Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19423) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Masik topikban kicsit "nosztalgiaztam"
Engedjetek meg, hogy ide is bebigyesszem:

En gyerekkoromban nem mentem sehova, mindig volt 100-200 petarda, meg aztan mikor volt egy kis penzunk nah meg tobb eszunk akkor jottek a karbitos bombak...probalkoztunk a saletromos-porcukros dologgal is de egyre nehezebb volt beszerezni...aztan a mutragyat meg daralni...
Szoval karbit, forroviz, 2-3 hosszabbito...12Voltos akku tizen amperoras...es toltuk neki.
Majd eljott a "fiatalkor" es hazibulik, ejfel elott felkeszules...5 liter forroviz, 30-40 elokeszitett uresuveg, hosszabbitok...es mentunk a faluba...had ne mondjam amikor lepakoltunk, majd sikeresen robbantottunk akkor a fel falu tapsolt, es persze a kornyek osszes kutyataja vonyitott :C :C
Ejj mekkora jo szilveszterek voltak...az egyik ugy vegzodott, hogy masnap a fel fejleszto csapat a rendorsegen volt kiahalgatason :DDD

Es en nem is vagyok olyan oreg, biztos ti is sokat tudnatok meselni, de a mostani fiatalok mit csinalnak? :F
Facebookon unnepelnek, majd gondolom csatak reszegseg, maszas, hanyas...szex barkivel...tovabb maszas, hanyas...majd januar 3-an facebookon az osszes feltotott kep kommentelese...kb ennyi :U

karbit vagy karbid passz, hegesztok tudni fogjak :P

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.