Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mixmonsterx


Mixmonsterx
csendes tag

Beex Minibee 3g tablet


Technikai specifikációk:
Processzor: Mediatek MT8389 Cortex A7 4x max.1200Mhz
Grafikus gyorsító:Imagination PoverVR SGX544 MP2
Rendszermemória: 1GB DDR3
Operációs rendszer: Google Android 4.2.2 Operációs rendszer (Jelly Bean)
Színek: fekete
Kártya bővítő hely: MicroSD (32 GB Class 10)
Audio formátum: MP3, WMA, APE, FLAC, AAC, OGG, AC3, WAV, etc
Video formátum: MPG,RMVB,FLC,ASF,WMV,MP4,3GP,RM,AVI,DATA, H.264
Firmware: Frissíthető
Áram ellátás: Akkumulátor (? mAh)
Kijelző: 7.85 Kapacitív Multitouch (5 pontos multitouch)
Kijelző felbontás: 1024x768
Audio kimenet: 3.5mm earphone Jack
Funkciók: Bluetooth, Wifi, G-Sensor, 3G, Beépített mikrofon, Előlapi és hátlapi kamerák, Ultravékony kialakítás, Google Play, Proximity Sensor, USB OTG
Csatoló felület: microUSB 2.0

Egyéb információk:
Telefonálás headset nélkül lehetséges!
150 GB ingyen cloud is jár hozzá.
Rezegőmotor van benne.

(A kép nem pontos mert az előlapján van hangszóró telefonáláshoz)
Egy óriási phablet

[ Szerkesztve ]

(#2) Mixmonsterx


Mixmonsterx
csendes tag

Akinek ilyen tabja van a rootolást az SRS Root-tal megteheti
CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!
Az antutu alps dicsovery89_tb_jb2-nek érzékeli.

Támogatási lista SRS Roothoz

[ Szerkesztve ]

(#3) Öreg 00


Öreg 00
újonc

Nekem is van egy ilyen készülékem próbáltuk ezt az srs rotolást nekünk nem sikerült lenne még valami megoldás amivel ki lehetne rootolni samsung s4mini root nem lenne jó hozzá mert az megy már .

(#4) ÉM


ÉM
tag

Tudnátok romot linkelni hozzá? Mert nem találok sehol sem. A gyártó által linkelt google drive-on sem érhető már el.

(#5) Öreg 00


Öreg 00
újonc

Valaki segítsen az én beex minibee-m nem szed semmi rootot ilyenkor mi van????

(#6) Öreg 00


Öreg 00
újonc

De olyan szinten hogy téglásítani se lehet mert megszakítja a telepítést kingo-srs one click hatástalan amit tettek az s 4minimre az se hatotta meg. Hogy lehetne meg rootolni akkor vagy van e olyan progi mint a titanium ami a játékot azon az állapotba menti ahol abba hagytam és nem kell root hozzá.

(#7) Öreg 00


Öreg 00
újonc

Én egyszer le húztam egy 303megás zip meg egy 8 megás rar filet a Beex-ék től ha ez kellene hogy juttassam el ?

(#8) Öreg 00 válasza ÉM (#4) üzenetére


Öreg 00
újonc

Lejjebb írtam mit találtam a Beex oldalon.

(#9) ÉM válasza Öreg 00 (#7) üzenetére


ÉM
tag

Köszi! Most felnéztem a beex oldalára és már fenn vannak a firmware-ek. Mikor legutóbb néztem még nem voltak. [link]
Gondolom ez az a 300 megás, ami neked is van.

(#10) Öreg 00 válasza ÉM (#9) üzenetére


Öreg 00
újonc

Igen az, a tied nincs meg rootolva az enyém valami miatt nem akarja.

(#11) Öreg 00


Öreg 00
újonc

Nagyon ,,köszönöm" a hozzá szólásokat ennyire ne tolongjatok a segítséggel alig tudom kapkodni a fejemet a sok infóra de akkor mire is van ez az oldal?

