Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) Devid_81 válasza Tybee21 (#14750) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Te kulonosen keveset ittal, csendes, mosolygos voltal...reszegen mindig verekedos vagy...szoval nem ertem az asszonysagot, mondd meg neki biztos csak valami kora nyari fa vagy virag viragzik a kornyeken es azt erzi! :B
:D

[ Szerkesztve ]

...

(#14752) Geby válasza Tybee21 (#14750) üzenetére


Geby
tag

Mondjad neki, hogy biztos rosszabbul járt volna másokkal. Alig ittál valamit. Amikor elváltunk akkor teljesen képben voltál, mondjuk a járásodra ráfért volna némi korrekció amikor a taxi felé indultál.....

Mondjuk Én is rég aludtam már kacslábon forgó palotában. Volt annak lassan már egy éve. :)

(#14753) Tybee21 válasza Geby (#14752) üzenetére


Tybee21
aktív tag

És a szombat után megvolt a forgó szoba élmény? Tény, hogy képben is éreztem magam, csak az a séta hazafelé volt kicsit nehézkes, de azért az is megoldódott! :DDD

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14754) Geby válasza Tybee21 (#14753) üzenetére


Geby
tag

Jaja, megvolt.

Aquapark.

(#14757) Tybee21 válasza Geby (#14754) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Hihetetlenek ezek a románok. :Y

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14758) Zodicus válasza moha bácsi (#14755) üzenetére


Zodicus
senior tag

A linket lopnom kellett... :D

(#14759) Geby válasza Tybee21 (#14757) üzenetére


Geby
tag

Nekik ennyi is elég az örömhöz.

(#14762) Geby válasza moha bácsi (#14760) üzenetére


Geby
tag

Itt már nem bírtunk Dáviddal.

A másik kettő meg a rúdtánc után készült. :D

(#14764) Devid_81 válasza Geby (#14754) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ejj ez zsivany aquapark! :D

...

(#14765) Devid_81 válasza Geby (#14762) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Amennyi asvanyviz volt nalam...csodalkozol? :D

...

(#14766) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Csücskös, de alakul. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#14767) ErikSon válasza ZetorGumi (#14766) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Csücskös, csücskös de mi az ami alakul? A rend? Netán a rendetlenség???

:U :U :U

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#14768) Devid_81 válasza ErikSon (#14767) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez egy jo kerdes! :)

...

(#14769) public73 válasza moha bácsi (#14761) üzenetére


public73
aktív tag

éreztem, hogy nagy buliból maradok ki.... ;] :C :DDD

(#14770) ZetorGumi válasza ErikSon (#14767) üzenetére


ZetorGumi
addikt

A rendetlenség az összemegy, mivel költözök. :DDD

A gépből meg 1 egész slotnyival lóg ki a VGA. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#14771) Devid_81 válasza public73 (#14769) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jovok legkozelebb is...par ev mulva! ;)

...

(#14772) Devid_81 válasza ZetorGumi (#14766) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mobillal nezem...es neztem is ezt a kepet de eskuszom nem latok rajta kilogo VGA-t. :U

...

(#14773) Geby válasza Devid_81 (#14771) üzenetére


Geby
tag

Dávid ! Te hoztad ezt a retek időt ? Hogy bírjátok ezt Ti ott a ködös albionban ? Ma még fölkelni sem volt kedvem. Elkelne némi ásványvíz szerintem..... :D

Zetor: ez a kép nagyon jó. Tökéletesen példázza, hogy hogyan ne fényképezzünk dolgokat. Az látszik, hogy semmi nem látszik. Csinálj egy másik képet mikor kevesebbet ittál előtte.

[ Szerkesztve ]

(#14774) sanzi89


sanzi89
addikt

Ááá, csak nekem van tele a tököm ezzel a fos időjárással? :W

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#14775) Tybee21 válasza Geby (#14773) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Látom mindenki melegebb helyekre vágyik, mondjuk valami jó kis tenger partra, a pálmafák árnyékában jobban érezném magam. :K

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14777) Devid_81 válasza Geby (#14773) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez pontosan a londoni idojaras ami most van.
4:45 kor kelek majd 6:00 kor mar muszakban vagyok.
Kb 3 kave utan reggel 10:00 korul mar egeszen ertelmes dolgokra vagyok kepes egyedul...enni egy kezzel stb :D
Amugy meg borzalmas...nem veletlenul emlegetem a lelepest onnan... :K

...

(#14778) Devid_81 válasza Tybee21 (#14775) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Labak kozott...palmafak alatt...;)

...

(#14779) Tybee21 válasza Devid_81 (#14777) üzenetére


Tybee21
aktív tag

És mivel vered el az időd itthon? Remélem nem szó szerint... :U

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14782) ZetorGumi válasza moha bácsi (#14776) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Na majd jövőhéttől rend és fegyelem lesz ott. :D

Elköltöztetem onnan a gépet. :)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#14783) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Komolyan mondom... [link] :W

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14784) Zodicus válasza Tybee21 (#14783) üzenetére


Zodicus
senior tag

Valaki ezzel a térrel nagyon jól jár(t) :W

(#14785) SipiBcs válasza Zodicus (#14784) üzenetére


SipiBcs
őstag

12 ezer m2 új burkolat.... nincs 10 éve, hogy letettek kb. 4-5000 m2-t és újították meg szinte ugyanezt a részt... Szerinted?? a Frühwald jól járt e?? Kíváncsi leszek a sétálóutcát mikor kell újra tervezni.... A tervezőkről, kivitelezőkről már nem is beszélek.

