Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kengyel válasza bandi0000 (#798) üzenetére


kengyel
nagyúr

A BF4-et én sem adnám érte az biztos :) Abban meg igazad van ez kivételesen csapatjátékot igényelne.
De ha "jelentősen" csökkenne az ára, igen elgondolkoznék rajta .

kengyel

(#802) bandi0000 válasza kengyel (#801) üzenetére


bandi0000
nagyúr

már BF4 is aprópénzért van :D

Meg ha azt nézzük azért PC-re még mindig fele annyiba kerülnek a játékok mint konzolokra

Xbox One: bandymnc

(#803) kengyel válasza bandi0000 (#802) üzenetére


kengyel
nagyúr

A megjelenés után már lehet számítani "akcióra" akár aprón is.
Én már a megszokottság miatt sem, cserélném le a PC.t konzolra.

kengyel

(#804) bandi0000 válasza kengyel (#803) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én 3X próbálkoztam vele de mindig visszasírtam az egér-billt és a grafikát

Tudom nem tartozik ide, de Titanfall? kinek hogy tetszik? Nekem egyáltalán nem irdatlan béna meg hiába lőttem ki egy csomó embert nem vette figyelembe vagy nem lőttem le végül is nem tudom de fura

Xbox One: bandymnc

(#805) kengyel válasza bandi0000 (#804) üzenetére


kengyel
nagyúr

A Titanfall.-t kipróbáltam nekem az is tetszett .
De őszintén szólva, a BF "új" részétől kicsit többet, nagyobbat vártam . Annak ellenére hogy így is bejött.

kengyel

(#806) bandi0000 válasza kengyel (#805) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Grafikáról sajnos nem tudok nyilatkozni mert HD4600-al tolom :DD De attól tartok hogy most oké jó a játék de tuti hogy bele fogunk unni hamar, kicsit kusza az egész valahogy nem BF, tehát ennek új nevet kellett volna adni és akkor lehet más elvárások lettek volna

Xbox One: bandymnc

(#807) kengyel válasza bandi0000 (#806) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én még úgy ahogy a grafikát ki is tudtam használni, és komolyabb panaszom nincs rá.
Viszont a bétában a rövid játékmenet egyszerűen felidegesít. mire belejönnék, vége a meccsnek :D
Talán még abban bízom, a megjelenésig bővítik majd az egész produkciót .

kengyel

(#808) bandi0000 válasza kengyel (#807) üzenetére


bandi0000
nagyúr

októberben jelenik meg addig még játék is lehet belőle :DD

Xbox One: bandymnc

(#809) kengyel válasza bandi0000 (#808) üzenetére


kengyel
nagyúr

Erre gondolok én is :D
Megyek is játszom vele egy kicsit.

kengyel

(#810) devilinsid3 válasza gali777 (#800) üzenetére


devilinsid3
addikt

de azt is csak azért, mert van abban a másik 5 játékban olyan amiért adnál 1000 forintot ezt meg ingyé mellé csapják :D

(#802) bandi0000: de a konzol játékoknál nagy biznisze van az eladásnak, továbbadásnak így az ár egy része vissza is jön simán..
szóval ott van a PC játék árán vagy egy gyorsabb eladásnál még olcsóbban is kijöhetsz

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#811) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kipróbáltam én is, nem valami nagy szám ezt már nem fogom meg venni max ilyen vga-hoz kapott olcsó kupont.

Nevetséges ugyanarra a sorsa jutott a sorozat mint a cod kár érte.

(#812) Norb3rto válasza SzlobiG (#811) üzenetére


Norb3rto
senior tag

+1

Sajnos elindult a lejtőn a bf is, semmi új nincs ebben a hardline-ban :(

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#813) bul07


bul07
nagyúr

Így pár óra játék után hát
Teljes áron én se veszem meg , esetleg pár ezer forintot még hajlandó is lennék érte adni de nem többet

Ahogy előttem is írták én is egy nagy DLC-nek érzem az egészet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#814) pils00


pils00
tag

Hát pár ezret én is rá fogok szánni majd. :K

Csak azt nem értem miért ilyen lomha a karakterem.
Bár lehet hogy én vagyok a balf@sz. :DDD

(#815) DjDanee87 válasza bandi0000 (#804) üzenetére


DjDanee87
addikt

Valószínű nem játékosok voltak akiket lelőttél, hanem botok. A multi 6v6ról szól, de van a 12 rendes hús-vér emberen kívül egy rakat bot mindkét csapatban. Én mellesleg le sem szedtem emiatt a 2 nap miatt, bétát kipróbáltam - nem az én stílusom ez a nagy robotosdi/távoli jövő.

(#816) huby80 válasza DjDanee87 (#815) üzenetére


huby80
senior tag

Nekem is elég volt belöle félora szerintem nagyon gyerekes ...