(#12) Öreg 00


Öreg 00
újonc

Na de komolyan volt valaki aki olyan aki rootolt már ilyen készüléket ????? mert ha volt miért nem írja le értelmesen az egészet jelezném nekem meg lett oldva a problémám ha valakinek kell írjon a gmailra ...

(#13) ÉM válasza Öreg 00 (#12) üzenetére


ÉM
tag

Szerintem egyszerűen csak az van, hogy nem egy népszerű, elterjedt készülékről van szó. Árához képest, vannak jobb alternatívák. Nekem is csak azért van ilyen, mert nagyon kedvező áron tudtam hozzájutni.
Alapfeladatokra nekem tökéletes, azért is nem buheráltam még.

(#14) Öreg 00 válasza ÉM (#13) üzenetére


Öreg 00
újonc

Csak ennyiért nem nagyon van ilyen tudásu az samsung meg kevés hozzá ilyen árba.

(#15) #35723520


#35723520
törölt tag

Én is vettem egy ilyet. :C
Amikor tabletet "vadásztam", sok típus szóba jött, de nem akartam noname gépet venni, mert már tele lett a hócipőm azokkal (wayteq, alcor, concorde,stb), valami brand-et szerettem volna. Nézegettem Samsungot, aztán az Lg Gpad 8.3-at (na, az tényleg csúcs, de nem volt rá most annyi pénzem!). Betévedtem az Euronics-ba és leesett az állam, amikor megláttam és a kezembe fogtam a Beex minibee 3G-s tabletet! Nem hittem a szememnek! 3G-s tablet prémium külsővel, 1Gb Telecom adatforgalommal (amúgy független!) 49.900Ft-ért? Azonnal megvettem és nem bántam meg!!! Semmi hibája nincs, az anyaga első osztályú, milliméterre akkora, mint egy iPad mini (tehát a tokja jó hozzá!), telefonálni lehet vele, mobilinternet bárhol, stb. Ha a kijelző felbontása mondjuk 1280x800 lenne, akkor tökéletes lenne, de így is teljesen korrekt! ( az első iPad mininek is ilyen!).
Ebben az árban és minőségben és tudásban nincs alternatívája! Bátran ajánlom bárkinek!!! :C :R

(#16) #35723520 válasza ÉM (#9) üzenetére


#35723520
törölt tag

Ez a firmware miben más, mint az "alap gyári"?

(#17) #35723520


#35723520
törölt tag

Most vettem hozzá iPad mini szilikon tokot, még a kivágások is ugyanott vannak!!! :C

(#18) andras_koczi


andras_koczi
tag

Sziasztok. Mhl videó kábelből melyik kell, azaz jó hozzá ? Tudja valaki vagy próbálta már tv-n ? Előre is köszönöm a válaszokat :R

Andras Koczi

(#19) #35723520 válasza andras_koczi (#18) üzenetére


#35723520
törölt tag

Én még nem próbáltam, mivel nincs ilyenem (mármint kábelem), de gondolom, hogy egy másik gépnek a kábele is jó!

[ Szerkesztve ]

(#20) andras_koczi válasza #35723520 (#19) üzenetére


andras_koczi
tag

kedves Tomiapu, koszonom a reagalast , de en olyantol varnam aki probalta. Mivel nem 2filler ezen kabelek egyike sem. Szandekomban all venni hozza de kene tudnom hogy melyik verziot.udv es koszom :-)

Andras Koczi

(#21) andras_koczi


andras_koczi
tag

Íme a BEEX miniBEE 3G Quadrant tesztje.

a teszt eredmény 4804 impozáns :-)

[ Szerkesztve ]

Andras Koczi

(#22) hbala válasza Mixmonsterx (#1) üzenetére


hbala
aktív tag

A GPS lemaradt a specifikációk közül, meg az IPS is a kijelzőnél.

