Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Best Buy Ebay

Hozzászólások

(#18) zoli03 válasza DeFranco (#17) üzenetére


zoli03
őstag

"nem pedig tetvedék alja ügyeskedő vaterahuszároknak ingyenes reklámfelület biztosítása"

Ez nem igazán értem hogy jön ide. A "vaterahuszár" nem fogja belinkelni ide a forrásait. Azt se hinném, hogy idejön, és majd belinkeli valamelyik apróhirdetős oldalról a dolgait, úgyis ki lenne moderálva. Szóval írni se fog ide.

Azt se értem, miért a lokálban lett megnyitva ez a topik, és nem a fáradt gőzben.

De mindegy, amúgy sincs értelme szerintem, a véleményem már leírtam korábban. Akinek kell valami, úgyis megnézi, hogy eBay-en olcsóbban be tudja-e szerezni. Akinek meg annyi pénze van, hogy az ide belinkelt dolgokat megveszi csak úgy, az mindegy honnan veszi.

Hiába kezdte el most használni az eBay-t valaki, a keresőjét csak tudja használni, hogy az őt érdeklő termékek árait összehasonlítsa a hazai árakkal. Vagy akármi eszébe jut, megnézze az árát. Ráadásul be lehet állítani ár+szállítási költség szerinti rendezést vagy csak aukciók mutatását, szóval semmi bonyolult dolog nincs benne, hogy valaki megtalálja a legolcsóbbat az adott termékből.

Most linkelhetnék be akár többfajta RC helikoptert, amik igen jó ár-érték arányúak, és itthon akár kétszer annyiba kerülnek. De minek tegyem, aki RC helikoptert akar venni, csak utánanéz. Főleg azért, mert elég különböző igényekre vannak.

Egyébként nem értem miért ítéled el, aki haszonnal adja el az eBay-ről rendelt termékeket. Millió ember van, aki azt se tudja, hogy működik az eBay, nem tud angolul, vagy ha tudja az előző kettőt, akkor sem vásárol valamilyen ok miatt interneten bankkártyával. Ők még így is olcsóbban meg tudják venni, mint boltban. Ráadásul szerintem ha megfelelő keresetük lenne (ami nem az ő hibájuk), nem szórakoznának ilyennel. Engem nem érdekel más mivel keresi a pénzét, az ő dolga, semmi közöm hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Best Buy Ebay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.