(#817) bandi0000 válasza DjDanee87 (#815) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tudom kinek szánták de gyenge én lekaptam azt az 50 gigát bassza meg kipróbálásra jó de nem veszem meg tuti

Xbox One: bandymnc

(#818) kisza25 válasza DjDanee87 (#815) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja botok vannak benne rendesen

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#819) oriic válasza huby80 (#816) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Komolyan érdekel hogy mit tartasz benne gyerekesnek?

Live-Die-Respawn

(#820) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Battlefield Hardline Beta - Cinematic Movie

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#821) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#820) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a muvie jobb, mint a játék:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#822) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ennek a játéknak a casual gémerek a halála (mint amilyen énis vagyok kb).

Ha van csapatmunka csodás lenne, de mivel a többség "én" üzemmódban van és killekre vadászik vagy valami saját célt teljesít, a fő cél meg le van szarva... így kb élvezhetetlen.

No meg ha van 4 ember aki összefog akkor sz*rrá dominálja a többi 32/64 játékost és 5 perc alatt vége a körnek.
Ettől pedig el fog menni a kedv és ennyi is volt...

A régi BF-et is súlytja ez a probléma, de ott azért vannak olyan játékmódok pl a CQ ami azért kicsit mégis lazábban igényli a csapatmunkát az érvényesüléshez... legalábbis nekem ez a benyomásom. :)

De majd kiderül mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#823) regener


regener
veterán

(#824) Jeollam válasza regener (#823) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Kell a nézettség, mi? ;] ;] ;] :P

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#825) FollowTheORI válasza regener (#823) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

El is kellett volna rejteni, ez így félmunka csak... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#826) regener válasza Jeollam (#824) üzenetére


regener
veterán

Kikapcsolt hirdetésekkel biztosan.

(#825) NetTom
Na majd legközelebb :D

(#827) etejedu válasza FollowTheORI (#822) üzenetére


etejedu
őstag

Osztom a véleményed. :K

(#828) Gyula84


Gyula84
veterán

utcákon van forgalom meg emberek járdán?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#829) FollowTheORI válasza Gyula84 (#828) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:N Ez nem a watch dogs... amugy poén lenne ahogy sikítozva elmenekülnek. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#830) oriic válasza FollowTheORI (#829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogy menekülnének. Battlefield: Carmageddon forevör. :DDD

Live-Die-Respawn

(#831) devilinsid3 válasza Gyula84 (#828) üzenetére


devilinsid3
addikt

mennyé' GTA-zni aztán ölelgetheted a maláj örömlányokat kedvedre :D
itt bankrablás van meg having fun szerintem

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#832) Gyula84 válasza FollowTheORI (#829) üzenetére


Gyula84
veterán

lenne benne valami életszerű dolog is legalább :D

(#831) devilinsid3
azokat meghagyom neked :D

de most nagy elvárás hogy legyen élet egy városban?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#833) gali777 válasza Gyula84 (#832) üzenetére


gali777
őstag

Ennyi erővel dawnbreakeren meg shanghaion is lehetnének civilek :DDD

(#834) devilinsid3 válasza gali777 (#833) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát van ott így is elég civil csak azok a tetőn mászkálnak játék címszó alatt

Gyula hát szerintem ha még ehhez is hozzányúlnának ki tudja mi minden omlana össze a játékban a bf4et elnézve :D..
vagy lenne egy nagy revolution aztán minden ember zombi lesz egy félresikerült biológiai rablás következményeként és egy új játék kezdődik

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#835) regener válasza devilinsid3 (#834) üzenetére


regener
veterán

Azok nem botok odafent? :Y

;]

(#836) odorgg válasza gali777 (#833) üzenetére


odorgg
addikt

Háde ott háború van, szal megértem hogy a nép épp nincs otthon. Viszont itt meg üres város, ahol tele a bank lovéval. wtf?

Ennél még a kecske szimulátorban is, több fantázia van...

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#837) daveoff válasza Gyula84 (#828) üzenetére


daveoff
veterán

Töltő képernyő alján, meg közben a pofázásban is végig az megy, hogy krízis van Los Angeles belvárosában, és az utcákat lezárta a rendőrség.....tehát ennyit a civilekről.

Amúgy a játék szerintem is ritka szar....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#838) Gyula84 válasza daveoff (#837) üzenetére


Gyula84
veterán

ennyi, köszöntem a választ :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#839) odorgg válasza daveoff (#837) üzenetére


odorgg
addikt

Háde melyik az a fogyatékos bankrabló, aki a lezárt utcákon elindul a bankba pénzér, a rendőrökön keresztül.
A rendőrség meg persze mindenhol van csak a bankba nincs :DDD

Oké hogy egy játék, de már az alap story is több sebből vérzik.