[ Szerkesztve ]

(#23) andras_koczi válasza hbala (#22) üzenetére


andras_koczi
tag

Akár csak a dual kamera, melyek 0.6mpx és 2mpx -esek meg más egyéb finomságok, pl auto fókusz gorilla glass 2 üveg az elején. Stb.stb.

[ Szerkesztve ]

Andras Koczi

(#24) Mixmonsterx


Mixmonsterx
csendes tag

A beex oldalán a minibee 3g nél Feltöltés alatt felirat van kiírva
Talán lesz rá frissítés mer eddig ott voltak a minibee 3g-re a fájlok.

(#25) andras_koczi válasza Mixmonsterx (#24) üzenetére


andras_koczi
tag

:C reméljük a legjobbakat :) mondjuk egy kitkat ,na az már jó lenne :R

Andras Koczi

(#26) ÉM válasza andras_koczi (#18) üzenetére


ÉM
tag

Miért szükséges az mhl? Én hdmi-n próbáltam, teljesen jól használható képet kaptam, akár full hd-ban is. Video, hang szépen átment.

(#27) andras_koczi válasza ÉM (#26) üzenetére


andras_koczi
tag

Aha értem.hmmm le fényképeznéd a tabon a hdmi-t !?! Mert azon a títuson amelyiknek a topikjába írtál ,azaz ( BEEX miniBee 3g ) ennek a Tabnak amelyikröl eddig is szó volt, NINCS hdmi-je csak micro usb&mhl.üdv..

Andras Koczi

(#28) ÉM válasza andras_koczi (#27) üzenetére


ÉM
tag

Az igaz, hogy az enyém 3g nélküli verzió, ezen bizony van hdmi. Nem gondoltam volna, hogy a "jobban felszereltről" ezt lespórolják.

(#29) andras_koczi válasza ÉM (#28) üzenetére


andras_koczi
tag

No ugye :-) tudtam en hogy nem egyezik a tipus. korbe erdeklodtem es sok mindenben elter a ket tipus. Erdemes lenne nyitnod neki egy topikot.

Andras Koczi

(#30) andras_koczi


andras_koczi
tag

Továbra is várom a BEEX miniBEE 3g tulajok MHL kábeles tapasztalatait.üdv.

Andras Koczi

(#31) #35723520


#35723520
törölt tag

Létezik az, hogy csak a micro sd kártyát kezeli és a micro sdhc-t nem? Mert nálam a 16Gb-os kártyát nem is érzékelte, de a 2Gb-os sima micro sd-t igen(csak ekkora méretű volt kéznél...)

(#32) andras_koczi válasza #35723520 (#31) üzenetére


andras_koczi
tag

Nem , nem létezik. Nekem 64gb-os van benne és simán megy. BIZTOS hogy a kártyád a hibás vagy félre van particionálva. Javaslom vegyél masikat, mert ha sikerül is megcsinálnod innentől hajlamos lessz az adatvesztésre a kártyád.

Andras Koczi

(#33) ÉM válasza andras_koczi (#29) üzenetére


ÉM
tag

Nem hiszem, hogy nagyon örülnének a fórumgazdák, ha egy új topikot nyitnék egy majdnem ugyanolyan terméknek.

(#34) #35723520 válasza andras_koczi (#32) üzenetére


#35723520
törölt tag

Az az érdekes,hogy az említett kártya előtte működött egy telefonban, majd, amikor átraktam a tabletbe, onnantól fel sem ismeri egyik sem! :F

(#35) andras_koczi válasza ÉM (#33) üzenetére


andras_koczi
tag

Szia mint írtam a két készülék NAGYON is különbözik, mint például a Huawei media pad 7 és a 7 lite , így külön topikjuk is van.De te tudod, ha mindenkép egy téglára vágysz csak rajta, maradj itt.Biztos tudod miről beszélek.Én biztos nyitnék egy új topikot,főleg mivel másnak is van az általad használt készülékből :-) üdv.

