Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Best Buy Ebay

Hozzászólások

(#51) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Ajánlom ezt a mérleget annak aki szeret horgászni. Én akkor árfolyamon 790 Ft-ért jutottam hozzá. Meglepően pontos, tare funkciós. Itt Magyarisztánban még analóg halmérleget sem lehet venni ennyiből.

Under construction!!!

(#52) bul07


bul07
nagyúr

Tudom hogy ide az kellene beírni hogy mit éri megrendelni, de off-ba két dolgot megemlítenék amit senki ne rendeljen meg(vagyis az egyik még kérdéses hogy mire képes)

Az egyik egy mozgásérzékelős csengő lenne, ami nem mozgásra reagál hanem az árnyékra így szinte használhatatlan csak akkor jelez ha a fényforrás meg a csengő között mozog valami (nevezhetném árnyék érzékelőnek). Még annyit hogy nem a kék rész alatt érzékel hanem fent a kis lyukon egy diódával. Kínai gagyi senki ne vegyen belőle

A másik dolog AA akkumulátor(ceruza akkumulátor) , konkrétan a linkben szereplő termékről van szó mert sokfajta van forgalomba az ebay-en , a problémám egyenlőre vele hogy nagyon könnyű, két darab belőle kb olyan súlyú mint itthon vásárolt egy darab , a töltést hogy menyire bírja most tesztelem (amúgy mintha nem lenne benne anyag). Kíváncsian várom hogy menyit bír egy töltéssel, és hogy menyire tárolja az energiát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53) bul07 válasza bul07 (#52) üzenetére


bul07
nagyúr

A ceruza akkumulátor se ér egy forintot se , hamar lemerül

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#54) LuckyL


LuckyL
őstag

nem ebay, de paypallal lehet fizetni, ezért gondolom befér ide a tippem
a nagy európai csapatoknál a webshopokban a készlet erejéig egész jó akciók vannak
én pl vettem barcelona meg chelsea cuccokat 50-60% al leértékelve
akció természetesen a most végetért szezon ruháira van, a következő szezon teljes árú (jó drága)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#55) kisi


kisi
aktív tag

A 07.31.-ig érvényes conrad katalógusban szereplő autós bluetooth kihangosító Conrad ár: "akciósan 7990ft.

Ebay : Sun Visor Bluetooth Handsfree Kit Speaker Phone + Car Charger&Sun Visor Clip

Kis mérvű eltérés van a burkolatban de kicsit keresgéve több féle is van fent +- 1$ eltéréssel...

[ Szerkesztve ]

(#56) Viry válasza kisi (#55) üzenetére


Viry
csendes tag

A conrad katalógustól nem nehéz olcsóbbat találni :DD
piti szarokat árulnak geci drágán a hülyéknek. Bármelyik terméket féláron megveszed magyar boltban is nemhogy ebay-en :DDD

:::: Powered By Eizo ::::

(#57) Habsteve


Habsteve
tag

Szeretnék venni ilyen USB-s dvbt-t adaptert notihoz, vki tudna ajánlani jó fajtát?

(#58) moonguru válasza Viry (#56) üzenetére


moonguru
őstag

Sajnos ez nem igaz, van olyan termék amit a Konrádnál csak 2-5 X drágábban vehetsz meg! :(

Pl. óraforgató!

Tudnál nekem a Konrádtól jóval olcsóbb beszerzési forrást mondani? (az Ebayon nem találtam...)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#59) Melack


Melack
veterán

Mint új terméktesztelő, először egy Mini Androidos Hangszórót szeretnék tömören bemutatni:

Méretét tekintve egy HTC Desire magassága, átmérője 8 cm. Hangereje viszont nagyon jó, egy PCre rákötve nagyon szépen szólt - álsztereó valószínűleg. MicroSD kártyát olvassa, nagyon gyorsan megtalálta. A rádióra még nem jöttem rá, hogy az állomást miként tartja meg - mondjuk nem is erre vettük. A "szája" az diszkós de rendesen, este a szobát jól bevilágítja És mókás, meg kell hagyni, a keze is mozog, de azzal nem irányítunk semmit. Akkumulátoros, 5 óra üzemidőt ír - erről még nem tudok nyilatkozni, tegnap nem basztattam annyit, hogy lemerüljön.
10 dollárért mókás vétel, dísznek is jó, de ez még használható is.
Tömören ennyit a termékről.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60) Melack


Melack
veterán

Újabb jó termék, tényleg jó áron. LEDes lámpa, kerékpárra, 4 darab.

Egyszerű, könnyen használható, jó fényerővel rendelkezik. A kormányra lehet feltenni. A csomagban volt elem is mind a 4 lámpához. Könnyen felrakható többfajta kormányra is. Ennyi pénzért ajándék, 2 és fél hét alatt itt is volt. Azt külön kértem, hogy 4 fekete legyen - leírás alapján random csomagolják a színeket.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#61) Louies


Louies
tag

Ebay shop nyitásban otthon van valaki?

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#62) Vasinger! válasza Melack (#60) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Tudnál konkrét linket adni, hogy melyiket vetted? Ez van legfelül, de ebben csak 2 darab lámpa van.

(#63) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, szeretnék kérdezni valamit:

Mi van olyankor ha van egy alaplap a német ebayen, írtam az eladónak, és elküldené ide, de az aukción nem változtatott, tehát hogyan tudnám biztonságosan utalni a szállítás árát is, ha nincs feltüntetve az ebay aukción? Van erre vmi bevett szokás?

Köszönöm a tippet!

GIJoe :R

[ Szerkesztve ]

(#64) Lajkó


Lajkó
őstag

Riasztó gsm modulos!

GIJoe: PayPal? :U

(#65) Lajkó


Lajkó
őstag

Erről a táv plusz IR vevő, meg Erről a krimpelőről valakinek van véleménye? :R

(#67) vidaila


vidaila
aktív tag

Tudnátok ebay-ről ajánlani fejlámpát illetve 300mbps usb wifi adaptert?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#68) Lajkó válasza vidaila (#67) üzenetére


Lajkó
őstag

Fejlámpa ügyben itt nézelődj! Amit Ő árul az mind jó minőségű!

(#69) Drakoo


Drakoo
tag

Sziasztok! Érdeklődnék hogy tudnék Ebayon eladni, milyen magyar szolgáltatót tudnátok mondani, aki jó árban szállít és persze vigyáz is a cuccokra :) ? :)

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#71) raziel01


raziel01
veterán

[link] DER WASCHKÖNIG Univerzális mosógél - Levendula 4,9 l (140 mosás)
1990 Ft
Ha kettőt veszel akkor 1800 Ft darabja és úgy 12 Ft-ra jön ki egy mosás. Én most elgondolkoztam rajta, hogy rápróbálok.

(#72) raziel01 válasza raziel01 (#71) üzenetére


raziel01
veterán

Bakker rossz topic.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Best Buy Ebay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.