismerem, de az tuti, hogy az A2DP átvitel gyakorlatilag olyan jó minőségű, mint a vezetékes jel. Ha esetleg gyengébben szól majd a ds220 mint a 970 akkor az annak a gyengesége lesz és nem az A2DP átvitelé.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#225) Steiner


Steiner
csendes tag

Hello!
Sajnos a fórumon nem találtam a saját problémámra megoldást, így írok.
Vettem egy nokia BH-503-as sztereo bluetooth headsetet. A telómmal működik, de a gépemmel nem. Az adapter amit használok valami concord márkájú. A telót látja a gép, de a headsetet nem. Úgy néztem a neten, hogy az adapter támogatott profiljai között nem szerepel az A2DP. Ez lehet a baj? Az eladó azt mondta h szórakozzak még vele, de sztem ő sem ért hozzá. Mit mondanátok erre?

(#226) greeneye166 válasza Steiner (#225) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Szerintem nem elég ha bekapcsolod, hanem párosító módba is kell kapcsolni a headsetet és úgy rákeresni.

(Azért raktam OFFba mert ezt már párszor leírtam, de se pro se kontra nem jöttek visszajelzések.)

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#227) Steiner válasza greeneye166 (#226) üzenetére


Steiner
csendes tag

Köszi greeneye! Ez volt a megoldás.
A headsetet drágán, az adaptert viszonylag olcsón vettem és valahogy csak az adapterben kerestem a hibát (olcsó húsnak...).
Szóval a többfunkciós gombot és a hangosítót együtt nyomva sikerült.
Még egyszer köszi!

(#228) greeneye166 válasza Steiner (#227) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Ennek örülök. Akkor ezek szerint a Nokiánál is ugyanúgy megy a párosítás mint a SE-nél.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#229) zs mester


zs mester
csendes tag

Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy Nokia Bh-102 headset-em nem hallják hogy mit mondok skypon.Be van állítva hogy a headsetet használja de nem jó.Hang van rendesen
widcomm-os bluetooth om van.

(#230) lépcsőház


lépcsőház
csendes tag

Hello!

Van nekem egy Belkin F8T017-es bluetooth adapterem. Egy Sony Ericsson HBH-PV705 Headset-ettel szeretnék Skypeolni, de egyszerűen nem megy. Csatlakoztatom a fülhallgatót, meg is kérdezi hogy skypehoz akarom e használni, sőt skypeba még meg is jelenik hogy valami féle bővítmény szeretne települni, engedek mindent, de egyszerűen nem jelenik meg a fülhallgató sehol, a szolgáltatások között pedig nincsen semmi audió dolog. Fájlátvitel, meg szinkronizálás és kész. Pedig mikor a drivert telepítettem ki is írta hogy hands free audio meg ilyesmiket. Már 4 napja minden este ezt próbálgatom de sehogy sem jó. Remélem van aki tud segíteni.

(#231) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek volt már gondja bluesoleil 5.0 és az azutáni verziók feltelepítésével?
A gond a windows installer telepítőjének megállása.
A régebbi verziók pedig nem támogatják a nokia bh-103 headsetet.
Mi a megoldás?

Üdv lolchief70

[ Szerkesztve ]

(#232) Csontikka válasza lolchief70 (#231) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Szia,

Mit jelent az pontosan, hogy megáll?

Milyen hibaüzenettel áll le?
Eseménynaplóba jegyez be valamit?
Ugyanaz a telepítő másik gépre felmegy?
Próbáltad ujra rakni a windows installert?

http://support.microsoft.com/kb/315346

Üdv,
Csontikka

(#233) lolchief70 válasza Csontikka (#232) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Szia!

Köszi a gyors választ:)

Na sikerült beleásnom magam a történetbe:)

A bluesoleil feltelepült, a gondra a megoldást a neten találtam nagy nehezen: a telepítendő fájlok elérési útjának nem szabad szünetet vagy _ - karaktert tartalmaznia,ezt korrigálva érdekes módon a windows installer hajlandó futtatni az aktuális blusoleil.msi fájlt.
A v6.4.249.0 verzió ment fel, de a headset nem kap jelet, párosítani gond nélkül lehet, az AV fejhallgató funkció is megy ,de az adatforgalom gyanúsan alacsony és nem is növekszik ha megy a zenelejátszás.
A headsetet (BH-103) kipróbáltam a notebookomon is (régebbi 2005-ös IBMT42), annak beépített ibm bluetooth adapterével tökéletes hangon szól és az adatforgalom is folyamatosan emelkedett amikor a status-ban megnéztem.

Szerintetek a BT dongle vagy szoftveres a probléma?