Andras Koczi

(#36) andras_koczi válasza #35723520 (#34) üzenetére


andras_koczi
tag

Az én javaslatom , dobd ki vegyél másikat.

Andras Koczi

(#37) #35723520 válasza andras_koczi (#36) üzenetére


#35723520
törölt tag

A kártyát dobjam ki, vagy a gépet? :DDD

(#38) papaló


papaló
újonc

Sziasztok !
segítséget kérek: minibee 3g-vel szeretnék online rádiót hallgatni www. popularis.hu-n, Kossuth, Petőfi, Sirius, stb, de nem tudok. Ahol én lakom, nem jó a vétel, ezért szeretném így megoldani.Ha az oldalon kiválasztok egy adót, elindul a kapcsolás, de nem szólal meg az adó, be sem tölti.
Samsung galaxy S4 minim- van, ugyanaz az op. rendszer, azon problémamentesen tudom ezeket az adókat hallgatni. Mi lehet a megoldás ?
kösz: papaló :(((

(#39) #35723520 válasza papaló (#38) üzenetére


#35723520
törölt tag

Próbáld ki a Resco Radio-t...

(#40) papaló válasza #35723520 (#39) üzenetére


papaló
újonc

köszönöm, de mit kezdjek egy kínai nyelvű, maláj és egyéb ázsiai adókkal telezsúfolt app-al!
én a magyar adókat kérdeztem, ezért írtam példának a Kossuth, Petőfi, Sírius, stb adókat a megjelölt lapról, mert ezeket szeretném online hallgatni. A kérdésem továbbra is az, hogy ezzel a készülékkel egyáltalán lehet-e ezeket az adókat online hallgatni valós időben ?
üdv: papaló

(#41) #35723520


#35723520
törölt tag

Nagyon nagy a csend... :F
(persze, ha mindenkinek remekül működik a tablet, akkor nincs, mit hozzászólni! :DDD -- az enyém tökéletes. :C )

(#42) andras_koczi válasza #35723520 (#37) üzenetére


andras_koczi
tag

Szia a kártyát.

Andras Koczi

(#43) andras_koczi válasza papaló (#38) üzenetére


andras_koczi
tag

"Tun in radio" remekül teszi a dolgát és pont arra találták ki.

[ Szerkesztve ]

Andras Koczi

(#44) #35723520 válasza andras_koczi (#42) üzenetére


#35723520
törölt tag

Szóval akkor a táblát kellett volna megtartanom? :F :DDD :DDD
Amúgy van valami info a kitkat frissítés esélyeiről?

(#45) missz válasza #35723520 (#15) üzenetére


missz
tag

Sztem is baromi jó:D, ma vettem:)
Akksi időről mi a tapasztalat? Egyàltalàn mièrt nem tudni mekkora is az akksija?:D

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#46) #35723520 válasza missz (#45) üzenetére


#35723520
törölt tag

Akksit nem mértem, de sokáig bírja! Továbbra is ez a legjobb vétel!

(#47) rwolf


rwolf
újonc

Akit érdekel:

A Minibee 3g Farmaroot-tal rootolható (2. opció).

(#48) Peppy89


Peppy89
csendes tag

SOS help kellene.

Pls valaki mondja meg, hol van ennek az eszköznek a SIM foglalata.

Köszönöm

(#49) missz válasza Peppy89 (#48) üzenetére


missz
tag

Hàtul felül leveszed a műanyagot ès alatta..., mondjuk nem egyszerű lepattintani, kb.10 percet szórakoztam vele:D

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#50) #35723520 válasza Peppy89 (#48) üzenetére


#35723520
törölt tag

A hátoldalon felül van egy fekete műanyag levehető lap. Az alatt található. Persze azt feltételezve, hogy 3G-s a tableted. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.