Egyébiránt nekem picit szokatlan az a marha nagy, egybefüggő tér, de alapjaiban szimpatikus. De kell a rendezvény 15 milláért, hisz cirkuszt... kenyeret...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14786) Devid_81 válasza Tybee21 (#14779) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jelenleg nagygeneral...minden ami kinn milliokba kerul azt itt megcsinalom.
Most epp szemuveg project van...a pupillatagito szemcsepp valami eszmeletlen jo...ma meg nem fogok latni rendesen tole. :U

...

(#14787) Tybee21 válasza SipiBcs (#14785) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Igen, végül is jól néz ki, de 1,5 Milliárd azért igen jól jött volna máshol, úgy gondolom... :(((
Jelen esetben a cirkuszon vagyok kiakadva, mert ez annyira fontos. Kenyérből meg egyre kevesebb akad.

Más:

(#14786) Devid_81 - Fazongyantára eddig vártál? :DDD
Melyik cégnél csináltatsz szemüveget? Vagy csak kontaklencsét hordasz? Én idén tavasszal jól körbenéztem a Munkácsy Múzeummal szemben lévő volt a legolcsóbb és legszimpatikusabb.

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14788) Devid_81 válasza Tybee21 (#14787) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem 7 eves koromban volt szemuvegem...azt sem hordtam mert szet akart esni a fejem tole.
Tegnap megvizsgalt a dokineni es mondta,hogy bizony nem egyszeru az eset mert a szaruhartyam nem egeszeben domboru....lehet nem is lehet majd szemuvegem csak kontakt lencsem...penteken reggel megyek vissza amikor mar a pupillam nem 1 negyzetmeteres :D
Szoval meg nem tudok semmit...

...

(#14789) Geby válasza Devid_81 (#14788) üzenetére


Geby
tag

...ez most mit jelent ? jobb neked vagy rosszabb ? a domborút még domborúbbnak látod, vagy esetleg laposabbnak, a kereket még kerekebbnek látod ? mert ha jobb akkor megyek én is szemészhez, hogy csináljon valamit. :D

(#14790) Tybee21 válasza Devid_81 (#14788) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Rossz a szemed, még sem tetszenek az angol lányok... akkor azok vagy tényleg nagyon rusnyák, vagy te vagy túl válogatós. :DDD
Végül is örülhetsz ennek a rossz borús időnek, ha nem ilyen lenne, akkor kb. az utcára sem tudnál kimenni a pupillatágító miatt, nem?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14791) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Vasutasoknak... asszem fészbuk kell hozzá.

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14792) Devid_81 válasza Geby (#14789) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Borzalmas nagy csocsoket latok barmerre megyek...ami nem rossz csak amikor mar kezratetellel vizsgalok akkor mindig csalodas van....es ezt kellene kikuszobolni valahogy! :D

...

(#14793) Devid_81 válasza Tybee21 (#14790) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gondolj bele ha latni fogok rendesen akkor milyen elet var majd ram! :D ;]
Az ido tokeletes,en akarmikor kinn vagyok az utcan akkor polo rovidnadrag...es mindenki nez,hogy ki ez az allat :D

...

(#14794) Pacák


Pacák
senior tag

:DDD

Nuclear launch detected

(#14796) Tybee21 válasza moha bácsi (#14795) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Ez érdekes, és mi volt a probléma?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14798) Tybee21 válasza moha bácsi (#14797) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Értem. Hát igen, nincs kizárva, hogy tévednek, és gondolom téged mint laikust meg akartak győzni, hogy akkor is az aminek adták, nehéz reklamálni, mert még valami papírt is aláírattak, hogy megvizsgálták a szemed és élesen látsz a kiválasztott lencsével.
Elsőre nekem is fura volt az új szemüveg, de változott a dioptria és a szemüveg fazonja is, de a szemem nem fájt benne.
Igen, kinek mi a tapasztalata. Nekem bejött, neked nem. Dávid úr meg lehet akkor jár a legjobban, ha bemegy az ofoté..be, hátha ott nem rontják el, nem?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#14800) Tybee21 válasza moha bácsi (#14799) üzenetére


Tybee21
aktív tag

"Egy csajszi ismerősöm ott dolgozott és mesélt ezt-azt. "

Melyik cégről mesélt, negatív belső infók? ;] Érdekes, ha az ember belát egy adott cég függönye mögé, akkor mindig 'fura' dolgokat lát. Sajnos pár éve volt szerencsém külsősként dolgozni a szegedi Sole-nál, hát... egy darabig nem volt kedvem a tejtermékekhez. :(

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.