Az is igaz, hogy a játékosoknak java részét ez legalább annyira nem érdekli, mint maga a játék célja. KD jó legyen, meg lehessen tetőn napozni sniperként, vagy trollkodni valami noskill fegyverrel, aszt csókolom. Ha így nézzük, akkor tényleg ez is battlefield :W :(((

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#840) daveoff válasza odorgg (#839) üzenetére


daveoff
veterán

Az az igazság, hogy nem a játékokkal van a probléma, hanem a játékosokkal, de nagyon! És most már a BF sorozat is nagyon felhígult, és ezáltal rossz irányba megy az egész....sajnos erre van igény. :(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#841) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Én ara lennék kíváncsi hogy milyen játékmodokat tudnak majd kihozni ebből, bár nem lepődnék meg ha lenne cs hez hasonlo tuszmentés

Xbox One: bandymnc

(#842) gali777 válasza daveoff (#840) üzenetére


gali777
őstag

+1 :(

És akkor még ezek a "játékosok" vannak felháborodva, ha elküldik őket a picsába amikor ők éppen "játszanak".

[ Szerkesztve ]

(#843) bul07


bul07
nagyúr

The Battlefield Hardline beta will be ending on Thursday, June 26th at 12:00PM PT. Please note that your progress and stats do not carry over to the retail version. However, stats will be available to view for the remainder of the beta period.

Tehát holnap vége

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#844) regener válasza bul07 (#843) üzenetére


regener
veterán

(#845) marilllyo válasza Gyula84 (#838) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként nem mondasz hülyeséget. Hiányzik az élet a pályákról. Jó persze érthető... Minden hülye a szerencsétlen npc ket lőné... De akkor is. Bf4 ben is paracel en van 3 papagáj aztán ennyi. Karcsú!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#846) kisza25 válasza marilllyo (#845) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha bootokat akarsz ott a titanfall
pl. itt 12 valós ember, 4 titán és 36!!! tölteléket nyírtam ki, tény, hogy pörgős volt:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#847) marilllyo válasza kisza25 (#846) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem hülyeség egyébként...mert aki noob annak is legyen valami sikerélménye...meg egy 6v6-os meccset pörgősebbé tesz. Bejött volna a titanfall...de vmi oknál fogva akadt 35<>50 fps....a gépet meg 60%-on sem pörgette. Lusta voltam kideríteni. Meg nem tudtam, hogy kell haverokkal együtt játszani.

De a Frostbite így is tekeri a procit rendesen...most még npc-ket is kéne számolnia.... túl sok. Meg most tényleg...mi lenne velük? Halhatatlanok lennének? Vagy kapsz értük 10xp-t? :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#848) kisza25 válasza marilllyo (#847) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom véglegesben mennyi ember lesz, de elég kicsik a pályák, 32fő szerintem elég volt bámészkodók nélkül is, ha meg végleges játékban 64fő mehet egy pályára egymást fogják lökődni.
Arra a műfajra(emberek az utcán) meg ott a GTA. Mondjuk TITANFALL-ban engem az zavart, hogy nem tudtam megkülönböztetni a bootokat a pilótáktól, ugye ott volt 5 boot azokat simán ledaráltam, de volt közöttük csak 1 pilóta, már nem , szóval nem tudod mire számíts, így sokszor csomó lőszer feleslegesen megy el, mert mindig abból indulok ki, hogy pilótát lövök.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#849) devilinsid3 válasza marilllyo (#845) üzenetére


devilinsid3
addikt

áruld már el kérlek mit vársz a bf4ben? háború van az Isten áldjon meg.. majd ott fognak mászkálni a ferde szeműek miközben te húzod D-t vagy mégis mit várnál el? háborús körülmény adott, 2 fél adott, elosztott csapat járművek ennyi, mi kellene még egy háborúhoz? az, hogy 36 npc ott bujkáljon a bokorban, mert háború van ők félnek és oda bújtak be?
komolyan mondom hihetetlen milyen igényei vannak az embereknek..
persze az senkit sem zavar, hogy tele van nonskill szar szánalom fegyverrel a játék meg a pályák nagy része a kempereknek kedvez.. a lényeg hiányzik, hm hol vannak az NPC-k :F

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#850) marilllyo válasza devilinsid3 (#849) üzenetére


marilllyo
veterán

Erre most úgy rástresszeltél mintha téged kértelek volna meg, hogy programozd bele.
Nem mondtam, hogy igény. Csak azt, hogy üresnek hat...pláne a Hardline-ban. De ha a másik hsz-t is okosan elolvastad volna...akkor tudnád, hogy butaságnak tartom én is. Mármint a BF-re nézve. Titanfall-nál ok.

"De a Frostbite így is tekeri a procit rendesen...most még npc-ket is kéne számolnia.... túl sok. Meg most tényleg...mi lenne velük? Halhatatlanok lennének? Vagy kapsz értük 10xp-t? :D"

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.