Üdv

(#234) AxelS


AxelS
csendes tag

Hello
Most vettem egy sony headsetet, azt a ps3-hoz valót. Az lenne a problémám, hogy amikor csatlakoztatom, akkor a pc felismeri de nem tud programot társítani hozzá. A headsetet még egy gagyi régi nokia is tudja kezelni, ahhoz képest a pc miért nem? Mit lehet ilyenkor tenni, amúgy a skype-al szeretném használni?

Üdv AxelS

[ Szerkesztve ]

(#235) bgabor224


bgabor224
csendes tag

sziasztok!!

valaki tudna nekem segíteni?
egy blutooth headset-et(nokia BH-201) szeretnék össze kapcsolni sz.géppel(win xp)!
a blutooth látja csak vmiért nem tok beszélni vele MSN-en szeretném használni!
SOS!!!!
ez lehetséges?

(#236) AxelS


AxelS
csendes tag

Hello
Most vettem egy sony headsetet, azt a ps3-hoz valót. Az lenne a problémám, hogy amikor csatlakoztatom, akkor a pc felismeri de nem tud programot társítani hozzá. A headsetet még egy gagyi régi nokia is tudja kezelni, ahhoz képest a pc miért nem? Mit lehet ilyenkor tenni, amúgy a skype-al szeretném használni?

Üdv AxelS

(#237) holodp


holodp
aktív tag

Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék hozzátok. :)
Vettem egy Nokia BH-600-as bluetooth headsetet, amit skypeolásra szeretnék használni. a gépbe egy Broadcom-os dongle van, szerintem ezzel nincs is baj. A baj az, hogy amikor a Skype-pal próbahívást kezdeményezek, minden tökéletesen megy, a mikrofon működik, visszahallom a hangom. Amikor azonban a szomszéd szobában lévő gépet hívom, akkor a csak némi recsegés megy át.

Nincs valami ötletetek, hogy mi lehet a bibi?

(#238) wassermann válasza Fawkes (#49) üzenetére


wassermann
addikt

Ha a próbahívásnál visszahallod a saját szöveged, minden rendben kell hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#239) katona0619


katona0619
csendes tag

SZiasztok!
Nekem olyan gondom volna,hogy van egy B-Speech bluetooth usb adapterem hozzá tartozó B Speech Calypso headsettel!Ezt szeretném pc-hez használni!Fel is ismertettem a géppel,de valamiért nem közvetiti a hangot ha zenét vagy bármi mást akarok vele hallgatni?!
Mit kell ilyenkor csinálni?S.O.S!!!!!!! :(
Köszönöm a segitségeteket!
Üdv!Marianna

(#240) Integra


Integra
titán

hi,
régóta foglalkoztat a kékfogas headset laptop kombó.
ahogy olvasom, a laptopba integrált kékfog nem igazán van voip-ra kitalálva, hogy mondjuk skype-n tudjak beszélni vele, vagyis a thinkpad kékfog modulja se lesz jó, ha veszek hozzá egy plantronics headsetet..
ugyanakkor a quantumr.hu-n van egy plantronics voyager 520 szett, amit kifejezetten ezzel az usb stick modullal adnak és ki is írják, hogy a laptopba integrált kékfog macerás vagy egyáltalán nem jó etc... és ez állítólag frankó. 22e bruttóért.
szerintetek mi az igazság ebből??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#241) Vagyok


Vagyok
senior tag

Sziasztok! Bluetooth headsettel akarom használni a sypot a lapopomon, de valamiért nem sikerül. Itt sokat olvastam erről, de nekem Vista oprendzserem van. Mit kellene csinálnom,hogy működjön?

(#242) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Olvasgattam, de konkrétan nem találtam választ a kérdésemre. :(
Skype-on/MSN-en szeretnék használni BT adapter + headset (nokia bh-102) kombót. Tudom lerágott csont...
De felraktam a BlueSoleil 2-t (mert az alap win driver nem támogatja elvileg az audio bt profilokat tudtommal) össze is tudom párosítani a kettőt, van már 2 féle BT audio profil a hangeszközöknél. De a hang az nem megy. :( Mi lehet a gond?
A füles jó, mert konzolon és telefonnal (W880i, V3, 6300) egyaránt működik. Az adapter meg a telefonomat is felismerte. A hangerőt felnyomtam maxra winben, de hiába...

(#243) Vagyok válasza DiVaD (#242) üzenetére


Vagyok
senior tag

Szia! Nekem is hasonló volt. Aztán leszedtem, újra telepítettem, és azóta a Skype nem is látja a BT headsetet.
Sajnos nem tudom mi a baj. Valahol olvastam, hogy kell hozzá egy segéd progi, de nem vágom.

(#244) DiVaD válasza Vagyok (#243) üzenetére


DiVaD
senior tag

de mi a neve? :D
Valaki igazán leírhatná. :(

(#245) Vagyok válasza DiVaD (#244) üzenetére


Vagyok
senior tag

Ez az. Nem tudom, de nem is biztos, hogfy kell hozzá.

(#246) plokij válasza katona0619 (#239) üzenetére


plokij
csendes tag

windowsban alapértelmezett hangeszközt kell választani.

start
beállítások
vezérlőpult
hangok és audióeszközök
audio fül
hanglejátszás (vagy hangrögzítés)
alapértelmezett eszköznél kiválasztod amit használni akarsz

(#247) Peti567


Peti567
aktív tag

Platronics Audio USB 920 headset-et szeretnék venni!
Megéri megvenni, jó kis kütyü?
Olyan kell amit telefonhoz és géphez is tudok használni, és ez pont olyan!
Esetleg van más tipusú amit tudja ugyanezt?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#248) stihuni


stihuni
csendes tag

Sziasztok nekem egy olyan problémám lenne hogy vettem egy Samsung WEP 470 headset-tet a telómhoz, azzal működik kivállóan, de szeretném számítógéphez is használni...ami nem is oly egyszerű... mikor fel ismerte és párosítottam az eszköszt a bluetooth-ommal kiírta hogy javaslot a skype telepítése a VOIP-s dolgokhoz... de mivan akkor ha csak a windows live messengerhez akarom használni meg egyébb nem VOIP-s dolgokhoz? az audió eszközöknél és mindenhol fel ismerte a gép azzal nincs gond... a baj ottvan hogy tö süket az egész mivel VOIP-s kapcsolat nélkül valami szétkapcsol és azért nem működik sem a mikrofon sem a füles része... Kérdés az lennne hogy létezik e hozzá valami trükk vagy program hogy addig tudjam az (élő) kapcsolatot fent tartani amíg szeretném ... és nem addig amíg hívás érkezik (voip-ről) vagy telóról, tehát normális headset-ként hogyan tudnám használni?

(#249) maceee3


maceee3
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Hosszas keresgélés és próbálkozás után majdnem feladtam a Nokia BH-102 Skype-al való használatát.Végül sikerült rájönnöm a megoldásra és ezt most megosztom veletek.
Szóval, első körben kell nekünk ugye egy Nokia BH-102 és egy Bluetooth-os vevő.Az én esetemben ez egy USB dongle (CSR típusú) de nektek lehet laptopba integrált is.Legyen a Skype is feltelepítve a gépünkön.
Ha ezek meg vannak töltsük le és telepítsük fel a Bluesoleil nevű progit.Én most a legújabbat töltöttem le, (6.4.289.0 verzió) igaz csak trial verzió, de ez gondolom nem sok mindenkinek okoz problémát. ;]
A kiegészítő Bluesoleil VoIP plugint is leszedhetjük hozzá, ez egy kis segédalkalmazás a használathoz.Ha ezeknek a telepítésével végeztünk indítsuk el a progit.(alul a tálcánál a kis kék bt ikonnak kéknek kell lennie, ez jelenti azt, hogy felismerte a program a hardveredet, aztán jobb klikk rá és Display Classic view. Ekkor előjön a progi klasszikus nézete.
Most vehetjük elő a headsetünket amely kikapcsolt állapotban kell, hogy legyen!Tehát nem villog rajta a kis kék led a töltő csatinál. A progiban jobb klikkel rányomunk a nagy sárga gombra :K és SEARCH DEVICES majd a headseten egyből folyamatosan lenyomva tartjuk a gombot (kb 7-8 mp-ig)ekkor gyorsan elkezd villogni a kis kék LED és ha mákunk van a progiban láthatjuk, hogy megtalálta a fülest. Közben is rá nyomhatunk a Search Devices-re ha nem menne elsőre.Ha megvan és magától nem ajánlaná fel a progi, párosíthatjuk az eszközt.Ezt úgy tehetjük meg hogy a progiban jobb klikk a fülesre és PAIR! A jelszó 4 db nulla de gondolom ezt mindenki vágja.Aztán Connect és megvagyunk :DD .Valószínűleg a gépünk telepíteni fog közben egy-két drivert stb. Ezután célszerű újra csatlakozni mert nem biztos hogy elsőre menni fog!Aztán GO a skype-ra és a hangbeállításoknál lecsekkolhatjuk, hogy a mikrofon, hangszóró BT-ra van e állítva.Itt le is tesztelhetjük.Remélem mindent leírtam és segít majd ez a kis TUTorial.
Sok sikert mindenkinek!!!

(#250) maceee3 válasza stihuni (#248) üzenetére


maceee3
csendes tag

Üdv.

Használj Bluesoleilt, ha nem az lenne fent.
Nekem is az van és megy a zene meg minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.